Jump to content

די זה לא אמיתי - הדגל פריסה של ביתר

Matan-

Recommended Posts

לגבי צבר מפגשים מול המשטרה הבריטית לא כאלה מענינים

אבל שוב ברור שמכבי מועדון עם הרבה יותר הישגים

מה אתה בא להראות בזה אני לא מבין?

אני בוחר קבוצה לפי הישגים ?

כרגע אנחנו במצב טוב ואני שמח

לא מבין את החפירות ומה אתה בא להראות

אתם במצב חרא הרבה מאוד שנים ואתם חיים רק על העבר

אז בסדר הבהרתם את הנקודה הזאת

לגבי מתן לא מתווכח איתו

זה פורום כל אחד ודעתו הוא

לא, אתם אמפריה נכון? ביית"ר לקחה אליפות כשכל שאר הקבוצות בלי כסף כשהן משחקות כמו חרא.

אז לקחתם פעמיים אליפות אז מה? ביית"ר גם בשנה הבאה תעוף בבעיטה מליגת האלופות.

חיים על העבר? מי שר האימפריה עוד תחזור, תוך כדי תבוסות קבועות לתל אביביות?אנחנו היינו באותו מצב שלך(מינוס שנתיים).ההווה שלנו לא מזהיר אך העבר מוכיח שאנחנו תמיד חוזרים. לכן הוא חשוב ומשמעותי כאשר העבר שלכם רצוף בעליות וירידות(תרתי משמע).בטח שזכותך לאהוד את מי שאתה רוצה, אבל החפירות המטופשות שלך בהקשר שלנו(הרי לא היית עושה את זה לפני שנתיים אני מניח) היא התנהגות קלאסית של עבד כי ימלוך.כי תדע לך, אתם לא ממש אוייבים שלנו ולא ממש רלוונטים לגבי. סתם שתי קווים מקבילים.

חיים על העבר? מי שר האימפריה עוד תחזור, תוך כדי תבוסות קבועות לתל אביביות?אנחנו היינו באותו מצב שלך(מינוס שנתיים).ההווה שלנו לא מזהיר אך העבר מוכיח שאנחנו תמיד חוזרים. לכן הוא חשוב ומשמעותי כאשר העבר שלכם רצוף בעליות וירידות(תרתי משמע).בטח שזכותך לאהוד את מי שאתה רוצה, אבל החפירות המטופשות שלך בהקשר שלנו(הרי לא היית עושה את זה לפני שנתיים אני מניח) היא התנהגות קלאסית של עבד כי ימלוך.כי תדע לך, אתם לא ממש אוייבים שלנו ולא ממש רלוונטים לגבי. סתם שתי קווים מקבילים.

עבד כי ימלוך אני הכי מסכים בעולם.אבל מפה ועד לא רלוונטיים ולא יריבים שלנו.

המכבייה-אם אני לא טועה אתה מבוגר ממני כמעט פי שתיים אבל אני ועוד המון אוהדי מכבי שאהבתם למכבי צמחה בתחילת אמצע שנות ה90 ממה שאני זוכר ביתר היא אחת השנואות הגדולות עלינו.ממה שאני זוכר-בשנות ה90 אלה היו דווקא הפועל בצד הלא רלוונטי.

ביתר?עבד כי ימלוך!!

לגבי צבר מפגשים מול המשטרה הבריטית לא כאלה מענינים

אבל שוב ברור שמכבי מועדון עם הרבה יותר הישגים

מה אתה בא להראות בזה אני לא מבין?

אני בוחר קבוצה לפי הישגים ?

כרגע אנחנו במצב טוב ואני שמח

לא מבין את החפירות ומה אתה בא להראות

אתם במצב חרא הרבה מאוד שנים ואתם חיים רק על העבר

אז בסדר הבהרתם את הנקודה הזאת

לגבי מתן לא מתווכח איתו

זה פורום כל אחד ודעתו הוא

אתה הרי משבח את ביתר וכמה שהיא גדולה השנה וכמה אנחנו גרועים השנה נכון?

וכמה ניצחתם אותנו השנה? פעם 1?

