Jump to content

דדי בן דיין סגור במכבי?

Gal-Mizrahi

Recommended Posts

אז אתה בעצם:

1) ניזון מקטע של שלושים דקות, שמועות, והתלהבות מנבחרת ארה"ב.

2) ניזזן משנאה לבן דיין.

לא מעניין אותי, היה לנו גם את מהו קודרו ששיחק בברצלונה ושטויות כאלה, אז?!?!?

לא כל שם שנזרק וקשור לנבחרת יותר טובה טוב למכבי (יכול לא להתאקלם, הוא לא משחק גם ככה, והוא צעיר וחסר ניסיון ובלה בלה בלה) כבר שלוש סיבות.

לא שאני אומר שהוא לא טוב.

אני פשוט אומר שלא בטוח שהוא שווה סכומי כסף גבוהים בלי שיראו אותו (ואל תגידו שראו, למכבי בקושי מאמן יש לעונה הבאה וכבר שנתיים ששחקן פעיל מנהל את הקבוצה כי אין כלום שם וגם הוא לא בדיוק הצליח אז סקאוט? הרכישות שלנו בארבע השנים האחרונות למעט השנה היו בדיחה...) אז במובן מסויים אולי בן דיין עדיף.

חוץ מזה בשנתייםה אחרונות הוא היה לא רע בכלל.

ואני לא נכנס לקטע של אמר או לא אמר דברים על מכבי.

אבל כן, יואב זיו יותר טוב....

1) תפסיק לקרוא סלקטיבי, ותבין שאני בעצמי אמרתי שזה יהיה מגוחך לומר שראיתי אותו משחק ככה שאני לא ניזון ולא כלום

2) מה לעשות, אני אוהד כדורגל לא?

ומה שאני אומר, מכבי מנסה לבנות (ככה לפחות לפי הצהרות) סגל שירוץ לאורך זמן. בן דיין נראה לך אחד כזה שירוץ בהרכב לאורך זמן, ובגיל כזה?

אמרתי- בתור מחליף, סבבה

אבל לא בתור בורג מרכזי בחוליה הכי חשובה על המגרש

אני דווקא ממש רוצה להיכנס לקטע של אמר דברים על מכבי.. אבל האידיאולוגיה מתה אז נדלג

ויואב זיו? אתה שמעת ממני "יואב זיו"? (למרות שהוא באמת יותר טוב, ובטוח שיותר מתאים)

עריכה: תתייחס למה שנאמר בסוגריים בתור הערות אגב ולא בתור רעיון עיקרי של הכתוב

בדיוק בפסח הוא כאלו חותם במכבי

מזכיר את הימים היותר טובים שלו ב2001

שהיה משחק קשר ומבקיע גולים

ובאו ימים רעים שלו עם חורים בהגנה

השמין רצח והיה כל היום פאבים ואורגיות והיה הורס אותנו..

דווקא שיצא לאמריקה הוא חזר לעצמו

דיידיינו דידדינו דיידנו דיינו דיינו :=))

אם הוא באמת סגור במכבי זה חדשות טובות מאוד..

ואני לא יודע וזה כמובן דעה אישית אבל איך אפשר להשוות את בן דיין לשיטרית.

ויש פה אנשים שבאמת חושבים ששטרית לא נופל מבן דיין??? :wubyellow3:

החתמה מצוינת(אם זה נכון)..

לא יודע מה להגיד.

אנשים פה לא זוכרים את התקופה שלו במכבי לפני שעזב.

אומנם הוא היה תוקף ומבקיע, אבל את האגף שלו הוא היה מפקיר פעם אחר פעם וכל פעם היינו מקבלים גולים באשמתו.

לא יודע מה להגיד.

אנשים פה לא זוכרים את התקופה שלו במכבי לפני שעזב.

אומנם הוא היה תוקף ומבקיע, אבל את האגף שלו הוא היה מפקיר פעם אחר פעם וכל פעם היינו מקבלים גולים באשמתו.

מתן , בוא נשווה את זה למצב של עכשיו לא למכבי של העבר היותר רחוק.

עכשיו אנחנו גם מקבלים גולים ויש שכונה באגף שמאל וגם אין התקפה.

מה גם שבן דיין השתפר מאוד לדעתי והוא נותן עונה גדולה.

ככה שגם הגנתית הוא הרבה יותר טוב משטרית(שזה לא הישג גדול ) ובטח ובטח שמבחינה התקפית.

