Jump to content

עיתון "הארץ"

שאול התותח

Recommended Posts

לאבי נימני יש תפקיד מקצועי שבו הוא עמד ב-100% בחלון העברות לפחות.

והיא להביא שחקני רכש שיעזרו למכבי לשרוד בליגה ולשחק כדורגל יותר טוב ממה ששיחקה.

אבי נימני הצליח לבצע את החלק שלו בצורה פנטסטית ומעולה בתפקיד שלו במערכת המקצועית.

כל עוד על הנייר אבי הביא שחקנים טובים (שבנתיים מראים יכולת מעולה חוץ מהמשחק אתמול) שאכן שדרגו את מכבי, לאבי אין עוד תפקיד מקצועי שהוא צריך לעמוד בו.

אם יש אנשים שמאשימים את אבי נימני בהפסד אתמול ו\או בהפסד בדרבי או כל הפסד שהיה אחרי מועד העברות הם אנשים שלא יודעים מה התפקיד של אבי במכבי.

אבי לא אשם שהשחקנים לא עומדים נכון על המגרש.

אבי לא אשם שהשחקנים באים למשחק כזה בצורה כ''כ מזלזלת בתחושה שהם משחקים נגד בובות או קונוסים.

אבי לא אשם שפתאום רודי לא מצליח להשתלט על כדור.

אבי לא אשם שעזרן לא יודע לפגוע בכדור עם חצי פקק בישביל שהוא יכנס.

אבי לא אשם שהשיטת משחק של מכבי היא לשחק כדור עף עם הרגל.

אבל לא אשם בטקטיקה של השחקנים על המגרש.

אבי לא אשם ששבחון ויחיאל פצועים.

אבי לא אשם שמלול השחקן הכי טוב על המגרש הוא החילוף הראשון של ניר לוין.

אבי הוא לא מאמן,לא מאמן שוערים ולא מאמן כושר.

אבי הוא מנג'ר רק מנג'ר לא מעבר לזה עזבו אותו בשקט!

לאבי אין קשר וחצי קשר למשחק אתמול, אבי הוא לא ה' לא כל דבר שקורה במכבי אבי יכול לשנות ולדאוג לו, אבי לא כזה משפיע בעניין המקצועי כמו שאתם חושבים.

תפנימו ותבינו כבר בלי שום קשר לעבר המפואר שלו בתור שחקן אבי נימני הוא נכס למכבי כל קבוצה היתה רוצה איש מקצוע כזה בתוך המועדון שלה גם ביתר הגדולה.

תעריכו כבר מה שיש לכם ביד!

תקראו טוב טוב מה שהבחור הזה אמר, ותבינו שאתם צריכים להעריך את מה שיש לנו- אבי נמני.

שומע?

אביב חדד - אלי כהן.

עוז יפרח - אלי כהן.

דן רומן - ניחשת נכון.. אלי כהן.

רודי חדד פגע בבול של הבול.

שבחון לא נימני? בגלל זה הוא שלח את פרץ ושפונגין לדבר איתו כדי שישכנעו אותו לבוא למכבי?

אמרתי כשהגיע ואני אומר גם עכשיו,

הוא שחקן אגואיסט שמשקיע רק שהוא "עצבני" וחשוב לו עצמו מהמשחק.

אין לו מחויבות לקבוצה,לסמל,למועדון,לשחקנים ולהנהלה.

ראובן עובד בגרסא הצרפתית, הלוואי שאני טועה!

שמע.. אתה לא ילד.

אתה יודע שיש רצוי ומצוי.

ולא תמיד הרצוי מצוי.

ואין מה לעשות.

אף אחד לא ידע שהילד יברח מאחריות.

זה היה הימור.

1)הוא לא יכול להבהיר את התפקיד שלו.

2)הוא עושה מה שהוא יכול.

3)כל השחקנים שלו? המאמן אפס? אז אמרתי תאשימו אותו גם במצב הרעב באפריקה.

מה אתה מזיין בשכל?

שנה שעברה הוא לא עשה את זה?

עשה את זה כמו גדול.

אז תעיף אותו קיבינימט כבר.

הוא לא יכול להבהיר את התפקיד שלו?אז מי כן?

