Jump to content

'על תבונה ורגישות' - יאניק קאמנאן

simply yellow

Recommended Posts

נו ברצינות אנחנו מדברים על הסטוריה ? מי שלא טוב לו במכבי שיילך ראי מקרה קאלה והתזמון זה הדבר הכי מגעיל

חוץ מזה שימי לב לתגובה שלך נתן שני משחקים לא טוב והפך ל"אפס שצריך לשלוח אותו ליציע"? כל מיני אנשים קטנים ואפסים גדולים כבר שולחים אותו ליציע

אני לא דברתי על יכולת דברתי על התנהגות וכמו שאמרתי תראי מה קורה בבית''ר עם יואב זיו

איכס. נתן שני משחקים לא טוב והפך ל"אפס שצריך לשלוח אותו ליציע"? חוץ משפונגין ויבריץ' אין שחקן שנתן יותר דקות מיאניק. אחוזי ההצלחה שלו בתור חלוץ גבוהים לאין שיעור מכל הליצנים שעברו פה בשנים האחרונות. הוא לא עשה לכם כלום, לא יצא נגד הקהל ולא ליכלך על המועדון, ובכל זאת, כל מיני אנשים קטנים ואפסים גדולים כבר שולחים אותו ליציע, קוראים לו אפס - וזה רק משתי התגובות בעמוד הנוכחי.

נמאס כבר. מילא תשנאו שחקנים שלא נותנים מה שיש להם. מילא שחקנים שמלכלכים על הקהל או המועדון. מילא שחקנים שאוהדים קבוצה אחרת. אבל שחקנים שבאים למכבי וקורעים את התחת שלהם, כמו יאניק ודן רומן וארז מסיקה? איכס איכס איכס, איזה אוהדים סמרטוטים יש לנו.

בואי תגידי לי מה הוא נתן?

9 גולים?

איפה הוא במשחקים הגדולים?

הוא חלוץ בינוני והוא אפס ואני כבר 5 מחזורים אומר את זה לא מהיום.

לתת צמד מול בני יהודה זה לא חלוץ גדול.

תישארי בינונית אם קמאנאן ישאר.

בואי תגידי לי מה הוא נתן?

9 גולים?

איפה הוא במשחקים הגדולים?

הוא חלוץ בינוני והוא אפס ואני כבר 5 מחזורים אומר את זה לא מהיום.

לתת צמד מול בני יהודה זה לא חלוץ גדול.

תישארי בינונית אם קמאנאן ישאר.

אם היה לידו חלוץ נוסף הוא היה החלוץ הכי טוב בליגה.

הוא לא חלוץ מטרה, הוא לא יודע לשחק עם הגב לשער ועדיין יש לו 9 שערים. בשנה הבאה כשהוא ישחק בעמדה הטבעית שלו הוא ישפר משמעותית את המשחק שלו וגם יהיה לו טיפה יותר חופש כי עכשיו כל ההגנה מתמקדת בו.

נניח שהוא חלוץ בינוני. נניח. אז אתה חושב שצריך לקרוא לו "אפס"? שה"כסף מקפל אותו" (כמו כל השחקנים בעולם, וסליחה עם קיקומן שלא מעוניין בהיסטוריה. חשבתי שרק חיפאים וירושלמים לא בעניין של היסטוריה)? שהוא סחטן? מכבי לא רוצים אותו? יש חלוצים יותר טובים ממנו בקנה? שיגידו לו יפה שלום וזהו. למה צריך לקרוא לו אפס? הוא עשה לך משהו רע?

אני בכלל לא מתכוונת להתווכח על היכולות שלו - זה לא העניין. אפשר לחשוב שהוא בינוני, וגרוע ולא כדורגלן בכלל - כל עוד הוא רץ ומשחק ונלחם, לא מלכלך על הקהל ועל המועדון ומחוייב באופן כללי להצלחה של מכבי - אין סיכוי שאני אקלל אותו או אלכלך עליו כמו ששניכם מתעקשים לעשות ולא ברור לי למה. אם הוא היה נותן שני משחקים תותחים עכשיו, לא היית מדבר בכלל על להעיף אותו ליציע כי הוא רוצה עוד כסף.

בזה שכל השבוע מפרסמים את הדרישה שלו לפתוח את החוזה בשלב כל כך קריטי של העונה-סחטנות

אם ראית אותו משחק ובייחוד אתמול לא רואה אף אחד ממטר רק את עצמו

והריצה ההפגנתית הזו החוצה מה זה פה גנון

כל הדברים הנ''ל קורים בזמן שהקבוצה הכי צריכה אותו די לסחטנות!!!

