Jump to content

"עוד מעט, עוד קצת, להרים רגליים, מאמץ אחרון, לפני ירושלים"

Recommended Posts

guynihushfm9.jpg

---------------------------- ליגת העל 2007/8 ----------------------------

הירח משגיח מעל,

על גבי שק האוכל הדל

המדבר מתחתי, אין סופו לפנים,

ואמי מבטיחה לאחי הקטנים.

עוד מעט, עוד קצת, להרים רגליים

מאמץ אחרון, לפני ירושלים.

אור ירח החזק מעמד,

שק האוכל שלנו אבד

המדבר לא נגמר, יללות של תנים,

ואימי מרגיעה את אחי הקטנים.

עוד מעט, עוד קצת, בקרוב נגאל

לא נפסיק ללכת, לארץ ישראל.

ובלילה תקפו שודדים,

בסכין גם בחרב חדה

במדבר דם אימי, הירח עדי,

ואני מבטיחה לאחי הקטנים.

עוד מעט, עוד קצת, יתגשם החלום

עוד מעט נגיע, לארץ ישראל.

עוד מעט, עוד קצת, להרים רגליים

מאמץ אחרון, לפני ירושלים.

היה לי לילה אחד השבוע, שישנתי בו ממש מעט. קמתי בבוקר, וזכרתי שבלילה חלמתי שמכבי מנצחת בטדי. חלמתי אולי 4 חלומות ומתוכם אחד על טדי...

ניצחנו, 2-1. גול קצת לפני הסוף.

אני זוכר שאמרתי למישהו נו מי אמר שאי אפשר לנצח עם בונקר ולהפתיע.

קמתי בבוקר, התעוררתי ונזכרתי בחלום, חייכתי ואמרתי לעצמי - אין סיכוי.

זה ספורט ומי שלא מאמין בספורט אין לו לאן לשאוף כי הכל אפשרי בכדורגל. אבל המשחק הזה, כמה שהוא קריטי - הוא הרבה יותר בגדר חלום.

ולמרות זאת, כמה סיפורי גבורה באדיבות נושא הנוסטלגיה:

באחת עונות הרעות שלנו בשנת אלפיים מחזור 6 יצאנו לטדי

ביתר היתה בעונת גלטיקוס שלהם עם כל שמות מפוצצים עלינו לטדי ישבנו ביציע מערבי בצד

גיא צרפתי שער מהיר בדקה 13 בערך מביא לנו יתרון 1:0 וזה תוצאת המשחק

השירים של ירושלים על הזין

מעל פסגת הר הצופים שלום לך ירושלים

וירדיות ושירים על אלון מזרחי לא מוסרים לאלון ועופר עופר עופר טלקר הולך על גחלים

וגוטמן תשאר תהרוס אותם יותר אחרי הפסד בגביע באותו שבוע

ויצאנו צוהלים ושמחים ומאושרים בטדי

זה נראה לי פעם אחרונה שישבנו ביציע מערבי

1/1/01 ביתר מגיעים לבלומפילד הטקס שנערךלפני משחק לשורה

כנראה היה סימן למה שיקרה על מגרש(3 טקסים שנערכו לשורה הבאו למכבי נצחנות של 4:1 4:2 )

ביתר מגיעה למשחק כמוליכת הטבלה נאבקת עיקרית על תואר

מכבי שלנו כרגיל

החלוץ ההונגרי, פרנץ הורבאט, חטף כדור באמצע המגרש, הכדור הגיע לאבי נמני שהתקדם קצת עם הכדור ומצא את טל בנין בתנופה גדולה לעבר הרחבה וכשהוא חופשי לגמרי. בנין שלח בומבה אדירה שפגעה במגן בית''ר ונעצרה רק ברשת. שער 11 בשמיים! 0-1 מכבי.

בתוספת הזמן של המחצית קורנפיין כבר לא מנע מביטון לכבוש: מסירה גדולה של בנין מצאה את ביטון לבד מול שוער בית''ר, ביטון עבר אותו וכבש מול שער חשוף, 0-2. המחצית הטובה ביותר של מכבי מאז תחילת העונה.

