Jump to content

דיון על השחצנות הביתרית בתקופת ארקדי

Recommended Posts

אני לא מבין מה קשר הכותרת לבין תוכן הנושא

בכל מקרה אם כבר הכותרת, אז הקבוצה הבית"רית הנוכחית היא קרוב לוודאי הקבוצה היהירה ביותר שראיתי מזה זמן רב

אפילו בימיה של הקבוצה החיפאית העמוסת כוכבים עם ברקו, רביבו, עטר וכו' זה לא היה ככה

קבוצה שמורכבת משחקנים מגעילים ושחצנים: בואטנג, עידן טל, זנדברג, גונזלס, זיו, קאלה ועוד

מה שעוד יותר מרגיז שלמרות הזילזול שלהם הם עדיין לוקחים אליפות בהליכה, וזה רק בזכות הליגה החלשה כל כך שלנו

אם לחיפה היה קצת יותר אופי, ואם לנתניה היה קצת יותר ביצים, יכול להיות שהם היו גונבים השנה אליפות.

מהקבוצה נעבור לאוהדים- שמזכירים מאד את הירוקים מחיפה מלפני שנתיים-שלוש.

קבוצת טמבלים שבטוחים שיש להם אימפריה של שנים על גבי שנים בידיים.

"אימפריה" שכמו האחות מהכרמל, כנראה שתיפול ברגע שיונח עוד קצת כסף על השולחן.

עד אז הם מנצלים עד תום את עליונותם וסוגרים חשבון עם כל העולם ואשתו, מתלהמים ומתלהבים, רק חבל שעוד מעט הבומרנג יחזור עליהם וזה יכאב מאד.

יהירות של שחקנים לא נובעת מזה שהם יודעים להעביר כדור יותר טוב.. יהירות לא נובעת מלהיות חכם או חזק יותר.. יהירות זה תוצר של "חוסר אונים" של היריב..

אם אנחנו מנצחים בלי להתאמץ, שמים גול והשחקנים מרשים לעצמם לעשות מה שבא להם בלי שהיריב מגיב, אז בצדק מתפתחת יהירות.

ומי זה גונזאלס?

לגבי האוהדים. תאמין לי שאם תעבור אוהד אוהד ותשאל אותו אם הוא בטוח שארקדי פה לנצח הוא יגיד לך חד וחלק לא. ודווקא במקרה הזה ההגדרה שלך לאיך שאנשים מתנהגים היא ממש לא יהירות, זה גיחוך. גיחוך על כך, שכרגע, ואך ורק כרגע, כל קבוצה מועמדת לפני כל משחק לקחת מאיתנו את האליפות, כשבמצב של כרגע, זה דבר אבסורדי ומגוחך..

ורגע, איך מגדרירים בנאדם שמאחל לאחרים שהבומרנג יחזור אליהם, וכשזה יהיה כואב הוא ירגיש טוב? (ויתנהג בדיוק אותו דבר (: )

ולפני זה לקחנו אליפויות. מה הקשר?

ד"א את השיר האימפריה עוד תחזור שרו עוד בתקופה של אוחנה, בכל אופן זה קטנוני להידבק לשיר הזה.

כל חגיגת אליפות תתפרש כשחצנות. כי מה לעשות, כשאתה חוגג אליפות אתה חוגג בין היתר את העליונות שלך על שאר הליגה.

ומצחיק אאתם מדברים איתנו על שחצנות (וכן אני כבר יודע מה תהיה התשובה).

שורה תחתונה רק שמכבי זוכה או תזכה באליפות מגיע לה לחגוג ולהתפאר בקבוצה שלה

ולשאר לא כי הם לא "אמפריה" כמו מכבי ת"א נכון?

ביתר סוף סיבוב שני 11 יתרון בטבלה

לא זוכר מקרים כאלה בעבר

עליונות לשמה

הזיכרון שלך לטווח קצר לא מי יודע מה אהה..?

להזכיר לך איך חיפה לקחה אליפות במשך שלוש שנים?

ואל תדאג, אחרי 9 שנים שלא ראיתם צמרת מותר לכם לחגוג כמו שאתם חוגגים.

