Jump to content

תנו להם גיבוי

אכי

Recommended Posts

?

רק מלחשוב על טועמה בצהוב...

גם אני נגעל מהמחשבה הזו ,אבל לא זו הכוונה בנושא . דרך אגב לפני כמה שנים אבוקסיס חתם במכבי ולא ראיתי אף אוהד מכבי מתנגד ועושה רעש...

אז אולי אתה די בודד

אתה יכול לדבר כמה שתרצה על כך שמבוגרי אוהדי מכבי יחשבו כמוך

אבל כבר הוכח (ראה הודעה של זיו) בעונות קודמות שהקהל מחפש זהות ובא בהמוניו לאו דווקא בעקבות הצלחות

הקהל לא בא כי נגעל מהכדורגל ההגנתי של קלינגר בדיוק כמו שהוא לא בא שנה שעברה כי הוא נגעל מהכדורגל ההגנתי של אלי כהן ובדיוק כפי שהוא לא היה בא אם לא היינו נלחמים על החיים שלנו בליגה היות והכדורגל של ניר לוין מגעיל

הקהל לא בא כי נגעל מהכדורגל ההגנתי של קלינגר בדיוק כמו שהוא לא בא שנה שעברה כי הוא נגעל מהכדורגל ההגנתי של אלי כהן ובדיוק כפי שהוא לא היה בא אם לא היינו נלחמים על החיים שלנו בליגה היות והכדורגל של ניר לוין מגעיל

וואלה?

אני דווקא מכיר הרבה אנשים שמאסו בפולטיקות במכבי

אבל לך תדע מי צודק...

כל הנושא הזה מיותר בכלל.

הרצליה קיבלה 3 נקודות במתנה.

צריך להתרכז במה שיש, לא מה שיהיה בעוד שנה, אחרת עוד עונה הבאה נהיה במקום אחר.

כרגע יש מלחמה, וזהו.

למרות שבאופן כללי אני לא פוסל שחקנים שלא מזוהים באופן מלא עם מועדון יריב, הפעם אני עם השחקן. האמת שאני מודה שיכול להיות שאם היה מדובר בבוזגלו או בואטנג באותה סיטואציה הייתי חושב פעמיים, אבל בחייאת, מי זה ורמוט? לא שווה שהוא יבוא ואנשים יקללו אותו ויעשו לו את המוות גם ככה אפשר לחשוב איזה שחקן.

האמת? אפילו את טועמה אני מעדיף עליו.

אם טועמה היה במכבי לפחות היה את האפקט של לצחוק כששער 5 רואה את האליל שלו לובש צהוב.

אבל ורמוט? אין מה לחשוב להביא אותו בכלל, מכל הבחינות האפשריות.

דרך אגב סתם לידיעה ,רציתי לאשש את המחשבה שלי,דיברתי הרגע עם 3 מאוהדי מכבי המוכרים ביותר ,אוהדים מבוגרים שרואים את הקבוצה ומלווים אותה לפחות 30 שנה כולם אבל כולם היו מקבלים את טועמה בזרועות פתוחות. ואני מנח שכך 99% מהאוהדים הותיקים

אכי, ליגת האלופות. אתה קורא מה אתה רושם. ליגת אלופות.

אני מאז גראסהופרס מחכה לימים שנגיע לשם.

איזה אוהד מכבי לא יבוא לראות את מכבי בליגת האלופות בר"ג ועוד מול אייאקס, באיירן ויובנטוס - כי מכבי משחקים בונקר? זה סיבה לא להגיע למשחקים כאלה?!

ואגב, אוהדי מכבי גם לא הגיעו לדרבים באותה עונה (רק 10,000 אוהדים בבלומפילד משתי הקבוצות בדרבי הראשון לאותה עונה) - בתקופה של הכדורגל המגעיל של אלי כהן, הקהל הגיע לדרבים כמו גדול.

ואורי לצערנו צודק.

כל הנושא הזה מיותר בכלל.

הרצליה קיבלה 3 נקודות במתנה.

צריך להתרכז במה שיש, לא מה שיהיה בעוד שנה, אחרת עוד עונה הבאה נהיה במקום אחר.