שריקת הסיום של אייל צור הגיעה ואוהדי ושחקני מכבי יצאו מאושרים מניצחון ענק וחוגגים את הלילה לא פחות מבלילה הקודם, ליל הסילבסטר של שנת 2001.

27/08/06

אחרי עונתעגליטקוס שלנו בסוף סימנ ואותה עם טון קאנן

מכבי ניסתה להלחם על מקום 4 מכבי בלי ניצחון 7 מחזורים מצב נראה רע

לא היה לנו דרך לא היה למכבי צורה לא היה שום סגנון משחק אבל עיקר ניצחון עם מהפך דרמטי בסוף

של רוסו ב16 דק

עונת 99/00, מכבי בצרות בתחתית ובמחזור ה-7 של העונה היא מגיעה לבלומפילד להצגה כפולה

הרצליה מפסידה להפועל במשחק הראשון, ובמשחק ה-2 בייתר ירושלים נותנת משחק גדול מול מכבי אבל לא מצליחה להבקיע

מגיעה הדקה ה-60 של המשחק, וכפיר אדרי עולה לשחק דקות ראשונות בליגה לאחר ההרחקה בעקבות פרשת האפדרין והורדת הנקודות למכבי

הזמן חולף לו, מכבי מתחילה ללחוץ ואז - בדקה ה-83 זה קורה

קוביקה חוטף כדור ורץ איתו לכיוון דגל הקרן (לפינת שער 12 לחבר'ה שזוכרים פחות את המהלך), עובר בין שניים ומקפיץ כדור אל מחוץ לרחבה

ולשם מגיע בתזמון מושלם כפיר אדרי ששם את הרגל ומהאוויר נותן בעיטה שהרגל פוגעת בכדור אבל הלב בועט, ישירות לתוך הרשת ושער 11 מתעופף לשמיים

המשחק נגמר בתוצאה 1-0 למכבי, וברחובות נפתחו השמחות והחגיגות על הנצחון שסוף סוף הגיע דווקא מול בייתר ירושלים!

מי הם בכלל ?!

tavla.jpg

26375000xp9.jpg

9.4.94, מחזור 31, 1-2 למכבי

בית''ר חזרה לטדי שבוע לאחר תבוסה לא נעימה 1-5 בקרית אליעזר מול מכבי חיפה ושלושה ימים לאחר הדחה מגביע המדינה ע''י מכבי פ''ת, ולפי הארועים שלוו במהלך המשחק ולאחר סיומו, נראה שהאלופה היוצאת הייתה מעדיפה לסיים כבר את העונה. מהצד השני, מכבי ת''א, סגניתה מהעונה שעברה, עלתה במורל גבוה לאחר הניצחון המדהים 1-2 על מכבי חיפה בגביע המדינה בקרית אליעזר. עם זאת קשה להגיד שמכבי, היחידה שניסתה לתת פייט למכבי חיפה בליגה, הייתה כה עם הראש בליגה במיוחד מכיוון שגביע המדינה הוא הסיכוי היחיד של מכבי לצאת עם תואר מהעונה הזאת, במיוחד כשחיפה בחוץ. עם זאת, חשוב לציין שמכבי נתנה הרבה הצגות בליגה ותצוגות מלהיבות שנתנו שואו והנאה לקהל הצהוב, ומכבי היא גם הקבוצה היחידה בליגה, כמובן פרט למכבי חיפה, שספגה מספר הפסדים חד-ספרתי [5].

תתפלאו, אבל המשחק היה די משעמם והיחידים הראויים למילה טובה על המשחק הם שורה אובארוב ורונן חרזי, שנבחר למצטיין המשחק.

מכבי פתחה עם ניר סביליה כחלוץ בודד בהרכב ועם אלי דריקס וסיריל מקאנקי הקמרוני על הספסל.

כבר בדקה ה6 השתרע ניר קלינגר על הדשא לאחר שחפץ שהושלך מהיציע של אוהדי בית''ר פגע בראשו.