הדרישה לפתוח את החוזה היא לא שלו, אלא של הסוכן שלו!

להגיד לך שלא בצדק? אני לא יכול, מזל שחלוץ כזה הגיע אלינו דווקא בעונה כזאת, אם לא הוא מכבי היום עמוק עמוק בקו האדום.

דבר שני אין לי מושג איזה משחק ראית אתמול? יאניק אתמול נלחם בישביל הקבוצה כמו לא יודע מה, אנספור פעמים ראיתי אותו דופק ספרינט להגנה ומחלץ כדורים כמו בלם שלישי באמת שאתמול הוא עשה לקבוצה יותר מאשר כל שחקן אחר ובגלל זה לא היה לו כוח לזוז בהתקפה וזה היה נראה כאילו הוא זורק זין, יש לך טעות בגישה כלפיו.

נניח שהוא חלוץ בינוני. נניח. אז אתה חושב שצריך לקרוא לו "אפס"? שה"כסף מקפל אותו" (כמו כל השחקנים בעולם, וסליחה עם קיקומן שלא מעוניין בהיסטוריה. חשבתי שרק חיפאים וירושלמים לא בעניין של היסטוריה)? שהוא סחטן? מכבי לא רוצים אותו? יש חלוצים יותר טובים ממנו בקנה? שיגידו לו יפה שלום וזהו. למה צריך לקרוא לו אפס? הוא עשה לך משהו רע?

אני בכלל לא מתכוונת להתווכח על היכולות שלו - זה לא העניין. אפשר לחשוב שהוא בינוני, וגרוע ולא כדורגלן בכלל - כל עוד הוא רץ ומשחק ונלחם, לא מלכלך על הקהל ועל המועדון ומחוייב באופן כללי להצלחה של מכבי - אין סיכוי שאני אקלל אותו או אלכלך עליו כמו ששניכם מתעקשים לעשות ולא ברור לי למה. אם הוא היה נותן שני משחקים תותחים עכשיו, לא היית מדבר בכלל על להעיף אותו ליציע כי הוא רוצה עוד כסף.

אם קמאנאן היה שווה יותר מ200,000 $ בעונה הייתי אומר מברוק הבן אדם שווה יותר מגיע לו יותר.

אבל הוא חלוץ בינוני. בינוני ! על חלוץ בינוני את רוצה להוציא 300,000$ ? מי הוא בכלל? הוא שם 9 גולים שזה טוב ונחמד אבל לא יותר.

אין לו טכניקה בגרוש

וכן הוא עשה לי משהו הוא יצא אתמול וכמו זבל רץ לחדר הלבשה.

וכן אתמול ששער 11 קורא לו לבוא להגיד תודה הוא הסתובב וזרק זין.

אז כן אני מרשה לעצמי לקרוא לו אפס. כי זה מה שהוא .

אם קמאנאן היה שווה יותר מ200,000 $ בעונה הייתי אומר מברוק הבן אדם שווה יותר מגיע לו יותר.

אבל הוא חלוץ בינוני. בינוני ! על חלוץ בינוני את רוצה להוציא 300,000$ ? מי הוא בכלל? הוא שם 9 גולים שזה טוב ונחמד אבל לא יותר.

אין לו טכניקה בגרוש

וכן הוא עשה לי משהו הוא יצא אתמול וכמו זבל רץ לחדר הלבשה.

וכן אתמול ששער 11 קורא לו לבוא להגיד תודה הוא הסתובב וזרק זין.

אז כן אני מרשה לעצמי לקרוא לו אפס. כי זה מה שהוא .

חלוץ בינוני!?!?!? תגיד לי מה אתה מבין בכלל?

חלוץ בינוני לא היה נותן לך 9 שערים בעונה כ''כ מסריחה.

אתה יודע מה? אתה וכל אלה שחושבים שהם מבינים קצת כדורגל, ויודעים מה זה חלוץ ''טוב'' או ''בינוני'' תן לי תושבה לשאלה שלי, איך אפשר לקרוא לחלוץ ''חלוץ בינוני'' שבעונה שלמה הוא לא עשה טעות אחת מול השער? לא זכור לי משחק אחד שהוא היה מול השוער ועשה טעות.

יש לו קישור שלא יודע לספק לו כדורים והוא עוד איכשהו מצליח להכניס 9 גולים שזה תפוקה ענקית לחלוץ במכבי ועוד בעונה כזאת.

