Jump to content

המכבייה

המכבייה

Recommended Posts

אני הולך להגיד משהו לא פופלארי במיוחד אבל האנשים הקטנים שנוהמים פה לשחקנים שחורים(שלנו או שלהם, זה לא משנה) ולא רוצים ערבים במכבי-אתם מנסים להיות מה שאף פעם לא היינו.מי אתם בכלל שתנהמו לאחרים?מה אתם יודעים על מכבי מושתנים שכמותכם?המצאתם תיאוריה חקייני ביתר עלובים. תשאלו פה את הותיקים, את ההורים שלכם מה זה מכבי ואם היתה לנו בעיה עם מיעוטים אחרים. זאת לא רוח מכבי, זאת גזענות, טינופת ,ענן שחור על קריית שלום. תעשו סדר אצלכם לפני שאתם באים בתלונות לכל העולם.נמאס כבר. איך קאמאנן אמור להרגיש ,צבועים?שזועבי חתם במכבי בתשעים ושתיים, הוא התקבל בזרועות פתוחות.אף פעם לא היינו כל כך מגעילים, פשיסטים, שונאי זרים, מחוללי מהומות.את הסיסמאות על מכביזם תעזבו בצד. אתם לא מבינים אותם בכלל. אתם מפרשים רק את הצד השואף לניצחון בהם. יש עוד ערכים.תהיו מכביסטים אתם ואחרי זה תבואו בדרישות לאחרים.תהוו דוגמה ולא חקיינות זולה לביתר.תמצאו את היחוד שלכם. תהיו מקוריים. אם הייתי קאמאנאן הייתי בורח ממכם.איבדתם צלם אנוש.לפעמים מפסידים,לפעמים מנצחים אבל תישארו בני אדם. עם כבוד.ותפסיקו ליילל פה על מות המכביזם. הכלבים קוראים אותכם מצטטים אתכם וצוחקים עליכם. תהייו שקולים גם שזה באמת מאד קשה בשבועיים האחרונים.תמיד יש עוד עונה, עוד דרבי, עוד משחק. בסוף נצא מזה. שלוש עשרה שנה הלכנו במידבר אבל היינו חזקים כלפי חוץ ומבפנים.

מיועד לגזענים, פשיסטים, שונאי שחורים שהתבלבלו בפורום.

פעם ראשונה בהיסטוריה שאני עושה את זה אבל כל מה שיש לי לאמר על ההודעה הזו זה-

!!!

ועל אותו משקל לשחקן אחר בחול היו עושים זיג וצועקים הייל היטלר.

זה לעניין?

כל אחד ואיך שהוא רואה את זה, אבל לצייר את זה כאילו יש בקהל אנשים גזענים ששונאים שחורים זה מגוחך

אני חושב שזה לא לעניין אבל לא מהסיבות שכתבו פה

כרגע גם אם השחקנים משתינים עלינו אנחנו צריכים להגיד שזה גשם כי אין אחרים והם אלה שצריכים להשאיר אותנו בליגה

פשוט בושה מה שהלך אתמול

תבינו,אתם לא מכבי, אתם בדיוק ההפך

אנשים קטנים.

הם לא אנשים הם סתם אוסף ילדוני עדר מושפעים. מה שכן הם באמת קטנים........... מאוד מאוד קטנים.

המכבייה :wub:

"הצבר"

אני רק רוצה להגיד שמי שנהם לקמאנן ומסודי הוא בן אדם קטן ומפגר שלא מבין כלום מהחיים שלו.

במקום לעזור למסודי להתאקלם ככה אתם מקבלים אותו.

תתביישו לכם!

אם אני יראה מישהו ביציע שלנו נוהם לשחק שלובש את החולצה הצהובה בגלל צבע העור שלו

זה לא איום זה קיום. אני אישית ידאג שהוא יחזור מפוצץ מכות בוכה לאמא שלו .

חח טוב

מילא שנאה לערבים אני עוד איפשהו מבין, אבל לנהום לשחקן כי הוא שחור?

אם מישהו ינהם לבן חיים או בניון, או אוהדי סכנין ינהמו לשחקן יהודי, כל המדינה תעלה בלהבות מרוב זעם, אבל כשאנחנו עושים את זה, זה בסדר.