בדקה ה12 דהר רונן חרזי עם הכדור ממרכז המגרש וכשהגיע סמוך לרחבת ה16 בעט כדור חזק שאובארוב הדף.

בדקה ה22 חרזי קיבל כדור ברחבה, התחמק משמירה לקויה של אמיר שלח ושלח כדור ששורה הדף בקצות האצבעות.

המשחק תפס קצב בלתי רגיל בדקות אלה כשאובארוב עצר כדורים של יעקב שוורץ ו-ולדימיר גרשנייב, ובדקה ה26 יעקב הילל שלח נפלא את איציק זוהר לאחד על אחד מול יעקב אסייג, שוער בית''ר, שהקדים אותו וקלט את הכדור.

מיד יצאה בית''ר להתקפת-נגד כשחרזי וגרשנייב חתכו בדאבל פס את הגנת מכבי. גרשנייב התייצב לבדו מול אובארוב ושלח את הכדור לפינה הרחוקה ופנימה, 0-1 לבית''ר ירושלים.

אוהדי בית''ר עוד לא התיישבו חזרה במקומם ומכבי מיד יצאה להתקפה שבה קלינגר וסביליה ניצלו תרדמת של בלמי בית''ר, תומר אזולאי וסרגיי טרטיאק, וסביליה בעט חזק ושטוח למרכז השער כדור שאסייג הצליח רק לגעת בו לפני שחדר פנימה, שיוויון 1-1 תוך דקה!

בדקה ה30 רונן חרזי נפל בתוך הרחבה ובית''ר תבעה משופט המשחק, סבי אלנקווה, פנדל שלא נשרק ומאמן בית''ר, דרור קשטן, פרץ בזעם. בסוף המשחק הגיבו דרור קשטן [''אני מסיר את הכובע בפני שחקניי ומצפה שהשופט יתנצל בפניהם''] ורונן חרזי [''השופט דפק אותנו''] על השיפוט. 1-1 במחצית.

בדקה ה55 הגביה שמוליק לוי מאגף ימין, חרזי התרומם ושלח את הכדור לשוורץ, שהמשיך בנגיחה אבל אובארוב היה במקום.

בדקה ה60 פגע שלח בחרזי בפרעות מאחור, אך השופט הסתפק בכרטיס צהוב לבלם מכבי.

8 דקות חלפו שוב ניצב שוורץ מול אובארוב, לאחר מסירה של שמוליק לוי, ושוב ידו של שורה הייתה על העליונה.

10 דקות לסיום אבי נמני ניצל טעות של אופיר שמואלי ובעט כדור חזק שאסייג קלט.

3 דקות לסיום זה הגיע: נמני קיבל מסירה מאלון ברומר, חדר לרחבה והוכשל ע''י שמוליק לוי. אלנקווה לא היסס והצביע על הנקודה הלבנה.

נמני, שרק באמצע השבוע בגביע מול מכבי חיפה קבע 1-2 למכבי ע''י בעיטת פנדל חזקה לפינה הימנית הגבוהה, עשה העתק מושלם של הפנדל והביא למכבי עוד 3 נקודות.

בסיום המשחק השליכו אוהדי בית''ר חפצים לעבר שחקני מכבי ולא איפשרו להם לרדת לחדרי ההלבשה והשחקנים נאלצו להישאר על כר הדשא אפילו לאחר שכבו האורות באיצטדיון.

nimni_betar94c.jpg

אתם יכולים לקרוא עוד פה:

נושא נוסטלגיה לקראת בית"ר

בסופ"ש הקרוב יתקיימו להם משחקי המחזור העשרים ושישה בליגת העל בסימן אין לנו כבר 50 מיליון בטוטו...

מכבי ת"א מתארחת בטדי ביום ראשון ב-20:50 אצל קבוצת בית"ר ירושלים כמובן (למה מה יש לנו לחפש בטדי, את קטמון?!), זאת שפירקה ברביעיה את כפר סבא, אלופת השנה שעברה ואלופת גם השנה, זאת ש אין לנו סיכוי נגד העונה, אבל וואלה אי אפשר לדעת, זה כדורגל ואולי הבונקר יעבוד.

