Jump to content

יניב קטן

GoMta

Recommended Posts

טוב,אצלנו משחקים גיגס חלב ופאטו תעשו לי טובה הוא 3 רמות מעל כל מה שיש לנו - ברוך הבא יניב קטן

בוא נניח שהוא באמת בכמה רמות מעל מה שיש לנו עכשיו, זה אומר שאנחנו צריכים להביא אותו?

מדברים כאן על אליפות (ושוכחים שעוד לא נשארנו בליגה), בשביל זה יניב קטן לא מספיק טוב.

אם מכבי היתה נשארת בידיים של לוני אז יכול להיות שהוא היה רכש יחסית טוב, וגם זה מאוד תלוי בעלות הכספית.

בוא נניח שהוא באמת בכמה רמות מעל מה שיש לנו עכשיו, זה אומר שאנחנו צריכים להביא אותו?

מדברים כאן על אליפות (ושוכחים שעוד לא נשארנו בליגה), בשביל זה יניב קטן לא מספיק טוב.

אם מכבי היתה נשארת בידיים של לוני אז יכול להיות שהוא היה רכש יחסית טוב, וגם זה מאוד תלוי בעלות הכספית.

נכון כי קטן עוד לא זכה באליפות..

ואני גם לא מחזיק ממנו יותר מדיי, אבל לליגה שלנו הוא בסדר גמור.

נכון כי קטן עוד לא זכה באליפות..

ואני גם לא מחזיק ממנו יותר מדיי, אבל לליגה שלנו הוא בסדר גמור.

אתה חושב שקטן הוא מה שהביא לחיפה את האליפויות?

מבין רוסו, בוקולי, ז'וטאוטאס, איגביני, פראליה, טל, זנדברג ושאר הכוכבים שהיו שם לאורך השנים לדעתי הוא תמיד היה השחקן הפחות טוב. זה שמשחק עם תותחי על סביבו ואף אחד לא מבין מה הקשר שלו אליהם.

הוא אולי לא שחקן נורא ואיום, אבל אני גם לא בטוח שהוא מה שבמכבי צריכים לחפש (אם נישאר בליגה...), ומי אמר בכלל שצריך להביא ישראלי לעמדה שלו? יש אחת עשרה עמדות על המגרש, מותר להביא חמישה זרים ועוד אינסוף יהודים שנמני יחפש, מכל העמדות אתם רוצים לאייש בישראלי דווקא את זאת שיהיה בה הכי יקר לעשות את זה? אני בספק אם הוא שווה חצי ממה שהוא מרוויח.

ישראלי טוב צריך להביא לכל עמדה

החל ממגרשווילי וכלה בקטן

מגרלשווילי? כמו שביסטר כתב כשהציעו את מליקסון, כבר ירדנו ליגה ולא סיפרו לי?

מגרלשווילי? כמו שביסטר כתב כשהציעו את מליקסון, כבר ירדנו ליגה ולא סיפרו לי?

הפסקתי להבין אתכם כבר

תן לי רשימה של 10-12 ישראלים שתספק אותך.

תשתדל שלא כולם יהיו דור מלול

הפסקתי להבין אתכם כבר

10-12 ישראלים להרכב אתה לא תביא, נתחיל מזה.

אם אתה רוצה להביא את מגרלשווילי לספסל, מילא.

עכשיו, סגל ישראלי להרכב שאני חושב שיהיה סביר אם נישאר בליגה: יובל שפונגין, דור מלול, רודי חדד, אבי יחיאל, מאור בוזגלו (נניח שאפשרי), דדי בן-דיין אם אתה רוצה מגן שמאלי. הנה, כבר יש לך שישה שחקנים עם אזרחות ישראלית, ופחות מחמישה שחקנים מבחוץ אני בספק רב אם מכבי תביא. רכש ישראלי בכל מקרה לא יהיה מה שיביא את האליפות, אם היא תבוא, אם נהיה בליגה. אין ישראלים שהם מציאה, ארבעה ישראלים שאני חושב שבסדר להרכב כבר יש לנו, מאבק האליפות יוכרע לפי הרכש הזר בכל מקרה.

הפסקתי להבין אתכם כבר

אני אתן לך כמה ישראלים שישדרגו את הקבוצה ו\או ישלימו את הסגל בצורה טובה,הרבה יותר טובה מחלוץ שלא כובש ולא מסכן את השער, כבר יש לנו כאלו ובשפע:

אוהד לויטה - להחליף את יבריץ עונה הבאה שצריכים את המקומות של הזרים כי יהיו פחות, הוא גם בחצי מהגיל שלו אז זאת השקעה לטווח הארוך,

נאור פסר - צעיר מוכשר, למרות השער העצמי שנתן לאחרונה -המקבילה השמאלית של יובל שפונגין - ובהחלט יותר טוב משטרית ומסיקה,

דקל קינן - אם לא נהיה מושפעים ונגיד "הוא ירוק לא רוצים אותו!", כאילו מדובר על יוסי אבוקסיס או משהו חס ושלום, בלם מצויין - שוב במיוחד שתוכל להביא רק ארבעה זרים , לצד ביזרה הם יכולים להיות צמד לא רע בכלל.