את האיכויות שלו יהיה אפשר לראות אך ורק עם עוד חלוץ טוב ליידו וקישור שיודע לספק כדורים, שאת זה יש בעצם בכל קבוצה שקוראת לעצמה קבוצה נורמאלית.

חוצמיזה שהוא לא חייב לאוהדים של מכבי כלום אחרי הקריאות הגזעניות שהופנו לעברו.

וגם בלי שום קשר לזה נראה כאילו עובר עליו משהו לא מובן, נקווה שזה לא משהו רציני ושזה יגמר מהר.

אתה יודע מה? אתה וכל אלה שחושבים שהם מבינים קצת כדורגל, ויודעים מה זה חלוץ ''טוב'' או ''בינוני'' תן לי תושבה לשאלה שלי, איך אפשר לקרוא לחלוץ ''חלוץ בינוני'' שבעונה אחת הוא לא עשה טעות אחת מול השער? לא זכור לי משחק אחד שהוא היה מול השוער ועשה טעות.

יש לו קישור שלא יודע לספק לו כדורים והוא עוד איכשהו מצליח להכניס 9 גולים שזה תפוקה ענקית לחלוץ במכבי ועוד בעונה כזאת.

את האיכויות שלו יהיה אפשר לראות אך ורק עם עוד חלוץ טוב ליידו וקישור שיודע לספק כדורים, שאת זה יש בעצם בכל קבוצה שקוראת לעצמה קבוצה נורמאלית.

וגם בלי שום קשר לזה נראה כאילו עובר עליו משהו לא מובן, נקווה שזה לא משהו רציני ושזה יגמר מהר.

אני יכול ללמד אותך כדורגל.

אין לו קישור? שבחון חדד אסוס מסודי - צריך יותר מזה בשביל להבקיע?

איפה הוא היה נגד חיפה? וב2 הדרבים הראשונים? ובנתניה? ובאשדוד חוץ?

רק מול בני יהודה , מכבי פ"ת , מכבי הרצליה קבוצות כאלה הוא יודע להבקיע.

ברגע שהוא יתחיל לנצח משחקים גדולים הוא לא יהיה חוץ בינוני.

אה וברגע שהוא חתם במכבי - וזאת הייתה החלטה שלו אז הוא כן חייב לקהל של מכבי. וזה לא משנה שנהמו לו.

אתה יודע מה? אתה וכל אלה שחושבים שהם מבינים קצת כדורגל, ויודעים מה זה חלוץ ''טוב'' או ''בינוני'' תן לי תושבה לשאלה שלי, איך אפשר לקרוא לחלוץ ''חלוץ בינוני'' שבעונה שלמה הוא לא עשה טעות אחת מול השער? לא זכור לי משחק אחד שהוא היה מול השוער ועשה טעות.

אתה חייב להפסיק לחיות בסרט שאפחד לא מבין בכלום ואתה הכי תותח בארץ

צא מהבועה שך כוסעמק אתה מגזים

זאת הדעה שלו

יאניק נותן גולים,אבל הוא עצלן אחושרמוטה עצלן

זאת הדעה שלו

אתה אמיתי?

אפשר להגיד על יאניק הרבה דברים, אבל עצלן?!

זאת הדעה שלו

עצלן לא עצלן, בלי יאניק כבר היית בודק מה הדרך הכי מהירה להגיע לנצרת ואיך החומוס שם.

המבחן האמיתי שלו יהיה שנה הבאה שיהיה לידו עוד חלוץ שיוריד ממנו קצת את העומס והלחץ.

אה וברגע שהוא חתם במכבי - וזאת הייתה החלטה שלו אז הוא כן חייב לקהל של מכבי. וזה לא משנה שנהמו לו.

בסדר פעם אחת הוא סלח וחתם במכבי, אבל מה תגיד על הפעם השניה שנהמו לו? ברגע שיש לך שחקן בקבוצה ואתה נוהם לו הוא לא חייב לך כלום.

ולא אין לו קישור אתה רואה שהקישור הזה בקושי מצליח לחבר 2 מסירות נורמאליות אחד עם השני והכדורים היחדים שהם מספקים לקמנאן זה כדורי גובה שלא מגיעים אליו, מתי ראית את השחקנים האלה נותנים לו כדור מדוייק לרגל ברחבה של היריבה והוא לא עשה איתם כלום? הפעם היחידה שזכורה לי זה אתמול שגם הכדור הזה אם לא היה פוגע בשחקן יריב זה היה 100% גול, תמיד שאתה שם לו את הכדור במקום הנכון הוא יודע לסכן הכי טוב את השער של היריב, מכל דבר הוא יודע לצור מצב.