ולענייננו...

במחזור הקודם במסגרת 'הניחוש ה-12' לקחו חלק 130 משתתפים, מתוכם המון בול פגיעה ו 9 מושלמים...

:thumbs:

"הכל פתוח עוד לא מאוחר"

אני מזכיר, כל אחד ואחת יכול להצטרף בכל שלב העונה. אין טעם לבקש, לשאול אם זה בסדר ואם יש טעם...

הלו! מי שפה ולא בשתתף מעולם... תרגישו חופשי, אפילו רק בשביל החוויה אם לא בשביל הטבלה...

ולמי שנמצא פה ואין לו יוזר בפורום, אתם יכולים לשלוח את הניחוש לכתובת המייל הזו -> elad05@walla.co.il

אז איך היה?

קשה לי לענות לכם על השאלה הזו, וואלה אני לא רוצה להישמע מתרץ או משהו, אבל ג.ע אשם!!!!

ומה היה לנו...

1) מכבי חיפה - עירוני קרית שמונה: כן טעות שיפוט, לא טעות שיפוט, מגיעים לישורת האחרונה, והקוף הירוק קצת מתעורר, בכל זאת יש כרטיס לאירופה. ניצחון קטן ומשעמם, עם עזרת השופט וזה מספיק. 1 (בניחוש = 2)

1) הפועל ת"א - מכבי הרצליה: מלכת משחקי החוץ של הליגה לא עשתה זאת שוב, וחבל. הפועל הובילה, הרצליה השוותה זה היה נראה בדרך למהפך אבל לא... צפוף לנו בתחתית, הלו הפועל אולי תזוז למטה קצת?

1) מכבי פ"ת - מכבי נתניה: אמרתי או לא. גם בלי לשחק הקבבוצה של עטר לוקחת שלוש נקודות עם התקפה אחת וגול אחד. סמנו 2

1)מכבי ת"א - מ.ס אשדוד: אז יש נאלס? מכבי מנצחת אבל קמנאן בורח לחדר ההלבשה... וואלה אני קונה כל שבוע... התשובה הנכונה - א'.

1) הפועל כפר סבא - ביתר ירושלים: עם רבעיה של בית"ר, ועוד בלי מענה, רק סעיף אחד פה התקיים.. שער של רומלו על הפתיחה סידר לכם את סעיף ג'.

שווים ציטוט

שווים ציטוט

שימו לב לבול פגיעה המרשים הזה של ניר עובדיה:

) מכבי חיפה באנקר של המחזור ללס

2) עוד משחק קל ונסמן כאן הפועל כי באנקר כזה אין

3) 1 ונקווה שאני טועה ושפ"ת יסתבכו (מכבי פתח תקווה)

itzik8 נהנה מהעובדה שבסיבוב השלישי משחקים משחקים שכבר שיחקו באחד הסיבובים הקודמים, ולכן הוא יכול להעתיק את הסטיטיסקות שלו מפעם:

ציטוט(itzik8 @ apr 28 2008, 10:23)

2) מכבי הרצליה - הפועל ת"א

2

מנחוס

כי ברור שהגועל ינצחו זה שקוף

והם לא ירדו ליגה

אז עדיף שינצחו ונפתח פער מקבוצות מלמטה שיתחרו איתנו על השארות

מליהיות מקום 8 7 וליהיות צמוד אליהם

פעם אחת הפסדו להם פעם אחת שופט עזר להם לנצח אין מצב שהגועל מפסידים

הגועל

GoMta מתגבר על הגועל כדי לקחת את הנקודות בשאלה 2:

2.הפועל ת"א-מכבי הרצליה. הקבוצה המגעילה ביותר בליגה מול הקבוצה שלמרות שניצחה אותנו,אחרי בני יהודה היא הכי חלשה בליגה. לצערי,המגעילה תנצח,הסימון הוא 1.
ומתבקש להסביא את ההגיון שמאחורי האמירה הזאת:
קמאנאן ייעלם ולא יבקיע,ויבטיח לעצמו עוד עונה במכבי.