מתן , בוא נשווה את זה למצב של עכשיו לא למכבי של העבר היותר רחוק.

עכשיו אנחנו גם מקבלים גולים ויש שכונה באגף שמאל וגם אין התקפה.

מה גם שבן דיין השתפר מאוד לדעתי והוא נותן עונה גדולה.

ככה שגם הגנתית הוא הרבה יותר טוב משטרית(שזה לא הישג גדול ) ובטח ובטח שמבחינה התקפית.

נכון שהוא השתפר, אבל לצידו יש הגנה די חזקה והתקפה די טובה שיודעת להחזיק בכדור.

אם יביאו 2 בלמים טובים, ו2 קשרים אחוריים טובים, יהיה בסדר.

אם לא, אני חושב שנראה את דדי הישן.

נכון שהוא השתפר, אבל לצידו יש הגנה די חזקה והתקפה די טובה שיודעת להחזיק בכדור.

אם יביאו 2 בלמים טובים, ו2 קשרים אחוריים טובים, יהיה בסדר.

אם לא, אני חושב שנראה את דדי הישן.

הכיוון הוא לחזק את הקבוצה משמעותית.

ככה שאם מה שמטריד אותך שהוא יהיה חלש בגלל שלידו יהיו נגרים , אתה יכול להיות רגוע :please:

הכיוון הוא לחזק את הקבוצה משמעותית.

ככה שאם מה שמטריד אותך שהוא יהיה חלש בגלל שלידו יהיו נגרים , אתה יכול להיות רגוע :please:

עד עכשיו מכבי הביאו (כנראה) את בן דיין ורצו את צרפתי שלא הגיע ואת גילי ורמוט - אני לא יודע מאיפה הבטחון שתהיה פה קבוצה חזקה...

עד עכשיו מכבי הביאו (כנראה) את בן דיין ורצו את צרפתי שלא הגיע ואת גילי ורמוט - אני לא יודע מאיפה הבטחון שתהיה פה קבוצה חזקה...

"עד עכשיו " ?!?!?!?

אתה שם לב באיזה חודש אנחנו ועוד כמה זמן יש לך עד פתיחת העונה הבאה ?

העונה הזאת אפילו לא מסתיימת בעוד חודש ...

אז ככה ,

לגביי הסיכום של דדי אין כ"כ הרבה מה להגיד הוא כרגע שחקן של מכבי נתניה לעוד שנתיים .

יאמר הבטיח לדדי הוא לא יעמוד בדרכו אם דדי יקבל הצעה מפתה .

אין לי עוד מה להגיד בשלב הזה , ואם יהיה התפתחות אני יעדכן .

עכשיו לנושא של דדי אוהד הפועל .. ,

מי הביא את השטות הזאת ? , אומנם הוא גדל בהפועל ומכבי קנו אותו בנוער .

חוץ מזה שום דבר .

ולמה שהוא ישנא את הפועל ? תצאו מהבועה שאתם נמצאים בה .

ועוד משהו ,

אנשים .. תתחילו להתגבר ולהפסיק עם הסטיגמות האלה כלפיי דדי

שיהיה לכולם שבת שלום וחג שמח וכשר .

עומרי .

במבינו, אני חייב לציין שהתגובות שלך לפעמים ממש מעצבנות. נורא קל לקחת שמועות על ורמוט ושות' ולקבוע לפיהן שכנראה לא תהיה קבוצה חזקה בעונה הבאה, בעוד שבאותה נשימה אתה שומע כל יומיים שבוזגלו סגור במכבי ושבנוסף מכבי מעוניינת בשכטר, יבוריאן וכו' (וזה רק על קצה המזלג וזה לא שיש לך יותר מדי ישראלים טובים בשוק).

ואגב, מה זה רצו את צרפתי והוא לא הגיע? אתה באמת חושב שעבור צרפתי הצעה מסכנין יותר טובה מהצעה של מכבי? תאמין לי ולכיס של שניידר שאם הפרסומים נכונים והוא באמת סגר בסכנין, אז מכבי כנראה לא באמת רצו להביא אותו.

"עד עכשיו " ?!?!?!?

אתה שם לב באיזה חודש אנחנו ועוד כמה זמן יש לך עד פתיחת העונה הבאה ?

העונה הזאת אפילו לא מסתיימת בעוד חודש ...