כרגע יש מלחמה, וזהו.

אם שחקן ברמה של טועמה היה אצלנו לא היינו מגיעים לזה...

אכי, ליגת האלופות. אתה קורא מה אתה רושם. ליגת אלופות.

אני מאז גראסהופרס מחכה לימים שנגיע לשם.

איזה אוהד מכבי לא יבוא לראות את מכבי בליגת האלופות בר"ג ועוד מול אייאקס, באיירן ויובנטוס - כי מכבי משחקים בונקר? זה סיבה לא להגיע למשחקים כאלה?!

ואגב, אוהדי מכבי גם לא הגיעו לדרבים באותה עונה (רק 10,000 אוהדים בבלומפילד משתי הקבוצות בדרבי הראשון לאותה עונה) - בתקופה של הכדורגל המגעיל של אלי כהן, הקהל הגיע לדרבים כמו גדול.

ואורי לצערנו צודק.

באיירן היה בערב ראש השנה ואן לא כך היה מתא ויובה היו כאן בהרכב שלישי במשחק שלא עיניין אף אחד

אנשים כאן לא מתייחסים למה שביסטר רשם, לא הכל זה שחור ולבן. ובלי שום קשר, אני לא תומך בלהביא את ורמוט, מקצועית הוא לא מספיק טוב למכבי.

באיירן היה בערב ראש השנה ואן לא כך היה מתא ויובה היו כאן בהרכב שלישי במשחק שלא עיניין אף אחד

איאקס לא היו כאן בהרכב שלישי ולא נעליים.

יובה כבר עלתה, אבל המשחק הזה היה מאוד חשוב למכבי (ניצחון ואנחנו באופ"א)

אל תהיה דמגוג.

אתה מקשיב למה שאתה אומר? איאקס שהיא הקבוצה שאוהדי מכבי הכי מתחברים אליה ויובה הגדולה מגיעות לשחק בארץ במסגרת המפעל הכי גדול של אופ"א ולא מילאנו את האיצטדיון.

שנתיים קודם לכן מול הפועל פ"ת או הפועל ת"א מילאנו אותו.

כדורגל מגעיל? חרטא.

כי ראינו מספיק כדורגל מגעיל בשנים האלה ובאנו כמו שזיו הראה לך.

סיכום הנושא:

אני סומך על אבי נימני בעיניים עצומות שיביא שחקנים שיהיו הכי טובים למכבי ושלא יהיו להם מקרי עבר עם הקהל.

כי אם לא נסמוך על אבי אז מה נשאר לנו?

סיכום הנושא:

אני סומך על אבי נימני בעיניים עצומות שיביא שחקנים שיהיו הכי טובים למכבי ושלא יהיו להם מקרי עבר עם הקהל.

כי אפ לא נסמוך על אבי אז מה נשאר לנו?

מי אמר לך שאבי רוצה את ורמוט טועמה ובלילי?

זה חשיבה של רן בן שמעון וניפוח של התקשורת.

מי אמר לך שאבי רוצה את ורמוט טועמה ובלילי?

זה חשיבה של רן בן שמעון וניפוח של התקשורת.

אז שוב אמרתי לא יודע מה הכוונות של אבי לעונה הבאה, אבל אני בטוח שיהיה לו חלק בהבאת כל שחקן שיגיע למכבי ואבי כמו אבי יודע יותר טוב מכל ההנהלה הזאת איזה שחקן טוב ומתאים למכבי.

דרך אגב סתם לידיעה ,רציתי לאשש את המחשבה שלי,דיברתי הרגע עם 3 מאוהדי מכבי המוכרים ביותר ,אוהדים מבוגרים שרואים את הקבוצה ומלווים אותה לפחות 30 שנה כולם אבל כולם היו מקבלים את טועמה בזרועות פתוחות. ואני מנח שכך 99% מהאוהדים הותיקים

אם אחרי הגול בדרבי הוא היה בא לשער 2 ועושה להם שקט עם האצבע במקום לחגוג את הגול,אז כנראה שגם 99% מהאוהדים הותיקים לא היו רוצים אותו

אז שוב אמרתי לא יודע מה הכוונות של אבי לעונה הבאה, אבל אני בטוח שיהיה לו חלק בהבאת כל שחקן שיגיע למכבי ואבי כמו אבי יודע יותר טוב מכל ההנהלה הזאת איזה שחקן טוב ומתאים למכבי.

