Jump to content

הניחוש ה-12 חוזר - "ואולי, עכשיו, כל העולם טס ואני איתך, אחד..."

Recommended Posts

X - וזה X בחסד, אני נוטה ל-1, אבל אני לא כזה אדם פרוע... להמר על הרצליה... זה יותר מדי בשבילי.

1

X - שתי הקבוצות המשתפרות בליגה. הפגרה קצת עצרה את בני יהודה, וראינו שפ"ת יודעת לעשות בונקר.

א' כמובן.

ג'

ב' - ולדעתי זה יהיה ממש על הקשקש...

Guest עידן דורון

1. הערעור של קבוצות התחתית התקבל, והרצליה שחשבה כבר שתקבל נצחון טכני חזרה היישר למאבקי התחתית. הרצליה אומנם חייבת לנצח בבית, אבל לא מאמין שזה יקרה מול נתניה. 2.

2. לפני הרבה הרבה זמן (במחזור הקודם...) הפועל ת"א הובסה ע"י נתניה. מולה מגיעה קריית-שמונה שניצחה בכל שלושת משחקיה האחרונים וכבר ניצחה פעמיים את הפועל העונה. לכן, 2. ק"ש עושה צעד לאירופה ורן בן-שמעון מתרגל לנצח את הפועל.

3. משחק מטורף. בני-יהודה ממשיכה להציג יכולת טובה, בטח מול מאמנם לשעבר, ניצן שירזי (ואחיו של המאמן כיום). 2. בני-יהודה ממשיכה עוד שבוע בהישרדות (ובלי לשים לב, הם עוברים את אשדוד לפחות עד יום שני(!!!)).

4. חובבנות! יבוריאן לא משחק בגלל צהובים. א'.

5. ג'.

6. מכבי קולעת בממוצע 83.875 נק' למשחק. (2013 נקודות סה"כ, 24 משחקים). צסק"א קולעת 78.8333 נקודות בממוצע למשחק. (1892 נקודות סה"כ, 24 משחקים). אני אאמר על א'. גם בגלל הסטטיסטיקה, וגם בגלל שכשמכבי קולעים את הממוצע שלהם הם גם מנצחים.

כמה זמן לא הייתי פה ... אחח הצבא הזה

1) מכבי הרצליה - מכבי נתניה 2 למרות שהלב אומר איקס

2) הפועל ת"א - קרית שמונה 1

3) מכבי פ"ת - בני יהודה X

4) שער אחד.

5) ד. רומלו/מקרייב/בן שושן/שריקי - אחד מהם מבקיע.

6) מעל 150 והגביע צהוב !

גני יהושוע - Here we come again!!

1

2 זה לא השבוע של הפעול למרות שהם לא שיחקו, זה של ק"ש בכל זאת לא היו קטיושות השבוע

1

א'

ב'- כמו כל משחק של בית"ר העונה

א' חבל שלא ניחסתם יותר

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.