Jump to content

חיים יעקב - כי הרי בכל שבוע יש לנו כוכב חדש

galacticos

Recommended Posts

אולי תפסיקו להגיב לו אם אתם סתם מתעצבנים ממנו?!?

אני לא מבין.. זה ברור שהוא רק בא לעצבן ואתם מבינים את זה אז למה אתם מגיבים לו? כדי שיקבל את התשומת לב וימשיך לעצבן??

תלמדו להתאפק ויהיה פה יותר טוב..

תאמת ששתי הטעויות שיפוט לא היו כאלה ברורות. את היד של גרשון אני די בטוח שהם לא ראו כי זה היה ממש זווית קשה והשופטים בכלל לא היו ממוקמים כי זה היה אחרי טעות שטותית ובלתי צפויה של קאלה. הנבדל בגול היה על מאית השניה ואפשר לראות את זה בהילוך החוזר, במצבים כאלה כשיש ספק ההנחיה היא ללכת עם ההתקפה.

אבל זה עדיין לא משנה את העובדה שחיים יעקב הוא אדום מזדיין והלוואי שישרף בגלל מה שהוא עשה לנמני.

תאמת ששתי הטעויות שיפוט לא היו כאלה ברורות. את היד של גרשון אני די בטוח שהם לא ראו כי זה היה ממש זווית קשה והשופטים בכלל לא היו ממוקמים כי זה היה אחרי טעות שטותית ובלתי צפויה של קאלה. הנבדל בגול היה על מאית השניה ואפשר לראות את זה בהילוך החוזר, במצבים כאלה כשיש ספק ההנחיה היא ללכת עם ההתקפה.

אבל זה עדיין לא משנה את העובדה שחיים יעקב הוא אדום מזדיין והלוואי שישרף בגלל מה שהוא עשה לנמני.

היה נבדל ברור רק כשיש קו אחד היתרון הוא עם ההתקפה לא היה קו אחד לכן היה צריך להישרק לנבדל....

איפה ראית ספק? אם אני ראיתי בטלוויזיה בלי שידור חוזר ישר שהיה נבדל הקוון גם יכל לראות.

הקוון עמד בדיוק בקו של ברוכיאן, הוא היה חייב לראות את זה.

איפה ראית ספק? אם אני ראיתי בטלוויזיה בלי שידור חוזר ישר שהיה נבדל הקוון גם יכל לראות.

הקוון עמד בדיוק בקו של ברוכיאן, הוא היה חייב לראות את זה.

ראיתי את זה פעם אחת... נחכה שיעלה התקציר. בכל מקרה זה טעות די נפוצה, גם אנחנו הבקענו מלא שערים כאלה.

לא יודע אם אני היחיד ששם לב לזה, אבל במסירה ימינה ליואב זיו(אם זה הוא) זנדברג ורומולו היו בנבדל פאסיבי.

במצב כזה שזיו קיבל את הכדור וזנדברג ורומולו היו חצי מטר לפני שחקני ההגנה של מכבי וישר התמקמו, וקיבלו כדור זה לא נבדל פאסיבי שהפך לאקטיבי?

לא יודע אם אני היחיד ששם לב לזה, אבל במסירה ימינה ליואב זיו(אם זה הוא) זנדברג ורומולו היו בנבדל פאסיבי.

במצב כזה שזיו קיבל את הכדור וזנדברג ורומולו היו חצי מטר לפני שחקני ההגנה של מכבי וישר התמקמו, וקיבלו כדור זה לא נבדל פאסיבי שהפך לאקטיבי?

לא.. אם הם לא הפריעו למהלך בזמן שהיו בנבדל אז זה לא... הם יכולים לעמוד אפילו בכל המשחק 10 מטר מהשער בנבדל, ואז לחכות לרגע שלא יהיה נבדל ולכבוש.. זה מותר..

זה היה ככה פעם אבל שינו את זה לפני המונדיאל אם אני לא טועה, ככה שהמהלך היה חוקי.

חיים יעקב בן זונה בלי קשר למשחק הזה.

טוב שנימני בעט בו.

זה בעיטה זה? אם כבר אז כבר, היה צריך להעיף אותו 2 מטר.

ולעניין עצמו, הגול היה עניין של זמן, למרות שמעצבן שדופקים אותך. מאחר ובשבוע הבא הרצליה מארחת את אשדוד, והן מקזזות אחת את השנייה ואני גם לא רואה את הרצליה מנצחת, ניצחון שלנו על נתניה זה 80% הישארות. הבעייה היא שבקושי יש קבוצות שניצחו העונה את נתניה, במיוחד במשחקי החוץ שלה.

ברור שיש זכות להתלונן.

בית"ר ישבה עלינו

בית"ר לחצה עלינו

בית"ר טובה מאיתנו

ועדיין קופחנו

יש על מה להתלונן

*אני מאשים את הקוון יותר מאשר את השופט בקטע הזה

בשני המקרים האלה הקוון היה אשם,הוא זה שלא הרים את הדגל לנדבל ברור והוא זה שלא סימן לשופט את נגיעת היד של גרשון,כי השופט לא יכל לראות את זה.

בקיצור בתאכלס?

מרוצים מהנקודה ויאלה לנצח את נתניה.

גם אם היו פוסלים את השער

בית"ר ישבה עלינו חזק באותן דקות והגול היה רק עניין של זמן. אז אם היו פוסלים הם היו מבקיעים 5 דקות אחרי זה.

גם אם היו פוסלים את השער

בית"ר ישבה עלינו חזק באותן דקות והגול היה רק עניין של זמן. אז אם היו פוסלים הם היו מבקיעים 5 דקות אחרי זה.

בסדר, גם הגול השני שלהם היה עניין של זמן, ועדיין הוא לא הובקע.

בסדר, גם הגול השני שלהם היה עניין של זמן, ועדיין הוא לא הובקע.

תסכים איתי שיש הבדל בין שער שיוויון שמונע הפסד מול האוהדים בבית שלך ובין שער ניצחון שלא יתן לך יותר מדי?

התוצאה לא הייתה משמעותית עבור בית"ר אבל להפסיד בבית הם לא רצו.

כן, כי סתם לעשות תיקו לעיני כל המדינה עם יריבה שנואה שנמצאת בתחתית זה סבבה.

תאמין לי שהם רצו להבקיע.

לא שלקחו לדעתי ללב יותר מדי את התיקו, אבל יש לי הרגשה שגם אם היו מפסידים הם היו ממשיכים את החיים כרגיל.

תסכים איתי שיש הבדל בין שער שיוויון שמונע הפסד מול האוהדים בבית שלך ובין שער ניצחון שלא יתן לך יותר מדי?

התוצאה לא הייתה משמעותית עבור בית"ר אבל להפסיד בבית הם לא רצו.

מה זה השטויות האלה? הם התאמצו להשיג את השני בדיוק כמו שהם התאמצו בשביל הראשון, כי זה המשחק.

היה נבדל אבל עזבו אותכם משטויות.

ביתר היו הרבה יותר טובים כמתוכנן, מכבי הסתגרה בבונקר ויצאנו למתפרצת או שניים שממנו נתנו גול.

כמו שאמרתי בנושא שלפני המשחק, אתם מוזמנים לבדוק.

לא היינו שווים פה אפילו חצי נקודה, אבל זה הכדורגל ואני שמח שהפעם הוא פעל לזכותינו.

חדד עם משחק ענק :wubyellow3: , הכי טוב שלו מתחילת העונה.