ואיפה כל שאר השחקנים היו נגד חיפה? ב2 הדרבים הראשונים בנתניה ובאשדוד חוץ?

אותה תשובה.

שנה שעברה נפתח פה איזה נושא על זה שהוא אמר שהוא מתכוון לרדת מהארץ בגלל הקהל הגיזעני של מכבי...

כולם פה קיללו אותו וביקשו ממנו שהוא ירד כמה שיותר מהר,שהוא כושי מפגר וכו.

עכשיו,בתחילת השנה הוא קיבל הצעה ממכבי,וקפץ עלייה.

הקבוצה שהוא רצה לרדת בגללה מהארץ,היום הוא משחק בה...

ומהמחזור הראשון של העונה,כבר יש לו שיר,וואבים ולבבות בכל נושא פה בפורום.

צ-ב-ו-ע-י-ם

בסדר פעם אחת הוא סלח וחתם במכבי, אבל מה תגיד על הפעם השניה שנהמו לו? ברגע שיש לך שחקן בקבוצה ואתה נוהם לו הוא לא חייב לך כלום.

ולא אין לו קישור אתה רואה שהקישור הזה בקושי מצליח לחבר 2 מסירות נורמאליות אחד עם השני והכדורים היחדים שהם מספקים לקמנאן זה כדורי גובה שלא מגיעים אליו, מתי ראית את השחקנים האלה נותנים לו כדור מדוייק לרגל ברחבה של היריבה והוא לא עשה איתם כלום? הפעם היחידה שזכורה לי זה אתמול שגם הכדור הזה אם לא היה פוגע בשחקן יריב זה היה 100% גול, תמיד שאתה שם לו את הכדור במקום הנכון הוא יודע לסכן הכי טוב את השער של היריב, מכל דבר הוא יודע לצור מצב.

ואיפה כל שאר השחקנים היו נגד חיפה? ב2 הדרבים הראשונים בנתניה ובאשדוד חוץ?

אותה תשובה.

תפסיק לעשות ממנו תיירי הנרי.

9 גולים זה לא הרבה בעונה עם כל הכבוד.

סה"כ הוא בחור טוב שחקן נחמד שאתה לא יכול לרוץ חזק איתו בצמרת.

תפסיק לעשות ממנו תיירי הנרי.

9 גולים זה לא הרבה בעונה עם כל הכבוד.

סה"כ הוא בחור טוב שחקן נחמד שאתה לא יכול לרוץ חזק איתו בצמרת.

טוב מה אני יגיד לך, אתה חושב ככה ואני ונימני חושבים אחרת, בסוף הוא ישאר גם ככה עוד עונה ואנחנו נראה מה יהיה איתו עונה הבאה, עד אז אפשר לקוות שיהיו ליידו שחקנים טובים עונה הבאה שיספקו לו את הכדורים שהוא צריך ועוד חלוץ ליידו שיוריד ממנו את הלחץ ויעזור לו בהתקפה.

אתה אמיתי?

אפשר להגיד על יאניק הרבה דברים, אבל עצלן?!

יש הרבה משחקים שפשוט יאניק הולך על המגרש

כאילו זורק זין ומתעצל...יש משחקים שלא.

שורה תחתונה

אני מת עליו ומקווה שימשיך עונה שנייה במכבי.

לא חלוץ לצמרת?אולי כן ואולי לא,אם תעמיד לו קבוצה באמת ברמה יכול להיות שייבלוט יותר.

לפחות עליו לא הוצאנו 750 אלף דולר וקיבלנו בתמורה שער אחד מסכן.

אתה עושה צחוק? שמת לב איפה אנחנו בטבלה? פ"ת, בני יהודה והרצליה זה המשחקים הכי חשובים שלנו והכי "גדולים" העונה.

קמאנאן שיחק 24 משחקים, אסוס ומסודי שיחקו 7.

ממליצה לחשוב על מקצוע אחר במקום לימודי כדורגל.

בקשר לכתבה(אני לא נכנס לוואלה)ואם היה כתוב שהוא רגיש ולוקח דברים ללב-אז בדיוק מה שאנחנו צריכים עכשיו,שחק שיקח את המצב ללב ויתן את כולו לשיפור המצב.

בקשר ליכולת שלו-הוא אחד החלוצים הכי טובים בארץ,הוא מהיר,הוא חד,הוא אתלט והכי חשוב ומעל הכל-הוא כובש!!!