יהיה טוב לעומתו לא מתגבר ומפסיד את הנקודות במודע

הרצליה לוקחת (האמת שאין סיכוי אבל למה לשים על הפועל??)

קובי יצחקי כנ"ל:

2)איך אבא אמר?הרצליה או תיקו..אז אני אסמן תיקו.(אבל ברור שזה ייגמר לטובת הפועל).
מכיוון שהוא ולפחות עוד משתמש אחד כתבו בשאלה 4 שקמאנן לא יכבוש כי מסודי יכבוש, אז גם מסודי לא כבש...

הפינה של אבי קוסטה חוגגת ניצחון חלקי וכתוצאה מהעייפות אחרי החגיגות, מקצרת השבוע:

אז המשימה הצליחה חלקית.

אל תתפלאו אם עומר נשאר פה ולא חוזר לבלגיה.

מזל טוב לנרקומן...רק שישבור את הכוס ולא יפספס.

אבל הבן האובד רומז שהוא לא פה כדי להשאר
3) פ"ת...לאות החגיגות בשביל הבן האובד.
אולי זה בגלל התיקון הזה של shir:
עד שעומר גולן יחזור לארץ להתחתן יש זמן.. זה רק בסוף מאי..

בתחילת מאי יש חינה...

שגם לוקחת את הנקודות מההפסד של פ"ת...

אשדודי15 עולה על הבאנקר:

1) עירוני קרית שמונה - מכבי חיפה

חיפה באנק אחולמניוקי.

קרית שמונה בנפילה כי בן שמעון הדב עוזב..

מעניין אם הנפילה תמשך גם במפגש מולנו... :)

Davidi8 מסביר למה:

1.מכבי חיפה-קריית שמונה,רוני לוי בא לסיים את העונה יפה במכבי חיפה,רן בן שמעון כבר חושב על מכבי ולא יותר מדי עסוק בקריית שמונה,חיפה מנצחת

עידן דורון מנסה לתחמן

5. אני עומד לעשות כאן משהו מסריח אבל כשר לדעתי. כי אני לא בטוח שהבנתי את סעיף ב'. לא כל אחד מהסעיפים צריך להתרחש אלא רק אחד מהם, נכון ? אם כן אני בוחר בסעיף ב' (עם תקווה שכפ"ס יספגו יותר צהובים). ואם כל שלושת הסעיפים צריכים להתקיים אז אני אבחר ב-ג'. השיקול נתון בידיים שלכם האם לקבל את התשובה שלי (כי בתאכלס זה לא שאני בוחר שני דברים.. :\)...
ויוצא מסריח, כשר, ובלי שתי הנקודות אותן הוא הפסיד כי סעיף ב' מתייחס כמובן לאו-או. ככה זה כשכתוב "/"

עמית קליין ממשיך עם הסוס המנצח של השבועות האחרונים:

נתניה-כי זה בקופסא והאוהד של פ"ת שוב לא יבוא
מה שמדאיג אותי (חוץ מזה שהחבר הצליח לעבוד עליו והמשחק היה בכלל בארווה), זה הסיכוי שעד שאנחנו נגיע לשחק נגד פ"ת המחאה תיגמר, והאוהד שלהם יחזור למגרשים, ואולי אפילו יביא איתו את ארבעת החברים שלו...

מרקו פולו מצהיר:

די נמאס, היום אני מוציא מושלם, או לפחות פספוס של נקודה. גג שתיים.

אתה יודע מה ? בוא נסגור על בול פגיעה וזהו!

הוא מפסיד נקודה בשאלה 2 שמונעת ממנו בול פגיעה, ועוד 2 בגלל הניחוס של קמאנן, ככה שהוא קרוב מאוד למטרה. מספק?

תגובת השבוע

מעניין מה יגידו המשתמשים הבאים כשהם יראו את שאלה 4 השבוע...

