Jump to content

ה11 של שער 11 !

Official Boogli

Recommended Posts

אז ברוח הנושאים שנפתחים כאן על הטובים בעולם, הטובים בארץ, ותיכף הטובים ביותר במכבי ת"א בכל הזמנים

אני אומר, בוחרים את ה-11 של ה-11, אבל לא סתם 11, שער 11 !

בוחרים את ה-11 שכל אחד חושב שיכולים לייצג אותנו בכבוד, מבחינת דעות, מבחינת האופי של הקהל של מכבי

האופן שבו הייתם רוצים שהקהל של מכבי יצטייר, שיופיעו כאוהדי מכבי כשיש תמונה איפשהו בעיתון או בחדשות

שאותם יראיינו, שהם יובילו !

(יש לציין שהנושא הזה נשאר כמובן בתחומי הפורום, ואין שום כוונה כזו או אחרת

הם יכולים להיות הכותבים הכי גדולים בפורום, אנשי הגדר בתקופות השונות, מנהיגים ביציע, או סתם אנשים שבאים טוב בעין כמו איציק אליאש

אז קדימה חבר'ה - להתחיל לזרום במחשבות)

איציק קוסמן

דן רפפורט

עופר נדב

גיא ע

שלומי אברמוב

אורי רייזלר

מני רונן

מוטי חן

שי מזרחי

אורי משיח

וכמובן, המשתמש נועם שוהם :unsure:

באהבה, משער 11 :hooligan:

מספר אחד הוא גרמני

מספר שתים גרמני...

אל תערכו לי

(שתוק, נב)

מספר שמונה זה בוגלייי... אחו...

גיא קושניר

גיא קושניר

גיא קושניר

גיא קושניר

גיא קושניר

גיא קושניר

גיא קושניר

גיא קושניר

גיא קושניר

גיא קושניר

גיא קושניר

ושנה הבאה הייתי מצרף את ארז מסיקה,ליאור זאן,רביד גזל ועוד כמה כי זה המקום שלהם לא על הדשא

אי אפשר לבחור 11. זה מעט מדי. הלכתי על 11 נקודות.

לא לפי סדר:

1. אופיר גוטצייט - שבוע שעבר אני רואה גמר נוער בכדורסל מכבי נגד גליל.

אין שום אוהד אחד שלנו. לא מארגונים ולא מנעליים, אפילו גליל הביאו קהל.

פתאום מתגלה לי דמות המזכירה את אופיר גוטצייט. מה השתנה בלילה הזה מכל הלילות?

בגביע טוטו בקריית שמונה בשתיים בצהריים, בטורניר בנדל ז"ל בכדורסל, במשחק נידח של הכדורעף ברעננה, במשחק בית של הכדוריד - אופיר גוטצייט.

2. גיא ע - האיש מאחורי הקלעים, שלפעמים בא לי להרוג אותו, אבל צריכים אותו פה לכמה שיותר זמן.

הבנאדם שבנה פה קהילה של מאות אנשים.

3. איציק קוסמן - אבי המהפכה ואין צורך להרחיב.

4. אורי משיח - גאון. בעל יכולת לראות את הנולד, והבנאדם שהכי מבוזבז בשער 11.

אין הגדרה, הם פשוט צמד מטומטמים.

5. שומר האימפריה - הבנאדם אולי היחידי שנשאר פעיל אמיתי ביציע מאז תחילת שנות ה-90. מכבי או...

אורי הורוד - בגלל הבלונים הקרועים שהוא הביא לשער 4, בגלל הנוסטלגיה, בגלל גנבות הדעת שלו, בגלל שישב בכלא בצבאי ובעיקר בגלל שהוא ורוד.

ובעיקר בגלל שהוא אוהד שכבר לא מייצרים פה.

ואחד שיותר נורמלי מהם, אבל שייך אותה לקטגוריה:

מכוערי שמאי - בגלל האיש, בגלל שגם הוא מסוג האוהדים שכבר לא מייצרים.

6. שי מזרחי ושי כהן - אין אנשים עם לב יותר גדול מהם.

7. אורן לוי - המנוע. אולי בעל היכולת ארגון הכי גדולה שידע השער.

8. עוז גל וגל מושיוב - מנהיגי העתיד של שער 11. בלעדם באמת, אבל באמת שאין פה כלום. לא תוף ולא שלט. רק שלא תגמרו כמו אורן רותם (:

9. אנשי הגדר של המאה: א. אופישל בוגלי - דמות. מנהיג. האיש שהניח את היסודות.

ב. טל גלבוע - הוא וכל חבורת ראש העין חבורת פסיכים שצריך לאשפז, ואם אפשר כמה שיותר מהר. געוגעים לאהרונסון ולגנני.

ג. אלירן ושניר - האנשים שמחזיקים כבר שנתיים את הקהל של מכבי בתקופה הכי מסריחה של לוני והקבוצה בעשור האחרון, שלאף אחד אין כוח לעודד, ולמרות זאת שער 11 נותן עבודה.