אני לא מתכון "עד עכשיו" במובן של היום ה18 לאפריל, אלא עד עכשיו - עד התאריך הזה , כל השמות שהועלו כמועמדים וכן יבואו או לא יבואו בסוף הם אלו שציינתי,

אתה לא יכול להתעלם מהמחשבה ומההשוואה שנה שעברה זה היה בדיוק אותו דבר עם דן רומן אביב חדד וכו', השנה זה בן דיין צרפתי ו-ורמוט,

וגם עכשיו יגידו כולם "לא זה לבנות סגל זה לעומק אל תדאגי יביאו תותחים להרכב,אולי אפילו את בוזגלו!", אל תתפלא אם שנה הבאה בהרכב יהיה לך צרפתי ורמוט בן דיין וכו'..

אם לא ראית אז בידיעות היה כתוב אתמול שמאור בוזגלו סיכם עקרונית וממה שאני יודע יבוריאן גם סגור.

אם אנחנו מוסיפים אותם ואת בן דיין לקאדר ישראלי של שפונגין יחיאל אסוס שבחון רודי ומלול אז הסגל הישראלי לא רע בכלל ויכולים להגיע עוד חיזוקים.

במבינו, אני חייב לציין שהתגובות שלך לפעמים ממש מעצבנות. נורא קל לקחת שמועות על ורמוט ושות' ולקבוע לפיהן שכנראה לא תהיה קבוצה חזקה בעונה הבאה, בעוד שבאותה נשימה אתה שומע כל יומיים שבוזגלו סגור במכבי ושבנוסף מכבי מעוניינת בשכטר, יבוריאן וכו' (וזה רק על קצה המזלג וזה לא שיש לך יותר מדי ישראלים טובים בשוק).

ואגב, מה זה רצו את צרפתי והוא לא הגיע? אתה באמת חושב שעבור צרפתי הצעה מסכנין יותר טובה מהצעה של מכבי? תאמין לי ולכיס של שניידר שאם הפרסומים נכונים והוא באמת סגר בסכנין, אז מכבי כנראה לא באמת רצו להביא אותו.

אף אחד אל מכריח אותך לקרוא את התגובות שלי,

וזה מציק לך כי אתה יודע שתמיד זה מתגלה כאמת לאחר מעשה (סתם על קצה המזלג, תעשה חיפוש "הודעות משתמש" או מה שלא יהיה תסתכל בדיוק שנה שעברה ותראה מה אמרתי שכולם פה גמרו ואמרו הולכים לאליפות ,תסתכל) -

אתה חייב להבין שאף אחד לא אומר דבריפ כאלו בשביל לעצבן אבל שאנשים יצאו מהבועה, אם אלו השחקנים שמתכננים לנו לעונה הבאה - שלא יצפו ליותר מידי,ולמה שלא יצפו ליותר מידי? כי אז הם יתחילו להתבאס שזה לא יתממש וסה"כ חבל, כי זה יותר מתסכל מאשר לא לצפות לכלום ופתאום להיות מופתעים לטובה.

אם לא ראית אז בידיעות היה כתוב אתמול שמאור בוזגלו סיכם עקרונית וממה שאני יודע יבוריאן גם סגור.

אם אנחנו מוסיפים אותם ואת בן דיין לקאדר ישראלי של שפונגין יחיאל אסוס שבחון רודי ומלול אז הסגל הישראלי לא רע בכלל ויכולים להגיע עוד חיזוקים.

אתם חייבים להבין משהו - שהוא ממש לא פופוליסטי , אבל נכון,

לא משנה בן דיין , לא משנה שטרית לא משנה מישאלוף לא משנה אביב חדד - כל עוד יש לך שוער שלא נותן טיפה שקט להגנה ולהפך - היא לא תוכל לתפקד.

יבריץ אומנם קיבל אינסטינקטים מצויינים ואתלטיות לא רעה בכלל שמתבטאת בהצלות די מדהימות אבל אם תסתכל על התמונה הגדולה הוא פשוט גרוע,

יש התקפה של , סתם דוגמה בית"ר, רומולו בועט יבריץ באמת עם הדיפה גדולה עוצר ומה הוא עושה? ההגנה עוד לא מספיקה להסתדר ולאפס את הראש והוא כבר הספיק לבעוט את הכדור למעלה, כמובן הגיע ישר ליריב, ותוך פחות מ20 שניות - יצחקי בועט שוב אבל אמרנו שיבריץ שוער טוב לא? אז הוא הודף את זה, אבל שוב הוא עושה אותו דבר ואחר עוד 20 שניות , יש לך התקפה שלישית בדקה - עכשיו ברוכיאן בועט - וזה כבר נכנס , כי כמה יבריץ יכול להציל ?