אני לא מצדיק את הנהמות אבל מה שאתה אומר פה בכלל לא נכון ... למה כשאנחנו מדליקים אבוקה אחת יש מיליון ואחד קנסות אבל כשאוהדי סכנין פורצים למגרש מחזיקים אבוקות בידיים וזורקים עלינו בקבוקים ואבנים כולם שוחכים ומעלימים עין.

והכי חשוב: אל תאמינו לתקשורת, לא כאן, ולא בנושא של השחקנים שצחקו לשעייה בפנים.

<BR>אם אני יראה מישהו ביציע שלנו נוהם לשחק שלובש את החולצה הצהובה בגלל צבע העור שלו<BR><BR>זה לא איום זה קיום. אני אישית ידאג שהוא יחזור מפוצץ מכות בוכה לאמא שלו .<BR>
אני יקלל ערבים לידך, לא רואה אותך בכלל יא אומלל

אבל תיהיה גבר ותעמוד במילה שלך

בדרך כלל אני הולך למשחקים של יום ראשון (כי אני שומר שבת) אבל בראשון הזה יש מסיבה לחבר שלי

ומה ניהתם יפי נפש אפילו באתר שלכם יש שיר נגד ערבים

גם אם מישהו נוהם ליריב, לא מגזענות אלא על מנת להוציא אותו צריכוז- הוא אדם קטן ונמוך שרק חיכה שהשדים שלו יצאו החוצה. זה פשוט מרדיד אותך כאדם.

אגודת הספורט מכבי תל אביב היא האגודת ספורט הכי לא פוליטית שיש(לשמחתי)שמקדשת את הספורט. הקהילתי ובעיקר התחרותי. לא ערבים , לא דתיים, לא ימין לא שמאל. מכבי היא המפלגה שלנו ובתוכה מתקיימים כל צבעי הקשת של החברה שלנו. אז למה לפגוע באנשים מהמפלגה שלנו? מה לנו ולרוצחים , פוליטיקה וגזענות? אנחנו צריכים לדבר על הפרטייה שחדד עושה במכבי ולא על צבע עורם של אנשים. לכבד אדם באשר הוא. לקלל שחקן שלך או של אחרים על רקע מוצאו, דתו וציבעו זה הכי לא מכבי. נקייה, תחרותית, השגית, לא פוליטית בעלת כבוד לעצמה ולאחרים.ואני כלל לא מדבר על הנזק התדמיתי מול שחקנים פוטינציאלים בעתיד, או מול שניידר שקנה מועדון כדורגל בעל נכסים ולא צריך להתעסק במחראה הזאת.זה מבייש את כולנו. מכביזם עאלק. יש פה סמרטוטים שחושבים שהמילה הזאת מרשה להם לעשות כל מה שהם רוצים.אז זה לא הולך כמו שרצינו, אז? שוברים את הכלים? מטנפים את כולם? מילה חדשה יש פה בפורום. חפירות. כל מה שהוא מעבר "לנאנוס אותם" זה חפירות. חבורת זבלים.מכבי לא שייכת רק לכם ואתם לא תשנו אותה. אני מבטיח לכם.........

אני מאמין שכשמובגרים ביציע של הפועל קוראים לשער 11 גטו ונאצים הם לא באמת מתכוונים לזה.

אני גם מאמין שהילדים שלמדו את זה מהם מתכוונים לזה ומאמינים לזה בלב שלם.

אתה לומד יותר מידי.

תירגע. תשתה בירה.

ואח"כ אני אומר לך שאתה צודק :yellow_cool1:

גם אם מישהו נוהם ליריב, לא מגזענות אלא על מנת להוציא אותו צריכוז- הוא אדם קטן ונמוך שרק חיכה שהשדים שלו יצאו החוצה. זה פשוט מרדיד אותך כאדם.