רק שה9 שנים האלו יחזרו, אל תתפלא אם השמחה לאיד תיהיה הרבה הרבה יותר גדולה ממה שהייתה קודם.

וזה יקרה מהר מכפי שאתה חושב.

התכוונתי למגן הימני, לא קוראים לו גונזלאס? =? כנראה ששכחתי...

אפשר לנצח כל משחק ועדיין להישאר עם כבוד ליריבה

ולא לשחק מלוכלך גם כשהניצחון כבר בכיס

בכל מקרה אני לא מאחל לכם שהבומרנג יחזור אליכם

כולם יודעים שהוא יחזור אליכם, כי בכדורגל זה ידוע שאי אפשר לשמור על הגמוניה במשך זמן כה רב.

אני לא אכחיש ולא אתייפיף, כולם יודעים שכל קהל היה מתנהג באותה צורה והיה מנצל את העליונות כל עוד יש לו הזמדנות

הבעיה היא שאתם מקצינים את זה.

כולם יודעים שהוא יחזור אליכם, כי בכדורגל זה ידוע שאי אפשר לשמור על הגמוניה במשך זמן כה רב.

אני לא אכחיש ולא אתייפיף, כולם יודעים שכל קהל היה מתנהג באותה צורה והיה מנצל את העליונות כל עוד יש לו הזמדנות

זה אלבארז.

באמת שלא הצלחתי להבין מה הכוונה.

אשמח אם תתן דוגמאות.

יופי אז אנחנו מסכימים..

איך בדיוק אנחנו מקצינים את זה?

בכלל לא מקצינים.

אני לא מסכים אפילו לא טיפה עם מי שאומר שהם מקצינים.

אנחנו היינו פי אלף יותר מקצינים, ובצדק.

ככה זה, הכול עניין של תקופות.

השאלה מי חזק יותר להישאר בתקופה הזאת לאורך זמן. ויש לי הרושם שאני יודע את התשובה.

הקטע של חוסר כבוד זה משהו שאני ממש רואה במשחקים שלכם

ממש זכור לי המשחק נגד הפועל ת"א בבלומפילד, רק חבל שלא עולה לי שום סצנה קונקרטית לראש.

בכללי זה התגרויות בקהל

התנהגות וולגרית של רוב השחקנים

כניסות ברוטאליות ופגיעות ללא כדור

תנועות ידיים, צעקות...

אני מניח שאת המשחק אתמול לא ראית בטלויזיה, ואני לא יודע אם מהיציע ראו את זה, אבל באיזור הדקה ה-70, כשלא היה שום לחץ, בואטנג בעט כזו בעיטת מספריים סתם ככה באמצע המגרש.

מיותר לציין שהכדור בכלל היה חצי בקרקע ברגל של שחקן כפ"ס ובואטנג היה ככה מלהוריד לו את הראש... זו התנהגות לא ספורטיבית, בשכונה (שלי לפחות) כנראה שבאותו רגע הייתה מתפתח קטטה =)

בקשר לקהל, לפי דעתי כל הפתיחת חשבונות עם כל בן אדם שמעז בכלל לרמוז על ביקורת כלפי הקהל הבית"רי היא מגעילה

ואני לא מדבר על לוזון, נגיד על זוהר, מה הוא עשה?

ממש זכור לי המשחק נגד הפועל ת"א בבלומפילד, רק חבל שלא עולה לי שום סצנה קונקרטית לראש.

בכללי זה התגרויות בקהל

תנועות ידיים, צעקות...

אני מניח שאת המשחק אתמול לא ראית בטלויזיה, ואני לא יודע אם מהיציע ראו את זה, אבל באיזור הדקה ה-70, כשלא היה שום לחץ, בואטנג בעט כזו בעיטת מספריים סתם ככה באמצע המגרש.

מיותר לציין שהכדור בכלל היה חצי בקרקע ברגל של שחקן כפ"ס ובואטנג היה ככה מלהוריד לו את הראש... זו התנהגות לא ספורטיבית, בשכונה (שלי לפחות) כנראה שבאותו רגע הייתה מתפתח קטטה =)

בקשר לקהל, לפי דעתי כל הפתיחת חשבונות עם כל בן אדם שמעז בכלל לרמוז על ביקורת כלפי הקהל הבית"רי היא מגעילה

יותר מזה איציק זוהר מלקק להם כל השנה..

