Jump to content

חולצת הדרבי הרישמית

Recommended Posts

שמעו אני חשוב שאחרי שכולם יצאו מהאופוריה של הדרבי הזה הם יבינו שזה חולצה לא מתאימה...

סה"כ ניצחנו דרבי אחד מ-4... מה העניין? לא שמעתי שהפועל הוציאו חולצות על הדרבים שהם לקחו.

אבל בכל זאת אני נראה לי קונה... חחח מזכרת... 20 שקל... למה לא?

לא מבין על מה כל הרעש.

כמו שאמרו מי שרוצה יקנה ומי שלא לא קרה כלום.

לא אמרו שהחולצה הזאת תצא במקום איזושהי חולצה אחרת בצהוב,

אני חושב שיהיה נחמד להסתובב עם חולצה כזאת עד הדרבי הבא (והוא יהיה עוד הרבה זמן)

והיא גם זולה

:)

אז ככה

העיצוב נחמד והכל

אבל.. ואני באמת מנסה להיות פה עדין..

נדרסה לנו הרוח? מכביזם? משהו?

כולה ניצחנו דרבי דקה 90 שזה הכי קומוניסטי שרק אפשר, זה דרבי של לשמוח מאוד מאוד ולא יותר מזה

אבל להוציא לזה חולצה? מה עלינו לליגת אלופות? 8 חזר הביתה?

ואם כבר.. למה לא הוציאו חולצות לדרבי 3-1 שנה שעברה? זה דרבי שהרבה יותר שווה חולצה מאשר זה

בקיצור, לדעתי הרעיון לא משהו (לעומת זאת, לדוגמא אם תקחו את הכיתוב של ה"דונט פאק וויד' אס" וה"מכבי פנטיקס" מקדימה זה יעוף בכמויות מסחריות)

בכלל יש דרישה עצומה בקהל לחולצות צהובות קצרות

חבל שהקנייה הגדולה תתבצע דווקא על החולצה הזאת, שאותי בתור אוהד מכבי היא די מעליבה..

ותחסכו את התגובות של "סבבה אל תקנה" כי וואלה זה באמת משהו שמפריע וזאת אמורה להיות ביקורת בונה

צודק מאה אחוז זה כמו שנוציא איזה חולצה מכבי לא תרד הוא יש נשארנו בליגה,ניצחנו דרבי זה כיף והכול אבל אנחנו מכבי אנחנו היינו פיבוריטים ואנחנו תמיד צריכים לנצח!

אני די מסכים עם "הילד משער 8",

אבל אם באמת תצא חולצה נוספת אז זה בסדר, כי כמו שאמרו פה יש ביקוש אדיר לחולצות צהובות קצרות ואני בטוח שאתם לא רוצים שכל היציע יהיה עם תמונה של שבחון, זה ייראה מגוחך, כאילו עשינו ממנו איזה נימני.

לא מבין על מה כל הרעש.

כמו שאמרו מי שרוצה יקנה ומי שלא לא קרה כלום.

לא אמרו שהחולצה הזאת תצא במקום איזושהי חולצה אחרת בצהוב,

אני חושב שיהיה נחמד להסתובב עם חולצה כזאת עד הדרבי הבא (והוא יהיה עוד הרבה זמן)

והיא גם זולה

:)

זה לא קשור לאם אתה רוצה אל תקנה זה קשור לזה שזה מביש אותי בתור אוהב מכבי שאוהדי מכבי אחרים ילכו אם החולצה הזו כי זה לא שלקחנו אפילות אות גביע או משהו כזה נכון אני לא רוצה ואני לא יקנה אבל שאוהדים אחרים ילכו אם זה זה יבייש את הסמל.

20 שקל, מזכיר את אחד הימים היותר שמחים שהיו לי.

קונספט חמוד, עוזר ליציע לתפאורה.

ועוד חולצה צהוב לאוסף (ולבוא איתה למשחקים)

יש סיבה לא לקנות P:?

.....

חולצה מרגשת.

אנשים תפסיקו להיות כבדים..

תל אביב צהובה:)

אני די מסכים עם "הילד משער 8",

אבל אם באמת תצא חולצה נוספת אז זה בסדר, כי כמו שאמרו פה יש ביקוש אדיר לחולצות צהובות קצרות ואני בטוח שאתם לא רוצים שכל היציע יהיה עם תמונה של שבחון, זה ייראה מגוחך, כאילו עשינו ממנו איזה נימני.

