Jump to content

גיא פניני מת

maor

Recommended Posts

מה הסיכוי בכלל שהוא חותם במכבי?

להערכתי, אם כספי יהיה בעונה הבאה ב-NBA (סיכוי סביר ביותר, תלוי מאוד בתצוגות שלו בפינל פור), אז פניני יהיה במכבי.

בכל אופן, ברגע שהוא עשה את ה"ששששש", מיד נזכרתי ב"ששששש" של טועמה, וידעתי שאין סרט בעולם שאנחנו מפסידים.

לדעתי הוא יהיה המחליף של עומרי במכבי (ואם צביקה נשאר- תוך עונה- 2 עונות עומרי באנ בי איי)

ומכבי צריכה שחקן כזה, שחקן שעולה מהספסל, מרביץ, קולע טוב מכל הטווחים, שומר טוב ובעיקר- יש לו ביצים ויודע לנצח משחקים.

אז נכון, יש בו דברים קצת מרגיזים, לא שכחתי את העבירה על אליהו בגביע ווינר בתחילת שנה, לא ראיתי את השקט שהוא עשה, אבל לדעתי זה די לגיטימי.

אבל בסה"כ- אם הוא היה במכבי- אני בטוח שהזמירות כאן היו שונות.

קחו בחשבון שגם שארפ הוא לא השחקן הכי טהור בעולם, והוא עדיין מקבל כאן כבוד ענק (ובצדק).

רק אני רוצה להוסיף- בקשר לכספי- אחרי הסל והעבירה הבלתי ספורטיבית שג'יימי עשה עליו, הבן אדם לקח את הסמל והצביע אלינו ל-11

הוא גם בא אלינו מיד בסיום המשחק.

נשמה:)

אחד המשחקים הגדולים.

אני בטוח שזה לא שמכבי רוצים אותו והוא אומר "לא בא" :|

מכבי לדעתי לא רוצים אותו כרגע, יש להם את עומרי, שהולך להיות הישראלי הראשון באנ בי איי.

הבנתי שהוא לא רוצה לחדש את החוזה שלו בי-ם למרות שהם הציעו לו סכום יפה מאוד (הסכום הכי גבוה לישראלי שלא נמצא במכבי). יש לו חוזה לעוד עונה שם אגב.

הוא כבר אמר בראיון שהוא רוצה לחזור למכבי, הוא גדל אצלנו בנוער.

בהתחשב בעובדה שצביקה מאוד אוהב אותו מהנבחרת (הוא היה שחקן מפתח באליפות אירופה האחרונה), בזה שמכבי מביאה את הישראלים הטובים בליגה ובזה שכספי יעזוב אותנו בקרוב אני מאמין שנראה אותו בצהוב.

גיא פניני הוא מהשחקנים שאתה הכי שונא ביריבה הגדולה שלך והכי אוהב אותו כשהוא משחק אצלך.

לא אהבתי את ה"ששש". אבל מקווה שיבוא למכבי בעתיד, הוא יכול להיות ענק

גיא פניני הוא מהשחקנים שאתה הכי שונא ביריבה הגדולה שלך והכי אוהב אותו כשהוא משחק אצלך.

בדיוק.

לא מבין על מה אתם מדברים? מה כ"כ טוב במה שהוא עושה?

יש הבדל בין לצבוט בהגנה, שזה לגיטמי והרבה עושים את זה, לבין עבירות מכוערות ובלתי ספורטיביות שהיו מרגיזות את כולם גם אם זה היה כדוריד.

איך עוד מישהו יכול לחשוב כאן שהשחקן הזה מתאים למכבי אחרי הכאפה שהוא העיף לאליהו?

לא אכפת לי כמה שהוא טוב, או כמה שזה עוזר לקבוצה שלו - לחשוב על שחקן שלובש את המדים הצהובים וגומר למישהו ת'קריירה זה מבחינתי מגמד כל ניצחון שהילד קקי הזה יביא לנו. ולא אכפת לי אם הוא אוהד מכבי, יש דברים שהם מעבר לספורט.