10. הגוש של הותיקים/החבר'ה - העופרים, הבוסים, הגורילות, הבקרמנים, הנירים, החלפונים וכל השכונה ותמסרו לחסון שיחזור כבר - צריך לעשות עוד מפגש כמו שעשינו בראול וינברג (זה היה שם?) בקיץ שעבר. יאללה תתכוננו אחרי פסח.

על אותו משקל: ישראל קאקון, עודד וייס, שגיא וצחי, איציק פיקל, יניב גונן, קושניר, עומרי סאב, פונצי - אנשים שכיף להתאקל בהם ככה סתם בשער 11.

11. הכי כיף לקרוא אותו בפורום: ביסטר, תימנימני, פרפר צהוב, צבר, מרמרלי, איה, דודה דליה, אכי, מנש שער 11, OMER, מקובי. לכו תדעו את מי שכחתי.

נ.ב

עצה למנהלי הפורום,

הפורום הזה אוטוטו חוגג 5 שנים. אין משהו שמספר את הסיפור של הקהל של מכבי יותר טוב מהנושאים פה בפורום. עברנו פה הכל.

העונה הראשונה של המחאה, הדרבי של הסינסים/2 בשתי דקות, המשחק הראשון "נגד" נמני, הזכייה בגביע אירופה בכדורסל בת"א, דרבים בכדורסל, העלייה לליגת האלופות, חוזרים לכדורעף, החזרה למחאה, החזרה לעידוד, הריבים ביציע, החברויות ביציע, עוד גביע אירופה מגיע לת"א, נמני חוזר, ההיסטריה סביב הגאלגטיקוס, טורניר אוהדים בקריית שלום, הדרבי של ההיסטוריה מחייבת, נושאים שחושפים את השחיתות של לוני, הדרבי של ה-2:0 באותה עונה, הנושא שהביא להחלטה שב-06/07 מעודדים (וזאת היתה אחת העונות שהכי נהנתי), צובעים את אוסישקין בצהוב, רימוני עשן בשערים 5-7, תפאורת הבלה בלה, הפועל עולה ליתרון, נמני משווה, ביטון מעלה ליתרון, ראזיץ סוגר עניין, 3:1 בדרבי גדול, שלום לך הפועל, 20 משחקים בלי הפסד, מחרימים משחק בגביע נגד הכח - ההנהלה מכניסה נוער חינם, עפים מהגביע, מוסא מוריד אדום ומכבי מפסידה דרבי, מאנה המציק בא, מסיבת האוהדים הראשונה בקיץ, בושות באנדורה, אלי כהן הולך, מתחילים ללכת לכדוריד, מפסידים דרבי, נכנסים לפאניקה של ירידה, לוני הולך (!!!) - שניידר בא, שבחון ב-89, ובאמת לא יודע מה החסרתי.

בקיצור, הנושאים בפורום מספרים את כל ההתרגשות, הכעסים, השמחות וכל מה שעברנו.

ממליץ לשקול הוצאת ספר רק עם הנושאים שנרשמו פה, ככה, בלי לגעת בהם ובלי כלום. שיהיה למזכרת.

11. הכי כיף לקרוא אותו בפורום: ביסטר, תימנימני, פרפר צהוב, צבר, מרמרלי, איה, דודה דליה, אכי, מנש שער 11, OMER, מקובי. לכו תדעו את מי שכחתי.

המכבייה :)

עידן דורון..

אוהב תסגנון שלו

לא יודע מי ה-11

אבל עמיעד לוי באנקר בפנים

!!!

:)

+ רן ברודר הרואתי וקליינר

11?

יש 1. עוז גל.

עם כל הכבוד ,

ויש הרבה הרבה הרבה כבוד. אין לא את השחקן ה12 ,לא את שער 11 וכנראה שגם לא את שער 8 בלעדיו.

11?

יש 1. עוז גל.

עם כל הכבוד ,

ויש הרבה הרבה הרבה כבוד. אין לא את השחקן ה12 ,לא את שער 11 וכנראה שגם לא את שער 8 בלעדיו.

וידס, הודעה חזקה

אני מוכרח להודות - הודעה חזקה

בכלל, ההודעות כאן דווקא בזרימה מאוד חיובית, ואני אוהב את זה

זו הייתה המטרה של הנושא שאנשים ידברו, הודעות כמו של זיו, להיזכר פתאום בתום כוכבי ככה סתם ולהרים אליו טלפון =)

ה 11 גרם שגרמו לנושא הזה

אמר המשתמש היחיד שראוי להיכלל ברשימה

אני עדיין לא סגור על איזו

אבל סתם הייתי חייב להגיב לך, לא כל שנה אתה רושם הודעה בפורום

אני בוחר 4 ושוער:

בשער - איצקו

ליברו - פרוייקה אבא של איצקו

קיצוני סופה ימני - ברצבי

קיצוני סופה שמאלי - נדב חלפון

ובחוד - גל אלה

אני בוחר 4 ושוער:

בשער - איצקו