Jump to content

פנייה אישית של עוזי שעייה לאוהדי הקבוצה

Recommended Posts

נתבקשנו למסור לקהל פנייה אישית של מנכ"ל הקבוצה, עוזי שעיה, לאוהדי הקבוצה לאור מצב קבוצת הכדורגל.

ימים קשים עוברים על הקבוצה - כולנו מתביישים, כואבים והתחושות קשות. אולם למרות זאת לא שכחנו את המטרה שלמענה הגענו למכבי ת"א: להחזיר עטרה ליושנה. וכך נעשה.

ידענו שהמלאכה קשה, ידענו שהיא תיארך זמן, ידענו שבדרך נעבור רגעים לא פשוטים וכי המטרה הראשונית הינה קודם לסיים את העונה הנוכחית, כאשר אנו נשארים בליגת העל בצורה הכי מכובדת שאפשר. זאת על מנת שנוכל להתחיל ולבנות מחדש את האימפריה הצהובה.

אנו עשינו ונעשה הכול על מנת שהמטרה תושג, אבל אנו זקוקים גם לעזרה ולסיוע שלכם – אוהדי מכבי תל-אביב.

אתם האוהדים הטובים בארץ, אתם האוהדים שלמרות הכול ממשיכים ותומכים, אתם האוהדים שבזכותם מכבי ת"א היא עדיין שם דבר בכדורגל הישראלי.

חברים יקרים, אנחנו זקוקים ומבקשים את תמיכתכם, הסיוע והעזרה ברגעים הקשים הללו, בהם אנו נמצאים. זה לא קל, זה קשה ומי כמוני (אוהד מושבע של הקבוצה שכל בני ביתו נושמים את מכבי תל אביב מזה שנים רבות) יודע זאת.

הזעם, הכעס המצטבר, התסכול, הרצון לצרוח, לקלל לחרף ולגדף - את כל התחושות הללו אני חוויתי וחווה.

יחד עם זאת גדולתנו נמדדת ביכולת לאחד כוחות דווקא במצבים קשים. לעמוד, לדחוף ולעודד כשאנו יודעים שרק ביחד נוכל לסייע לקבוצה להיחלץ מהתחתית העונה ובעונה הבאה לצאת לדרך חדשה ומליאת תקווה.

מעומקי הלב אני מבקש: עזרו לנו לעזור למכבי ת"א.

צהוב עוד יעלה

מכבים חזק

עוזי שעיה

בנימה אישית, נרשום שכיף לנו לקרוא את הדברים האלה ואנו שמחים לראות ולהרגיש שמי שעומד בראש המערכת הוא קודם כל אוהד מכבי. אין חשוב מזה.

מדהים..

לפי דעתי כל אותם אוהדים שלא מבינים שום דבר מהחיים שלהם, וירדו בן השאר על שעיה אחרי המשחק עם שמשון צריכים להתבייש ולבקש סליחה..

אני לא זוכר כזה יושב ראש - בדיוק כמו שחלמנו שיהיה לנו.. מכביסט, גאה, חד, שחשוב לו מהאוהדים..

ודרך אגב, מישהו פעם רשם ספק בצחוק, שאת הקנס של עזרן, אפשר לבקש מההנהלה שתתרום לאוהדים, ואחרי שאני קורא את מה שהוא רושם, אני ממש לא בטוח כבר שזה בדיחה,

ובהחלט רואה את זה (ואם לא עכשיו, אז בעתיד) קורה..

אצל לוני ההפסד לשמשון היה נחשב ל"אירוע ספורטיבי יפה", "אנחנו כמו באנגליה עם הסינדרלות" ו-"מגיע לשמשון לעלות".

פה זה,

הזעם, הכעס המצטבר, התסכול, הרצון לצרוח, לקלל לחרף ולגדף - את כל התחושות הללו אני חוויתי וחווה.

הרבה יותר ממעריך

:(

למה הוא לא בא לקראת האוהדים ונותן כניסה חינם במשחק הבית הקרוב מול סכנין?

גיא אני אוהב אתך

אבל אם כבר אתה מגיב בפורום פעם בשנתיים שזו תהיה הודעה לעניין בבקשה (:

למה הוא לא בא לקראת האוהדים ונותן כניסה חינם במשחק הבית הקרוב מול סכנין?