שחקן שעושה "שבו בשקט" לקהל של המועדון שהוא "אוהד" או לא אוהד.

גיא פניני שחקן של הפועל ירושלים ובכל משחק הוא נלחם ומטריף אותם כאילו הוא גדל שם.

שלא יחזור ולא נעליים לא צריך שחקנים מגעילים כאלה במכבי גם אם מבחינה מקצועית הוא שחקן מצויין.

מכבי היא הביתר של הכדורסל כל שחקן שמפציץ בליגה מגיע אליה בסוף בדרך זו או אחרת.

כמו שאמרו, אם כספי ילך לnba אני מקווה שפניני יבוא, ווינר אמיתי ופייטר רציני.

בקשר ל"ששש", זה לגיטימי לגמרי, תחשבו שכל המשחק שרים לך גיא פניני מת לא היית מתחרפן בסוף?! ( ומי שהיה אתמול בהיכל יודע איזה אוריה הייתה לקראת הסוף, אין דברים כאלה...! )

רק אנשים שבאמת אוהבים ספורט שבו כל נגיעה היא פאול (ולא סתם רואים את זה כי זה מכבי) לא מסוגלים להבין את החשיבות של גיבורי תרבות כמו גיא פניני.

מכבי היא הביתר של הכדורסל

:unsure: :thumbs: :flowers: :thumbs: :lol:

לא ייאמן שיש פה אנשים שאשכרה אוהבים את המניאק המגעיל הזה. אתם אוהדי מכבי, או שסתם כדורסל נראה לכם ספורט מגניב?

מכבי היא הביתר של הכדורסל כל שחקן שמפציץ בליגה מגיע אליה בסוף בדרך זו או אחרת.

כמו שאמרו, אם כספי ילך לnba אני מקווה שפניני יבוא, ווינר אמיתי ופייטר רציני.

בקשר ל"ששש", זה לגיטימי לגמרי, תחשבו שכל המשחק שרים לך גיא פניני מת לא היית מתחרפן בסוף?! ( ומי שהיה אתמול בהיכל יודע איזה אוריה הייתה לקראת הסוף, אין דברים כאלה...! )

דבר ראשון מכבי לא יכולה להיות בית"ר של הכדורסל אם כבר אז להפך

דבר שני גם זה לא

סוג של גאטוסו בכדורסל

רק אני רוצה להוסיף- בקשר לכספי- אחרי הסל והעבירה הבלתי ספורטיבית שג'יימי עשה עליו, הבן אדם לקח את הסמל והצביע אלינו ל-11

הוא גם בא אלינו מיד בסיום המשחק.

נשמה:)

mac_jer_YBS_40.jpg

mac_jer_YBS_47.jpg

כספי :hooligan:

גייט 11 :unsure:

יד אליהו :wubyellow3:

משחק ענק, ניצחון מתוק ביותר.

כספי באמת מרגש

ועוד מס' 11,שישאר ישאר כמה שיותר.

גיא פניני בן זונה,מסוג השחקנים שאתה רוצה שיהיו אצלך אבל שונא אצל אחרים,שיבוא למכבי? אחרי שהשתיק אותכם לכו תעודדו אותו חח עלובים אתם.

לא ייאמן שיש פה אנשים שאשכרה אוהבים את המניאק המגעיל הזה. אתם אוהדי מכבי, או שסתם כדורסל נראה לכם ספורט מגניב?

בדיוק להיפך. ספורט משעמם ומטופש, אני רואה פה ושם רק כי זאת מכבי.

מאחר שהספורט המפגר הזה לא מושך אותי (בסך הכל האמריקאים רצו להמציא ספורט והסרבים רצו להיות טובים במשהו, למה אתם משתפים איתם פעולה?), דווקא פרובוקטורים מהסוג של פניני כן יכולים לגרום לי לראות משחקים.