שחקן, מאמן, מנג'ר, בעלים (עדלפני חודשיים) ואיכשהו הכל אימפוטנטי במכבי.

(כן כן מיכאל ההנהלה החדשה מאבדת את האמון, להשאיר את ניר לוין עכשיו זו טעות...לא מעניין אותי מה מי מו)

שידרוש מההנהלה הגדרת תפקיד, מתחיל להיות פה מקרה דריקס.

וכן מישה, כל השחקנים שלו.

מי שאומר אחר או עיוור או תמים.

בוא נבדוק עובדות טוב טוב ושנינו נברר מאותו מקור...יש?!?!?

המאמן אפס, ואבי מסוכסך איתו, למה הוא בתור מנג'ר מסכים לזה?

גם אני אוהב את אבי, וגם אני מעריץ אותו, אבל שאדם טועה הוא טועה ואם נעצום עיניים זה לא משנה את זה.

כן הזרים סה"כ טובים.

כן יש לנו שוער בן זונה.

כן רודי שחקן מצויין (ובינגו של אבי לא של אלי כהן)

כן אסוס מעולה.

לא גזל לא מתאים לשכונה.

לא עזרן לא יכול לשחק לי בביצים.

כן עומר גולן ולוזון עשו לנו ולאבי בי"ס.

לא שטרית לא טוב מספיק.

לא שבחון לא צריך להישאר.

כל זה אחריות של אבי.

בתור מנג'ר קח אותם לשיחה תסביר את המצב.

תעבוד עם שבחון על הקטע המנטלי, משום מה את זה לא עושים.

אז כן, במבון מסויים כל כישלון של מכבי יירשם על נמני.

היו לו יותר מ-100 ימי חסד.

עוז יפרח - נמני.

אביב חדד - נמני

דייק בעובדות.

דן רומן הוא כישלון של אלי כהן.

אין עוררין....

שאול אתה אנטי קריאה.

לך לאבא שילמד אותך ויקריא לך.

אבי אשם, אלי כהן אשם, לוני אשם ונכון להיום שעיה אשם.

הסברתי לך הכל כבר ששלחת לי הודעה קודם.

תמשיך לעצום עיניים להיות טיפש מביא אותך רחוק.

חאלאס כבר להיות עיוורים.

כל דבר תאשימו את כל העולם ותרחמו על אבי?

שאדם נכשל צריך להגיד את זה, זה לא מוריד ממנו ולא כלום...

ביום שתדע על מי ועם מי אתה מדבר אתה תלמד לא להגיב סתם....יש סיבה למה אני כותב את זה.

שאול אתה אנטי קריאה.

לך לאבא שילמד אותך ויקריא לך.

אבי אשם, אלי כהן אשם, לוני אשם ונכון להיום שעיה אשם.

הסברתי לך הכל כבר ששלחת לי הודעה קודם.

תמשיך לעצום עיניים להיות טיפש מביא אותך רחוק.

חאלאס כבר להיות עיוורים.

כל דבר תאשימו את כל העולם ותרחמו על אבי?

שאדם נכשל צריך להגיד את זה, זה לא מוריד ממנו ולא כלום...

ביום שתדע על מי ועם מי אתה מדבר אתה תלמד לא להגיב סתם....יש סיבה למה אני כותב את זה.

אם אני אבי אני בורח ממכבי אחרי ההודעה שלך.

חח מה זה אשם כל דבר עכשיו שלא יהיה טוב במכבי אבי יהיה אשם!?

מה אתם באמת חושב עכשיו שלבנאדם אסור לטעות בכלל?

אנשים שהם 50 שנה בכדורל טועים, מוריניו אפילו טועה.

מה אתה מצפה מאבי שלא יטעה בכלל? שיעשה הכל מושלם!?

אבי אשם גם שהיה צונאמי ליפני שנתיים נכון!?

''אבי אשם'' המשפט הזה תפס אצלכם קבע כבר, נדפקתם!

אבי נימני מבצע מהלכים כ''כ מבריקים וכ''כ נכונים בכ''כ קצת זמן שפשוט אין לי מילים.

יש לכם איזו אובססיה ללכת נגד ההנהלה ולא משנה מי יהיה שם, תבינו טיפשים ההנהלה הזאת באה לקראתכם, תתעוררו אין יותר לוני אין יותר מי שהולך נגד האוהדים.