שוער טוב מחזיק את הכדור קצת מביא אותו בשקט לבלם שיתחיל התקפה מסודרת וככה ההגנה מסתדר, כמו שקאלה עושה למשל - יחי ההבדל הקטן.

אלירן (אם השם נכון)

אני מבין אותך חבר

אתה, כמו כולנו - אלה שחוו גם אליפויות של שנות ה90 וגם ראו את מכבי שוקעת לאט לאט - סובל מתסמונת פוסט לוני. אחרי 12 שנים, קשה כבר להאמין לשום דבר. כמות האכזבות פשוט הייתה גדולה מידי.

כשהעונה הזאת תיגמר, בע"ה בליגת העל, לאחר שאנחנו האוהדים מילאנו את תפקידנו כלאחר נפש ועמדנו לצד הקבוצה ברגעיה הקשים ביותר בהיסטוריה, זה יהיה עבורנו סגירת מעגל. מהקיץ הזה תצטרך הקבוצה להתחיל לקנות את האמון שלנו מחדש.

אתם חייבים להבין משהו - שהוא ממש לא פופוליסטי , אבל נכון,

לא משנה בן דיין , לא משנה שטרית לא משנה מישאלוף לא משנה אביב חדד - כל עוד יש לך שוער שלא נותן טיפה שקט להגנה ולהפך - היא לא תוכל לתפקד.

יבריץ אומנם קיבל אינסטינקטים מצויינים ואתלטיות לא רעה בכלל שמתבטאת בהצלות די מדהימות אבל אם תסתכל על התמונה הגדולה הוא פשוט גרוע,

יש התקפה של , סתם דוגמה בית"ר, רומולו בועט יבריץ באמת עם הדיפה גדולה עוצר ומה הוא עושה? ההגנה עוד לא מספיקה להסתדר ולאפס את הראש והוא כבר הספיק לבעוט את הכדור למעלה, כמובן הגיע ישר ליריב, ותוך פחות מ20 שניות - יצחקי בועט שוב אבל אמרנו שיבריץ שוער טוב לא? אז הוא הודף את זה, אבל שוב הוא עושה אותו דבר ואחר עוד 20 שניות , יש לך התקפה שלישית בדקה - עכשיו ברוכיאן בועט - וזה כבר נכנס , כי כמה יבריץ יכול להציל ?

שוער טוב מחזיק את הכדור קצת מביא אותו בשקט לבלם שיתחיל התקפה מסודרת וככה ההגנה מסתדר, כמו שקאלה עושה למשל - יחי ההבדל הקטן.

אם מכבי לא תבנה על מתפרצות אז איך נכניס גולים? על מה אתה מדבר? "מביא אותו לבלם שיתחיל התקפה מסודרת"? איזה בלם בידיוק יש לנו בידיוק ואיזו התקפה מסודרת אפשר להתחיל בקבוצה הזאת תגיד לי? אם נשאר בליגה זה הרבה בזכות יבריץ'. לקחנו דרבי אחד והוא הרבה בזכות יבריץ'. אם הייתה לו הגנה כמו בביית"ר הוא לא היה סופג גולים כמעט. לא כמו קאלה המסכן הזה.

אלירן (אם השם נכון)

אני מבין אותך חבר

אתה, כמו כולנו - אלה שחוו גם אליפויות של שנות ה90 וגם ראו את מכבי שוקעת לאט לאט - סובל מתסמונת פוסט לוני. אחרי 12 שנים, קשה כבר להאמין לשום דבר. כמות האכזבות פשוט הייתה גדולה מידי.

כשהעונה הזאת תיגמר, בע"ה בליגת העל, לאחר שאנחנו האוהדים מילאנו את תפקידנו כלאחר נפש ועמדנו לצד הקבוצה ברגעיה הקשים ביותר בהיסטוריה, זה יהיה עבורנו סגירת מעגל. מהקיץ הזה תצטרך הקבוצה להתחיל לקנות את האמון שלנו מחדש.

יש משהו במה שאתה אומר תאכלס, זאת תסמונת לוני לא קטנה-

עד שהשאריות שלו בדמות טוויטו ואחרון הנגרים לא ילכו יהיה קשה מאוד להתנתק ממנה סופית..