Jump to content

ג'ו ביסרה

kikoman

Recommended Posts

NRG בקבוצה מרוצים מביסרה ויבריץ' http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/718/588.html

''ג'ו ביזארה. הבלם זכה לשבחים מהנהלת המועדון''

17 משחקים לפני שהגיע 15 נק 25-18 (1.47 ספיגות למשחק)

10 משחקים איתו 16 נק 7-13 (0.7 ספיגות למשחק)

אם רק היה מגן שמאלי נורמלי-עם כל הצער אורי ומסיקה- במיוחד אחרי המשחק אתמול-מישאלוף צריך לקבל גם משכורת של מגן-

יבריץ' מישאלוף וביסרה :wubyellow3:

מושיקו וביסרה הם צמד הבלמים הכי טובים בארץ אחרי בנאדו וגרשון.

אם רק היה מגן שמאלי...

בכלל מושיקו זה לא יאומן השדרוג שהוא עשה, כל משחק הוא השחקן הכי טוב על המגרש. ככל שעוברים המחזורים אני מתחיל לחשוב שאם הוא ימשיך ככה יש לו מקום בהרכב עונה הבאה.

שבוע שעבר אמרתי על ביסרה שאני חושב שהוא לא מספיק טוב. האמת? אתמול הדעה שלי לגביו השתנתה לגמרי ולדעתי כן צריך להשאיר אותו.

מושיקו השתפר המון,אבל בענה הבאה צריך להיות המחליף הראשון או השני לבלמים,תלוי אם הבלם הראשון יהיה אבי יחיאל.

אל תשכחו ששנה הבאה אבי יחיאל בעזרת השם יהיה כשיר מההתחלה.

תהיה התלבטות קשה מי יהיו הצמד מבין מושיקו, ביזרה ויחיאל.

בעמד המגן השמאלי לדעתי חובה להביא את דדי בן דיין או להביא זר.

חוץ מבנאדו וגרשון ולדעתי גם מרין וסטרול (למרות שהוא מעט מסטול)

מושיקו וביזרה הכי טובים ובצרוף המגן הימני הכי טוב (לכו זדיינו כולם) והשוער הכי טוב

חסר רק מגן שמאלי זר וטוב (העמדה הכי חשובה לנו) כדי להשלים הגנה מצוינת.

ואני לא חיי בסרט/קוקוס

חוץ מבנאדו וגרשון ולדעתי גם מרין וסטרול (למרות שהוא מעט מסטול)

מושיקו וביזרה הכי טובים ובצרוף המגן הימני הכי טוב (לכו זדיינו כולם) והשוער הכי טוב

חסר רק מגן שמאלי זר וטוב (העמדה הכי חשובה לנו) כדי להשלים הגנה מצוינת.

ואני לא חיי בסרט/קוקוס

ובכל זאת יש לך הגנה פשוט נוראית..

ואי אפשר להפיל את כל העסק על עמדת המגןהשמאלי, נכון אין לנו מגן שמאלי אבל זה חמישית בעיה (שוער,בלם,בלם,מגן,מגן=הגנה, מגן שמאלי? חמישית) - סימן שלא רק הוא לא טוב פה.

Guest עידן דורון

בואנה אתם מזה חיים בסרט..

בניגוד לשנה שעברה, שהיתה לנו הגנה ושחקנים שהכנו לנו שקט, השנה כל הרמה מורידה לי את הלב לתחתונים, וכל התקפה נעשית מסוכנת.

ההגנה לא מתואמת, לא מהירה. היחידי שנחוש זה מושיקו שהוא בלם סביר אך לא עילוי.

כך גם ג'ו ביזארה. אם רוצים להשאיר אותו זה לא בכל מחיר ורק בעלות סבירה. ולא המספרים שמדברים עליהם (מעל מיליון יורו/דולר).

ושפונגין כבר מזמן לא בלם ימני מהטובים בליגה.

בואנה אתם מזה חיים בסרט..

בניגוד לשנה שעברה, שהיתה לנו הגנה ושחקנים שהכנו לנו שקט, השנה כל הרמה מורידה לי את הלב לתחתונים, וכל התקפה נעשית מסוכנת.

