Jump to content

הערכה: "ביתר תחל את עונה הבאה במינוס נקודות"

אסף נגר

Recommended Posts

התגובות שלי לא רלוונטיות.

בוא נפשט את זה בשבילך, אולי תצליח להבין

אסף רשם את זה:

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?fold...859&lang=HE

כנראה שביתר תתחיל את עונה הבאה במינוס נקודות

יהיה משחק חוזר ללא קהל ויורידו להם נקודות אפילו גם העונה

הלוואי ויהיה ככה.

אתה רשמת את זה מיד:

כן אה זה מה שיגרום לכם לקחת אליפות?

וגם אם זה יהיה נכו ןמדובר כאן על לא יותר מ2 נק' אחרי העירעורים והכל...

ד"א

מזה קשור לפורום של מכבי?

אז שאלו אותך באותו הקשר וכתגובה להודעה הזו בלבד:

מישהו פה דיבר על אליפות ?

ואתה ענית:

כן בעמוד הקודם תקרא שוב

שלא נדבר על זה שההודעה האחרונה שלך אפילו מטומטמת יותר.

צהוב שחור, למחות פה על אשכולות שלא עוסקים במכבי, כאשר אתה גולש כאן- איך היית מכנה את זה?בעיני, זה לא פחות ממדהים.

אתה המשתמש המקורי והחכם ביותר. אני מעריץ שלך.אתה סוג של גאון...

אם כבר עונש של נקודות, אז העונש צריך להיות מופעל שנה הבאה. השנה אין טעם להוריד נקודות כי זה בעצם לא עונש. את האליפות הם יקחו ככה או ככה.

רק אני לא רוצה להתמודד על אליפות (בתקווה שנתמודד) כשליריבה יש מינוס?

וגם ככה לדעתי מינוס קטן לא ימנע מהם לפרוץ עוד עונה...

שיתנו להם 30 נקודות על תנאי, כמו שכבר אמרתי. שיובהר להם שבפעם הבאה שהם פורצים אין אליפות, ואני מבטיח לכם שאף אחד לא יעשה את זה שוב. מאוד פשוט.

רק אני לא רוצה להתמודד על אליפות (בתקווה שנתמודד) כשליריבה יש מינוס?

וגם ככה לדעתי מינוס קטן לא ימנע מהם לפרוץ עוד עונה...

שיתנו להם 30 נקודות על תנאי, כמו שכבר אמרתי. שיובהר להם שבפעם הבאה שהם פורצים אין אליפות, ואני מבטיח לכם שאף אחד לא יעשה את זה שוב. מאוד פשוט.

ונראה לך שבאמת אחרי שהם יפרצו בפעם השנייה יהיה את האומץ להתאחדות להוריד להם 30 נק'?

30 נק' והם בקרב על ירידה מה אתה מדבר שטויות.

לדעתי צריכים להמשיך את המשחק 5 דק' ושנה הבאה להוריד להם 5-6 נק'.

בלי שום קשר למכבי (קודם כל אנחנו צריכים להישאר בליגה ולא לשחק כמו נקבות, אין לנו את הפרבילגיה לדבר על מאבקי צמרת) אני חושב שהעונש היחיד שאשכרה יכול לחנך את הקהל של בית"ר הוא עונש משחקי רדיוס ללא קהל עד העונה הבא (כולל משחק אחד-שניים בעונה הבאה) והורדת נקודות בפועל בעונה הבאה..

תראו את ארגון לה פמיליה בהודעה רשמית באתר ספורט5, "ככה אנחנו ואנחנו גאים בזה"..

זה הדבר היחיד שיכול להראות להם - אולי ככה אתם, אבל תצטרכו לשקול שנית אם זה שווה לכם.