אותו הדבר היה עם שלמה שרף שנה שעברה

בכללי זה התגרויות בקהל

תנועות ידיים, צעקות...

או.קיי, עדיין זה לא משהו שייחודי רק לשחקני בית"ר. זה קורה בכל משחק אחר ובכל ליגה.

ואני חייב לציין שלמעט בואטנג אין בבית"ר שחקנים שנוטים לשחק פרוע ואני לא מדבר על מקרים חד פעמיים.

נתת את הדוגמא של בואטנג, אז אני אתן לך את הכניסה של ישראלביץ' בזיו, או את הכניסה של גנון בלא זוכר מי.

שוב, נראה לי שאתה מגזים עם הטענה שלך כי באמת שאין פה שוני משאר הקבוצות.

את מה שעשו לזוהר אני לא אהבתי, והבנתי שזה קרה בגלל שעידן טל רץ לקהל אחרי החלוף.

אני בכל אופן לא שרתי... זה ממש לא היה מוכבד, טיפשי ומיותר.

בכללי זה התגרויות בקהל

תנועות ידיים, צעקות...

צודק לגבי הקטע של לקלל כל בן אדם שני, אני גם לא מסכימה עם זה.. מצד שני, אני לא בנאדם עם אגו, ואם יש מישהו שזה מפריע לו, צודק.. הקללות נגד שרף או זוהר הן לא לגבי דברים מקצועיים שהם אומרים, מעולם לא היו קללות על רקע מקצועי, אלא אך ורק התבטאויות של אנשי ספורט לגבי דבר שאין להם מושג לגביו- הקהל (ואין לי מושג מה איציק זוהר אמר אתמול בשידור).

חוץ מזה, כמו בכל קהל, יש אנשים שרוצים לייצור הרתעה ומתאימה להם סטיגמה כזו או אחרת..

ואני מאחלת לעצמי ולעצמך כאלו שחקנים תמיד.. מעדיפה על פני פרימדונות ששיחקו פה בעבר

והתגרות של קהל? נו באמת, כאילו אנחנו המצאנו את זה.. כשזה בא בחרוזים ועם לחן מקורי זה מתקבל יותר טוב?

מה שתגיד. רק במשחקים של בית"ר זה קורה?

אם היית רואה הראשון בשער היית יכול לראות כניסות יותר חזקות במחזור האחרון.

צודק

אבל אם כבר

אם הכניסה של עידן טל שווה הרחקה ל5 משחקים

מה שאנסומבו עשה לעבסואן זה הרחקה ל3 עונות

בכלל הליגה נהייתה אלימה בזמן האחרון חח

שורה תחתונה רק שמכבי זוכה או תזכה באליפות מגיע לה לחגוג ולהתפאר בקבוצה שלה

ולשאר לא כי הם לא "אמפריה" כמו מכבי ת"א נכון?

רק עכשיו עלית על זה???

אני פיענחתי את זה כבר לפני שנים

הם רואים רק מה שהם רוצים

אל תתרגש

רק עכשיו עלית על זה???

אני פיענחתי את זה כבר לפני שנים

הם רואים רק מה שהם רוצים

אל תתרגש

א. אתה צודק.

ב. זה נכון גם לגביכם (ואצלכם זה לא בדיון חד פעמי בפורום) שיודעים לספר ששונאים את מכבי כי אתם משמרות הצניעות או משהו כזה, ואפשר לחשוב שאתם לא הייתם שחצנים כשהייתם אלופים (בדיוק כמו כל קבוצה אחרת במצב הזה). זה בעצם היתרון של מכבי, כמו שבסקוטלנד שונאים את ריינג'רס כי הם בני זונות אבל הם לפחות מודעים למצב שלהם ומודים בו, ואת סלטיק שונאים כי הם לא פחות גרועים אבל צבועים שמתלוננים על ריינג'רס. אנחנו לא מנסים להתייפייף, חיפה והפועל כן.

א. אתה צודק.

