Jump to content

ביזארה וקמאנן ישוחררו.

Guest עידן דורון

Recommended Posts

קמאנן תקופה ארוכה זורק זין במשחקים.

יש לו יכולת אבל הבעיה היא ברצון.

אם קמאנן יהנה במכבי הרווחנו חלוץ ענק, אבל נראה שיותר קל לשחרר אותו.

בזירה סתם הומו טוב שמעיפים אותו לא שווה עשירית מהסכום שרוצים עליו , אבל כמו כן אסור לבנות על אבי יחיאל להרכב שנה הבאה הוא כרגע בגדר סוס מת אחרי הפציעה הקשה השנה בלי הכדורגל והגיל המתקדם שבטח לא מקל עליו להלחלים- ספסל סבבה לגמרי, כמו שלחיפה היה את חרזי ולבית"ר את אמסלם תמיד טוב שחקן הגנה ותיק בספסל,אבל לבנות עליו? רק אם מתכננים מרכז טבלה -מינוס, עם כל הצער שבדבר, משמע להביא שני בלמים ברמה להרכב.

את כמנען (קמנאן) הייתי משאיר דווקא..

קמאנאן יכול ללכת כבר עכשיו מצידי.

בקשר לביסרה? לא יודע, אני אוהב אותו אבל יש לו את הטעויות שלו והוא בטח לא שווה כל מחיר שהאיטלקים ידרשו עליו. אולי באמת עדיף להביא בלם אחר, הרי הוא לא ג'ון טרי אחריי הכל.

מעולה שדואגים לעונה הבאה דבר ראשון.

אנחנו בשמונים אחוז נשארים בליגה.

וצריכים להכין תשתית לעונה הבאה.

אחרי זה תבכו למה לא התכונוו, כי אוהדי מכבי הם מפונקים וחלקם טיפשים מספיק כדי להתפנק בקול.

לגבי ביזרה?

טוב מאוד...בשביל הכסף שהוא מקבל הוא לא עד כדי כך ענק.

לגבי קמאנן?

אני קרוע פה, מצד אחד הוציאו איתו מים מסלע כבר...הוא נתן כל מה שאפשר לתת כבר בעונה מסריחה כזאת.

הוא נתן עשרה שערים בעונה שכל מכבי שמה בערך עשרים (נו בכוונה הגזמתי)...

אבל מצד שני, ההתנהגות והגישה, אוי הגישה...נשבר הזין כבר.

מעולה שדואגים לעונה הבאה דבר ראשון.

אנחנו בשמונים אחוז נשארים בליגה.

וצריכים להכין תשתית לעונה הבאה.

אחרי זה תבכו למה לא התכונוו, כי אוהדי מכבי הם מפונקים וחלקם טיפשים מספיק כדי להתפנק בקול.

לגבי ביזרה?

טוב מאוד...בשביל הכסף שהוא מקבל הוא לא עד כדי כך ענק.

לגבי קמאנן?

אני קרוע פה, מצד אחד הוציאו איתו מים מסלע כבר...הוא נתן כל מה שאפשר לתת כבר בעונה מסריחה כזאת.

הוא נתן עשרה שערים בעונה שכל מכבי שמה בערך עשרים (נו בכוונה הגזמתי)...

אבל מצד שני, ההתנהגות והגישה, אוי הגישה...נשבר הזין כבר.

דרך אגב, מכבי השנייה אחרי בית"ר בכיבוש שערים- וזה עוד לפני המשחק היום מול חיפה.

בונקר כן אבל כובשים הרבה דווקא, יחסית כמובן לליגה העלובה..

זה היה בציניות.

קמאנן הוא הכובש המצטיין של מכבי.

במיוחד שהוא ה"רכש הצנוע" לעומת ה"חלוץ" השני שלנו שכל העונה שם שני שערים (פחות?!?!) ולא עצר יותר מחמישה כדורים.

אולי שחרור קאמנן אומר שרוצים להביא שחקן יותר טוב משמעותית

וזה כן צעד טוב?

קאמנן תופס מקום של זר, ואם מכבי מכוונת כ"כ גבוה שנה הבאה, אי אפשר להסתפק בזרים מתנדנדים

אתם יודעים מה בואו נעזוב רגע את העובדה שהוא פשוט הפקיר אותנו למשך ארבעה-חמישה משחקים, ולראות אותו על המגרש היה הדבר הכי מרתיח העונה

נגיד שזה לא היה - אתם באמת מאמינים שקמנאן, שגם לי יש הערכה גדולה כלפיו בתור חלוץ ובעיקר העונה, זה חלוץ ברמה מספקת בתור אחד מחמשת הזרים בקבוצה שבאמת יש לה שאיפות כלשהם מעל מקום רביעי?

אז מצטער להעיר אותכם מהחלום-כן הוא הבקיע עשרה שערים והכול מקסים, אבל אני רוצה בקבוצה שלי חלוץ שיודע לעבור שחקן ברמה הבסיסית. וקמנאן לא יודע.

ואתם יודעים מה? למה גם שאני יעזוב את הארבעה משחקים המסריחים האלה? רק על זה שיזדיין לי מהקבוצה.