ההגנה לא מתואמת, לא מהירה. היחידי שנחוש זה מושיקו שהוא בלם סביר אך לא עילוי.

כך גם ג'ו ביזארה. אם רוצים להשאיר אותו זה לא בכל מחיר ורק בעלות סבירה. ולא המספרים שמדברים עליהם (מעל מיליון יורו/דולר).

ושפונגין כבר מזמן לא בלם ימני מהטובים בליגה.

בוא נגיד ככה, זה שכל הרמה מורידה לך את הלב לתחתונים זה לא כי ההגנה לא טובה אלא כי עוד יש לך טראומה מתחילת עונה שאז באמת לא היתה הגנה.

גם אני כל קרן דואג, כי עדיין אני לא בוטח מספיק בשחקנים האלה, אבל ההגנה של מכבי לא רעה בכלל ואפילו טובה, וזה עוד שאנחנו בלי מגן שמאלי נורמלי.

ובקשר ליובל, אמנם היכולת שלו לא וואו, אבל הוא שחקן מצויין שנמצא בעונה בינונית, וגם בעונה הזאתי מבחינה הגנתית הוא בסדר גמור, שנה הבאה אני מאמין שנראה אותו גם יותר בהתקפה. זה לא שהוא שכח לשחק כדורגל, שנה שעברה הוא היה מצויין, אין סיבה ששנה הבאה הוא לא יחזור ליכולת הזאת.

בוא נגיד ככה, זה שכל הרמה מורידה לך את הלב לתחתונים זה לא כי ההגנה לא טובה אלא כי עוד יש לך טראומה מתחילת עונה שאז באמת לא היתה הגנה.

גם אני כל קרן דואג, כי עדיין אני לא בוטח מספיק בשחקנים האלה, אבל ההגנה של מכבי לא רעה בכלל ואפילו טובה, וזה עוד שאנחנו בלי מגן שמאלי נורמלי.

ובקשר ליובל, אמנם היכולת שלו לא וואו, אבל הוא שחקן מצויין שנמצא בעונה בינונית, וגם בעונה הזאתי מבחינה הגנתית הוא בסדר גמור, שנה הבאה אני מאמין שנראה אותו גם יותר בהתקפה. זה לא שהוא שכח לשחק כדורגל, שנה שעברה הוא היה מצויין, אין סיבה ששנה הבאה הוא לא יחזור ליכולת הזאת.

איזה הגנה טובה תגיד לי מה אתה נורמלי ? יש לנו חרא הגנה

עזוב שביתר יכלה בשקט לכבוש 20 שערים במשחק אם הם לא היו כאלו מחמיצנים, יש לנו טיילת בת-ים ברחבה!

גם יבריץ הזה אדיוט הוא דופק לך הצלה שמצילה לך משחק אבל עושה לא מעט שטויות כולל ההרמות המטומטות שלו שמובילות פעם אחרי פעם אחרי פעם אחרי פעם לאיבודי כדור בטוחים ושטותים השם יודע מה הוא עושה עם זה, הוא לוקח כדור זורק אותו למעלה ישר לרגליים של היריב ותוך 20 שניות הם כבר בועטים לו שוב לשער, הוא אשם עיקרי בטיילת ברחבה הוא לא נותן להגנה טיפת מרחב לנשימה, רק הילדונים שמסתכלים על הצלות נטו של שוער חושבים שהוא גדול הוא ממש לא, תסתכל מה קורה תסתכל במשחק האחרון כל הזמן היתה התקפה יצאנו ממנה בנס הוא לקח כדור זרק הגיע ישר לרגל של יריב ומשם תוך 20 שניות הם כבר היו שוב ברחבה שלנו, איך הגנה יכולה לתפקד ככה?

שפונגין? על הפנים, עזוב שהוא לא תורם בגרוש להתקפה- בניגוד לעונה שעברה, גם בהגנה הוא אפטי כמו לא יודע מה,

שטרית\מסיקה? כל מילה מיותרת.

ביזרה? בלם להפועל כפר סבא לא יותר, בטח לא בעלויות כאלו, זה שהוא יחשב ישראלי זה טובו יפה, אבל עלויות כאלו על בלם כזה?! אתה יכול להביא פי2 ממנו בחצי סכום.