אני יכול להבטיח לכם שזאת לא החולצה האחרונה

אני פשוט חייב להוסיף עוד משהו, שבחון כמה שהוא שחקן טוב והכל, הוא לא סמל או משהו שצריך להדפיס דיוקן שלו על חולצות.

הוא עוד לא אבי נמני, ורחוק מלעשות את הדרבים שנמני עשה, וגם בתור "חולצת מזכרת" זה לדעתי מוגזם מאוד.

היו לנו הרבה עונות קשות, שבהם הרבה השפלות והרבה פאדיחות והרבה חרא, וגם שם ניצחנו בדרבי.

אני עדיין לא מקבל את זה, טוב כנראה שמשהו פגום אצלי.

מה שחסר זה להוציא מחזיקי מפתחות ולעשות תפאורה על הדרבי הזה וזהו.

אני לא אקנה את החולצה הזו כי אני חושב שזה גישה של לוזרים.

בהצלחה במכירה.

אני ממש מסכים עם הילד משער 8

ממש מומלץ לכם להוציא חולצות קצרות (שלא קשורות לאירוע ספציפי)

מדוע ?

תחשוב אם זה היה הפוך ואהדי הפועל היו מוצאים חולצות על זה שהם ניצחו איזה דרבי כל הפורום פה היה אומר כמה הם עלובים וכמה זה מתאים להם וכמה הם שמחים שהם ניצחו אותנו כי אנחנו מכבי וחו וחו,

סיבה נוספת היא שכולה ניצחנו דרבי[נכון שנה וארבעה חודשים לא ניצחנו דרבי וזה שמחה וכיף והכל אבל לחגוג כאילו לקחנו אליפות ניצחון 2-1 על הפועל זה לפי דעתי עלוב ולא מייצג את הרוח המכביסטית]

בנוסף,יוסי שבחון,אם כמה שאני אוהב אותו וכן מחזיק ממנו שחקן טוב שיכול לתרום למכבי,הוא לא סמל והוא גם לא יהיה סמל מה גם שהוא לא הביא לנו אף תואר אז נכון שהוא יצא ווינר ואחראי 5 דק' שהוא נכנס שם גול בנגיחה אבל,לפי דעתי זה מצדיק להוציא חולצה שלו.

זה שלא עשו את זה עד עכשיו אחרי ניצחון בדרבי לא אומר שלא צריך לעשות, זה רק אומר שאם עכשיו זה ילך טוב(ואני בטוח שיחטפו את החולצה הזאת) אז צריך לעשות את זה אחרי כל ניצחון בדרבי ובעזרת השם גם יהיו לנו הרבה כאלה..

אז ככה

העיצוב נחמד והכל

אבל.. ואני באמת מנסה להיות פה עדין..

נדרסה לנו הרוח? מכביזם? משהו?

כולה ניצחנו דרבי דקה 90 שזה הכי קומוניסטי שרק אפשר, זה דרבי של לשמוח מאוד מאוד ולא יותר מזה

אבל להוציא לזה חולצה? מה עלינו לליגת אלופות? 8 חזר הביתה?

ואם כבר.. למה לא הוציאו חולצות לדרבי 3-1 שנה שעברה? זה דרבי שהרבה יותר שווה חולצה מאשר זה

בקיצור, לדעתי הרעיון לא משהו (לעומת זאת, לדוגמא אם תקחו את הכיתוב של ה"דונט פאק וויד' אס" וה"מכבי פנטיקס" מקדימה זה יעוף בכמויות מסחריות)

בכלל יש דרישה עצומה בקהל לחולצות צהובות קצרות

חבל שהקנייה הגדולה תתבצע דווקא על החולצה הזאת, שאותי בתור אוהד מכבי היא די מעליבה..

ותחסכו את התגובות של "סבבה אל תקנה" כי וואלה זה באמת משהו שמפריע וזאת אמורה להיות ביקורת בונה

אני איתו... מה יש לכם?!

לכל המעבירי ביקורת עומר רשם כמה פעמים שתצא עוד חולצה

ככה שזאת לא החולצה הצהובה האחרונה לקיץ אז באמת שאני לא רואה בעיה בזה

מי שרוצה יקנה,מי שלא יחכה לחולצה הבאה,לא מבין למה לעשות מכל דבר סוף העולם??

ניצחנו בדרבי,אנשים עוד דיי באופוריה אז מוציאים חולצה,מה רע??

חולצה בת זונה :)

השאלה אם אפשר לקנות לפני המשחק בשבת? , אני עושה מחר משמרת עם אוהד הפו*ל בעבודה