אין יותר מי שירק עלינו חלאס עם זה כבר צאו מהבועה שכל דבר שעושים חייב להיות מושלם אין דבר כזה מושלם בקבוצה או בניהול עסק.

לא תמיד הכל הולך ואם 90% מהדברים שאבי עשה הם היו טובים אז שאפו לו ואם 10% לא היו טובים אז מי כמו אבי יודע ללמוד מטעויות ולתקן?

אבי=נכס.

כל מי שיוצא עליו פשוט חסר עקרונות-מגיע לכם את עומר פרץ בתור סמל לא את -אבי נימני-!

ולגבי השורה האחרונה של ההודעה שלך, אין לי מושג מי אתה אבל את אורי משיח אני מכיר מצויין ואני בטוח שכל מה שהוא אומר על אבי הוא גם לא אומר סתם :)

אתם שוכחים דבר אחד

אבי בנה את הקבוצה כשהוא עדיין שחקן פעיל. וזאת טעות רצינית שאסור לעשות. שחקן אמור להתרכז באימונים ומנג'ר אמור להתרכז בכל השאר. כששחקן הוא גם מנג'ר ראינו ש-2 התפקידים נפגעים מזה. מי שנתן לאבי לבנות קבוצה במקום להביא איש מקצוע הוא האשם העיקרי.

ראשית לצערי אתה רחוק מלא לרשת ליגה.

שנית, זה ההישג שהמנג'ר הזה מביא לנו- "לא לרדת ליגה".

מצטער אני גדלתי על מכבי אחרת.

שלישית, הזיונות השנה כבר הספיקו לי- סנטה קולומה, שמשון, קבוצת תחתית, השפלות בדרבי.

מקצועית אנו גרוגים ומי שהוא האחראי הראשי מבחינה מקצועית במכבי זה אבי נימני. נקודה.

הוא בנה את הקבוצה, הוא נותן גב למאמן החלש הזה והוא לא מעיר את השחקנים המאפנים האלו ונותן להם להיות כאלו לוזרים.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחח.

כמה שאתה צודק.

לזרוק אותו ממכבי.

מאור , אתה חי בסרט.

ואני לא אגיד מילה בפורום.

נותן גב?

קובע?

תבדוק טוב טוב את הקשרים שלך ותדע בדיוק מה תפקידו במכבי ומה מידת השפעתו.

ואז תדבר.

בכל מקרה זאת תקופת הציד, בהצלחה לך.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחח.

כמה שאתה צודק.

לזרוק אותו ממכבי.

מאור , אתה חי בסרט.

נותן גב?

קובע?

ואז תדבר.

בתור אחד שמקבל כרטיסים מאבי נימני ולפיכך נגוע בניגוד אינטרסים הייתי מצפה שתמנע מדיון בענייניו (ואם תתמם אני אתן לך מועדים). (כנראה שכל הנהלה וה"שלומואים" שלה...)

לא אוסיף דבר בפורום והמבין יבין.

אני בטוח שאתה גאה במכבי של השנה- נרד ליגה אבל העיקר שנימני שם...

באמת שאתה פתטי לפעמים.

בהצלחה גם לך.

חחחחחחחחחחחחח.

כמה שאתה צודק.

לזרוק אותו ממכבי.

מאור , אתה חי בסרט.

נותן גב?

קובע?

ואז תדבר.

אורי בתור אחד שאני הבנתי שאתה נורא קרוב לאבי

אולי תגדיר לי את התפקיד שלו? (קשה לי לבחור,מנג'ר,מאמן,שחקן,)

אבי צריך לקבל תפקיד לעשות אותו בשקט וחלאס

רוצים דרך חדשה?שנימני ישתלב בה

לא שיהיה מעל כל ההנהלה

שיהיה סקאוט וזהו

הכי עצוב זה שאתם מתווכחים עם אוהד חיפה שההבנה היחידה שלו במה שקורה אצלנו בקבוצה היא מהתקשורת ועם שונאי נמני ידועים שבכלל לא שווה להוציא עליהם את העצבים.

נימני הביא העונה שחקנים מצויינים, עם קבלות אחד אחד.