ישראלביץ - למרות הגובה, למרות הכל, שחקן מצויין - במיוחד לסגל, ומידי פעם אפילו להרכב, אם לרודי חדד היה את השכל שלו הוא היה אחד השחקנים הטובים.

דמארי - אחד המעצבנים אבל שחקן מצויין,במחזורים האחרונים כובש כמעט בכל משחק,מסכן את השער ומה לא, יהיה החתמה מצויינת.

תמיר כהן - אם יתייאש מהישיבה על הספסל באנגליה,למרות שגם אם כן זה לא יקרה כל כך מהר , חובה להביא אותו , גם במכבי הוא לא היה כזה רע, אבל אח"כ בנתניה בכלל הוא פרץ - אם נשכח את משקעי העבר, פשוט קשר אחורי מצויין .

טוטו תמוז - נמצא כרגע ביכולת רעה, מסוכסך עם כל מה שזז בבית"ר, אבל זה לא מוריד מהפוטנציאל של הבחור , אולי הוא עוד יחזור לשחק ולכבוש בבית"ר והכל יתהפך- אבל כרגע בהחלט יש אפשרות שהוא ימאס על הצוות המקצועי ויוכל בהחלט למצוא את עצמו אצלנו.

אלמוג כהן - מנתניה, עוד החתמה עם פוטנציאל ענק וראייה לטווח הבינוני-רחוק.

רצית 12? לא צריך 12, כתבתי לך שמונה בערך (אין לי כוח לספור) שאחד אחד ישדרגו את הקבוצה פי אלף מיניב קטן, וכמו שאתה רואה לא הייתי כמו הילדים המושפים :"בוזגלו!!", כל השמות פה ריאלים במיוחד עם כמה $$$ של שניידר.

כל עוד הוא עדיף על יניב עזרן,עומרי רון ודודו ביטון אני לא רואה סיבה לא להביא אותו מקצועית.

דבר שני חיפה זאת עדיין לא הפועל מה ביג דיל בלהביא שחקנים משם? הוא עשה משהו רע למכבי? לא זכור לי.

(לא מקצועית כמובן).

תפנימו שכמה שיותר ישראלים לקבוצה יותר טוב לנו.

במיוחד ישראלי כמו יניב קטן לדעתי הוא תפור עלינו הוא השחקן שחסר לנו בהתקפה והוא מתאים למשחק של מכבי הרבה יותר משל חיפה.

תמיר כהן - אם יתייאש מהישיבה על הספסל באנגליה,למרות שגם אם כן זה לא יקרה כל כך מהר , חובה להביא אותו , גם במכבי הוא לא היה כזה רע, אבל אח"כ בנתניה בכלל הוא פרץ - אם נשכח את משקעי העבר, פשוט קשר אחורי מצויין .

לא שוכח לא סולח חתיכת סמרטוט.

'' אני לא מתכוון לחזור למכבי בעתיד''

תמות יזבל אבא שלך מכביסט פידחת אותו מספיק.

אני אתן לך כמה ישראלים שישדרגו את הקבוצה ו\או ישלימו את הסגל בצורה טובה,הרבה יותר טובה מחלוץ שלא כובש ולא מסכן את השער, כבר יש לנו כאלו ובשפע:

אוהד לויטה - להחליף את יבריץ עונה הבאה שצריכים את המקומות של הזרים כי יהיו פחות, הוא גם בחצי מהגיל שלו אז זאת השקעה לטווח הארוך,

נאור פסר - צעיר מוכשר, למרות השער העצמי שנתן לאחרונה -המקבילה השמאלית של יובל שפונגין - ובהחלט יותר טוב משטרית ומסיקה,

דקל קינן - אם לא נהיה מושפעים ונגיד "הוא ירוק לא רוצים אותו!", כאילו מדובר על יוסי אבוקסיס או משהו חס ושלום, בלם מצויין - שוב במיוחד שתוכל להביא רק ארבעה זרים , לצד ביזרה הם יכולים להיות צמד לא רע בכלל.

ישראלביץ - למרות הגובה, למרות הכל, שחקן מצויין - במיוחד לסגל, ומידי פעם אפילו להרכב, אם לרודי חדד היה את השכל שלו הוא היה אחד השחקנים הטובים.

דמארי - אחד המעצבנים אבל שחקן מצויין,במחזורים האחרונים כובש כמעט בכל משחק,מסכן את השער ומה לא, יהיה החתמה מצויינת.

טוטו תמוז - נמצא כרגע ביכולת רעה, מסוכסך עם כל מה שזז בבית"ר, אבל זה לא מוריד מהפוטנציאל של הבחור , אולי הוא עוד יחזור לשחק ולכבוש בבית"ר והכל יתהפך- אבל כרגע בהחלט יש אפשרות שהוא ימאס על הצוות המקצועי ויוכל בהחלט למצוא את עצמו אצלנו.

אלמוג כהן - מנתניה, עוד החתמה עם פוטנציאל ענק וראייה לטווח הבינוני-רחוק.