מכבי מנהלת מו"מ עם קשר התקפי שאני יודע את שמו :yahoo:

איברהים יטארה אם משהו יודע מכבי רוצה אותו מאוד ופנתה לנציגים שלו אני מקווה מאוד שזה הוא כי מכבי תשדרג משמעותית וחוץ מזה מה יש לו לעשות במכבי

מכבי מנהלת מו"מ עם קשר התקפי שאני יודע את שמו :)

איברהים יטארה אם משהו יודע מכבי רוצה אותו מאוד ופנתה לנציגים שלו אני מקווה מאוד שזה הוא כי מכבי תשדרג משמעותית וחוץ מזה מה יש לו לעשות במכבי

מי זה? והוא שחקן טוב הערבי הזה?

אתם יודעים מה בואו נעזוב רגע את העובדה שהוא פשוט הפקיר אותנו למשך ארבעה-חמישה משחקים, ולראות אותו על המגרש היה הדבר הכי מרתיח העונה

נגיד שזה לא היה - אתם באמת מאמינים שקמנאן, שגם לי יש הערכה גדולה כלפיו בתור חלוץ ובעיקר העונה, זה חלוץ ברמה מספקת בתור אחד מחמשת הזרים בקבוצה שבאמת יש לה שאיפות כלשהם מעל מקום רביעי?

אז מצטער להעיר אותכם מהחלום-כן הוא הבקיע עשרה שערים והכול מקסים, אבל אני רוצה בקבוצה שלי חלוץ שיודע לעבור שחקן ברמה הבסיסית. וקמנאן לא יודע.

ואתם יודעים מה? למה גם שאני יעזוב את הארבעה משחקים המסריחים האלה? רק על זה שיזדיין לי מהקבוצה.

כן הא. לא נלחמם.

הרי הוא לוחם קומנדו שרגיל לעלות לרדת, לרוץ בצד ימין לרוץ בצד שמאל לא לקבל כדור ועדיין לרדת למטה.

אתם כ"כ זייני מוח, יובל הסברתי לך 500 פעם שהוא מסכן בחוד. דיי!

הבן אדם רץ יותר מכלום ביחד, יותר מכל הקבוצה שלך, הוא עושה הכל על המגרש ועדיין אתם אומרים שהוא "לא" נלחם.

היום בכדורגל המודרני אין כבר חלוצים שיודעים לעבור חלוץ, כולם מקבלים כדור מול שער, או לפעמים פעם ב כן מצליחים לעבור, אבל בתאחלס? כל החלוצים הגדולים רצים על השטחים, מוסרים, נוגחים ובועטים.

ראה לדוגמא טורס, אולי החלוץ הכי טוב שיש כרגע, לא זכור לי שראיתי אותו עובר שחקנים, הוא יהה מקבל כדור, רץ ומבקיע.

אין לכם שחקנים שיודעים לתת כדור,

אין לכם מאמן, אבל מה? קמאנן אשם.

ג.ע באמת עדיף שתמחק כל נושא שקשור לעונה הבאה עד שנבטיח השארות בליגה.

טוב אז הבלם שהושג סיכום איתו הוא כנראה הרנאני - בלם ברזילאי בן 24 עם אזרחות פולנית [כנראה שיחק בנבחרת], ממה שהבנתי הוא חיה רעה

מכבי יעשו טעות אם יתנו את יאניק לקבוצה אחרת בארץ.

בקשר לבלם, פורסם היום ב- ONE שמכבי מעוניינת בבלם ברזילאי בשם הרנאני.

מכבי רצו אותו עוד בקיץ, אבל לא היה כסף.

שחקן מעולה מהליגה הטורקית יש בעיה עם האופי שלו בגלל שהוא קריזיוניר ומתעצבן מהר משהו כמו עובד יותר גרוע.אבל היכולות שלו פנטסטיות סתכל כמה ביצועים שלו:

תותח השחקן

יטרה באמת שחקן ברמה גבוהה אבל אם בוזגלו חותם אני לא חושב שצריך להביא עוד קיצוני. יש גם את רודי, מלול, שבחון ואולי גם מסודי.

שחקן מעולה מהליגה הטורקית יש בעיה עם האופי שלו בגלל שהוא קריזיוניר ומתעצבן מהר משהו כמו עובד יותר גרוע.אבל היכולות שלו פנטסטיות סתכל כמה ביצועים שלו:

תותח השחקן

הוא משחק קיצוני ימני ?

אווייייש די עם השטויות!

שלא ישחררו את קמנאן לשום מקום!

עוד יש דיבורים על יבוריאן!

במה היבוריאן הזה יותר טוב מקמנאן? במה?

אווייייש די עם השטויות!

שלא ישחררו את קמנאן לשום מקום!

עוד יש דיבורים על יבוריאן!

במה היבוריאן הזה יותר טוב מקמנאן? במה?

שקאמנן זר ויבוריאן לא

שקאמנן זר ויבוריאן לא

קמנאן זר, אבל זר איכותי!

זר שבהחלט יש לו מקום בקבוצה כמה מכבי ת"א!

שישחקו מאחוריו קשרים ולא כוסיות ואז נוכל כולנו לראות את זה.