הרי מתי שאנחנו היינו בתקופה טובה ואתם גרועה זיינו לכם תתחת (את ה7 אתה זוכר?)

אז שב בשקט, אתם לא קבוצה דורסנית ולא שומדבר

אתם פשוט הכי פחות גרועים מכולם!

תמים,מתי שגאידמק יהיה ראש ממשלה,והוא כבר לא יהיה בביתר...נראה איפה מכבי תעמוד ואיפה ביתר(אם תעמדו בכלל).

ואז כל הירושלמים יחזרו לחורים שלהם שהם היו בהם לפני ימי ארקדי.

תמים,מתי שגאידמק יהיה ראש ממשלה,והוא כבר לא יהיה בביתר...נראה איפה מכבי תעמוד ואיפה ביתר(אם תעמדו בכלל).

ואז כל הירושלמים יחזרו לחורים שלהם שהם היו בהם לפני ימי ארקדי.

גאידמק לא יהיה ראש ממשלה כי קהל התומכים שלו מסתכם באנשים שחשים מקופחים ואין להם אג'נדה פוליטית יותר טובה...

במקרה הטוב יהיו לו כ-10 מנדטים שזה הישג אדיר בשביל אדם חשוד בפלילים שהפציע לו לפני שנתיים וחצי בשמי הארץ...

תמים, אתה צודק הכדור הוא עגול ופעם אתה למעלה ופעם למטה.

הקטע הוא שאנחנו הרבה יותר פעמים למעלה מאשר כל קבוצה אחרת.

לא רק זה, כשאתה טוב וכשאתה למעלה אתה צריך לשאוף להיות הכי טוב שאתה יכול!

כשאתה הכי טוב אתה צריך גם לדעת לדרוס! אתם לא עושים את זה וגם לא תעשו את זה אף פעם.

לעומת זאת כשאתה למטה (זה לא קורה לנו הרבה, אבל מה לעשות גם לנו זה קורה) גם מהמצב הזה אתה צריך לדעת לצאת בכבוד, וכן אם אתם באחת העונות הטובות שלכם, ואנחנו בדיוק ההפך ואתם מנצחים אותנו פעם אחת מתוך שלושה מפגשים...

מקווה שהבנת, אבל אם לא, אז לא נורא פשוט תחכה שנה שנתיים אנחנו נחזור, אני מבטיח !

תנו לי להבין

כל השחקנים שאיי פעם שיחקו במכבי הם מכביסטים?

לעומת זאת, כל שאר השחקנים מתחלקים בין יתר הקבוצות, כה?

בגלל זה השחקנים המכביסטים שיהיו בעתיד במכבי, יקרעו לכולם את הצורה.. לעומת זאת, שאר השחקנים שעוד לא נולדו אפילו, נועדו להיות לוזרים.

אני מקווה שלא טעיתי, אבל אם כן, תקנו אותי, אחרי הכל אני אוהדת בית"ר ואני לא אמורה בכלל להסיק מסקנות

עבד כי ימלוך אני הכי מסכים בעולם.אבל מפה ועד לא רלוונטיים ולא יריבים שלנו.

המכבייה-אם אני לא טועה אתה מבוגר ממני כמעט פי שתיים אבל אני ועוד המון אוהדי מכבי שאהבתם למכבי צמחה בתחילת אמצע שנות ה90 ממה שאני זוכר ביתר היא אחת השנואות הגדולות עלינו.ממה שאני זוכר-בשנות ה90 אלה היו דווקא הפועל בצד הלא רלוונטי.

ביתר?עבד כי ימלוך!!

חיפה וביתר הם יריבות מטבע היותן מועדונים גדולים בעלי קהל, והיריבות איתם באה והולכת, בהתאם למצב בטבלה(כך אני תופס את זה לפחות). יריבה אמיתית, יש לנו אחת. זה כמו שהיריבות בין טוטנהאם לארסנל תמיד תיהיה חזקה יותר מאשר עם יונייטד, או היריבות בין ליברפול יונייטד.יריבויות כאלה בעולם, בעיקר נוצרות מקירבה גיאוגרפית. את אוהדי יונייטד מעניין עד היום מה לידס עושה.ואל תשכח שעד תחילת שנות השמונים, חיפה וביתר נחשבו למועדוני פריפריה עם פוטינציאל(ביתר קצת יותר מזה בזכות הגביעים). עם הגועל, זה הולך רחוק, עמוק ותמידי.