אגודת הספורט מכבי תל אביב היא האגודת ספורט הכי לא פוליטית שיש(לשמחתי)שמקדשת את הספורט. הקהילתי ובעיקר התחרותי. לא ערבים , לא דתיים, לא ימין לא שמאל. מכבי היא המפלגה שלנו ובתוכה מתקיימים כל צבעי הקשת של החברה שלנו. אז למה לפגוע באנשים מהמפלגה שלנו? מה לנו ולרוצחים , פוליטיקה וגזענות? אנחנו צריכים לדבר על הפרטייה שחדד עושה במכבי ולא על צבע עורם של אנשים. לכבד אדם באשר הוא. לקלל שחקן שלך או של אחרים על רקע מוצאו, דתו וציבעו זה הכי לא מכבי. נקייה, תחרותית, השגית, לא פוליטית בעלת כבוד לעצמה ולאחרים.ואני כלל לא מדבר על הנזק התדמיתי מול שחקנים פוטינציאלים בעתיד, או מול שניידר שקנה מועדון כדורגל בעל נכסים ולא צריך להתעסק במחראה הזאת.זה מבייש את כולנו. מכביזם עאלק. יש פה סמרטוטים שחושבים שהמילה הזאת מרשה להם לעשות כל מה שהם רוצים.אז זה לא הולך כמו שרצינו, אז? שוברים את הכלים? מטנפים את כולם? מילה חדשה יש פה בפורום. חפירות. כל מה שהוא מעבר "לנאנוס אותם" זה חפירות. חבורת זבלים.מכבי לא שייכת רק לכם ואתם לא תשנו אותה. אני מבטיח לכם.........

המכבייה, לפניי כמה חודשים אוהד הבועל הפנה את תשומת ליבי להודעות שלך ומאז אני :thumbdown:

אממ....

אתה יכול לשלוח לי את המילים של השיר זה היה בכיכר (אפילו בפרטי)

מוזר השם של השיר

אני לא זוכר את המילים בע"פ

אבל כן, זה מה שאתה חושב.

לא שמעתי שום דבר ביציע, מקווה שזה אומר שרק מעטים נהמו...

בכל מקרה זה מגעיל, ועוד במיוחד אחרי כל הסיפור שהיה עם יאניק בעונה שעברה... העיקר שאחרי זה יבקשו מהם לתת הכל לאוהדים. איך הייתם מגיבים במקומם? ואפשר לחשוב שהם הבעיה שלנו (לא שאם הם היו זה היה מצדיק).

אם זה היה תלוי בי או שמישהו מאנשי הגדר רואה את זה גם הייתי קורא להם בחימום לפני כולם (או רק להם אם לא יקראו לכולם), שיבינו שזה מיעוט בקהל.

תודה דודה דליה.נהנה לקרוא אותך. את מהווה קול שפוי במקום הזה. שפוי כמו שהיה פעם. שהיינו "רק" מכבי תל אביב. לא חממה לגידול טימטום, לא פוליטים, לא נהמות, לא יגאל עמיר ושאר ירקות. את יודעת איך זה היה...ולאן זה צריך לחזור.להיות מובילים ולא מובלים על ידי הגזענים מטדי ואוסישקין(כל אחד בדרכו "המקורית").כרגע, אנחנו גרועים כמוהם.

איזה נהמות היו אתמול?

עד הדקה ה70 לא שמעתי נהמה אחת,אחרי זה תודות למשטרת ישראל כבר מצאתי את עצמי מחוץ ליציע

מי נהם למי ומתי?

ואנשים לא רוצים ערבים במכבי מהסיבה הפשוטה שהם האויב מאז ומתמיד ולא בגלל כמה כורדים מפגרים שכל אחד מושפע מהשני שם.

ואף אחד לא חושב שמי שלא רוצה ערבים במכבי זה מעשה מכביסטי או משו כזה.