תגיד מה אתה חיי בסרט?

אני לא חושב שיש הרבה מ"בנינו" האוהדים שבאמת רוצים את זה..

יש לבקש דברים ולבוא במשא ומתן עם ההנהלה..

ויש סתם להגזים ולקפוץ על ההזדמנות שהקבוצה "צריכה" את האוהדים ומרגישה חייבת להם ולכן ממש לסחוט אותם..

"נתנו לנו אצבע, ובאת ולקחת את כל היד"...

תגיד מה אתה חיי בסרט?

אני לא חושב שיש הרבה מ"בנינו" האוהדים שבאמת רוצים את זה..

יש לבקש דברים ולבוא במשא ומתן עם ההנהלה..

ויש סתם להגזים ולקפוץ על ההזדמנות שהקבוצה "צריכה" את האוהדים ומרגישה חייבת להם ולכן ממש לסחוט אותם..

"נתנו לנו אצבע, ובאת ולקחת את כל היד"...

לא אני בכלל לא חי בסרט. לא יקרה שום דבר אם יתנו משחק אחד חינם בעונה. ועוד אחרי הביזיון של השבועיים האחרונים אני חושב שזה בהחלט מגיע לקהל.

המכתב הזה לא שווה כלום אם לא עושים דברים בפועל. ומבחינתי לעשות כזו מחווה לאוהדים זה הרבה יותר חשוב מלהעיף שחקן כזה או אחר מההרכב.

גיא, הם מכרו למשחק הזה כרטיסים במבצע במסגרת מכירה משולבת עם הדרבי, גם אם הם יירצו מבחינה משפטית אני לא חושבת שהם יכולים פתאום להודיע שהכניסה חינם אחרי שאלפים קנו את הכרטיס המשולב והמוזל.

ההנהלה הזאת רק התחילה את עבודתה ונכון לעכשיו הם יותר מבסדר גמור, למרות מעידה מסויימת במחירי הכרטיסים שציפינו שיוזלו נגד ביתר.

מאמינה שבעתיד, לכשיוכלו, המחירים יורדו באופן קבוע ולא רק נקודתית (יש אומרים שכבר בעונה הבאה נופתע ממחירי המנויים ומחירי הכרטיסים).

זאת חוצפה לדרוש מהם משחק חינם כי מכבי משחקים גרוע ולכן מגיע לנו (זה מה שמשתמע מדבריך).

ובכלל, לאן הצבא העלים לנו אותך??!! :wubyellow3:

הדרישה הזאת של משחק חינם או במחיר סמלי לא במקום, מה אחרי כל הפסד המחיר יהיה 10 ש"ח ואחרי כל ניצחון 100? זה לא רציני, צריך לשמור על קביעות במחירים.

ומאוד כייף לשמוע את הדברים של עוזי, כי אם הוא יצליח במכבי או לא זה נדע בעתיד, אבל דבר אחד אנחנו יודעים, הוא אוהד מכבי, מכביסט. זה כבר פלוס ענק.

עוזי שעייה :wubyellow3:

זיו לוני היה צוחק כמו שצחק אחרי ההפסד המשפיל בקולמה כמו שצחק אחרי ההפסד בחיפה ניצחנו אה הפסדנו

כול הכבוד לפחות הנהלה יש לנו מה שלא היה לנו ב12 השנים האחרנות

תודה לאל שנגמרה תקופת לוני עם החיוך אחרי הפסדים...

יעשה בשכל עוזי שעיה אם ימצא את המדליפים ויכנס באמ אמא שלהם, אחר כך בקיץ ניקוי אורוות ויהיה בסדר

Guest עידן דורון

עם כל הכבוד להנהלה החדשה ולמכתבי החיזוק שלהם והערכה, אני מעדיף שלא יגידו כלום וידברו על המגרש.

שלא נדע עוד מכתבים שהם מתנצלים על הפסדים מבישים.

אני חושב שבלי ההודעה הזאת האוהדים היו מאבדים עשתונות.

ועל זה - כל הכבוד לך. אתה משהו מיוחד.

נקווה שיהיה פה יותר טוב...