Jump to content

"מי שלא יתאמץ יעוף לשער 11"

Moti

Recommended Posts

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.33284.html

תן לי עוזי, תן לי לעשות להם את מה שעשו לנו

שלח את כולם ל11!

הלו הלו שעיה, מה זה צריך להיות ?

בשער 11 משכיבים את הלב והנשמה 90 דקות, מי שלא מתאמץ צריך לשבת ב 13 :thumbdown:

"הצבר"

המשורר התכוןן לזה

שישלח אותם ליציע ולא סתם ליציע אלא לשער 11 הידוע וששם הם יתנו לנו את ההסברים ובדרך יקבלו בראש,הלאה שעיה אני רוצה שיחזיקו לי את היד על הגדר בזה הם בטח טובים.

בלי קשר,עוזי מתגלה כאחד האנשים שזורם להם בדם צהב כחול,ומראה איכפתיות גדולה בכל רגע ורגע,וואלה אני מבסוט עליו רצח.

ועצה קטנה,תתחיל לקנוס אותם רק ככה הם יבינו.

זה שהוא מדבר ונסער זה אחלה. אני מחכה גם למעשים. (לא שיש לי ביקורת עליו כרגע, בייחוד לאור השרט שהוא מנסה להשרות וזה שהוא פוקיח על מכירת כרטיסי נוער לחיילים) אני רק כל הזמן מתאר לעצמי מה היה קורא אילו שמעון מזרחי היה מפסיד בגביע בכדורסל למכבי אשדוד בסיבוב ז'.

זה שהוא מדבר ונסער זה אחלה. אני מחכה גם למעשים. (לא שיש לי ביקורת עליו כרגע, בייחוד לאור השרט שהוא מנסה להשרות וזה שהוא פוקיח על מכירת כרטיסי נוער לחיילים) אני רק כל הזמן מתאר לעצמי מה היה קורא אילו שמעון מזרחי היה מפסיד בגביע בכדורסל למכבי אשדוד בסיבוב ז'.

אתה לא יכול להשוות, לא בשלב כזה מוקדם. שעיה רק הגיע, יש לו מלא זבל במועדון לפנות ולנקות. המועדון הזה כולו בנוי על בינוניות ולוזריות.

הוא לא יכול לעשות יותר מדי, כי המועדון הזה בקרשים, והשחקנים הם חבורה של אפסים, אבל הוא לא יכול לעשות כלום כי גם הנוער הם חבורה של אפסים. בעיה...

ואולי קנסות היו במקום, אבל גם צפייה של השחקנים במשחק זה צעד טוב.

"אלן מסודי ויאניק קמנאן פנו להנהלה וביקשו בדמעות לטפל באוהדים שנהמו לעברם במשחק אתמול."

מה הטמטום לנהום לשחקן שמשחק בקבוצה שלך ובגלל ששיחק משחק אחד לא טוב אתה נוהם לו...

"אלן מסודי ויאניק קמנאן פנו להנהלה וביקשו בדמעות לטפל באוהדים שנהמו לעברם במשחק אתמול."

מה הטמטום לנהום לשחקן שמשחק בקבוצה שלך ובגלל ששיחק משחק אחד לא טוב אתה נוהם לו...

אני באמת מרחם על אלן ויאניק.. זה מעשה מגעיל באמת אבל .. גועל נפש שאותם אוהדים התביישו להם

תאכלס אפילו שהוא לא התכוון לזה באמת זה רעיון לא רע, כל שחקן שמראה זלזול לתת לו לבוא למחשק בשער 11 או לחילופין לחייב אותו להגיע למשחק כדורעף עם האוהדים.

תמיד אמרתם/אמרנו שהנהמות זה לא גזענות זה כדי להוציא מריכוז שחקני יריבה, ואיכשהו הסכמתי עם זה...

אבל לנהום לשחקנים שלנו זה כבר האמא של הגזענות והדבר הכי מגעיל שיכול להיות...

ושעיה איש גדול