אני הולך להגיד משהו לא פופלארי במיוחד אבל האנשים הקטנים שנוהמים פה לשחקנים שחורים(שלנו או שלהם, זה לא משנה) ולא רוצים ערבים במכבי-אתם מנסים להיות מה שאף פעם לא היינו.מי אתם בכלל שתנהמו לאחרים?מה אתם יודעים על מכבי מושתנים שכמותכם?המצאתם תיאוריה חקייני ביתר עלובים. תשאלו פה את הותיקים, את ההורים שלכם מה זה מכבי ואם היתה לנו בעיה עם מיעוטים אחרים. זאת לא רוח מכבי, זאת גזענות, טינופת ,ענן שחור על קריית שלום. תעשו סדר אצלכם לפני שאתם באים בתלונות לכל העולם.נמאס כבר. איך קאמאנן אמור להרגיש ,צבועים?שזועבי חתם במכבי בתשעים ושתיים, הוא התקבל בזרועות פתוחות.אף פעם לא היינו כל כך מגעילים, פשיסטים, שונאי זרים, מחוללי מהומות.את הסיסמאות על מכביזם תעזבו בצד. אתם לא מבינים אותם בכלל. אתם מפרשים רק את הצד השואף לניצחון בהם. יש עוד ערכים.תהיו מכביסטים אתם ואחרי זה תבואו בדרישות לאחרים.תהוו דוגמה ולא חקיינות זולה לביתר.תמצאו את היחוד שלכם. תהיו מקוריים. אם הייתי קאמאנאן הייתי בורח ממכם.איבדתם צלם אנוש.לפעמים מפסידים,לפעמים מנצחים אבל תישארו בני אדם. עם כבוד.ותפסיקו ליילל פה על מות המכביזם. הכלבים קוראים אותכם מצטטים אתכם וצוחקים עליכם. תהייו שקולים גם שזה באמת מאד קשה בשבועיים האחרונים.תמיד יש עוד עונה, עוד דרבי, עוד משחק. בסוף נצא מזה. שלוש עשרה שנה הלכנו במידבר אבל היינו חזקים כלפי חוץ ומבפנים.

מסכים עם כל מילה,זאת באמת לא רוח מכבי...

לא הייתי אתמול אבל לפי מה שאני מבין הנהמות לא היו במשחק או ביציע אלא רק מאוהדים בודדים שבאו לקרית שלום אחרי המשחק,

זה עדיין מיותר ומכוער מאד,עם כל הכעס על השחקנים.

בטח שאני די בטוח שקמאנן ומסודי הם מאחרוני האשמים במצבנו.

זאת תגובה של משתמש אחר, לפני שנה בערך:

בוא נתחיל בעובדה שאין מקום לגזענות בכדורגל (או בחיים בכלל).

לדעתי כל אחד שלא מבין את העובדה הזאת, ועדיין גזען, לפחות שלא יחצין את זה. אם הוא כן יחצין את זה, אז יש פה כבר מספר אופציות לנו או לקבוצה/משטרה:

1- בפעם הבאה שמישהו יזרוק הערות גזעניות ביציע היס"מ ייכנס ויפוצצו אותו מכות. מכיוון שזאת לא אופציה בריאה, ולא אני ולא אתם רוצים לראות את זה קורה, נעבור לאופציה שתיים.

2- בפעם הבאה שמישהו יזרוק הערות גזעניות, צוות מטעם השחקן/אולטראס ידפוק לו מכות. מכיוון שהאנשים הללו הם חברים סביר להניח של הארגונים הללו, אני לא חושב שזאת אופציה טובה.

3- בפעם הבאה שמישהו יזדרוק הערות גזעניות, כולם, אבל כולם ייתרחקו ממנו. לגמרה. יהיו מסביבו 4 שורות סטריליות, ונראה אם יהיו לו את הביצים להמשיך. אני חושב שלא. כי כשהוא מוקף באנשים הוא מרגיש ביטחון לצעוק את מה שהוא צועק, אבל כשהוא לבד? אין מצב.

4- להסביר נגד: בלתי אפשרי מהסיבה המאוד פשוטה שניסיתי את זה כבר מספר פעמים, כולל לדבר עם אנשי הגדר של אירגון מסויים שהוא לא "השחקן", והתגובות נעו בין לא איכפת לנו לבין תשתוק או שתקבל מכות.

מי שתפסו אותו מתגזען ביציע, שלא יתפלא על עונש, כל עונש, שהוא יקבל. הוא בחר לעשות מעשה מסויים, ועכשיו הוא צריך לחיות עם התוצאות, ולא משנה אם הוא מצטער או לא. אנשים לא יכולים להתנהג כמו בבונים לא מפותחים ואז לצפות שיתנו להם להסתובב מחוץ לכלוב...

אני בעד אופציה שלוש ממה שהצעתי. בואו נבודד את הגזענות. בואו נראה להם שאף אחד לא מסכים עם הדרך שלהם. המדינה לא תחנך אותם. הקבוצה לא תחנך אותם. אם אנחנו בתור אוהדים/ חברים שלהם לא נחנך אותם - כולנו נסבול מהתוצאות.

תעיפו את הגזענות מהיציע !!!