על אבי אני סומך בעיניים עצומות.

רק כדי שתבין..

אני כחבר בשחקן המחוייבות הראשונה שלי היא לעודד כל שחקן באשר הוא.

שחקן כמו ורמוט שלבש חולצה שהיא נטו, לא בצורה מרומזת, לא במסר עקיף.

במסר חד משמעי וחלק נגד המשפחה שלי, נגד הבית שלי, לא יקבל ממני חצי תמיכה.

עכשיו זה שהוא לא גדל בהפועל אחלה.

זה שהוא רוצה לבוא למכבי - ממש לא.

עומר פרץ עשה מגל ופטיש זה עוד איכשהוא יכול להישכח.

לא חייב לאהוב אותו, לא שונא אותו.

אבל על המשפחה שלי? על הבית שלי? על האחים שלי?

לעולם לא.

ורמוט רוצה לבוא למכבי? אחלה.

רק שיקח בחשבון שהוא גומר לעצמו תקריירה.

זה בושה שיש לנו אוהדים כאלה...

אתה אוהד מכבי או אוהד את השחקן ה12?

צודק.

זאת בדיחה אפילו לדון בסיפור החולצה.

אם הם חושבים שורמוט מתאים מבחינה מקצועית (שאלה בפני עצמה), אני לא רואה שום בעיה.

לעומת זאת, טועמה או בלילי יהיו בבחינת צלם בהיכל מבחינתי.

עם כל הכבוד שחקן שהשתין על השחקן ה-12/הקהל של מכבי לא יהסס להשתין גם עליך.

אפס שלא יהיה במכבי.

מה אתה מצפה שיתנו לו את החולצה והוא יגיד :"עזבו, לא מתאים, אני מכבד אותם"?

מה אתה מצפה שיתנו לו את החולצה והוא יגיד :"עזבו, לא מתאים, אני מכבד אותם"?

לא, אבל ברגע שהוא עושה את זה שלא יצפה שהקהל בצד השני יקבל אותו בידיים פתוחות שהוא ירצה להגיע לפה.

לא, אבל ברגע שהוא עושה את זה שלא יצפה שהקהל בצד השני יקבל אותו בידיים פתוחות שהוא ירצה להגיע לפה.

סבבה, אז כל ה22 שחקנים באותו הזמן מחוקים נכון?

העיקר שמכבי מעל הכל.

סתם מתוך תהייה, מה ציפיתם שיעשה כשהתבקש ללבוש את החולצה?

לא ברורות לי נסיבות לבישת החולצה, אבל אם אכן לבישתה נעשתה לבקשת הקהל של הפועל ובתום לב, האם באמת מדובר באמת במעשה שאין עליו מחילה? האם אנחנו כבית הדין של ההתאחדות נטולי שיקול דעת, פוסלים אוטומטית כל שחקן שלבש חולצה שמבזה את הקהל? או שמספיק שתהיה זו חולצה אדומה?

יש להבדיל בין יוזמה עצמאית וזנותית של שחקן שנעשתה במטרה לקנות את הקהל, ומעידה על אופי מחורבן, ובין השתתפות פאסיבית במהלך שמובל ע"י קהל יריב, מעשה שאינו מעיד על כלום, שכן אין לשחקן ברירה ממשית. האם באמת ראוי להסתכל רק על השורה התחתונה, ולהקריב את הקבוצה על מזבח העיקרון?

חבל שלא מתייחסים להודעות האלו, זה פשוט כ"כ נכון.

אם שחקן ברמה של טועמה היה אצלנו לא היינו מגיעים לזה...

אתה גורם לזה להישמע כאילו הוא מינימום כריסטיאנו רונאלדו והיה לבד מביא אליפות.

סך הכל מי זה כבר טועמה?