Jump to content

מכבי ת"א מאחדת את אוהדיה

devil

Recommended Posts

בהנהלת מכבי תל אביב בכדורגל רצון לאחד את כל אירגוני האוהדים ולהפסיק את הפילוג שנוצר ביציעים וחוזר על עצמו במהלך משחקי הקבוצה.

במכבי תל אביב מבקשים לאחד את כל חוגי האוהדים ולהקים גוף אחד ענק שיהיה תחת קורת מכבי תל אביב. ארגון שיהיה דומה לזה שהקים דורון ג'מצ'י בקבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב, אירגון הלב הצהוב.

במכבי תל אביב כדורגל כבר נערכים לעונה הבאה. חלק המרכזי בתכניות יהיה איחוד קבוצות האוהדים המפוזרות והמחולקות לאירגון גג אחד שיתמוך וידחוף את המועדון, כמו בקבוצות הגדולות באירופה, בדרך של מכבי תל אביב לתארים והשתתפות במפעלים האירופאים.

מבדיקה ראשונה עולה כי אוהדים רבים מוכנים לפרק את האירגונים הקטנים ולהיות אירגון משמעותי שיורגש בכל כוחו ועוצמתו במשחקי הקבוצה בבית ובחוץ, גוף שיתמוך בקבוצה ולא כמו עכשיו כאשר ישנים גופים רבים ושונים שכולם אוהדים את הקבוצה אך פועלים בדרכים שונות ויוצרים פילוג.

במכבי תל אביב מאמינים שגוף אוהדים כזה יהיה עוצמתי ולפחות 12,000 מנוים ימכרו בעונה הבאה למשחקי הקבוצה. הנושא יקבל תאוצה כבר בשבועות הקרובים, שכבר עכשיו ברור שאביב בושינסקי ועוזי שעיה תומכים באוהדים ורוצים לאחד אותם.

האם זה נכון ?

השחקן ה-12 והאולטראס מתאחדים ?

מישהו יודע משהו ? :unsure:

לדעתי אין לזה הרבה סיכוי.

ואני גם לא בטוח שזה ממש ישנה משהו, כל עוד יהיה שלום בית בין שני האירגונים והם יעבדו בשיתוף פעולה אז זה סבבה לגמרי.

וכל אחד בדעות שלו.

נראה לי כמו חלום .

כול אוהדי מכבי , תחת אירגון אחד ?

חח אין סיכוי בחיים..

די מראה על בורות.

ארגון אוהדים שנמצא תחת ההנהלה הוא לא באמת ארגון אוהדים, הוא יותר כמו מועדון מעריצים, לא שיש לי משהו נגד זה חס וחלילה, אבל זה בטח לא יבוא על חשבון השחקן.

במכבי תל אביב מבקשים לאחד את כל חוגי האוהדים ולהקים גוף אחד ענק שיהיה תחת קורת מכבי תל אביב. ארגון שיהיה דומה לזה שהקים דורון ג'מצ'י בקבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב, אירגון הלב הצהוב.

במכבי תל אביב כדורגל כבר נערכים לעונה הבאה. חלק המרכזי בתכניות יהיה איחוד קבוצות האוהדים המפוזרות והמחולקות לאירגון גג אחד שיתמוך וידחוף את המועדון, כמו בקבוצות הגדולות באירופה, בדרך של מכבי תל אביב לתארים והשתתפות במפעלים האירופאים.

מבדיקה ראשונה עולה כי אוהדים רבים מוכנים לפרק את האירגונים הקטנים ולהיות אירגון משמעותי שיורגש בכל כוחו ועוצמתו במשחקי הקבוצה בבית ובחוץ, גוף שיתמוך בקבוצה ולא כמו עכשיו כאשר ישנים גופים רבים ושונים שכולם אוהדים את הקבוצה אך פועלים בדרכים שונות ויוצרים פילוג.

במכבי תל אביב מאמינים שגוף אוהדים כזה יהיה עוצמתי ולפחות 12,000 מנוים ימכרו בעונה הבאה למשחקי הקבוצה. הנושא יקבל תאוצה כבר בשבועות הקרובים, שכבר עכשיו ברור שאביב בושינסקי ועוזי שעיה תומכים באוהדים ורוצים לאחד אותם.

:P :whistling: :whistling: :whistling:

די מראה על בורות.

ארגון אוהדים שנמצא תחת ההנהלה הוא לא באמת ארגון אוהדים, הוא יותר כמו מועדון מעריצים, לא שיש לי משהו נגד זה חס וחלילה, אבל זה בטח לא יבוא על חשבון השחקן.

אין סיכוי לזה,

אבל אם זה יהיה באמת ככה זה יהיה אדיר!

12,000 מנויים :whistling: חלוםם של כל אוהד מכבי !

לדעתי השחקן, האולטראס והסאב חייבים להוריד את האגו ולאחד כוחות,

מכבי - או - מוות.

אני אישית כל שבוע חובה את הדבר הזה מחדש ולא מבין באמת לא זה כ"כ לא מאוחד.

חוץ מ-"אני מודה", "הנה זה מגיע", "מכביי" כמעט ואין תיאום. ורואים איזה יופי יוצא הנה זה מגיע ואני מודה.

כוסעמק שלא יהיה בחיים,השחקן עוד אירגון טוב שלא יתחיל להיות כמו ה"אולארס מכבי"(עלק).

כל כמה חבר'ה שמכירים כמה זמן מחליטים להרים אירגון,כאילו זה משהו מהיום להיום.

ה"אולטראס"(עלק)סתם עוד ילדים שמחפשים ריגושים.

לא יקרה בחיים, זה כמו לאחד בין הליכוד למרץ!

כל אירגון דוגל באידיאולוגיה שלו ובעקרונות שלו בחיים לא תהיה פה פשרה

הסיכום היחיד שיש ולמעשה הושג הוא שהאולטראס יעברו ל-8 והשחקן יקבל בלעדיות לשער 11 (למרות שהחלק השני במשפט מתקיים כבר הרבה זמן)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.