זה שהם נותנים עונה חלשה זה כבר עניין של השחקן עצמו, של המאמן ולא של זה שהביא אותם.

זה לא שהוא הביא מהו קודרו, שם גדול ושחקן הווה פיסח.

אבי נימני הוא המלך,

ושכל הקנאים ימותו.

בתור אחד שמקבל כרטיסים מאבי נימני ולפיכך נגוע בניגוד אינטרסים הייתי מצפה שתמנע מדיון בענייניו (ואם תתמם אני אתן לך מועדים). (כנראה שכל הנהלה וה"שלומואים" שלה...)

באמת שאתה פתטי לפעמים.

בהצלחה גם לך.

מאור אם זה ככה תהיה מנוע מלדבר על דריקס, אחרי הכל הוא חבר שלך...

באמת שאתה פתטי לפעמים.

בהצלחה גם לך.

זה בכלל מצחיק,

להגיד לאורי שהוא נמצא עם אבי בגלל אינטרסים? בגלל שהוא מקבל ממנו כרטיסים? הבנאדם שלוש שנים יכל להיכנס לכל משחק בחינם ולמרות זאת לא הגיע, קצת מחשבה לפני שאתה כותב.

אתה מדבר על קבלת כרטיסים? אתה שקיבלת ים כרטיסים למשחקי הקבוצה ליציע הכבוד מהחבר שלך אלי דריקס? איפה היה ניגוד האינטרסים אז כשגוננת עליו בפורום?

זה בכלל מצחיק,

להגיד לאורי שהוא נמצא עם אבי בגלל אינטרסים? בגלל שהוא מקבל ממנו כרטיסים? הבנאדם שלוש שנים יכל להיכנס לכל משחק בחינם ולמרות זאת לא הגיע, קצת מחשבה לפני שאתה כותב.

אתה מדבר על קבלת כרטיסים? אתה שקיבלת ים כרטיסים למשחקי הקבוצה ליציע הכבוד מהחבר שלך אלי דריקס? איפה היה ניגוד האינטרסים אז כשגוננת עליו בפורום?

בחיים אבל בחיים שלי לא קיבלתי אפילו כרטיס אחד מאלי דריקס לשום שער. בחיים לא ביקשתי ובחיים לא קיבלתי ממנו. ואני נשבע בעניין זה בילדים שלי. זה פשוט לא האופי שלי.

מאידך תמיד בגילוי נאות הצהרתי שהוא חבר שלי ולא הסתרתי דבר גם כאשר הגנתי עליו פה בפורום כך שידי תמיד היו נקיות.

אורי לעומת זאת מקבל כרטיסים (במו עיני ראיתי את זה ואם לא שלא אראה יותר) ולא מגלה גילוי נאות על מה שהוא מקבל מאבי נימני.

אני מכבד את אורי ולכן לא פתחתי את זה אף פעם מה גם שאחרי הכל אין לי כלום נגד אורי אלא להיפך. אבל כשהוא בעזות מצח ובצביעות רושם מה שהוא רושם בפורום על אבי אז יש גבול לכל תעלול. לפחות שיעשה גילוי נאות.

צריך לחלק את העונה לשתי תקופות:

בתקופה הראשונה, תקופת הקיץ, אבי התחיל לבנות את הקבוצה על פי תקציב רכש מסוים שהיה אמור להיות לו. הוא השקיע כספים בכמה וכמה שחקנים, כספים גדולים, מתוך ידיעה שישאר לו מספיק כסף (והרבה) כדי להחתים קשר וחלוץ איכותיים, דוגמת סיידו ומיונג. לא סתם אבי יצא בהצהרות שרוצים צמרת ואף אליפות, כי הוא ידע בדיוק לאן קבוצה עם תקציב כמו שהיה אמור להיות יכולה להגיע.

לבסוף הברז נסגר, ומכבי/אבי נותרו ללא קשר אחורי ראוי וללא חלוץ חוד סקורר לצד קאמאנן. במהלך העונה עוד הצליחו להחתים את רמאליו לכמה מחזורים בניסיון לסתום את הבור שנוצר במרכז, וזהו.

בתקופה השניה, קרי תקופת חלון ההעברות של ינואר, ניסה אבי לסגור את הבעיות שהיו למכבי. התקציב היה גדול, אבל גם הוא מוגבל יחסית, ובהתחשב בעובדה שאבי לא רצה כרגע לבנות קבוצה שתרוץ לאליפות, אלא כזו שתשאר בליגה, הוא התמקד בכמה וכמה עמדות - הביא בלם ברמה גבוהה והצטייד בקשר אחורי מצוין, שאגב, בעונה הבאה אפילו לא יחשב כזר ויפנה מקום במכסה.

מגן שמאלי היה על הפרק (ג'ונתן ברנסטיין), אבל המחיר הגבוה שלו, שהיה יכול לפגוע בהבאת שחקנים אחרים (דוגמת בלם וקשר אחורי, שתי עמדות לא פחות חשובות), הביא את אבי לרדת ממנו כרגע.

חלוץ? אבי סגר עם חלוץ צרפתי מהליגה הצרפתית, שחקן שבאמת יכול היה להקפיץ את הקבוצה שלב את קדימה. הכל נסגר וסוכם, ומומוני דאגאנו היה כבר בשדה התעופה בצרפת לקראת המראה לישראל. ברגע האחרון הוא התחרט, והסוכן הודיע לאבי שהחלוץ מעדיף להשאר בצרפת, ולא להגיע לישראל. מכבי עוד הציעה לו עוד 100 אלף דולר, אבל הוא היה בשלו.

כל האירוע הזה מתרחש כ-24 שעות לפני תום מועד ההעברות. מכבי, שכבר סגרה עם חלוץ תותח ורק חיכתה לנחיתתו, לא חשבה לפני כן ללכת על עוד שחקנים באותה עמדה, כי היא מבחינתה כבר סגרה סופית עם שחקן מצוין בעמדה הנ"ל.

במצב שנוצר היו לאבי ולמכבי שתי אופציות: לא להחתים אף אחד, לא לחזק את החלק ההתקפי בכלל ולהשאר עם מה שיהיה כרגע - או לנצל את העובדה שיש מקום פנוי במכסת הזרים, ללכת על שחקן שגם ככה רצו אותו לקראת העונה הבאה, אלן מסודי, לשפר בעזרתו את החלק ההתקפי ולבנות עליו כישראלי (ותודה לכריסטין) לקראת העונה הבאה. מה אתם הייתם עושים במצב כזה, מעדיפים להשאר בלי כלום או ללכת על שחקן שכבר הוכיח את עצמו בארץ, ויש אפשרות שיוכל לעזור ולהתאים לקבוצת תחתית שרוצה לשרוד?

לאבי יש גם אשמה במצב של הקבוצה, ללא ספק, אבל זאת פשוט טעות לומר שהוא האחראי המרכזי. נכון, הוא בנה את הקבוצה והוא האחראי על הסגל, אבל הסגל שנבנה במכבי תל-אביב לעונה זו, עד לרגע בו נסגר הברז בתחילת העונה, הוא סגל מצוין - סגל שהיה אמור לרוץ בצמרת, בדיוק כמו שאבי רצה והצהיר בפה מלא.

הרבה דברים קרו בדרך. שני הזרים שאבי רצה להביא לא הגיעו בגלל אדון מאנה, מה שהשאיר את הקבוצה ללא שחקנים בשתי עמדות קריטיות - קשר אחורי וחלוץ, שחקנים כמו יחיאל ומרטינוביץ', שהחזיקו בעונה שעברה את ההגנה והיו אמורים לעשות זאת השנה, נפצעו - ואביב חדד ועוז יפרח, שהיו אמורים לעלות פעם בכמה משחקים בהרכב, וגם הם כל אחד בנפרד, מצאו עצמם שחקני הרכב במספר רב של משחקים (כולל הבחור הצעיר מהנוער שהוקפץ), שחקנים שאבי הביא - וכל אחד מכם היה מביא גם כן לאור הרקורד והיכולת שלהם בעונה שעברה - דוגמת יניב עזרן, פשוט לא מספקים את הסחורה, משהו שאבי כמנג'ר לא אחראי לו כבר, וחבר'ה שבעונה החולפת היו טובים עד טובים מאוד, כמו שטרית ושפונגין, פשוט שכחו לשחק כדורגל.

