Jump to content

זיו בלאלי ז"ל. הסיפור שלי. הידיעה בזמן אמת פה בפורום.

YossiNew

Recommended Posts

• 11 months later...

אני לא אשכח את ההרגשה שעברה בי כשקראתי את הנושא הארור הזה.

יהי זכרו ברוך

• 1 year later...

כל שנה אני רואה את הנושא הזה ורואה את הנושא הארור ואני מצטמרר כל פעם מחדש ותמיד עם דמעות בעיניים

יהי זכרו ברוך

זה הסיפור הראשון שאני חושב עליו עוד לפני כניסת יום הזיכרון, ככה איזה שעה לפני אני מתחיל להיזכר ולשחזר את היום ההוא, את הנושא הזה, את הידיעה ההיא בזמן אמת. לא משנה כמה שנים יעברו וכמה משתמשים יעברו וישתנו תמיד תמיד תמיד אזכור את זה. יהי זכרו ברוך.

זה הסיפור הראשון שאני חושב עליו עוד לפני כניסת יום הזיכרון, ככה איזה שעה לפני אני מתחיל להיזכר ולשחזר את היום ההוא, את הנושא הזה, את הידיעה ההיא בזמן אמת. לא משנה כמה שנים יעברו וכמה משתמשים יעברו וישתנו תמיד תמיד תמיד אזכור את זה. יהי זכרו ברוך.

אם יש נושא באינטרנט שהרגשתי שמעביר את התחושה הנוראית של שכול, אי הידיעה, והידיעה, שמי יכול להגיד מה יותר גרוע... מזעזע.

יהי זכרו ברוך. עדיין משתתף בצערך יוסי.

• 11 months later...

איך הוא לוקח את היפים ביותר, החכמים ביותר, המוצלחים ביותר

איך אומרים אצלנו בעדה כשיש ילד כזה, "תזהר, שלא ישימו עליך עין"

יום כזה ארור, לפעמים עדיף לוותר על דגלים ולהתחיל להיות אנשים

משתתף בצערכם :(

אלוהים ישמור, אני לא מאמין למה שקראתי..

במעגל הלחימה האחרון 2 חברים איבדו בני דודים, פעם ראשונה שזה הגיע למעגל שקרוב אליי.

איזה מזל שהייתי חייל באותו זמן ולא קראתי כאן בפורום כי הייתי בוכה יומיים, אני בשוק.

שלא תדעו עוד צער!

מדהים שאני זוכר את השם הזה, כשלא ראיתי אותו כבר הרבה מאוד זמן.. אני זוכר את הנושא המקורי ולקרוא אותו בזמן אמת היה מצמרר...

פוסט שפרסמו ידיעות אחרונות בפייסבוק:

מיכל, אחותו של רס"ל זיו בלאלי שנפל במלחמת לבנון השנייה, כותבת:
זיו, אח יקר שלי
8 שנים וכאילו זה היה אתמול
8 שנים בלעדיך, אבל אתה תמיד איתי.
אומרים שהזמן עושה את שלו וזו לגמרי קלישאה. הזמן שעובר רק מגביר את הכאב ומעצים את הגעגוע.
כולם אומרים שצריך להמשיך ולהתגבר אך זה לא פשוט. יחד עם הניסיונות להמשיך לצד הכאב ממשיכות המחשבות והתהיות להדהד בראשי, מה היה קורה לו היית בחיים, מה היית מייעץ לי. ובכל שאלה שכזו אני עוצרת, מחייכת ונותנת לעצמי תשובה בשכנוע עצמי שזה אתה מלמעלה אומר לי, מייעץ ומכוון כפי שעשית בחייך.
אני לוקחת נשימה ארוכה בכל פעם שדמעה נקווית בעיני וזה קורה לא מעט. מנסה להגיד לעצמי שממש לא כדאי שאבכה כי בטח אתה אומר לי שזה רק מכביד ולא לעניין.
כזה היית, רק דואג לכולם שיהיה להם טוב, בלי להכביד ולהקשות.
תמונתך תלויה על המקרר שלי ובכל פעם שאני חשה עצב או ייאוש אני מביטה בה ושואבת כוחות. אומרת לעצמי שזה מה שהיית רוצה, שאמשיך בחיי .
תהיה בטוח שאני זוכרת אותך כל שנייה, שאין יום שחולף בלי שמשהו בו יזכיר לי אותך.
השבוע נפגשתי עם החברים שלך. בשבילם זה עוד מפגש חברי אבל בשבילי זה להרגיש אותך מחדש. אני ממש מתרגשת כל פעם שנפגשת אותם, חוזרת הביתה ואומרת לעצמי שכמו כל החלטה טובה שעשית בחייך, גם חברים ידעת לבחור. העברנו זיכרונות מהחטיבה וכשדיברנו עליך עלה על פנינו חיוך רחב, כזה שאתה היית נוהג לחייך.
לא הספקתי לומר לך שאני אוהבת אותך לפני שנהרגת, וקשה לי לסלוח לעצמי על כך. תודה, אח יקר שלי, על הכל. על מי שהיית ועל מי שאתה.
אוהבת תמיד,
אחותך מיכל

ממש שנייה לפני שהפורום נסגר וחוזרים לשגרה אז משהו קטן...

אני בד"כ לא נוהג להיכנס לפוסט הזה כי זה די קשה סה"כ, אבל היום אחרי 8 שנים שהייתי הולך לטקס בבית העלמין הצבאי בכפר סבא, החלטתי להישאר בבית.

בזמן הצפירה עמדתי בזמן שבבניין שממולי הפועלים שעושים תמ"א המשיכו לעבוד כאילו כלום ואז אמרתי לעצמי שאם לא אנחנו, הציונים, אוהבי ישראל נדאג לעצמנו - אז אף אחד אחר לא יעשה את זה.

בקיצור שורה תחתונה - "במותם ציוו לנו את החיים" זה הרבה יותר מפתגם!

זיו יהיה זכרך ברוך!

ויום עצמאות שמח

• 1 year later...

כל שנה מחדש אני נזכר בנושא הזה, איך קראתי אותו בלייב ואז הגיעה הידיעה הקשה על מותו.

לא הכרתי את זיו, אני לא מכיר גם את יוסי באופן אישי, ועדיין כנראה שהסיפור הזה יישאר איתי כל החיים.

יהי זכרו ברוך.

כל שנה מחדש אני נזכר בנושא הזה, איך קראתי אותו בלייב ואז הגיעה הידיעה הקשה על מותו.

לא הכרתי את זיו, אני לא מכיר גם את יוסי באופן אישי, ועדיין כנראה שהסיפור הזה יישאר איתי כל החיים.

יהי זכרו ברוך.

+1

• 1 year later...
  • 2 years later...

קראתי עכשיו קצת את הנושא המקורי.

משהו בהגדרות הפורום השתנה וכל מיני אימוג'יז ששמו שם השתנו, ופתאום אנשים כותבים שם עם אימוג'יז מחייכים, קורצים וכאלה, שברור שאלו לא היו במקור.....