Jump to content

בחזית אירופה: גומלין - בארסה באולד טראפורד - יהיה חם!

קובי השועל

Recommended Posts

חבל בארסה.

עונה לא טובה בכלל. אכזבה מהם.

מסכן הנרי, עונה על הפנים. בכלל לא התאים לברצלונה בסופו של דבר ורק התקלקל.

אז מי הקבוצה האנגלית שתהיה נגד מנצ'סטר בגמר?

חיביים להעיף את רייאקרדדדד

חלאס להיות ילדים קטנים.

לפני שרייקארד הגיע, עונה של מקום 3 + חצי גמר ליגת האלופות הייתה נחשבת כעונה מוצלחת ביותר.

רייקארד החזיר את בארסה לקידמת הבמה בספרד ובאירופה, תוך כדי הצגת כדורגל התקפי ומלהיב.

אז לפני שאתה שולח מאמנים הביתה, תעצור ותחשוב לרגע, והכי חשוב- קצת כבוד למאמן שהוביל אותך לזכייה באליפות אירופה ואליפות ספרד.

אני מאמין, שאם יתנו (ברור לי שזה לא יקרה) לרייקארד לבנות את בארסה מחדש, סביב בוז'אן, מסי, אטו והמחליף העתידי של רוני, תהיה פה קבוצה מצויינת, שתמשיך להיאבק על כל התארים ולהציג את הכדורגל האטרקטיבי שאפיין את בארסה של השנים האחרונות.

ישששששש יאחו שרמוטה ישששש!

כמה מתוק זה שדווקא סקולס הג'ינג'י התותח הזה שהחמיץ את הגמר המפורסם מעלה את מנצ'סטר לגמר שהפעם הוא ישחק בו ואני מקווה שהוא ישלים מעגל שהיה חסר לו,להיות שותף במשחק הזכיה באלופות.

תאכלס אבל השחקן של המשחק היה פארק,השחקן היה פשוט בכל מקום על הדשא אין דברים כאלה איזה משחק הוא דפק,הטוב ביותר שלו מאז שהוא בא.

בקיצור מזה משנה עכשיו איך שיחקו מה שיחקו

זדיינו ודחפו מצטה לתחת

מאנ יונטייד :wubyellow3:

חלאס להיות ילדים קטנים.

לפני שרייקארד הגיע, עונה של מקום 3 + חצי גמר ליגת האלופות הייתה נחשבת כעונה מוצלחת ביותר.

רייקארד החזיר את בארסה לקידמת הבמה בספרד ובאירופה, תוך כדי הצגת כדורגל התקפי ומלהיב.

אז לפני שאתה שולח מאמנים הביתה, תעצור ותחשוב לרגע, והכי חשוב- קצת כבוד למאמן שהוביל אותך לזכייה באליפות אירופה ואליפות ספרד.

אני מאמין, שאם יתנו (ברור לי שזה לא יקרה) לרייקארד לבנות את בארסה מחדש, סביב בוז'אן, מסי, אטו והמחליף העתידי של רוני, תהיה פה קבוצה מצויינת, שתמשיך להיאבק על כל התארים ולהציג את הכדורגל האטרקטיבי שאפיין את בארסה של השנים האחרונות.

הסתיים עידן בברצלונה.

בתקווה ששנה הבאה נחזור לראות את ההגמוניה שהייתה לפני שנתיים ושלוש.

בכל אופן, ליגת האלופות של ליברפול :wubyellow3: