Jump to content

העונש לשחקני מכבי ת"א: צפיה במשחק ובחגיגות בית"ר/שמשון

עומר_פנר

Recommended Posts

מחר צפויה להתקיים אסיפת חירום בקבוצה בהשתתפות השחקנים, לפני אימון הבוקר. בשלב זה לא מתכוונים במכבי לבצע מהלכים דרמטיים כלשהם. הנהלת הקבוצה תמתין להגעתו של הבעלים אלכס שניידר ארצה, באמצע חודש מרץ.

נמאס..[?]

עד מתי הקבוצה תמשיך להעלים עין ולא לשים לב למה שקורה ?

שוב נחכה לשניידר שיבוא במרץ ? שוב נוריד את הסיכויים להישאר בליגה ? , שוב ?

הגיע הזמן לעשות שינויים , להעיר את השחקנים , להקפיא משכורות לקוקסילנים האלה .

הרי זה ידוע ששניידר יגיע ולא יקרה כלום , לא פיטורים ולא כלום,

ההנהלה תמשיך להעלים עין ואנחנו נשאר עם הקוץ הזה שנקרא ניר לוין .

:thumbdown:

נמאס..[?]

עד מתי הקבוצה תמשיך להעלים עין ולא לשים לב למה שקורה ?

שוב נחכה לשניידר שיבוא במרץ ? שוב נוריד את הסיכויים להישאר בליגה ? , שוב ?

הגיע הזמן לעשות שינויים , להעיר את השחקנים , להקפיא משכורות לקוקסילנים האלה .

הרי זה ידוע ששניידר יגיע ולא יקרה כלום , לא פיטורים ולא כלום,

ההנהלה תמשיך להעלים עין ואנחנו נשאר עם הקוץ הזה שנקרא ניר לוין .

:thumbdown:

מה אתה רוצה שיעשו?! יש עוד 12 מחזורים תן להשאר בליגה ולעבור בשקט בלי מהלכים דרמטים

אין לי כח להביא לינק או לצטט את עצמי, אבל יש לנו חמישים אחוזי הצלחה בסיבוב השני.

לכל מי שחושב שמכבי לא פוגעת בכלום ושאין לנו מה להפסיד.

למה אנחנו למטה? פתיחת עונה גרועה. אולי בגלל הפתיחה הזאת נרד, אבל כרגע אין מה לעשות זעזועים, צריך להמשיך בקו שהתחלנו מאז בני יהודה בסיבוב הראשון.

ביזיון בגביע? מאז שאני אוהד את מכבי אני זוכר הרבה מאוד משחקים מול קבוצות מליגות נמוכות, ברובם המכריע שיחקנו גרוע, במקרה הטוב עלינו במזל ובמקרה הפחות טוב עפנו (קרית-שמונה פעמיים ובני לוד, אלה יוצאי הדופן שעולים לי לראש. בעצם אפילו כששמנו רביעיה בקרית-שמונה יש מצב ששיחקנו גרוע). בדרך כלל אנחנו עולים במזל ברגע האחרון, הפעם לא. ביזיון? כן. אבל לא קשור למכבי של העונה, לא מעיד כלום על המצב שלנו בליגה.

אין טעם לעשות זעזועים..

הרי שחקנים אתה לא תעיף כי צריך להישאר בליגה

מאמן אפשר להעיף אבל אין אף אחד יותר טוב ממנו בשוק החופשי

קנסות אולי זה הדבר היחיד שאפשר לעשות

ולהוריד מחירים בתקווה שהקהל יבוא

בכוח אתם רוצים שנראה כמו הפורום של הקומוניסטים?

''הנהלה שכונה'' פתח בידיוק אותו נושא לא יכלת להגיב שם?

קיצר כמו שאמרתי לו אני יגיד גם לך אין צורך בלהביא מאמן ל-12 מחזורים זה לא יתן כלום, אין טעם לשחרר שחקנים כי אין את מי להביא במקומם.