תנו לי להבין

כל השחקנים שאיי פעם שיחקו במכבי הם מכביסטים?

לעומת זאת, כל שאר השחקנים מתחלקים בין יתר הקבוצות, כה?

בגלל זה השחקנים המכביסטים שיהיו בעתיד במכבי, יקרעו לכולם את הצורה.. לעומת זאת, שאר השחקנים שעוד לא נולדו אפילו, נועדו להיות לוזרים.

אני מקווה שלא טעיתי, אבל אם כן, תקנו אותי, אחרי הכל אני אוהדת בית"ר ואני לא אמורה בכלל להסיק מסקנות

כדי להיות מכביסט לא מספיק רק לשחק במכבי חמודה. מכביסט אמיתי מקבל ערכים שלא כל אחד ראוי או יכול לקבל.

כשאתה משחק במכבי והופך למכביסט אתה חושב אחרת, אתה מבין ועושה דברים אחרת.

2:0 ב1.1 :wub:

בתקופת לוין הראשונה היו עוד שתי רביעיות בליגה (אחת במשחק פרישה של שורה המלך כשנמני נכנס לשער במקומו כי לא היה עוד חילוף) וחמישייה אחת בגביע גם...

וה7 הבלתי נשכח כמובן...

ואלו היו עונות שרצנו בצמרת רק בשני המחזורים הרשונים בערך...

אני לא מבין למה אתם מנסים להסביר לאוהדי בית"ר את המונח "מכביזם".

תנסו משהו יותר פשוט בתור התחלה...

נניח...

א - אוהל

ב - בית

ג - גמל גדול

זה לא אנחנו זאת אלה ותמים.

נו כן הבנתי שזה בגללם ,

אבל למה אתם זורמים איתם ?

אפשר לסכם את הנושא מבלי לקרוא אותו

תמים ותמימה : "מכבי כבר לא אימפריה" .. "שחצנים "

אתם : "קהל של מפגרים" ,"אף פעם לא תהיו אימפריה" , "7"

(תאשרו שזה נכון ..אחרי הכל למי יש כח לקרוא את השטויות האלה :wub: )

נו כן הבנתי שזה בגללם ,

אבל למה אתם זורמים איתם ?

אפשר לסכם את הנושא מבלי לקרוא אותו

תמים ותמימה : "מכבי כבר לא אימפריה" .. "שחצנים "

אתם : "קהל של מפגרים" ,"אף פעם לא תהיו אימפריה" , "7"

(תאשרו שזה נכון ..אחרי הכל למי יש כח לקרוא את השטויות האלה :wub: )

בול :wubyellow3:

העיתון של ביבי אפלו פירגן לכם מעל ומעבר

אירופה!!מופע פתיחה של ארגון לה פמליה היה אחד היפים שראינו כאן בשנים אחרונותבכדורגל ישראלי

למות או לכבוש את ההר" הביטוי המפורסם מהמנונה של ביתר ,קיבל ביטוי הלכה למעשה ביציע מזרחי.

זה מקורי זה אירופאי לחלוטין וזה בעיקר לא גזעני ,לא מעליב ומכוון אל מעל לרמת אינטלגנציה ממצועת במגרשי כדורגל.

עובדה יורם ארבל ואיציק זוהר לא הבינו במה מדובר

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחח

לעניות דעתי הנושא כבר מיצה את עצמו מזמן, נתנו לכם עוד צ'אנס להוציא ממנו משהו אבל לא, 14 עמודים שברובם הכתיבה היא תת רמה. אומנם רוב התגובות הם נהדרות אבל הכתיבה, אוי הכתיבה.

בכל אופן,

ביתר כבר יודעים שהם לא יוצלחים,

יודעים שלעולם לא יחזירו על השבע,

והם אפילו יודעים בתוכם שמכבי יש רק אחת!

-ננעל-

:yellow_cool1:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.