שימו לתגובה של נדב וירון

א' - עניתי על א' מטעמי ניחוס בלבד. אני בטוח שאני טועהה בשאלה הזאת אבל אני עדיין בטוח שהוא לא יכבוש (מטעמי ניחוס בלבד )

חביב מבטא את עמדת הציבור:

איזה נאחססססססססססס אני לא מאמין שעשית את זה! מטעמי נאחס. 0 גולים.

גם דותי לא מבין איך זה קורה:

א (זה השאלת נאחס הכי גדולה בעולם ואני לא מאמין שזה עבר סינון)

וOmer מסכם:

4. כוס אמא שלכם.

נו ומה מה קרה? מי ניצח?

השבוע אתם מוזמנים לנחס חופשי...

:flowers:

האמביציון

הפעם האמביציון שלי נבחר מסיבה פשוטה נורא...

אחרי שביקשתי כל כך הרבה פעמים לראשום את שמות הקבוצות במילים ולא X 1 2 הסתבר שחלקכם לא הפנים מה שמוביל למסקנה הפשוטה -

אתם לא קוראים את הניחוש.

ולכן, אני חייכתי נורא שמתקלתי בתגובה של אור.כ.:

(החבר של השכן של אביב הבוס @ Mar 21 2008, 11:50 )

נדלג על החלקים הכואבים, אלו שכולנו זוכרים - סנטה קולומה, ארציספור, ההפסד לאשדוד,

אולי אתה נביא וזה יקרה ביום ראשון, אבל לא הפסדנו לאשדוד. מרדכי השווה דקה 80 ומשו.

אז לבחור שגם קרא, וגם שם לב לפרטים ותיקן אותי, קבל את תואר האמביציון... :yellow_cool1:

בול פגיעה

הפעם היו לנו 15 משתתפים שהביאו בול פגיעה, זה לא 26 כמו שבוע שעבר אבל זה המווון....- ובעקבות זאת בעוד 3 נק' אקסטרה בטבלה -

גבעולי

תום קידר

from ramat gan

ניר עובדיה

תימנימני

N. sofer

שחר_גייזר meler

אייל גומל

gilad-b

לעד צהוב

Ye11ow4ever

בני טבק F-15

המורי הזקן

ROBBEN

עמית קליין

ושוב כמו כל שבוע, קצת יותר דיוק וחלקכם הייתם מופיעים בשורה הבאה... :thumbs:

המושלמים

אני לא יודע אם הניחוש קל, או שאתם פשוט טובים... בכל אופן יש לנו 9 מושלמים...

from ramat gan

ניר עובדיה

תימנימני

N. sofer

שחר_גייזר

אייל גומל

gilad-b

Ye11ow4ever

המורי הזקן

:king:

הטבלה - אחרי 24 מחזורים

השבוע אין טבלה.

גיא אכל יותר מידי אוזני המן והיה לו קשה לזוז...

:yahoo:

1212es4.jpg

כדי שלא תופתעו או תשאלו סתם שאלות - מומלץ לקרוא ולהבין קודם כל את החלק המודגש בסגול לפני כל שלב.

1111copyvc4.jpg

(3 שאלות, 6 נקודות)

אתם רק צריכים לבחור אם התוצאה הסופית תביא תוצאה של 1,2 או X.

על כל ניחוש מדוייק תקבלו 2 נקודות. ועל כל ניחוש קרוב תקבלו נקודה אחת. מה זה אומר?

אם בחרתם 1' או לדוגמא 2' - וטעיתם כי יצא תיקו --> תקבלו נקודה

ואם תבחרו X וטעיתם כי יצא 1' או 2' ---> תקבלו גם כן נקודה.

* מי שמנחש נכון את שלושת המשחקים - מקבל 3 נק' בונוס בטבלה.

1) בני סכנין - מכבי חיפה

מה יעשה מאור בוזגלו ליענקל'ה שחר? יש לו מה להוכיח או שהוא כבר הוכיח?

חיפה התחילה לשחק במחזורים האחרונים, וזה לעומת סכנין שלא ממש משחקת...

