Jump to content

תנסו להסתכל על ההדחה במובן החיובי

רותם B

Recommended Posts

לא, עדיף לרדת לליגה אבל להיות באופ"א נכון?

אנשים פה אשכרה חיים בסרט באמא שלי... הוא לא אומר שזה טוב להפסיד לשמשון, וכן זה משפיל. אבל עכשיו, אחריי שכבר עפנו, צריך להבין שתכלס לא היה לנו סיכוי לקחת גביע עם העדר זונות האלה שקוראים לעצמם מכבי. אנחנו 5 נקודות מהמקום בו משחקים עם הפועל רמת-גן (מרגש ככל שיהיה לאלה מאיתנו שבאים מגבעתיים! >.>) אז בואו ניקח דברים בפרופורציות אוקיי? מכבי קבוצה גרועה, אולי הכי גרועה בליגה אחריי בני יהודה. וכן, יותר טוב שאין את המשחקי גביע המפגרים האלה שיפריעו להתרכז בהשרדות.

עם זאת!, יש דרכים ויש דרכים לעוף מגביע... ומה שהיה ביום שלישי זה היה שיא השפל של העונה (אפילו יותר מסנטה קלאוס... אני ראסמי לא מאמין שכל הדברים האלה קרו בעונה אחת.)

לא, עדיף לרדת לליגה אבל להיות באופ"א נכון?

אנשים פה אשכרה חיים בסרט באמא שלי... הוא לא אומר שזה טוב להפסיד לשמשון, וכן זה משפיל. אבל עכשיו, אחריי שכבר עפנו, צריך להבין שתכלס לא היה לנו סיכוי לקחת גביע עם העדר זונות האלה שקוראים לעצמם מכבי. אנחנו 5 נקודות מהמקום בו משחקים עם הפועל רמת-גן (מרגש ככל שיהיה לאלה מאיתנו שבאים מגבעתיים! >.>) אז בואו ניקח דברים בפרופורציות אוקיי? מכבי קבוצה גרועה, אולי הכי גרועה בליגה אחריי בני יהודה. וכן, יותר טוב שאין את המשחקי גביע המפגרים האלה שיפריעו להתרכז בהשרדות.

עם זאת!, יש דרכים ויש דרכים לעוף מגביע... ומה שהיה ביום שלישי זה היה שיא השפל של העונה (אפילו יותר מסנטה קלאוס... אני ראסמי לא מאמין שכל הדברים האלה קרו בעונה אחת.)

צודק

זה לא שאני לא מכביסט ואני יודע מזה מכביזם

אבל אין את השחקנים בקבוצה שיודעים מזה ולא שווים בכלל להיות בסגל של מכבי לא שבהרכב הפותח

בגלל זה העונה כנראה אין מה לעשות זה יכות להיות טוב

ונאכל ככה להתרכז בהשרדות בליגה

ושנה הבאה להתחיל לבנות קבוצה עם שחקנים טובים וזרין טובים

וכמה כאלה שגדול במכיב

מישאלוף שפונגין מלול.

אין שום דבר חיובי בהדחה הזאת!

השחקנים שלך מפסידים לביתר שמשון ושמים זין על הקבוצה זה נמאס כבר במידה ולא יקרה משהו זה ימשך עוד זמן רב.

אם היינו מפסידים לביתר, נתניה, כפ"ס הייתי מבין..

אבל לקבוצה ליגה ז' ? חוץ מלוזריות וחוסר אחריות ומחויבות לא ראינו כלום מצדנו.

וזה מה שכואב לי.

יש עוד דברים חיובים כמו שהבטחנו את אי השארותו של ניר לוין, ששנה הבאה לא נהיה באירופה ולאבי יהיה זמן ושקט לבנות קבוצה איכותית...