Jump to content

"זה הסוף זו התחלה, רק מלחמה אם תבוא, תחזיר אותנו הביתה, כמו אהוב אל אהובה כמו אחרי מלחמה, אם תבוא אם תבוא"

Recommended Posts

1) בני יהודה -מ.ס אשדוד

אחח בני יהודה בני יהודה...כל הזמן מנצחים ומנצחים אבל דיי כברר תפסיקו 1-0 לבני יהודה ההימור:1

2) מכבי נתניה - הפועל ת"א

אין מה לדברר עזבו אותי כדי לא לעשות ת'נחס נלך על תיקו 0 ההימור : X

3) מכבי חיפה - מכבי פ"ת

כנגד כל הסיכוים כדי להיות יחיד ומיוחד אני הולך על פ''ת ההימור: 2

מכבי ת"א יוצאת לצפון הרחוק למשחק חוץ מול קרית שמונה, רן בן שמעון וביקר מול ויצמן-יער והמלעיזים.

כמה גולים יכבוש יובל אבידור?:[תפסיק עם השאלות האלה בחייאתתת

א' כלוםם

ביום ראשון בשעה 20:50 מגיעה לטדי הנאחס הכמעט רשמי של בית"ר - מכבי הרצליה שזקוקה נואשות לנקודות, לחגיגות האליפות המוכנות.

ה. רומלו/עידן טל/בן שושן - אחד מהם מבקיע.

Guest עידן דורון

1. בני-יהודה המתחדשת תנצח את אשדוד שהפסידה בשבוע שעבר להרצליה. התחתית בוערת. 1.

2. נתניה באה אחרי תיקו 0 מולנו, הפועל אחרי ניצחון מפתיע על בית"ר. בכל זאת בקופסא יהיה להם קשה. X.

3. 2 הקבוצות הכי מאכזבות בפרק האחרון של העונה. על-אף אהבתי הכנה לטל בנין, אני מאמין שגם הוא לא יעזור. 1.

4. א'. הגיע הזמן שהוא יפסיק לכבוש מולנו, לא ?

5. ה'. אגב מה הסיכוי, שהרצליה תנצח 2-1 (כך שבית"ר לא זוכה באליפות והרצליה מוציאה נקודות מבית"ר), אחרי שבית"ר הובילה 1-0 (יהיה מהפך במשחק) משער של רומלו/עידן טל/בן שושן, אחרי שאחד משחקני הרצליה הורחק על עבירה שעשה אחרון בתוך הרחבה אבל השופט מסמל על בעיטה מ-16 מטר (ולא פנדל) ? :whistling: :wub:

6. ב'. אפילו להישרדות יש פחות.

1) אני מתלבט בין 2 ל-x. ברור שבנייהודה שעכשיו מגיעה עם לחץ עליה ונגד קבוצה שיש לה מה להפסיד תיכשל ברגע האמת. מצד שני אשדוד לוזרים, אז תיקו זו תוצאה בהחלט סבירה. מצד שלישי, גם תיקו מוריד את בני יהודה סופית אז הגיוני שהיא תתקוף עם כל הכוחות ואז תקבל את הגול במתפרצת. בקיצור אחרי כל הסלט נלך על 2. אשדוד.

2) 2 קבוצות מסריחות, בטח יהיה תיקו 0. x.

3) 2 קבוצות מסריחות, אבל הלב רוצה שחיפה תיקח. 1.

4) 0. אחרים יעשו את העבודה.

5) ה.

6) פחות.

שבת שלום.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.