בדרך כלל כשיש לשחקן מה להוכיח הוא מוציא מעצמו יותר, האם כך יעשה בוזגלו גם הפעם?

(יום שבת, 17:10)

2) מכבי נתניה - הפועל כ"ס

לא סתם המשחק הזה בניחוש.

שתי קבוצות שאמורות לשחק די משוחרר. אם נהיה רצינים, לכפר סבא אין סיכוי לרדת. היא טובה מידי בשביל זה.

יש לה חלוץ מצוין ושחקנים טובים בשילוב של מאמן כריזמטי וזה יספיק.

נתניה מנצחת בשבועות האחרונים הצורה הכי לא משכנעת שיש... קצת בעיה צורת המשחק שלהם (אבל מי אני שיעביר ביקורת).

נתניה לא תהיה באירופה. לפחות לא נראה ככה. ספ"ס לא תרד . משחק פתוח עם הגנות חלשות וחלוצים מצוינים.

(שבת, 18:05)

3) קרית שמונה - מכבי פ"ת

אני צריך לפרט או שאתם נותנים ישר לקרית שמונה?

נכון זו אולי כבר קלישאה, אבל עדיף להידבק למציאות.

(שבת, 19:30)

2222copysb7.jpg

(שאלה אחת, שתי נקודות)

להזכירכם בחלק הזה אנחנו תמיד נימנע מלנחס את הקבוצה באופן ישיר ונתמקד בעיקר בהיבטים אחרים במשחק.

והפעם, ניסיון חדש!

DSC_0027.JPG

4) השבוע סקאוטים מרוסיה וטורקיה יושבים בקהל, כמה גולים רומלו יכבוש?

א.0

ב.1

ג.2

3333copyxc8.jpg

(שאלה אחת, 2 נקודות)

השאלה שתעלה לכם ת'סעיף. תרתי משמע.

ביום שבת בשעה 19:30 ישחקו מ.ס אשדוד - שראינו כבר עד כמה היא קבוצה טובה, מול הפועל ת"א. אינטרס מובהק של מכבי במשחק הזה - תיקן.

5) תבחרו סעיף אחד. את זה שלדעתכם יתקיים בוודאות -

א. מקרייב התותח לא כבש בשבוע שעבר, עכשיו הוא חוזר הביתה ובדוק הוא כובש.

ב. פאביו ג'וניור שם גול/יהיה מהפך במשחק/הפועל סופגת יותר צהובים.

ג. רועי דיין עולה לשחק השבת.

ד. אשדוד, מוכרת כרטיסים הכי זול בליגה (טוב נו כמעט), תביא למשחק שלה לפחות 5000 אוהדים (ואל תתווכחו אני בודק באתר ההתאחדות).

ה. יהיה לפחות כרטיס אדום אחד ו/או לפחות בעיטת עונשין אחת מ-11 מטרים.

ו. עזוב אותי בחייך. גם הניחוש מכור, גם החלפת את הניסוח, מה אתה רוצה ממני? תן לי נקודה אחת (מתוך שתיים) ונסגור עניין מעכשיו.

* במידה ואף סעיף לא יתקיים - כולם יקבלו את מלוא הניקוד.

4444copymf6.jpg

שימו לב! זו לא שאלת רשות/בונוס!!!

זו שאלה על 2 נקודות שכולם חייבים לענות עליה כרגיל.

כמו בכמה דירוגים בעיתונות שוק ההון, בניחושי טוטו, ובתחומים אחרים שבהם עושים השוואות אקראיות - הוא חוזר אלינו.

מהיום אתם עומדים להכיר חבר חדש, זה שיישתתף מדי שבוע בניחוש ה-12 עם ניחוש אקראי לחלוטין - וייתמודד איתכם בטבלה.

בנוסף - הוא גם ייקבע מדי שבוע את שאלה מספר 6'...

_1909335_monkey5.jpg

אז אחרי שהקוף הכריז שיקחו את 52 המיליונים (וצדק), גם השבוע לא מתכוון הקוף לפשל. ממוצע הכרטיסים הצהובים בליגה עומד על 20.4 למחזור.

