Jump to content

ההרחקה של קאמינגס, שארפ ובטיסטה

maor

Recommended Posts

נתחיל מזה שהיה היום שיפוט בזיון,

שופט מושפע שגרר עכשיו שני שופטים אחרים למופע אימים.

על מה הורחקו שארפ ובאטיסטה? על זה שבאו להפריד? עד עכשיו לא מובן לי.

ומה זה אומר לגבי הפיינל פור? יוכלו לשחק? לא יוכלו לשחק?

שלושה שחקנים חשובים מאוד שאיבוד שלהם בחצי גמר יכול להוביל לדברים לא טובים.

קאמינגס נתן היום הופעה מצויינת,

באטיסטה מעולה, ייצב את הריבאונד היום ועושה נקודות מכלום.

שארפ נכנס בכל מצב שנקרא לדגל, ולע עונשין מכריע, שומר מצויין.

מה יהיה?

העניין הוא שהם נכנסו להפריד,

אם לא באטיסטה ושארפ יש מצב זה היה מתפתח לעימות רציני יותר.

חוקים מטומטמים,

בכדורגל כשיש מכות שחקנים מהספסל נכנסים חופשי, לפעמים אתה אפילו רואה את המאמן.

השלושה יעמדו לועדה שתקבע אם יוכלו לשחק בחצי הגמר.

כרגע - שארפ ובאטיסטה אמורים לשחק, בעוד המקרה של קאמינגס שונה מכיוון והיה מעורב ישירות בתקרית.

ממה שהבנתי בחדשות הספורט ומדבריו של שלח ושמעון מזרחי, כולם צפויים בסופו של דבר לשחק.

מזל שיש את מזרחי, הוא לא פראייר בקטעים הללו.

נ.ב - קאמינגס דפק איפון חבל על הזמן לבאזילה חח

אותו דבר שקרה לבאטיסטה ושארפ היה גם שנה שעברה בסדרה בין פיניקס לספרס אבל בכל מקרה זה חוק מטומטם.. ומילא הרחקה מאותו משחק אבל למה צריך גם למשחק אחרי זה?

קאמינגס - ממתי משחק של 9 נק', אסיסט ו7 נק' מדד ב19 דקות נחשב למשחק טוב?

באטיסטה - חשוב בעיקר בגלל שהוא אחד מ2 הריבאונדרים הטובים היחידים בקבוצה, השחקן היחיד בקבוצה שיודע לחפור והגבוה המחליף השני הוא אליהו. מאבד הרבה כדורים, לא מוסר, מסיים רק בשמאל ובקיצור שחקן חשוב לקבוצה כן, שחקן גדול עדיין לא.

שארפ - ההגנה והקליעה כבר לא אותו דבר ושחקן חשוב הוא ממזמן לא.

קאמינגס - ממתי משחק של 9 נק', אסיסט ו7 נק' מדד ב19 דקות נחשב למשחק טוב?

באטיסטה - חשוב בעיקר בגלל שהוא אחד מ2 הריבאונדרים הטובים היחידים בקבוצה, השחקן היחיד בקבוצה שיודע לחפור והגבוה המחליף השני הוא אליהו. מאבד הרבה כדורים, לא מוסר, מסיים רק בשמאל ובקיצור שחקן חשוב לקבוצה כן, שחקן גדול עדיין לא.

שארפ - ההגנה והקליעה כבר לא אותו דבר ושחקן חשוב הוא ממזמן לא.

גאון הכדורסל מדבר. אם באטיסטה לא משחק, כל הלחץ יפול על מוריס וניקולה. עכשיו, מכיוון שוויצ'יץ' זה לא אותו שחקן של לפני הפציעה, לך תדע מה תהיה התרומה שלו. בקשר למוריס, אם הוא ימשיך את היכולת שלו מ-2 המשחקים האחרונים אז מכבי בכלל תהיה בצרות.

בקשר לקאמינגס, אני גם לא מחזיק ממנו שחקן גדול, וגם אם נעזוב את המשחק אתמול שלדעתי הראה ניצוצות של כדורסל - הוא עדיין שחקן חשוב ברוטציה של מכבי, על אחת כמה וכמה כשמשחקים 2 משחקים ב-48 שעות. אתה לא יכול לתת משחק שלם בידיים של ביינום כי באיזשהו שלב הוא מתחיל לעשות שטויות, והלפרין אמנם הוכיח העונה שהוא יכול לקחת את הקבוצה על הכתפיים, אבל גם כולנו מכירים ויודעים שהוא מסוגל באותה מידה להיעלם.

ושארפ? גם בגילו, הוא הווינר הכי גדול של מכבי. הקליעה אמנם לא כמו פעם, אבל עדיין לא רעה בכלל, ואם ההגנה שלו עכשיו לא טובה בעיניך, אז הוא במצב טוב. תוסיף לזה את העובדה שהוא מוטיבטור ענקי ואולי השחקן שהאוהדים מזדהים איתו הכי הרבה בקבוצה, ותקבל למה הוא חשוב גם אם יושב 40 דקות על הספסל.