מה שכן לקנוס את האמא של השחקנים, לא הגיוני שזה יעבור להם בשתיקה מה שהם עשו אתמול היה ביזיון יותר גדול מה 4-0 לעכו ויותר גדול מההפסד לסנטה קולמה.

ואני יגיד לך למה בגלל הסיבה שאנחנו יודעים שנגד קבוצות קטנות אנחנו תמיד לא משחקים טוב, ואף שחקן בקבוצה לא שינה גישה במשחק הזה אלה ההפך.

הסיבה היחידה שמכבי לא תחליף מאמן, כי אף מאמן שפוי לא יסכים לחתום על חוזה עד לתום העונה ולא ידרוש מינימום חוזה לעונה וחצי.

איזה שינוים אפשר לעשות עכשיו? רכש אי אפשר לצרף.

הדבר היחידי שאפשר לעשות

זה לזעזע את המערכת

להסביר להם בדיוק שאין חוסן בצורה יותר יעילה

לקנוס אחד אחד ולגרום להם להבין שבשביל המשכורת שהם מקבלים צריך גם לעבוד

כן, ניר לוין זה כישלון, אבל התעוררו מאוחר מדי, השינוי היה צריך להיות מזמן, זה היה טעות מתחילה.

הרי חצי מהשחקנים יודעים ששנה הבאה הם לא יהיו פה, כנראה הם לא קולטים שהם נמצאים במבחן ומסתכלים על כל אחד מהם בזכוכית מגדלת, הם נכשלו במבחן והם לא שמים זין, מישהו צריך להעיר אותם ומהר, יש עוד מועד ב', כנראה שזה גם לא יעזור להם לשפר את הממוצע אבל לפחות תילחמו, תשקיעו, תראו שאיכפת לכם אפילו קצת מהאוהדים, מההנהלה, מהסמל, מהאגודה הזאת שכל שחקן פעם היה חולם בלילות לשחק בו והיום זה כבר לא מותג בגללכם, תזכרו שאתם תיחרטו בדפי ההסטוריה כקבוצה שהבאתם שפל לקבוצה גם בגביע וגם באירופה, תזכרו שאתם עוד יכולים להוריד את הקבוצה ליגה ולשבור את השיא שלכם, אז תתחילו לשפר את היכולת שלכם להראות לנו קצת גאווה, אפילו קצת שנזכור למה אנחנו אוהבים אתכם כלכך, למה אנחנו אוהדים את מכבי ת"א .

הסיבה היחידה שמכבי לא תחליף מאמן, כי אף מאמן שפוי לא יסכים לחתום על חוזה עד לתום העונה ולא ידרוש מינימום חוזה לעונה וחצי.

איזה שינוים אפשר לעשות עכשיו? רכש אי אפשר לצרף.

הדבר היחידי שאפשר לעשות

זה לזעזע את המערכת

להסביר להם בדיוק שאין חוסן בצורה יותר יעילה

לקנוס אחד אחד ולגרום להם להבין שבשביל המשכורת שהם מקבלים צריך גם לעבוד

כן, ניר לוין זה כישלון, אבל התעוררו מאוחר מדי, השינוי היה צריך להיות מזמן, זה היה טעות מתחילה.

הרי חצי מהשחקנים יודעים ששנה הבאה הם לא יהיו פה, כנראה הם לא קולטים שהם נמצאים במבחן ומסתכלים על כל אחד מהם בזכוכית מגדלת, הם נכשלו במבחן והם לא שמים זין, מישהו צריך להעיר אותם ומהר, יש עוד מועד ב', כנראה שזה גם לא יעזור להם לשפר את הממוצע אבל לפחות תילחמו, תשקיעו, תראו שאיכפת לכם אפילו קצת מהאוהדים, מההנהלה, מהסמל, מהאגודה הזאת שכל שחקן פעם היה חולם בלילות לשחק בו והיום זה כבר לא מותג בגללכם, תזכרו שאתם תיחרטו בדפי ההסטוריה כקבוצה שהבאתם שפל לקבוצה גם בגביע וגם באירופה, תזכרו שאתם עוד יכולים להוריד את הקבוצה ליגה ולשבור את השיא שלכם, אז תתחילו לשפר את היכולת שלכם להראות לנו קצת גאווה, אפילו קצת שנזכור למה אנחנו אוהבים אתכם כלכך, למה אנחנו אוהדים את מכבי ת"א .

לא יכול לסלוח ל-11 שרמוטות האלה.

אתה לא יודע כמה אני עצבני וכעוס עליהם.

אתה לא יודע מה אני מרגיש כלפיהם עכשיו.

ובאמת שאני עד ליפני המשחק הזה הגנתי על כל שחקן ושחקן פה ולא משנה מה היתה היכולת שלו.

אמרתי שהם נלחמים ושהם רוצים עד ליפני המשחק אתמול הערצתי אחד אחד משחקנים של מכבי לא אמרתי דבר רע אחד עליהם ותמיד הגנתי עליהם שצריך.

אבל עכשיו אני לא יכול לראות אותם לא יודע מה אני יעשה בשבת!? איך אני יראה 11 שחקנים שעשו למכבי דבר כזה? שהרי ניר לוין אמר להם ליפני המשחק שאסור לזלזל ביריבה הזאת, שמכבי בשנים האחרונות מושפלת באופן קבוע במשחקים כאלה, וכאילו כלום כאילו זאת הפעם הראשונה שאנחנו מפסידים לקבוצה כזאת.

אתמול שראיתי את המשק שמתי לב שהשחקנים שלנו חושבים שהם משחקים נגד בובות או קונוסים עושים להם תרגילים שילד בכיתה א' היה קולט אותו, מוסרים פסים בין-7 שחקנים כאילו שהם קונוסים, ורואים שזה לא הולך להם ועדיין ממשיכים.

ביזיון!

לא יכול לסלוח ל-11 שרמוטות האלה.

אתה לא יודע כמה אני עצבני וכעוס עליהם.

אתה לא יודע מה אני מרגיש כלפיהם עכשיו.

ובאמת שאני עד ליפני המשחק הזה הגנתי על כל שחקן ושחקן פה ולא משנה מה היתה היכולת שלו.

אמרתי שהם נלחמים ושהם רוצים עד ליפני המשחק אתמול הערצתי אחד אחד משחקנים של מכבי לא אמרתי דבר רע אחד עליהם ותמיד הגנתי עליהם שצריך.

אבל עכשיו אני לא יכול לראות אותם לא יודע מה אני יעשה בשבת!? איך אני יראה 11 שחקנים שעשו למכבי דבר כזה? שהרי ניר לוין אמר להם ליפני המשחק שאסור לזלזל ביריבה הזאת, שמכבי בשנים האחרונות מושפלת באופן קבוע במשחקים כאלה, וכאילו כלום כאילו זאת הפעם הראשונה שאנחנו מפסידים לקבוצה כזאת.

אתמול שראיתי את המשק שמתי לב שהשחקנים שלנו חושבים שהם משחקים נגד בובות או קונוסים עושים להם תרגילים שילד בכיתה א' היה קולט אותו, מוסרים פסים בין-7 שחקנים כאילו שהם קונוסים, ורואים שזה לא הולך להם ועדיין ממשיכים.

ביזיון!

צודק, כמה אפשר להגן עליהם?

כן הגנו על שחקנים מסוימים שקיבלו פה מעטפת של חום ואהבה גם שהם לא היו בשיאם, אבל חלקם פשוט לא שווים את זה כבר.

כמה אפשר לשקר לעצמנו שאולי במשחק הבא הם יראו יכולת טובה יותר? אנשים באים למכבי להרוויח כסף ולא מעניין אותם מהי מייצגת, אני מקווה ששחקנים יתחילו לעשות שיעורי בית ומהר כי נמאס כבר....

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.33284.html

העונש של הכוסיות בצהוב!!

זה מה שהם יקבלו?? הייתי קונס אחד אחד במשכורתת

גועל נפשש

לא קראת את הכתבה?

לוין הציע לקנוס-בעזרת השם.

קנסות זה עונש מימי הביניים.