6) חם חם בתחתית ולכן הקוף אומר שהשבת:

א.ברור שיש יותר מהממוצע.

או

ב. חצי ליגה כבר בים, ברור שפחות.

אתם תבחרו.

זהו.

הנושא יינעל ביום שבת בשעה 17:00

עד אז אתם יכולים כמובן להגיב או לערוך את הניחוש האישי שלכם.

וכרגיל, המלצה חמה, לא לשמור מקום ולערוך אחר כך, זה לא ילך...

שיהיה לכם סופ"ש רגוע ומגניב...

תצאו. תשתו, תבלו, תשתכרו, תחיו את החיים, אבל בחייאת... בלי שטויות על הכביש!

שתיתם, תנו את המפתחות לזה שלא שתה.

בחייאת ראבקום... אל תזלזלו

שבת שלום.

האמביציון תופס תחת ומחליט להחרים את הניחוש של השבוע, לא מוכן לקחת חלק בניחוש הזה שאתה שם לנו בו שיר של אתיופים..

WHITE POWER !

ניחוש מהצבא!!!!!!!!

סתם לא אני בבית =)

1. 2 כי אוהדי ביתר של קרית שמונה יהיו עסוקים בדברים אחרים

2. כי אם לא עכשיו אז מתי? X

3.

רגע מה הולך פה?!?!!?!?!?

1. עירוני קרית שמונה - מכבי חיפה

3. קרית שמונה - מכבי פ"ת

לא הבנתי כלום

אה טוב הבנתי מה הולך

וגם אחרי שהמשחקים כבר היו אני לא מצליח לתפוס ניחוש מושלם =)

1. X כי סכנין לא בכושר טוב אבל כמה חיפה יכולים

2. X חזק כי זה משחק מגעיל

3. 1 כי האוהדים של ביתר יהיו עסוקים בדברים אחרים

4. חחח ממשששששששש כוסאמא שלך אחושרמוטה ואני נותן לך לתת לי את הנקודות חינם כי אני לא מהמר תטיל מטבע משולש או משהו (1?)

5. וא' פה זה גם לא נאחס?!?! מה יהיההההההההה? נלך על ב' ואני לא מגיב יותר בניחוש נראה לי

6. יותר מהממוצע נגיד

מה שלא הלך שבוע שעבר יילך השבוע

1)סכנין מגמגמת בליגה-מפסידה לקבוצות הכי גרועות שראיתי אי-פעם,אם תשימו מולם קבוצת חובבים מהליגה למקומות עבודה אני לא אתפלא אם הטוטו יוציא ת'משחק הזה כי התוצאה ברור..אז 2-כי איך אמרתי,חיפה דוהרת בצעדי ענק לעבר התואר!(המקום השני)

2)בגלל ששטראובר סגר את הבלאגן בנתניה ובגלל שראובן עטר כנראה עובר לחיפה אז שניהם יבואו כאלה משוחררים ישימו זין אבל עדיין,אוחנה-כמו אוחנה תמיד יודע לשים ת'שחקן הנכון שיביא לו X

3)אני צריך לפרט או שאתם נותנים ישר X?

4)א. השער היחידי שהוא ישים זה שער עצמי(ואם זה ייחשב בניחוש אני יהרוג אותך)

5)מקרייב הזה תותח אבל יהיה מהפך במשחק וג'וניור בדוק שם צמד ב5 דקות אז ב(למרות שייגמר 2-2)

6)א. כי ברור שיהיה יותר מהממוצע-יהיה 22!

1) בני סכנין - מכבי חיפה 2

2) מכבי נתניה - הפועל כפ"ס 1

3) קרית שמונה - מכבי פ"ת 1

4) השבוע סקאוטים מרוסיה וטורקיה יושבים בקהל, כמה גולים רומלו יכבוש?

א.0

ב. פאביו ג'וניור שם גול/יהיה מהפך במשחק/הפועל סופגת יותר צהובים.

א.ברור שיש יותר מהממוצע.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.