בלי שום קשר למכבי (קודם כל אנחנו צריכים להישאר בליגה ולא לשחק כמו נקבות, אין לנו את הפרבילגיה לדבר על מאבקי צמרת) אני חושב שהעונש היחיד שאשכרה יכול לחנך את הקהל של בית"ר הוא עונש משחקי רדיוס ללא קהל עד העונה הבא (כולל משחק אחד-שניים בעונה הבאה) והורדת נקודות בפועל בעונה הבאה..

תראו את ארגון לה פמיליה בהודעה רשמית באתר ספורט5, "ככה אנחנו ואנחנו גאים בזה"..

זה הדבר היחיד שיכול להראות להם - אולי ככה אתם, אבל תצטרכו לשקול שנית אם זה שווה לכם.

חוץ מהכותרת המפוצצת של ספורט 5, קראת את המכתב?

הדרך של התקשורת זה בכל ראיון או הבאת ציטוט לקחת את המשפט שהכי קל להוציא מההקשר ולשים בכותרת כי זה מושך אנשים לקרוא.... המכתב עצמו מציג עמדה ברורה- אנחנו לא הראשונים ולא האחרונים שפרצו, אבל כואב לנו שרק במקרה שלנו עושים מזה כזה הד תקשורתי (רגשי נחיתות או לא זאת עובדה) . אז מה שנשאר עכשיו זה להתגבר ולאחד את הקהל כדי שלא יהיו מלחמות מיותרות.

חוץ מהכותרת המפוצצת של ספורט 5, קראת את המכתב?

הדרך של התקשורת זה בכל ראיון או הבאת ציטוט לקחת את המשפט שהכי קל להוציא מההקשר ולשים בכותרת כי זה מושך אנשים לקרוא.... המכתב עצמו מציג עמדה ברורה- אנחנו לא הראשונים ולא האחרונים שפרצו, אבל כואב לנו שרק במקרה שלנו עושים מזה כזה הד תקשורתי (רגשי נחיתות או לא זאת עובדה) . אז מה שנשאר עכשיו זה להתגבר ולאחד את הקהל כדי שלא יהיו מלחמות מיותרות.

כן קראתי את המכתב.

כתוב שם הכל חוץ ממה שצריך להיות כתוב - לקיחת אחריות וגינוי..

כתוב שם שזה מה שהם, כתוב שהם לא מסתירים את זה, כתוב שהם לא אשמים בעונש שיהיה (איזה בולשיט), כתוב שזה באשמת כולם חוץ מהם, כתוב שהם עשו את זה מאהבת בית"ר (כן ברור לקבוע מראש פריצה "ספונטנית" למגרש, לפוצץ משחק דקה 87, תוך כדי סיכון שיהיו פצועים כמו בעונה שעברה וידיעה שהקבוצה הולכת להיענש קשות כספית וגם מבחינת משחקים ללא קהל/רדיוס/נקודות זה אהבת בית"ר).. כתוב שהיציע המערבי אשם בפילוג..

מכתב ביזיוני.

רוצה משפט שמסכם את כל המכתב?

"במקרה הזה כמו במקרים אחרים, גורמים לא סימפטיים ואפילו עוינים הופכים את התנהגות אוהדי בית"ר להתנהגות פרועה ומופרעת. בשנים עברו כשנכנסו לדשא דאגו השדרנים, הפרשנים ואנשי התקשורת להחמיא לקהל, וזה בדיוק אותו קהל שהיום הם מבזים. הקהל של בית"ר אינו בר שינוי ולא צריך להשתנות. כאלו אנחנו ואנחנו לא מתביישים באופי שלנו".

כן קראתי את המכתב.

כתוב שם הכל חוץ ממה שצריך להיות כתוב - לקיחת אחריות וגינוי..

כתוב שם שזה מה שהם, כתוב שהם לא מסתירים את זה, כתוב שהם לא אשמים בעונש שיהיה (איזה בולשיט), כתוב שזה באשמת כולם חוץ מהם, כתוב שהם עשו את זה מאהבת בית"ר (כן ברור לקבוע מראש פריצה "ספונטנית" למגרש, לפוצץ משחק דקה 87, תוך כדי סיכון שיהיו פצועים כמו בעונה שעברה וידיעה שהקבוצה הולכת להיענש קשות כספית וגם מבחינת משחקים ללא קהל/רדיוס/נקודות זה אהבת בית"ר).. כתוב שהיציע המערבי אשם בפילוג..

מכתב ביזיוני.

רוצה משפט שמסכם את כל המכתב?

"במקרה הזה כמו במקרים אחרים, גורמים לא סימפטיים ואפילו עוינים הופכים את התנהגות אוהדי בית"ר להתנהגות פרועה ומופרעת. בשנים עברו כשנכנסו לדשא דאגו השדרנים, הפרשנים ואנשי התקשורת להחמיא לקהל, וזה בדיוק אותו קהל שהיום הם מבזים. הקהל של בית"ר אינו בר שינוי ולא צריך להשתנות. כאלו אנחנו ואנחנו לא מתביישים באופי שלנו".

הם לא לוקחים אחריות כי הם לא צריכים לקחת אחריות. הפריצה לא החלה על ידי החברים באירגון היא החלה על ידי כמה מאות אנשים במזרחי שסחפו אחריהם כמה אלפים מכל היציעים וביניהם גם חברי האירגון, אבל אחר כך כשכולם עלו בחזרה גם חברי האירגון עלו ואפילו שיכנעו הרבה אנשים לחזור בחזרה למקומות. לא אשמתם שהיו כאלה ששמו זין על כולם והחליטו לעשות מה שבראש שלהם.

אני מסכים איתך שזה מיותר, אבל כן הפריצה באה מאהבת בית"ר. כמו שהפריצה שלכם בב"ש באה מאהבת מכבי ושהפריצה של אוהדי הפועל חיפה באליפות שלהם ושל אוהדי הפועל בדאבל באה מאהבת הקבוצה ואני בטוח שאף אחד אז לא חשב על עונשים וסיכון (והפריצה הפעם נעשתה דרך המדרגות בלי לחץ ולא היו פצועים, לא ראיתי שום סיכון. אלא אם כן אתה מחשיב את הילד הטמבל שנפל מגובה של חצי מטר ושיחק אותה פצוע חצי שעה בשביל לעשות צחוקים ואחר כך גם דפק נעל בצלם)

מה שכתוב על המערבי בא מרגשות שיש אצל הרבה אנשים שבמשך לא אוהבים בכלל את יושבי המערבי, בעיקר בגלל ששם מתרכזים אוהדי המצלמות ואותם אנשים שעושים רק רע לקבוצה ועוזרים ביצירת הסטיגמה על האוהדים עם המהומות ליד הספסלים בכל פעם, וגם סתם כאלה שנכנסים בקומבינות. בגלל האופי השקט יותר של המערבי, כשנכנסו האוהדים למגרש ושרקו להם בוז ושרו להם לעלות, האשימו את המערבי בפילוג. אבל וזה בכלל לא רק המערבי. גם אני שהייתי בצפוני צעקתי יחד איתם וגם עוד אלפים במזרחי צעקו להם, אבל לאותם שונאי מערבי נוח להאשים את היושבים שם. ובלי קשר, דווקא את הפריצה השנייה, שאם הייתה נמנעת אז כנראה שיפת היה מחדש את המשחק והיינו מקבלים ניצחון טכני, התחילו אנשים מהמערבי, אז כנראה שזה תורם לכעס.

אבל שים לב שיחד עם כל זה האירגון אומר שהוא רוצה לפעול לאיחוד בין כל האוהדים בלי קשר ליציע שבו הם נמצאים (הוא גם פועל בשיתוף עם קבוצת אנשים מהמערבי שהקימו גוש מעודד באזור הדרומי יותר, ועזרה באביזרי עידוד במזרחי)

ואני דווקא מסכים לגמרי עם רוב המשפט שהבאת , חוץ מזה שחלק מהקהל כן צריך להשתנות, כי החלק הזה, "הקומץ", שאצלנו הוא גדול יותר באחוזים מאשר אצל כל שאר הקבוצות, הוא זה שהורס לנו המון הנאות ועוזר להנציח את הסטיגמות עלינו. האם הוא באמת בר שינוי? באמת שקשה לדעת, כי מצד אחד אם יענישו בחוזקה זה רק יגדיל אצל אותם אנשים את תחושת הקיפוח ויגרום להם לעשות יותר בלאגן בכוונה, ואם לא יענישו בחומרה אז כל העולם ואחותו יעשו נו נו נו גדול להתאחדות ויווצר מירמור.

גם עם בית"ר תתחיל תליגה עם מינוס 10 נקודות עונה הבאה תמיד יהיה שופטים נחמדים שיעזרו להם להגיע למקום ה-1

גם עם בית"ר תתחיל תליגה עם מינוס 10 נקודות עונה הבאה תמיד יהיה שופטים נחמדים שיעזרו להם להגיע למקום ה-1

אין מצב שיתחילו מינוס 10

זה יהיה מינוס 3-2 נקודות גג.

מה אתם אומרים על מג'אדלה הזה?

על הטענה שלו. שלא יקרה אסון אם בית"ר לא תהיה בליגה עונה אחת בשביל הסדר ובלה בלה בלה..

זיוני שכל..?

מה אתם אומרים על מג'אדלה הזה?

על הטענה שלו. שלא יקרה אסון אם בית"ר לא תהיה בליגה עונה אחת בשביל הסדר ובלה בלה בלה..

מה לו ולספורט? עלק שר הספורט חחח

המג'דאלה הזה איפה הוא היה שהפועל זרקו רימון הלם?

איפה הוא היה שסכנין פרצו למגרש נגדכם שנה שעברה והדליקו זיקוקים או כשהם עלו ליגה?

עוד שר ספורט

ולא יקרה כלום אם ביתר לא יהיו בליגה עונה אחת?חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הכדורגל שלנו כל כך עלוב שפשוט אסור לאבד לא את ביתר לא את חיפה לא את מכבי ולא את הפועל

בלעדיהם אין טעם לליגה

במיוחד כשנכנסו משקיעים לכדורגל..

הכדורגל שלנו כל כך עלוב שפשוט אסור לאבד לא את ביתר לא את חיפה לא את מכבי ולא את הפועל

בלעדיהם אין טעם לליגה

במיוחד כשנכנסו משקיעים לכדורגל..

אבל אתם מתים שמכבי או הפועל ירדו,

חבל מאוד שזה לא יקרה ( לפחות בצד שלנו :wubyellow3: )

אני חושב שהאינטרסים שלו ברורים.

הוא ערבי זה ידוע, ובית"ר גם ידועה בבעיות והדעות שלה.

אינטרסים ידועים לגמרי.

הוא לא מבין בספורט, הוא סתם טיפש.

עומר, כמו שאמרתי אם קבוצה כלשהי תזכה באליפות ע"ח בית"ר בגלל הורדת הנקודות אני אהיה מאושר

נכון שמח פחות לזכות באליפות כאשר חלקית זה לא "הכל בזכותי"

אבל המחשבה שאוהדי בית"ר הפסידו לעצמם אליפות מאוד מאוד משעשעת אותי

חבל שזה לא יקרה..

שלא יורידו להם שום נקודות שנה הבאה.

אין דבר פחות ספורטיבי מאשר להתחיל עונה עם מינוס נקודות.

* מקסימום שיתנו להם רדיוס או משחקים בלי קהל, אבל חו"ח מלקחת לשחקנים נקודות שהם משחקים ומנצחים בשבילן. !

"הצבר"