קונסים על עבירות משמעת לא על יכולת ירודה.

צודק לא צריך לקנוס אותם, צריך לתת להם עבודות שירות למען הציבור.

"הצבר"

• מנהלים ראשיים

"הצבר"

להוציא תשחקנים בשעה 4 בצהריים עם שקיות זבל לקריית שלום, ולתת להם לנקות את המתחם.

"הצבר"

כל כך נכון...

להוציא תשחקנים בשעה 4 בצהריים עם שקיות זבל לקריית שלום, ולתת להם לנקות את המתחם.

:wub:

אם אני הייתי ניר לווין/עוזי או לא יודע מי, השחקנים האלו, היו מבלים בקרית שלום כל יום מ 8 בבוקר עד 9 בלילה מינימום עד יום שבת.

אין אירועים, אין כלום! לא פציעות לא כלום.

שישבו כל היום אחד בתחת של השני, ישנו ביחד, יאכלו ביחד, יתקלחו ביחד ויתאמנו ביחד.

אחרי זה שילכו לצבוע בתים של זקנים ביחד, לבקר ילדים ביחד, ואז שישמעו אוהדים מסכנים.

שיהיו ספורטאים!

ינעל ראבק

צריכים לעשות דבר כזה!

כל משחק שהם נראים כמו חבורה של זונות להוריד לכל שחקן 1000 שקל מהמשכורת כל הפסד 2000 אולי הם ילמדו משהו בדרך הזאתי..

חח מה אתם מצפים שההנהלה תעשה?

אין מה לעשות כרגע,

אנחנו לקראת סוף העונה ומועמדים לירידה;

תן להשאר בליגה ולעבור בשקט בלי מהלכים דרמטים

Guest עידן דורון

אני בכלל מתפלא שהשחקנים לא התרעמו על זה שמעירים אותם כל כך מוקדם בבוקר.

וזה לא השחקנים אשמים זה המאמן שעושה להם יום לפני המשחק אימון פנדלים.

זה לבוא בגישה תבוסתנית.

אני בכלל מתפלא שהשחקנים לא התרעמו על זה שמעירים אותם כל כך מוקדם בבוקר.

וזה לא השחקנים אשמים זה המאמן שעושה להם יום לפני המשחק אימון פנדלים.

זה לבוא בגישה תבוסתנית.

נניח וניר לוין לא היה עושה אימון פנדלים ובכל זאת הייתם מגיעים לפנדלים, מה אז היית אומר?

"זה לא השחקנים אשמים זה המאמן שלא עושה להם יום לפני משחק גביע אימון פנדלים".

מעניין מה עבר למסיקה הבוקר בראש כשצפה במשחק :whistling:

*הבהרה: ראיתי את המצבים שהוא סידר להם עד דקה 30 ואז נסעתי לרחובות, הצלחתי בעצירה בדרך לגנוב עשר דקות מהמחצית השנייה ואז ראיתי בחדשות את הגול שהוא סידר להם.

ליראות את המשחק איזה עונש זה.

כוס עמק שיביא אותם שיריץ אותם כל האימון שיקרע להם ת'תחת ולא מעניין אותי עייפים או לא שיבכו כמו שאנחנו בוכים הזבלים האלה.

ואחרי כל זה שיתן להם ליראות. זה ממש לא עונש.

ניר לוין אתה לא מאמן יא אפס

זה לא עונש....זה להראות להם כמה הם היו גרועים אתמול ולהראות להם שזה לא היה נגד מנצסטר אלא נגד שמשון תל אביב קבוצת אמצע טבלה בארצית

זה פעם ראשונה שהם משדרים משחק שלם באימונים

זה דבר טוב נקווה שזה יעיר את השחקנים/זונות קצת

יניב עזרן נקנס ב 5000 $ על איחור לאסיפה

אני מאוד מקווה שזה סימן לבאות ושיתחילו לקנוס שחקנים בסכומים גבוהים יותר

רק דרך הכיס הם ירגישו כאב כלשהו שקצת מתקרב לכאב שלנו