Jump to content

אוהדי הפועל יוצאים מהחורים - אז בואו ניתן להם קצת יחס

רם אשכנזי

Recommended Posts

לא יאמן איך כל פעם מחדש הם שוברים את שיאי האומללות של עצמם, כל כך פתאטים אחרי זה אומרים שהם לא מתעסקים בנו אחרי ניצחון בדרבי אין כל כך הרבה תגובות בפורום הנגוע כמו שהיה שם אתמול, באמת שכל יום אני מודה לאלוהים שלא יצאתי אדום, זו אמנם קלישאה אבל היא כל כך נכונה לנצח בצילנו.

אז ככה,מכבי יצאו למדריד עם עוד כ-7000 אוהדים שצבעו את מדריד בצהוב כמו כל פיינל פור כדי להביא כבוד למדינה במיוחד לאור 60 שנה שהמדינה שלנו קיימת.

אתמול השמחה של אוהדי הפועל רק הדגישה כמה שהם רחוקים מהכדורסל האירופי והישראלי בכלל...שהם ימשיכו לשחק מול בני טמרה וימים ספורים אחרי יום השואה לשיר שירים על שמעון מזרחי[**** וכו']

אין לנו מה להתעצבן ממה שהם עושים או בכלל להתייחס לזה ולא סתם פתחתי את הנושא הזה דווקא בגלל שלהם אין אולם,אין קבוצה בקושי יש אוהדים ויש להם רק משהו אחד-הפועל אוסישקין

וזה משהו שבא והולך לא יותר מזה..אז נשאר להם להתנחם בזה שמכבי מפסידה בגמר היורוליג שזה מקום שהם תמיד היו חולמים ואני מדגיש חולמים להגיע אליו...כי כולנו יודעים שאם זה היה הפוך

הם היו משתמשים בזה ככלי והיו אומרים:אנחנו שמה ושמה אתם לא.את האמת?בכנות-גם אני הייתי שמח אם זה היה הפוך והפועל היו מפסידים .אבל ראבק...קצת הזהדות עם המדינה שלך!

בקיצור השמחה שלהם היא שמחה לאיד ..אני גאה במכבי שבעונה כזאת [גם בעונה כזאת] הם הגיעו לגמר היורוליג וזה כבוד למדינה שלנו שאנחנו כלכך אוהבים.כל השמחה שלהם היא בעצם תסכול מאוד עמוק.

איך אומרים?"ואיזה מסכנים האוהדים שאוכלים להם ת'לב"

ולסיום

בכל העולם שואלים כולם איפה האולם?לאן הוא נעלם?ואני שואלל-מה זה הפועל?מה זה הפועל?מה זה הפועל?

-אני אוהב אותך כלכך מכבי,אני אמשיך להיות שלך לעד-כי בכל אשר תלכי מכבי,לעולם לא תצעדי לבד!!-

אני לא מאמין שבאמת אנשים התלבשו ויצאו מהבית ב12 בלילה בשביל לחגוג הפסד של קבוצה יריבה ברחוב.

הם כאלה מסכנים, אנחנו רק צריכים לצחוק ולהנות כי אנחנו אימפריה בכל הענפים והם רק מקנאים ומפחדים!

נ.ב.

אנדי :clap:

זה רק עושה טוב על הלב,אם יש דבר שגורם לי לחייך זה הם והחגיגות והתגובות שלהם.

תגובה של אורי שלף הסמל הבלתי מעורר של הפועל אוסישקין אחרי הזכייה ההיסטורית בגביע(אפילו מכבי לא זכו בגביע הזה,כבוד!!!!)

"אנחנו פה והם אמרו לי מדריד משו כזה"

תגובה קלאסית של אוהד הפועל ממוצע,אז אדומים חמודים בזמן שאתם תיהיו עסוקים בלהתנחם בהפסדים שלנו אנחנו ניהיה עסוקים איך לקחת את הגביע שנה הבאה,ולקחת כל תואר ותואר אפשרי,ואתם אומללים תיהיו עסוקים בלקחת גביע ואליפות של ליגה למקומות עבודה,נשמע אחלה לא?

תנו להם,שימשיכו כך,הם רק מעצימים את הגדולה שלנו יותר ויותר,תענוג.

לכו זקופים, תמיד תיהיו גאים, כי בעורקכם זורם דם המכבים, אנחנו הבחירה של אלוקים,

הטובים ביהודים. מכבי תל אביב.

אני לא יודעת אם זה מצחיק או אולי ממש ממש מצחיק או שבעצם ממש ממש ממש ממש מצחיק....

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחח :whistling:

אומללים...אין דברים כאלו !!!

הם עלו ליגה השנה מהליגה למקומות עבודה?

מה הליגה הבאה? הליגה למקומות חניה?

ואחרי זה? הליגה למקומות עם גינה?

ואז הם יפגשו את ביתר חומוס, או הפועל מרגרינה.

הם רק מנציחים את מקומם. הליכתם לכיכר, היא הדבר הטוב ביותר שקרה לנו אתמול.

לנצח בצילנו.

הם נהיו כבר יותר מצחיקים ואומללים מהקהל של חיפה

לכל אוהדי הגינה שנמצאים פה-תודה,גם אחרי שהפסדנו הזכרתם לי עד כמה מכבי גדולה

אז תזייפו התרגשויות מאיזה גביע שלא באמת קיים(אבל העיקר שמכבי עוד לא זכו בו!!!!!@#%@%),

תשחקו נגד קבוצות כמו בית''ר דייגי הירקון ושאר האימפריות בליגה ז',תמשיכו לעודד את הגינה שלכם

ולקלל קבוצה שהילדים ב' שלה מנצחת את הקבוצה העלובה שלכם ב30 הפרש בזמן שאנחנו עם הראש כבר בברלין 2009

הפועל-כי אין גבול לאומללות

נקודת שפל חדשה באומללות האדומה.

תחשבו הפוך: כמה אוהדים צהובים יצאו לחגוג בכיכר עם הפועל יפסידו את גביע הליגה למקומות חניה בשבוע הבא ?

כל מה שנשאר זה רק לרחם עליהם .

"הצבר"