ב. זה נכון גם לגביכם (ואצלכם זה לא בדיון חד פעמי בפורום) שיודעים לספר ששונאים את מכבי כי אתם משמרות הצניעות או משהו כזה, ואפשר לחשוב שאתם לא הייתם שחצנים כשהייתם אלופים (בדיוק כמו כל קבוצה אחרת במצב הזה). זה בעצם היתרון של מכבי, כמו שבסקוטלנד שונאים את ריינג'רס כי הם בני זונות אבל הם לפחות מודעים למצב שלהם ומודים בו, ואת סלטיק שונאים כי הם לא פחות גרועים אבל צבועים שמתלוננים על ריינג'רס. אנחנו לא מנסים להתייפייף, חיפה והפועל כן.

אני יודע שאני צודק..

ואתם ממש לא מודעים למצב שלכם.

בנוגע להודעה שפתחה את האשכול בדבר הכעס של בית"ר על-כך שהדרבי הועדף על-פני משחקם מול מכבי חיפה.

מעניין באמת איזה אדם נפוח ותלוש מהמציאות אמר את זה. הדרבי הוא המשחק הגדול ביותר בכדורגל הישראלי, אווירה, צבע, עניין, יריבות שאין כמוה, גם כששתי הקבוצות נמצאות בתחתית.

חיפה-בית"ר? זה בסדר, האסימון של הירושלמים ייפול כאשר הם יגיעו לקרית אליעזר וייראו חצי איצטדיון ריק. ממש מעניין את אוהדי ההצלחות של חיפה משחק מול בית"ר בשלב הזה של העונה.

הכל מתחיל מלמעלה. מהבעלים.

ובאותה נשימה, מהש עשה אתמול גאידמק היה עצום.

חבל שלא כל הקבוצות בארץ נוהגות ככה. חבל שלא כל השחקנים נוהגים ככה.

פשוט חבל.

נכון שלגאידמק ש אינטרס, זה לא מוריד מרמת העוצמה של המעשה.

כל הכבוד.

בקשר לקטע של האליפות והשחצנות

בתכלס אם זאת הייתה אליפות ששווה שחצנות סבבה

אבל גם כל אוהדי בית"ר פה יודעים שכמה שיש אליפויות כאלה אין כמו אחת ששווה את סטפן שאלוי והחברה

בתכלס האליפויות של חיפה עם בניון וכל השחקנים הגדולים שלהם באותן 2 עונות לא סופרות את השאר כי לא היה מעניין פשוט

ומכבי למשל (בלי לזיין ת'מוח)

2 האליפויות ב96 שוות בידיוק כמו האליפות ב2003 רק בגלל שהייתה תחרות באותה עונה

שניקח אליפות, וניקח אם היא תיהיה מגעילה כמו זאתי אני ישמח אבל ממש לא כמו באחרות

בקשר לקטע של האליפות והשחצנות

בתכלס אם זאת הייתה אליפות ששווה שחצנות סבבה

אבל גם כל אוהדי בית"ר פה יודעים שכמה שיש אליפויות כאלה אין כמו אחת ששווה את סטפן שאלוי והחברה

בתכלס האליפויות של חיפה עם בניון וכל השחקנים הגדולים שלהם באותן 2 עונות לא סופרות את השאר כי לא היה מעניין פשוט

ומכבי למשל (בלי לזיין ת'מוח)

2 האליפויות ב96 שוות בידיוק כמו האליפות ב2003 רק בגלל שהייתה תחרות באותה עונה

שניקח אליפות, וניקח אם היא תיהיה מגעילה כמו זאתי אני ישמח אבל ממש לא כמו באחרות

אתה רציני שאתה מעדיף אליפות אחת שווה על שתי אליפויות לא שוות??

אני מוכנה לקחת עד סוף החיים אליפויות משעממות עם כזה פור על הליגה. אנחנו כבר נדע להמציא לעצמנו מתח (:

אני יודע שאני צודק..

ואתם ממש לא מודעים למצב שלכם.

אני לא חושב שיש בעולם פורום שבו נכתב הביטוי "אנחנו שחצנים" בשפה כזאת או אחרת כל כך הרבה פעמים כמו כאן.