Jump to content

דוד תשובה...

Naughtius-Maximus

Recommended Posts

אני מניח שקראתם ידיעות אחרונות...

הבן אדם פשוט שיקר במצח נחושה זה לא יאומן, עוד לא נתקלתי בדבר כזה...

פושע שקרן חסר תקנה, להגיד שאורית אמרה שהיא שונאת את ברוך דגו כי הוא אתיופי?!?

היא בכלל לא אמרה לו שהיא שונאת את ברוך דגו...

הבן אדם שקרן פתולוגי, כל מה שהוא אמר לעיתון בנוגע לפרשה הזאת נכון בערך כמו החוזים של ברוך בחצי מקבוצות הליגה הספרדית...

אין לנו מה לבוא לדיון הזה בכלל, אין לנו מה לדבר עם אנשים מסוגו.

הרי זה מגוחך, הוא פשוט יכול להמציא מה שהוא רוצה, איך אפשר לנהל ככה דיון!?

את העצבים שחטפתי על הבוקר, אורי כבר הרגיש...פשוט לא יאומן עד כמה הבן אדם הזה שפל, כולנו יודעים את האמת!

תכף הוא גם יגיד שברוך לא אנס.

תכף הוא גם יגיד שברוך לא אנס.

מה????????????? על מה אתם מדברים????

אתם מדברים על ברוך דגו

זה שמשחק במכבי ת''א???? מספר 10??

איזה אנס מה נסגר איתכם?

נראה לי אני מפספסת פה משהו :)

למה לא, הוא גם רצח אותה

סה"כ חבורה של ילדים טיפשים בני 19 שהחליטו שהם ממש חייבים את זה לילה לפני משחק אז הזמינו זונה. לא אנסו ולא כלום.

לא לא מה לא שמעת? בבית של דוד תשובה יש מרתף סודי מלא בילדות קטנות (בלונדיניות וחמודות אם אפשר) שנעולות שם ופעם בכמה זמן כשבא לברוך דגו הוא יורד לשם (כשבדרך הוא הורג שתי זקנות נחמדות שהציעו לו עוגיות) ואונס להם את הצורה, אם מישהי לא מקשיבה לו אז הוא נותן אותה לתשובה. ממש פושע הברוך דגו הזה! להרוג אותו היום!

אוי מה יהיה עליכם... <_<

מה הקשר בין מה שברוך עושה לבין מה שאבא שלו עושה?

וואי אתם משחקים אותה ילדים קטנים ואטומים כל יום ממציאים איזה טענה חדשה נגד ברוך רק בגלל שאבא שלו הסית אותו נגד נמני. כוס אמק אני לא רוצה לחשוב בכלל מה היה הולך פה אם הייתי רושם מה שאני חושב על נמני...

ברוך עושה מה שאבא מסית אותו לעשות. נכון אני לעומתכם מודה בחסרונות של השחקן שאני אוהב ולא עיוור כלפי הדברים הרעים שקשורים אליו. ברוך דגו סטייק ואמרתי את זה לא פעם אחת. אבל זה לא סיבה לשנוא אותו, במיוחד בגלל זה שחצי מאלה שמדברים נגדו סטייקים לא קטנים בעצמם.

סיבה כן לשנוא אותו היא, בוגדנות.

אבי הציל אותו מדיכאון מוחלט במכבי אחרי שצרפתי ניסה לנדות אותו. איך הוא מחזיר לאבי ?

אז הוא כפוי טובה. גם אתם כפויי טובה שהוא נתן את כולו עונה שעברה ונלחם אפילו יותר מאבי ואתם בגלל שאבא שלו מסית אותו לעשות טעויות שכחתם לו את כל מה שהוא נתן לכם ועכשיו אתם שונאים ומקללים אותו בגלל ש"בגללו" אבי עף ממכבי. גם ככה נמני היה יושב על הספסל , מה אז הייתם אומרים? שבגלל דגו הוא על הספסל? תעשו לי טובה די כבר... אתם כל כך מתאמצים לשנוא אותו אז בטח שתשנאו אותו.

יש לי שאלה אלייך...

אתה עכשיו בסדר עם שטראובר ?

אם לא, אתה כפוי טובה ?

נו בחייאת רבאק...

אני לא כפוי טובה, דגו בגד באבי, בגד בי...

שטראובר ודגו בוגדים!!!!

מבחנתי שייתן עונה שלמה תנשמה שלו ורק עשה טעות קטנה ובגד בחבר אמיתי שהוציא אותו מהבוץ אני ישנא אותו

אותו דבר לגבי נמני עם הוא היה עושה כזה דבר הייתי שונא אותו גם הבעיה היא שנמני לא מאניק נמני לא יעשה כזה דבר הלכו בגדו בנמני הלב והנשמה וחוץ מזה כל אבל כל מה שדוד תשובה אומר לדגו דגו ואני בטוח שדגו ככה רק בגלל הכרת תודה ורק בגלל כבוד על זה שהוא לקח אותו מהשפחה שלו וכל ואימץ אותו אז אל תזבל לי תשכל שדגו תמים דגו עשה דגו לא יכל לבוא לדוד תשובה ולהגיד לו מצטער כזה דבר אני לא עושה

וכנל לגבי שטראובר שחשוב שבהשתחוות הוא קנה אותנו הוא מזלזל באנו בצורה שלא ייאמן