Jump to content

מישאלוב במשחק הקרבה - תרתי משמע

רותם B

Recommended Posts

קצת מוקדם להגיד "שחקן העונה", מה גם שהוא חזר רק בשלב מאוחר יחסית, אבל הוא הפתעת העונה מבחינתי.

עד עכשיו הוא היה שחקן לא משהו שאהבתי בעיקר בזכות הידיעה שאכפת לו ושהוא אוהד, אבל הוא חזר מהפציעה הרבה יותר טוב ממה שהיה קודם.

חוץ מזה שהוא באמת נלחם על כל כדור

הוא לא באמת רצה את הכדורים במצח אתם יודעים זה לא מבחירה יענו

אחרי שאתה מקבל כדור בראש תמיד יש לך את המחשבה שזה יכול שוב לקרות, אבל הוא שם על זה זין והתאבד על כל כדור.

כנ''ל שפונגין אני בטוח שאם היית שואל אותו מה היית מעדיף טיל לביצים או טיל לחיבורים הוא היה אומר טיל לביצים :wub:

עזבו את זה שהוא בחר/לא בחר לקבל את הכדור בראש.

98 אחוז מהשחקנים במכבי(וגם לא מעט שחקנים אחרים בליגה), היו מתנהגים כמו כוסיות ויוצאים החוצה לטיפול(אם בכלל ממשיכים לשחק).

משה שכב שניה, התאושש, וחזר להילחם.

היה קטע במחצית הראשונה שהכדור פגע לו בפנים וההתקפה המשיכה, הוא קם כולו מסוחרר והמשיך לרוץ עד שעצרו את ההתקפה.

בכללי, נתן היום מלחמה אדירה.

רק מחמאות.

מישהו יודע מה הסטטיסטיקה שלנו לפני החזרה של מישאלוף +ההצטרפות של גזל ואחרי שזה קרה?

ו\או מינואר (כמובן אחרי החיזוק (אם אפשר לקרוא לאסוס וביזרה חיזוק, טוב, חיזוק יחסית לעונה זה כן) ) והלאה , ולפני? מעניין אותי לדעת אם יש שינוי מהותי..

קצת מוקדם להגיד "שחקן העונה", מה גם שהוא חזר רק בשלב מאוחר יחסית, אבל הוא הפתעת העונה מבחינתי.

עד עכשיו הוא היה שחקן לא משהו שאהבתי בעיקר בזכות הידיעה שאכפת לו ושהוא אוהד, אבל הוא חזר מהפציעה הרבה יותר טוב ממה שהיה קודם.

לא מוקדם בכלל. אין לו שום מתחרים על התואר. עד התמקמותו בעמדת הבלם עברו בעמדה הזו לא פחות מארבעה שחקנים שונים (סה"כ בעמדת הבלם שיחקו השנה במכבי 7 שחקנים). עד לחזרתו מהפציעה (מול פ"ת. שיחק 17 דקות - השער נכבש לפני שנכנס למגרש), מכבי ספגה ב13 משחקים 19 שערים. ב13 משחקים מאז חזרתו ספגנו 11. נכון שגם ביסרה הגיע אחרי 4 משחקים ויש לו חלק גדול בייצוב ההגנה - זה עדיין נתון מצויין עבור מושיקו.

חוץ מזה, מספיק לראות את השער היחיד שהבקיע ליאור ג'אן השנה, שהיה פוקס שפגע לו בטעות בירך, לעומת השער היחיד של מישאלוף, שהיה פשוט פעולת כדורגל גדולה. לזה אפשר להוסיף את הבעיטה החופשית (לא זוכרת מול מי) שהשוער הדף בקושי לחיבור, ואת האסיסט שלו בשנה שעברה ב4:0 על בני יהודה למשה ביטון. אלה לא מהלכים מקריים.

וכן, להחתים ומייד.

מושיקן עשה כמו שצריךך התאבד על המגרש חטף כמו פצצות לפנים ..לא עלינו.. שחקן תותחח באמת הוא המצטין של המשחק הזה כל משחק מראה מעצמו עוד ועוד וזה שהוא הקריב את עצמו בשביל שלא יהיו התקפות וגולים לזכות בייתר זה כבר מראה על עצמו מכביסט אמיתי רק שימשיך ככה וכל הכבוד! !

אני בטוח שרשמתי משהו על זה אחרי אחרי ההצלה ההיא, שניה לפני הסוף בדרבי האחרון, אבל בכל מקרה:

אני ממש לא מאלה שמכתירים יורשים,

אבל אם מושיקו מישאלוב ישרוד את המהפכה של שניידר והכסף הגדול, הוא יכול להיות היורש של ניר קלינגר.

אני מת על מושיקו שלא תבינו לא נכון.

זה פגע 3 פעמים בו ולא בחדד כי:

-הוא בלם-

ופגע בשפונגין פעמיים כי הוא מגן

ופוצצו את שטרית כי הוא מגן גם

פוצצו את שיטרית כי הוא אפס!!! (וגם הומו)

פוצצו את שיטרית כי הוא אפס!!! (וגם הומו)

ההומו האפס הציל אותך אתמול מהפסד.

(הוא לא הומו והוא לא אפס, הוא בסה"כ שחקן בינוני שנקלע לעונה רעה מאוד כמו כל הקבוצה וסובל מחוסר בטחון מטורף)

ולנושא, מושיקו :unsure:

להשאיר, להשאיר, להשאיר ! ! !

מישאלוף זה שחקן קלאסי לספסל לעונה הבאה.

הוא יכול לתת גיבוי כבלם וקשר אחורי, ואני בטוח שאם יציבו אותו קיצוני או מגן, הוא יעשה את המיטב גם משם.

זה לא שחקן שלא משנה מה, הוא יהיה בסדר רוב הזמן.

בלי קשר, לא חושב שנמני יתן לשניידר לזרוק אותו ככה, אבי יודע טוב מאוד שהאוהדים חולים על מישאלוף, ובשבילם הוא אחד המכביסטים של הקבוצה.

יצא לי כמה פעמיים לדבר איתו .

ואמרתי לו למה הוא לא עושה משהו עם כל הכוסיות שמשחקות מסיבבו וכל זה

והוא אמר לי אני כל הזמן רב איתם מסביר להם וגם מקלל אותם כבר רק שיבינו!

לב גדול!