אם תסתכלו, אפילו עכשיו, על הסגל שיש כיום למכבי - לי אישית אין ספק שמדובר בסגל שחקנים, שאם היה פותח את העונה, היה מסיים באופן וודאי בחלק העליון, אם לא במקומות 1-4. למעט עמדת המגן השמאלי, שבתחילת העונה היתה אמורה להיות באנקר לאור התפתחותו ויכולתו הטובה (ואל תגידו שלא) של שטרית בעונה החולפת, למכבי יש כיום סגל מצוין בהשוואה לשאר קבוצות הליגה, ומי שבנה את הסגל הזה, למרות התהפוכות הרבות, זה אבי. אם שחקן זה או אחר נפצע או שוכח לשחק לפתע (שפונגין? שטרית? פרץ? יחיאל? מרטינוביץ'?), זה כבר מעבר ליכולתו גם של נימני.

יבריץ', ביזרה, מישאלוף, ז'אן, אסוס, מסודי, שבחון, קאמאנן, חדד, מלול, יחיאל, פרץ - זו רשימת שחקנים שאבי בנה, וכל אחד מכם, במצב כיום של הקבוצה, היה בונה על קבוצת שחקנים כזו שתשאיר את מכבי בליגה. הסגל כיום של מכבי מתאים, ולא תצליחו לשכנע אותי אחרת, לפחות למקום 6 בליגה, ולכן אני גם בטוח שהקבוצה הזאת נשארת בליגה, כי היא פשוט יותר טובה מהשאר.

אני מאמין שעם פתיחת עונה נורמלית (קרי נטולת לוני, רוני ושאר ירקות), עם תקציב ראוי ובצוותא עם מאמן טוב וראוי (על זה אפשר להתווכח כבר, בן שמעון, אולי רוני לוי, אולי זר) - אבי יכול בהחלט להצליח בתפקיד ולהוליך את מכבי קדימה. לא לבד, אלא ביחד עם כולם. העונה הזו, לטעמי, לאור כל האירועים (תקציבים שמוקפאים, שחקנים שנפצעים, שחקנים שסוגרים חוזה ומתחרטים וכו') היא לא מדד לכלום ושום דבר, למרות שאני לא אומר שאין לאבי אשמה בכלל.

בתקווה לימים טובים יותר, ב"ה. ביחד, כולם.

אחרי שעברתי על הנושא ועל איך שהוא התפתח אני חייב להבהיר כמה דברים בגלל שנראה לי שאו שנגררתי בחלק מהדברים או שהובנתי לא נכון-

אני לא מאשים את אבי נימני שהוא האשם הבלעדי במצב הקבוצה. הוא אשם כמו רבים וטובים אחרים במערכת.

נכון שיש לו אחראיות כבדה למצב הקבוצה כמנג'ר שלה אבל אסור לשכוח שהוא עשה השנה דברים טובים למען מכבי לצד הכשלונות.

אני לא חושב שהוא צריך ללכת הביתה או משהו דומה, כל רצוני הוא שהוא יתעורר ויתעשת למען מכבי. שיקח קצת יותר אחראיות ויתקן את הטעויות שנעשו.

חלק ממהלכיו השנה הם מבורכים וחלק פחות. כולי תקוה שעם הפקת הלקחים מאזן הצלחותיו יעלה על הכישלונות, למען כולנו.

המילים פשוטות- שיהיה לאבי בצלחה- למען מכבי ולמען כולנו.

שבת שלום,

מאור.

ראשית לצערי אתה רחוק מלא לרשת ליגה.

שנית, זה ההישג שהמנג'ר הזה מביא לנו- "לא לרדת ליגה".

מצטער אני גדלתי על מכבי אחרת.

שלישית, הזיונות השנה כבר הספיקו לי- סנטה קולומה, שמשון, קבוצת תחתית, השפלות בדרבי.

מקצועית אנו גרוגים ומי שהוא האחראי הראשי מבחינה מקצועית במכבי זה אבי נימני. נקודה.

הוא בנה את הקבוצה, הוא נותן גב למאמן החלש הזה והוא לא מעיר את השחקנים המאפנים האלו ונותן להם להיות כאלו לוזרים.

לאנשים כנראה יש זכרון מאוד קצר, אבל מאוד קצר.

