Jump to content

משחק פרידה מנימני

מנדל

Recommended Posts

למרות כל ההתנגדות על העברת המשחק לאצטדיון אחר ביום שבת אולי דווקא זו ההזדמנות של הקהל להיפרד מאבי נימני במשחק בית אחרון מול 35000 אוהדים באצטדיון ר"ג....

לעשות לו בקיץ משחק פרידה באיצטדיון ר"ג

כל אחדשקורא לעצמו אוהד מכבי יגיע כדי להגיד לו תודה על כל מה שהוא עשה.

ניר לוין אמר שנימני ישחק העונה כשמכבי תשאר סופית! הוא אמר שנראה לו נגד מכבי פתח תיקוה שזה שבוע הבא..

אם מנצחים כנראה נימני ישחק מול פתח תיקוה

לפי דעתי לחכות לעונה הבאה, כי השנה אין מצב להביא יותר מ15 אלף.

ולמלך מגיע פרידה ענקית...

אבי :yahoo:

יגיעו גם 40 אם רק יהיה מקום באיצטדיון.

"הצבר"

רק באצטדיון רמת גן שיכול למלא 40 אלף צהובים בשביל שחקן אחר - מחיר סמלי: 18 שקל , גם השמונה של אבי, גם ח"י וגם כל הרווחים אחרי קיזוז הוצאות יילכו לפרוייקט נמני ,משהו להוקרה וכו' ..

עם כבר אנשים מדברים על קיץ

משחק של נימני משחק פרידה לנימני בתאריך8.8.08 !?

אני בעד קודם לנסות לא לרדת ליגה ב11.5.08..

לארגן קבוצה מאירופה, קבוצה בעלת שם גדול (בארסה, מנצ'סטר) לשלם כמה שצריך ולעשות את האירוע הכי גדול שאפשר. כרטיסים במחיר סביר מינוס ואת הרווחים לתרום לחולי **** לא עלינו או לכל מטרת צדקה אחרת. רק קודם כל להישאר בליגה.

אין לא ספק בכלל שהוא יקח את הצ'מפיונס, ואז ישאירו אותו אני משער.

גם אני מניח שהוא יקח את הצ'מפיונס וישאירו אותו במקרה כזה,

אבל שום דבר לא בטוח...

משחק פרישה של אבי נמני, מצד אחד - מן הראוי שייערך באיצטדיון ר"ג בשביל שיגיעו כל ה-40,000 שיכולים ושיגיעו למשחק הזה

בעונה המטורפת הזו, אבי שלקח דאבל עם מכבי, שהביא למכבי אליפות עם הרגליים שלו לפעמים בעצמו, שהיה לסמל הבלתי מעורער בליגה הישראלית בכל הזמנים

וכנראה נכנס להיסטוריה של שחקני הכדורגל העולמי (ההשפעה של השחקן הזה על המועדון, ההדחה לבייתר, החזרה הביתה, השיבה למכבי, היום בתפקיד ניהולי

ומצד שני, בלומפילד, 18,000 צופים, ולראות אותו פעם אחרונה עם החולצה מספר 8

אפילו לא בזמן משחק, רק לראות אותו עומד מול שער 11, מסתובב ולראות על הגב שוב את הספרה 8 בחולצה של מכבי, מצידי שיהיה במשבצות של 96', שיהיה בפסים של 92

שיהיה בבינלאומי של 2001, העיקר הספרה 8, חלום

לשיר לו כולם ביחד..

"נמני להיות איתך".. אח אח חלום...!! :yahoo:

ולכל מי ששואל למה לא נסעתי לחיפה,

בגלל שיש לי בעיה קטנה היום ליסוע.

תן לי נושא אחד מרגש שכל אחד נותן משפט מהשיר והודעה אח"כ מישהו נותן עוד משפט וכן הלאה.. אחד הדברים אחי פעם היה משהו כזה שהתחיל ונהרס בסוף אבל מילה שזה היה אחד הדברים המרגשים

משחק פרישה של אבי נמני, מצד אחד - מן הראוי שייערך באיצטדיון ר"ג בשביל שיגיעו כל ה-40,000 שיכולים ושיגיעו למשחק הזה

בעונה המטורפת הזו, אבי שלקח דאבל עם מכבי, שהביא למכבי אליפות עם הרגליים שלו לפעמים בעצמו, שהיה לסמל הבלתי מעורער בליגה הישראלית בכל הזמנים

וכנראה נכנס להיסטוריה של שחקני הכדורגל העולמי (ההשפעה של השחקן הזה על המועדון, ההדחה לבייתר, החזרה הביתה, השיבה למכבי, היום בתפקיד ניהולי

ומצד שני, בלומפילד, 18,000 צופים, ולראות אותו פעם אחרונה עם החולצה מספר 8

אפילו לא בזמן משחק, רק לראות אותו עומד מול שער 11, מסתובב ולראות על הגב שוב את הספרה 8 בחולצה של מכבי, מצידי שיהיה במשבצות של 96', שיהיה בפסים של 92

שיהיה בבינלאומי של 2001, העיקר הספרה 8, חלום

איזה עצוב זה יאללה...

שיבחון נו,מילא.

משחק פרידה שייערך מתי שבא להם באיזה תאריך שבא להם איפה שבא להם-רק שידאגו שיהיה מספיק מקום להכיל את המליונים שירצו להגיע

אבל עוד לפני זה, תנו לי לראות את אבי עוד פעם אחת על הדשא בבלומפילד. מחצית שנייה הכרוז מודיע על חילוף ואז פשוט לפתוח אינסטיקטיבית בשירה הכי אדירה שאפשר לשיר..

משחק פרידה שייערך מתי שבא להם באיזה תאריך שבא להם איפה שבא להם-רק שידאגו שיהיה מספיק מקום להכיל את המליונים שירצו להגיע

אבל עוד לפני זה, תנו לי לראות את אבי עוד פעם אחת על הדשא בבלומפילד. מחצית שנייה הכרוז מודיע על חילוף ואז פשוט לפתוח אינסטיקטיבית בשירה הכי אדירה שאפשר לשיר..

אם המצב בטבלה מאפשר אז לפתוח בשירה זו הצטנעות... והמבין יבין.

אני לא מאמין שלא יהיה יותר אבי נימני מספר 8 , עצוב.

אני יגיע למשחק אם יהיה 100%

הבעיה שלא נספיק לזוז וכבר כל האלו שבאים פעם בשנה מעוברת למשחק ישלפו ארנקים ויקנו כרטיסים...

צריך לעשות איכשהו שלכל מנוי יש צ'אנס לקנות ראשון כרטיס לזה.. לדעתי לפחות אולי לא יסכימו איתי אבל הכי פייר..

(ולצורך העניין אני חייל ואין לי כסף אז אין לי מנוי בשנתיים האחרונות מאז שהתגייסתי אבל בכל זאת מגיע למינויים הזדמנות ראשונה).

ב20 שקל גם נמלא 80,000 מקומות רק שיהיה מקום כזה.

כשנימני ישחק את המשחק האחרון שלו (והוא ישחק משחק אחרון) יש מספיק אנשים שודאגים ואפילו חיים על זה ומבטיח לכם שאין לכם מה לדאוג.