רק מישאלוף באמת ראוי כל השאר בזיון.

שלא נדבר על הקישור האחורי, שלא נדבר על האין התקפה, שלא נדבר על זה שגם שבחון המהולל שכובש ומציל את הקבוצה כמעט כל משחק (ואני ממש לא ציני) הוא די גרוע, כל המשחק לא עושה כלום, לא זז בכלל, פעם ושם מהלך יפה קצת מזל ונכנס,זה טוב ויפה למצב שלנו, אבל לצמרת אי אפשר להסתמך על שחקן של שלוש דקות במשחק, זה בזבוז של עמדה.

ככה שאתם מעוורים בזמן האחרון, זה מצחיק להגיד את זה שאנחנו במקום השישי שאתם חיים בסרט שכולו טוב -אבל השחקנים האלו לא רק שלא יכולים להתמודד על תואר, אלא גם לא יכולים לסיים מעל מקום חמישי - וזה עוד עם חיזוק,

אל תתפלא אם יחיפו את 90 אחוז מהקבוצה בקיץ. נמני לא אדיוט. כל ה"מובילים" שיש לנו העונה הם סבבה ויותר אפילו לספסל אבל לא להרכב של קבוצה שמכבדת את עצמה.

ממש לא עניין של טראומה.

כל קבוצה מגיעה מולנו לפחות ל-3 הזדמנויות של אחד-על-אחד ו/או גול בטוח.

זה ישמע מוגזם,אבל תסתכל טוב על המשחקים האחרונים - לפחות שש\שבע הזדמנויות של שער בטוח כל משחק שקבוצות מגיעות מולנו ורק במזל לא כובשות. זה לא כולל בעיטות "רגילות" לשער של ממש מסכנות אותנו או מצבים שהם נבלמים שניה לפני הבעיטה. ההגנה שערוריה.

ביזרה? בלם להפועל כפר סבא לא יותר, בטח לא בעלויות כאלו, זה שהוא יחשב ישראלי זה טובו יפה, אבל עלויות כאלו על בלם כזה?!

אתה יודע משהו שאנחנו לא?

ביזרה? בלם להפועל כפר סבא לא יותר, בטח לא בעלויות כאלו, זה שהוא יחשב ישראלי זה טובו יפה, אבל עלויות כאלו על בלם כזה?!

אתה יודע משהו שאנחנו לא?

הוא לא יהודי?

גם אם כן וגם אם לא מזה משנה, השחקן הזה לא שווה חצי מהסכום,ואפילו לא רבע, מהסכום שרוצים עליו. השחקן הזה לא מתאים לקבוצת אמצע טבלה אפילו -אמצע תחתון אולי עם שחקנים טובים לידו.

אנשים פה גומרים על כלום בגלל טראומת אביב חדד וקפילוטו וכו'..

הוא נראה גועל נפש נגד הרצליה והיה "פצוע" נגד אשדוד ולא ממש הרשים בטדי..

מבחינה הגנתית הוא חכם אבל איטי מדי..

מה שכן יש לו צד התקפי טוב מאד (2 שערים.. אתמול הקורה) שזה יתרון..

בכל מקרה 2 מיליון דולר לא הייתי שם עליו

סטטיסטיקה מהמחזור ה18 עד היום

בית''ר 21 2-17 *

ק.שמונה 17 11-13

מכבי 16 7-13

הפועל 16 12-16 *

אשדוד 15 13-15

סכנין 15 10-11

נתניה 14 7-7

הרצליה 13 13-14

ב יהודה 11 13-9

חיפה 10 10-6

כפ''ס 7 23-15

פ''ת 5 17-3

* משחק חסר

אתם חיים בסרט די גרוע.

הדבר היחיד שהשתנה בקבוצה שלכם מאז הפגרה זה המזל שהחליט לחזור אליכם.

לולא אותו מזל איתי שכטר לא היה טיפש ומנצח אתכם אתמול,זנדברג לא היה מחטיא מעשרים ס"מ שבוע לפני,

אסף קינן היה מרכיב משקפיים ומאשר שוויון של אשדוד, המזל שלכם בסיבוב הראשון לא היה מאפשר שער ניצחון של שבחון בדקה ה90 בדרבי,

כל אחד ממכם יודע שאת המשחקים האלה הייתם מפסידים בסיבוב הראשון וזה הדבר היחידי שהשתנה,המזל.