אבי נמני קיבל הבטחה לקבל סכום מאוד מאוד מסויים לחיזוק הקבוצה.

הוא לא קיבל שמינית ממה שהובטח לו.

במסגרת התקציב של חולה הסרטן לוני הרציקוביץ' וחולה האיידס השני רוני מאנה

אבי הביא את חוטבי העצים הטובים ביותר שנשארו לקבוצה.

בנוסף לכך ההגנה הכי טובה של שנה שעברה, התפרקה, מרטינוביץ' ויחיאל.. לא צריך להרחיב..

מושיקו מישאלוף? בשנה שעברה חוטף כדורים מס' 1, גם הוא היה פצוע, התוצאה הייתה גבינה צהובה מחוררת.

אחרי שני מחזורים פיטרו את מי שהיה מאמן מס' 1 בעונה שעברה, והביאו את הפקק מס' 1 בליגה, מה אבי אשם?

כמה מאמנים אפשר לזרוק? את מי תביאו? את פרגוסון? צריך לתת ללוין לסיים עם הקבוצה איכשהו בטעם טוב..

מה שכן.. שימצא כבר שיטת משחק, כמה אפשר לזרוק על קמנאן כדורים.. מזכיר לי את גדי ברומר זורק על קוביקה..

יאללה שתיגמררררר כברררררררררר העונה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ובנימת סיום אולי לנושא הזה, לכל אלו שטענו שהוא צריך לקחת אחריות, לתמוך ולהראות מנהיגות:

"אבי נמני, הג'נרל-מנג'ר, ועוזי שעיה המנכ''ל, ערכו בימים האחרונים שיחות אישיות עם מרבית שחקני הסגל על מנת לעודד אותם ולתמוך בהם למרות התוצאות האחרונות".

כמו שכתבתי,

בתקווה לימים טובים יותר, ב"ה.

עוד כמה אנישם רוצים לעוות את מה שכתבתי?

שאבי יברח...שלום.

נראה לך שזה יקרה...

אבי לא חסין מטעויות, אתם עושים אותו כזה.

יודעים מה?

אם נשאל אותו הוא יגיד שהוא טעה ונכשל.

אז אסור לי להגיד את זה?

מי אתם בכלל שתבואו ותנסו להסביר לאנשים מי זה אבי נמני.. :)

סתם סתם.

וברצינות, מכבי נכשלה השנה, כל הצוות נכשל, ולא משנה הנסיבות כי מבחינתי זה תירוץ.

אבי כחלק מהמערכת נכשל, כנ"ל המאמנים, העוזרים, ההנהלה (החדשה כמו גם הישנה) ויותר מכולם השחקנים.

רק שאלה לבחור שכתב שאנשים חמישים שנה בכדרוגל טועים:

איך מוריניו נכנס למשוואה, הוא שלוש שנים מפורסם והוא לא כזה טוב.

ואבי הוא לא מאמן, ככה שיש הבדל.

אגב, מוריניו לקח אליפות אירופה ואליפות אנגליה שנתיים רצוף, השנה אבי לא ייקח שום תואר כבר כמנג'ר.

כבר יתרון אחד למוריניו ולמה אי אפשר להגיד שהוא נכשל.

באמת שאתה פתטי לפעמים.

בהצלחה גם לך.

ישנם דברים שנאמרים בלהט הויכוח וברגע של עצבים שלא צריכים להאמר/להרשם.

התגובה שלי למעלה היא דוגמא לכך.

לא היתה לי כוונה לפגוע באורי ואם אורי נפגע אני מתנצל.

אורי עוזר במקרים רבים לאוהדים רבים ובמקרים אלו יש לברכו על כך.

שבת שלום,

מאור.

נ.ב. איני מנהל ואיני מתיימר להיות כזה ואף פעם לא המלצתי על דבר זה אבל נראה לי שהנושא מוצה עד תום וראוי להנעל...לשקולכם המנהלים.

נ.ב. איני מנהל ואיני מתיימר להיות כזה ואף פעם לא המלצתי על דבר זה אבל נראה לי שהנושא מוצה עד תום וראוי להנעל...לשקולכם המנהלים.

צודק בהחלט, לשם שינוי (:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.