:wubyellow3: :wubyellow3: :whistling:

מי שמגן על הנוהמים - כמה אפשר לזיין תשכל? אם אתם הייתם שחקני כדורגל ווהייתם משחקים באיטליה למשל והקהל שלהם היה צועק לכם מוות ליהודים אחרי הפסד (ובמיוחד אחרי שנתתם שבעה שערים והייתם השחקן הטוב ביותר העונה) - תאמינו לי שזה היה מפריע לכם יותר מהכל והייתם עוזבים או עושים דווקא,

אז לפני שאתם "גברים" (נמושות אחושרמוטה, גברים לנהום לקמנאן שאתם 20 אנשים אחרי גדרות, אני רוצה לראות את הגבר שיבוא אל קמנאן לבד בפנים וינהם לו - מה שהוא רוצה הוא מקבל ממני) תהיו בני אדם,

לפני שאתם "חוליגנים" , תהיו אוהדים,

לפני שאתם מחברים עוד שיר יפה (באמת יפה) , תעשו מה שאפשר ,למרות שזה לא הרבה יותר מידי כי כמה באמת אפשר לעשות? , כדי למגר את התופעה הזאת,

כן ירבו אנשים כמוך "המכבייה".

אם באמת אנשים נהמו זה ביזיון..

וגם אם נפסיד 4-0 להפועל טובא זאת לא סיבה לנהום לשחקנים של הקבוצה שלנו בגלל שהם שחורים!!! לשרוק בוז אפשר ואף רצוי אבל לנהום?? מה אנחנו פשיסטים??

ובכלל, בלי קשר לצבע העור או לנהמות האחרונים שצריך לבוא אליהם בטענות כאלה הם שחקנים זרים שאחד מלך השערים שלנו והשני הצטרף לפני שנייה...

קודם כל לבוא בטענות למאמן, אחר כך לשחקני הבית, ורק בסוף לשחקני החיזוק.

באמת שאני מתשגע כאן ...

השחקנים הבני זונות האלו אתמול הפסידו לקבוצה של שקל וחצי מהליגה השלישית ומה שמעניין אותכם זה אם כמה אוהדים נהמו למסודי וקאמנאן או לא ????

בונא אתם לא תופסים ??? מה זה הם לא יתאמצו בשבילנו ??? מי הם בכלל ?????????????

כוס אמא של כל מי שלבש אתמול חולצה של מכבי באמת מזדיינים אחד אחד שיהיה להם את האומץ בכלל להרים ראש ולהגיד משהו על הקהל הזה שהולך איתם השנה כמו ששום קהל לא הלך בארץ כבר שנים ... שממשיך לבוא למרות שהוא מקבל זין כל פעם ואתמול שזה באמת אחד השיאים אז היו כמה שנהמו כי אין כבר מה לעשות אנשים אתמול הוציאו הכל ולאנשים נשבר הזין שזה השחקנים שלהם שלובשים את החולצה של מכבי כאילו זה הפועל או איזה חולצה שהם קנו בשוק ...

אז שילכו להזדיין וכל מי שקילל אתמול או עשה מה שעשה אז זו זכותו המלאה כי מכבי שלו הרבה לפני כל המזדיינים האלו שבטח גם יצאו אתמול ורק ספרו את הכסף שנכנס להם בסוף החודש וממשיכים להשתין עליי ועליכם ועל כל האוהדים של מכבי שבוע אחרי שבוע ..

"החולצה של מכבי".בוא תספר לי עליה קצת. מה היא אומרת לך? ואיך גילית פתאום, ששחקנים לא ראויים לובשים אותה. ומה צריך לעשות להם.ואיך.אם "החולצה" חשובה לך , תבוא מול סכנין ותן להם גב כאילו אין מחר.כי הבית בוער וזאת הדרך היחידה. ותשאיר למי שצריך לנהל(נימני ,לא? הוא מקובל על כולם, לא?) לנהל.אתה לא תורם ל"חולצה" כלום אם אתה חושב שחייבים לך משהו. אהבה אמיתית אינה תלויה בדבר ובלעדיה לא היינו קמים אחרי העשר אפס כדי להכות את הכלבים בגמר( רק חודש אחרי).אתה לא היחידי שסובל ואף אחד לא הבטיח לך זכות אלוהית על תארים.לך תנהם בספארי, אם אתה לא יכול להתאפק...למרות שאני לא בטוח שגם שם זה ראוי.