את מי אתם מעדיפים... את אדו?את רועי דיין?את אמבמבה?

הוא בן אדם טוב,הוא אוהב את הקבוצה, ועוד כמה שנים שהוא יגיע לרמות הגבוהות באמת כולם יגידו איזה טמבלים הם שלא החתימו אותו ישר לכמה שנים!

אתה עושה צחוק? שמת לב איפה אנחנו בטבלה? פ"ת, בני יהודה והרצליה זה המשחקים הכי חשובים שלנו והכי "גדולים" העונה.

קמאנאן שיחק 24 משחקים, אסוס ומסודי שיחקו 7.

ממליצה לחשוב על מקצוע אחר במקום לימודי כדורגל.

אז זה אומר שלא צריך להופיע נגד הגדולות נכון? שבחון וחדד שיחקו יותר וזה מספיק.

תפסיקי להלל את קמאנאן , הוא טוב רק באחד על אחד, לא תודה.

נו ברצינות אנחנו מדברים על הסטוריה ? מי שלא טוב לו במכבי שיילך ראי מקרה קאלה והתזמון זה הדבר הכי מגעיל

חוץ מזה שימי לב לתגובה שלך נתן שני משחקים לא טוב והפך ל"אפס שצריך לשלוח אותו ליציע"? כל מיני אנשים קטנים ואפסים גדולים כבר שולחים אותו ליציע

אני לא דברתי על יכולת דברתי על התנהגות וכמו שאמרתי תראי מה קורה בבית''ר עם יואב זיו

1) כל השחקנים עושים אותו דבר.

דורגבה בתקופה הכי חרא של צ'לסי אמר שהוא עוזב.

פתאום לאמפרד שצ'לסי עפה משני מירוצים מהארבעה ולא פוגעת פתאום הסוכן שלו קם לתחייה

שבצ'נקו כבר חצי עונה בוכה שהוא עוזב ובלה בלה בלה...

2) קאלה זה דוגמה למשהו?

מה אתם מצפים משחקן זר שלא אכפת לו ממכם או מהמועדון? אכפת לו רק מהמשכורת, כל עוד היא נכנסת מעולה.

תחשוב שאתה עובד בחברה, יש לך הצעה ליותר לא תודיע? אם לא אז אתה פראייר.

3) מה קורה עם יואב זיו?

ביקש עוד כסף לא קיבל...ו...?עדיין אחד השחקנים הכי טובים שם, בטח שיותר טוב מכל מגן שמאלי ישראלי אחר (כולל השמוק ההוא שיצא לחו"ל הגרוזיני הזה נו...)

אז כולם ביקשו עוד כסף...אז?

גם אם עכשיו יבקשו מאיתנו שכל אחד יקפוץ על הראש יכולים להמשיך לבקש....כמה קמאנן מקבל עכשיו אתה יודע? אז מה אתה קופץ?

עכשיו חביב:

תראה, אתה צודק קמאנן טוב רק באחד על אחד.

הוא עבר שחקן על הקו- אחד על אחד.

הוא עבר שחקן על החצי - אחד על אחד

הוא עבר שחקן ברחבה - אחד על אחד

הוא עבר שוער - אחד על אחד.

שורה תחתונה? יש לו תשעה שערים כולל ואם אני לא טועה שלושה בישולים.

עכשיו בוא נבדוק רגע כמה כבש עזרן? שער 1.

וכמה משה ביטון? שער 1.

וכמה אדורנו?

וכמה קודרו?

וכמה רועי דיין?

וכמה ההוא שהיה בבני יהודה וכפ"ס והביאו אותו...נו דוארטה?

יש קאפיש?

רוצה נשים כסף שאם הוא נשאר ויש לידו חלוץ טוב הוא מספר 1 בארץ?

לגבי זה שהוא רגיש?

אז שישימו לו לפני כל אימון דובוני אכפת לי שיהיה שמח.

ולפני משחקים שישימו לו סרט של אדם סנדלר...אבל לא סרטים עצובים שלא יבכה....

נו לא כולם קרחונים יש גם רגישים...זה מה יש.

שיפסיק להיות כוסית,אי אפשר לבכות מכל דבר.

מה לעשות שהוא כזה, אני לא מבין את לוין מה הוא דפוק? לא מספיק שהוא השחקן שכובש הכי הרבה במכבי אז הוא גם צועק עליו? יאללה שילך הביתה מאמן בונקריסט בן זונה.

תאמינו לי רק בפוקס ניצחנו אתמול את אשדוד גועל נפש.