או בקיצור - אתה חי בסרטים אם אתה חושב שמכבי יכולים בכיף להסתדר בלי השלושה האלה בפיינל פור.

גאון הכדורסל מדבר. אם באטיסטה לא משחק, כל הלחץ יפול על מוריס וניקולה. עכשיו, מכיוון שוויצ'יץ' זה לא אותו שחקן של לפני הפציעה, לך תדע מה תהיה התרומה שלו. בקשר למוריס, אם הוא ימשיך את היכולת שלו מ-2 המשחקים האחרונים אז מכבי בכלל תהיה בצרות.

ובקיצור שחקן חשוב לקבוצה כן, שחקן גדול עדיין לא.

בקשר לקאמינגס, אני גם לא מחזיק ממנו שחקן גדול, וגם אם נעזוב את המשחק אתמול שלדעתי הראה ניצוצות של כדורסל - הוא עדיין שחקן חשוב ברוטציה של מכבי, על אחת כמה וכמה כשמשחקים 2 משחקים ב-48 שעות. אתה לא יכול לתת משחק שלם בידיים של ביינום כי באיזשהו שלב הוא מתחיל לעשות שטויות, והלפרין אמנם הוכיח העונה שהוא יכול לקחת את הקבוצה על הכתפיים, אבל גם כולנו מכירים ויודעים שהוא מסוגל באותה מידה להיעלם.

יש לנו את הלפרין, ביינום, בורשטיין, גארסיה ואם נעלה לגמר אז גם את שארפ ככה שהקו האחורי יסתדר גם בלעדיו (למרות שאני לא אתנגד לראות אותו משחק ונותן לאחרים עוד כמה דקות לנוח).

ושארפ? גם בגילו, הוא הווינר הכי גדול של מכבי. הקליעה אמנם לא כמו פעם, אבל עדיין לא רעה בכלל, ואם ההגנה שלו עכשיו לא טובה בעיניך, אז הוא במצב טוב. תוסיף לזה את העובדה שהוא מוטיבטור ענקי ואולי השחקן שהאוהדים מזדהים איתו הכי הרבה בקבוצה, ותקבל למה הוא חשוב גם אם יושב 40 דקות על הספסל.

לא אמרתי שהקליעה שלו לא טובה ולא אמרתי שההגנה שלו לא טובה או שהוא לוזר או לא חשוב לקבוצה, אבל שחקן שמשחק 5 דקות במשחק וגם זה כי קוראים לו דרק שארפ הוא לא שחקן כזה חשוב ואפשר להסתדר גם בלעדיו.

או בקיצור - אתה חי בסרטים אם אתה חושב שמכבי יכולים בכיף להסתדר בלי השלושה האלה בפיינל פור.

גם עם השלושה האלה אנחנו לא נסתדר. חוץ מזה לפי מה שהבנתי ההרחקה (של שארפ ובאטיסטה בכל אופן) אם וכאשר הם יורחקו היא רק לחצי הגמר.

עמית, אתה מנסה בכוח להראות למה לא חשוב למכבי אם שלושתם לא ישחקו מול סיינה? לא רציני.

באטיסטה זה הגו-טו-גאי היחידי שלך מתחת לסל והתרומה שלו היא לא רק התקפית: אתמול הוא הוזעק למשחק והחליף את ניקו ברבע הראשון אחרי שההגנה הייתה טובה אבל זה לא עוזר הרבה אם אין לך ריב' הגנה שהשתפר כשאסטבן נכנס.

שארפ זה השחקן שאתה רוצה במשחקים גדולים, בייחוד כשרוב הסגל שלך לא ראה פיינל-פור. זה השחקן שיתן את השלשות שמביאות מומנטום, זה השחקן שאתה רוצה לראות על הקו בדקות האחרונות וזה השחקן שידאג שהביצים של הצעירים לא ירעדו ברגע האמת.

קאמינגס חשוב כי הוא מוביל כדור בקבוצה שיש בה רק הלפרין וביינום, נקווה שכמה שיותר בורשטיין אבל קשה לדעת. לאבד גארד זה בעייתי עבור מכבי, הקו האחורי שלנו קצר וממילא משמש כעקב האכילס של הקבוצה.

אוקיי אז בפעם השלישית:

משארפ עשיתם יותר ממה שהוא. עם כל הכבוד, אני לא יודע כמה אפשר לבטוח בשחקן שבגמר הגביע נגד ירושלים איבד כדורים כמו טירון והחטיא העונה לא מעט זריקות במאני טיים ואפילו את זריקת העונשין השלישית נגד בני השרון.