לולא אותו מזל,16 הנקודות שצברתם מאז הצטרפותו של ביזרה היו הופכים ל 10 והייתם עמוק מתחת לקו.

אתם חיים בסרט די גרוע.

לולא אותו מזל איתי שכטר לא היה טיפש ומנצח אתכם אתמול,זנדברג לא היה מחטיא מעשרים ס"מ שבוע לפני,

אסף קינן היה מרכיב משקפיים ומאשר שוויון של אשדוד, המזל שלכם בסיבוב הראשון לא היה מאפשר שער ניצחון של שבחון בדקה ה90 בדרבי,

כל אחד ממכם יודע שאת המשחקים האלה הייתם מפסידים בסיבוב הראשון וזה הדבר היחידי שהשתנה,המזל.

לולא אותו מזל,16 הנקודות שצברתם מאז הצטרפותו של ביזרה היו הופכים ל 10 והייתם עמוק מתחת לקו.

ואם היה לנו מזל סיבוב ראשון אז היינו לוקחים אליפות.

או בקיצור, תפסיק לזיין בשכל ולדחוף את האף למקומות שלא קשורים אליך.

אתם חיים בסרט די גרוע.

מזל? לא כי לפי מה שזכור לי 3 פנדלים ב3 המחזורים האחרונות לא שרקו לנו.. +2 אדומים ליריבה..

מה עם הקורה אתמול של ביזרה? והמזל שלנו בדרבי.. בדיוק ההפך קרה לנו בסיבוב הראשון..

השער של אשדוד לא היה נבדל הייתה עבירה..

ואותו זנדברג היה עושה הגנה אם שמעון גרשון היה מקבל את האדום שלו..

קיצר אין לך מושג.. ואם אין לך מושג אז עדיף לך לא לדבר מאשר לדבר שטויות

אתם חיים בסרט די גרוע.

מזל? תאמין לי הצבר צריך לערוך את ההודעה שבה הוא התייחס אליך

מזל שיש ארקדי\שחר\סגול ? מזל שלכם שהיה את לוני נו באמת לקבוצות אחרות לא היה מזל? הגולים של ג'וניור דווקא נגדנו לא מזל? העיוורון של הקוון נגד בית''ר לא מזל? בלי לדעת מי אתה אתה בטח קוף ירוק-חיפה או סתם קוף-בית''ר נכון ? ואם אתה מהפועל אז 1-2

ולענייננו ברור שהליגה לא התחילה במחזור ה18 אבל התרומה של אסוס ביסרה יבריץ' ומישאלוף וגם קצת ההתקפה היא מצוינת מאז-שכחתי תגביע-

כמובן שצריך להיות שינוי עונה הבאה אבל אי אפשר להביא 11 שחקנים חדשים להרכב הראשון ולצפות שיהיה חיבור למרות שהיו משחקים גם בחודשיים האחרונים שרציתי להקיא על השחקנים האלה שלא לדבר על המאמן הזה שכל הזמן רודף אחרי היריבה אבל בכללי ודווקא לא אחרי משחק טוב ולא אחרי נצחון-משהו אמר סטייק?-

נמני עבד קשה בינואר למד מהשגיאות של עצמו-לבנות על צעירים יותר מדי- ועם הכסף הביא כשרון כמובן שיש עבודה קשה מאד עד סיום העונה ולקראת העונה הבאה

אבל כולכם תאכלו את הכובע כשיהיו עונה הבאה 12000 מנויים זה גם מזל? אגב אחד הדברים החשובים ביותר לדעתי פסיכולוג\מוטיבטור ונקווה שגם השנה הגרועה הזאת חישלה את האופי של השחקנים

אתם חיים בסרט די גרוע.

לולא המזל שלנו, לא היינו צריכים לספוג כ"כ הרבה גולים בדקות 80-90,

לולא המזל שלנו, היינו צריכים לנצח את ביתר אחרי אדום לגרשון פנדל למכבי, ושער פסול לביתר,

לולא המזל שלנו, היה מגיע לנו אתמול פנדל.

לולא לולא לולא הי הו!