Jump to content

יובל שפונגין אתמול..

Daniel17

Recommended Posts

למה יצא במחצית?

פציעה או בגלל שהוא פדלאה?

אם הוא עלה פצוע ושיחק ככה אז מילא, אבל אם הוא עלה כשיר אז הוא השחקן הכי אפס בעולם סופית.

הוא שיחק כאילו לא אכפת לו, שלח שחקנים להוציא חוץ במקומו ועשה טובה שהוא שומר, בגלל רודי כל המחצית עשה גם עבודה של מגן וגם קשר.

מה אתה רוצה ממנו? ישר אתה קופץ עליו, הוא סבל מקלקול קיבה,באמצע המשחק הוא ניגש לניר לוין ואמר לו שהוא לא יכול יותר..

אתה יודע איזה קשה זה לרוץ ולתפקד שיש לך קילקול קיבה,או סתם כאב בטן!

"המגן הימני סבל במהלך היומיים האחרונים מקלקול קיבה, אך בכל זאת אמר למאמן ניר לוין כי הוא רוצה לשחק בשביל המועדון למרות הכאבים. לוין אהב את תגובתו של שפונגין והעלה אותו בהרכב".

"המגן הימני סבל במהלך היומיים האחרונים מקלקול קיבה, אך בכל זאת אמר למאמן ניר לוין כי הוא רוצה לשחק בשביל המועדון למרות הכאבים. לוין אהב את תגובתו של שפונגין והעלה אותו בהרכב".

עם כל היכולת המסריחה שלו העונה, הוא שבחון רודי מישאלוף וקצת וקמנאן (פתח מצויין ונהיה אפס) היחידים בקבוצה המזדיינת הזאת שראויים לשם "שחקני כדורגל".

חדר כושר זה לא קסם, זה לא שהוא יעבוד טיפה ופתאום יהפוך לסוס, הוא יצטרך לעבוד הרבה הרבה זמן ולשמור על תזונה מטורפת(באימונים ובמשחקים הוא הרי שורף ים קלוריות הוא יצטרך להחזיר הרבה יותר ממה שהוא שורף כדי להעלות מסת שריר). כמובן שכל זה מתבטל אם יש לו גנטיקה מטורפת כמו קמנאן/מסודי/גיורגי דמיטרדזה. השינוי יכול לקחת שנים. להשאיל.

גם אני לא התכוונתי לפציעה.

התכוונתי ל"עומס" שיהיה עליהם.

הם "משחקים 90 דקות" בשבת, מידי פעם "אימונים"... והם בקושי זזים.

אתה רוצה אימוני כושר ?

עם כל היכולת המסריחה שלו העונה, הוא שבחון רודי מישאלוף וקצת וקמנאן (פתח מצויין ונהיה אפס) היחידים בקבוצה המזדיינת הזאת שראויים לשם "שחקני כדורגל".

חח עוד פעם איתו,

אמרתם שהוא מרים טוב לא?

ראינו אתמול תהרמות שלו, מתוך 20 אחת טובה וגם היה אימון לשוער.

הרים קרן 3 פעמים רצוף פעמיים ראשונות בלמים נגחו מהקרוב שוב לקרן פעם שלישית ל-2 מטר מהשער השוער לקח חוץ מזה, חוץ מלשלוח את שפונגין על הקו הוא לא עשה כלום

יובל :unsure:

חלק מהם כן הולכים לחדר כושר, אבל כי הם רוצים, זה לא משו מאורגן של הקבוצה.

יש חדר כושר (או משו בסגנון) בקריית שלום, למה לא מחייבים אותם ללכת זה שאלה אחרת.

יש לי שאלה אחרת..

למה דור מלול לא נכנס להיות מגן ימני ? (יודעים מה גם רומן שתפקד שם כמה דקות נגד אשדוד היה עדיף) מה הוא שם לי תאנטי כדורגל הזה מגן ימני.. כל הכח שלנו היה רודי ושפונגין בימין והם והמאמן הדביל הזה הרס הכל

מה קלקול קיבה אז שישב כל המחצית על האסלה ויעלה שוב לשחק או שיחרבן אפילו במכנס תוך כדי המשחק, צריך לעשות את כל המאמצים כדי לא להפקיר את הקבוצה שלך עם גזל בתור מגן(ועדיין אני לא מבין למה מלול לא נכנס לשחק מגן).

כן אני מצפה מהם ללכת למכון

לפתח קצת מסה

זאת העבודה שלהם

לא מספיק שהם אוכלי חינם לפחות בשביל עצמם כדי להיות יותר טובים שילכו לחדר כושר

מה קלקול קיבה אז שישב כל המחצית על האסלה ויעלה שוב לשחק או שיחרבן אפילו במכנס תוך כדי המשחק, צריך לעשות את כל המאמצים כדי לא להפקיר את הקבוצה שלך עם גזל בתור מגן(ועדיין אני לא מבין למה מלול לא נכנס לשחק מגן).

לא נראה לי שיש לו בעיה לחרבן במכבסיים, זה מה שחצי קבוצה עושה בכל מקרה בכל משחק שני, הקטע הבעייתי זה הכאבים, הבחילות והסחרחורות. אם הוא הצליח לסחוב ככה מחצית, למרות שידע מה יקרה לו ואיך הוא מרגיש, ועדיין להיות מבין הטובים במגרש, אז באמת קשה לבוא אליו בטענות, אלא להיפך.