הקו האחורי הוא עקב אכילס שלנו כי אין לנו לא גארד יציב שאפשר לסמוך עליו שייתן כל משחק 15-20 נקודות ולא שחקן קלאץ' טוב חוץ משארפ שמגמגם לאחרונה וגם עליו אני כבר לא ממש סומך.

ד"א לא אמרתי שהם לא חשובים, כל שחקני הרוטציה חשובים ולכולם יש חלק בהגעה לפיינל פור פשוט מאור הגדיר אותם כחשובים מאוד כשבעצם קאמינגס ושארפ לא כאלה חשובים ואפשר להסתדר גם בלעדיהם ורק על באטיסטה אפשר להגיד שהוא שחקן חשוב בגלל מצוקת הגבוהים.

אוקיי אז בפעם השלישית:

משארפ עשיתם יותר ממה שהוא. עם כל הכבוד, אני לא יודע כמה אפשר לבטוח בשחקן שבגמר הגביע נגד ירושלים איבד כדורים כמו טירון והחטיא העונה לא מעט זריקות במאני טיים ואפילו את זריקת העונשין השלישית נגד בני השרון.

הקו האחורי הוא עקב אכילס שלנו כי אין לנו לא גארד יציב שאפשר לסמוך עליו שייתן כל משחק 15-20 נקודות ולא שחקן קלאץ' טוב חוץ משארפ שמגמגם לאחרונה וגם עליו אני כבר לא ממש סומך.

ד"א לא אמרתי שהם לא חשובים, כל שחקני הרוטציה חשובים ולכולם יש חלק בהגעה לפיינל פור פשוט מאור הגדיר אותם כחשובים מאוד כשבעצם קאמינגס ושארפ לא כאלה חשובים ואפשר להסתדר גם בלעדיהם ורק על באטיסטה אפשר להגיד שהוא שחקן חשוב בגלל מצוקת הגבוהים.

אי אפשר לסמוך על שארפ?

זה המשפט הכי מטומטם שיכלת לכתוב.

בגלל שפעם אחת בחיים שלו הוא החטיא זריקת עונשין מכריעה?

ראית את המשחק במדריד? אתה מודע לזה ששארפ ניצח קבוצה שלא הפסידה בבית שנתיים, מול קהל שהוא פי 10 מטורף מהקהל של מכבי?

אבל אי אפשר לסמוך עליו, צודק.

כל שחקן אחר שהיה עומד שם על הקו היה משתין מרוב פחד.

גם עם השלושה האלה אנחנו לא נסתדר

We will see.

אי אפשר לסמוך על שארפ?

זה המשפט הכי מטומטם שיכלת לכתוב.

בגלל שפעם אחת בחיים שלו הוא החטיא זריקת עונשין מכריעה?

ראית את המשחק במדריד? אתה מודע לזה ששארפ ניצח קבוצה שלא הפסידה בבית שנתיים, מול קהל שהוא פי 10 מטורף מהקהל של מכבי?

אבל אי אפשר לסמוך עליו, צודק.

כל שחקן אחר שהיה עומד שם על הקו היה משתין מרוב פחד.

We will see.

אוף אני שונא שאתם מוצאים את דבריי מהקשרם.

מבין השחקנים שמשחקים באירופה שארפ הוא אולי הבאנקר הכי גדול מהעונשין במאני טיים, אבל מעבר לזה הוא פשוט כבר לא אותו שחקן קלאץ' מהולל. הוא עדיין השחקן שהייתי נותן לו לזרוק שלשה מכרעת במכבי וזאת בעצם הבעיה הגדולה של מכבי. עם כל הכבוד לזריקות העונשין נגד מדריד, איפה היה אדון דרק בראיינט נגד בני השרון לפני פחות משבוע?

איפה היה דרק בראיינט בכל המשחקים שהפסדנו בגלל רבע רביעי עלוב?

איפה היה דרק בראיינט בגמר נגד הפועל ירושלים שחזרה מפיגור של 22 נק' בפחות מרבע וחצי? אה שכחתי הוא איבד כדורים בחצי שלנו במסירות רוחב.

קיצר אני לא אומר ששארפ לא ווינר או משהו, אני פשוט אומר שהוא כבר לא אותו שחקן קלאץ' של פעם ושהוא פישל יותר מידי פעמים העונה במאני טיים ואם עליו אנחנו אמורים לסמוך בדקות המכריעות (ואני לא מדבר על הדקות המכריעות בגמר היורוליג כי לגמר אולי נגיע אבל לדקות המכריעות לא) אז מצבנו לא משהו ומי שחושב אחרת מוזמן להסתכל על כל המשחקים שהפסדנו העונה במאני טיים.

לגבי הפיינל פור - מי שאומר שאפשר לזכות הוא פשוט לא אובייקטיבי. את סיינה אולי נעבור, אבל נגד צסקא ואפילו טאו זה סיפור אחר. אתה באמת מאמין שקבוצה שלא יכולה לנצח את הפועל ירושלים תחת לחץ תנצח את צסקא?