רצית 12? לא צריך 12, כתבתי לך שמונה בערך (אין לי כוח לספור) שאחד אחד ישדרגו את הקבוצה פי אלף מיניב קטן, וכמו שאתה רואה לא הייתי כמו הילדים המושפים :"בוזגלו!!", כל השמות פה ריאלים במיוחד עם כמה $$$ של שניידר.

כל השמות שנתת פה חוץ מישראלביץ שווים לתחת, אבוי לנו.

תראו את האנשים פה, אנחנו שתי נקודות מירידת ליגה והם מתכננים כבר קבוצה לאליפות.

קודם נתאושש קצת, נאגור כמה נקודות ,ננשום עמוק ואז אולי נחשוב על שמות כמו קטן ובוזגלו.

בנתיים הם רבים על מקום בגביע אופ"א ואנחנו נאבקים בהרצליה.

מה הקשר??????

באמת אבל באמת שאני לא תופס ממנו שחקן

ודווקא כבנאדם אני מעריץ אותו הוא באמת בנאדם גדול

אבל לפי מה שאני רואה בשנתיים האלה מאז שהוא חזר מאנגליה הוא לא אותו שחקן שיצא

חוץ מזה אני שם זין על כל קהל שהוא לא מכבי זה לא מעניין אותי

מה הקשר בין זה למה שכתבת בתגובה הקודמת שלך[??????????]

בהודעה קודמת אמרת שאתה לא רוצה אותו,אבל אם כבר שיבוא כדי שיהיה אפשר לצחוק על אוהדי חיפה.

אז ממה אכפת לך מטובת הקבוצה ?!או לרעת אוהדי מכבי חיפה ?!?!

מפחיד כמה שבן אדם יכול להיות מושפע ומסכן.

היית רוצה להיות חצי מהבנאדם,אפס שכמוך.

מצחיקים אתם..

יניב בחיים לא יעבור אליכם,כי יש לו כבוד עצמי. :wub:

ויותר חשוב מזה,הוא בבית.

והוא לא יעזוב ת'בית בחיים,גם אם זה לא יהיה מרצון

אף אחד לא יעבור על זה בשקט.

הוא הזהות של מכבי,הוא הכל.

כמו שאמרו חכמים ממני,הוא האולטראס שעל המגרש.

וכל המזלזלים פה יש לכם בקבוצה שחקן ברמה של יניב?

ב9 וחצי שנות קריירה במכבי חיפה לקח 5 אליפויות ,השתתף בליגת אלופות, פעמיים רבע גמר ושמינית גמר אופ"א, ופעמיים שחקן העונה.

20 אלוהים.

מצחיקים אתם..

יניב בחיים לא יעבור אליכם,כי יש לו כבוד עצמי. :rolleyes:

ויותר חשוב מזה,הוא בבית.

ב9 וחצי שנות קריירה במכבי חיפה לקח 5 אליפויות ,השתתף בליגת אלופות, פעמיים רבע גמר ושמינית גמר אופ"א, ופעמיים שחקן העונה.

20 אלוהים.

ועדיין לא הגיע ל-10% מאבי נימני.

ואתם לא ל-50% ממכבי.

קיצור קוף ירוק לחיפה אין פורום?

יאלה סע סע

מצחיקים אתם..

ויותר חשוב מזה,הוא בבית.

20 אלוהים.

:unsure:

מצחיקים אתם..

ויותר חשוב מזה,הוא בבית.

20 אלוהים.

ברמה שלו יש הרבה.

גם במכבי הרצליה ובני יהודה יש.

לדוגמא מהרן ראדי, שכבש בדיוק כמו קטן ובישל 2 יותר.

נכון, לקטן יש 5 אליפויות, הוא היה בליגת האלופות באופ"א וכל זה...

אבל.

אם ניקח בחשבון שניה את סגל השחקנים שהיה מסביבו בתוספת הליגה המאוד חלשה שהייתה, נראה שהוא לא איי איי איי...

סה"כ שחקן של 5-6 גולים בעונה בממוצע.

בעונה הכי טובה שלו נתן 8 וזאת גם הייתה העונה באמת הכי טובה שלו עם 14 בישולים בנוסף לזה.

אבל רבאק נו, יעקובו ב-4 עונות נתן יותר ממנו בכל הקריירה.

אפילו עמיר תורג'מן חלוץ יותר טוב ממנו, סטטיסטית.

על לב ונשמה אפשר להתווכח, יש משפט שאומר "יורקים עליך ואתה חושב שזה גשם", כנראה שזה המצב אצלכם.

אבל בסדר, תמשיכו לחיות בסרט, אולטראס על המגרש חחחח...

הדבר היחיד שאני מסכים איתו ממה שרשמת זה שהוא הזהות שלכם.

ואני לא חושב שאני צריך להרחיב בעניין.

בלוף.

מצחיקים אתם..

ויותר חשוב מזה,הוא בבית.

20 אלוהים.

סלח לי, אבל אני פשוט חייב.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ברמה שלו יש הרבה.

גם במכבי הרצליה ובני יהודה יש.

לדוגמא מהרן ראדי, שכבש בדיוק כמו קטן ובישל 2 יותר.

נכון, לקטן יש 5 אליפויות, הוא היה בליגת האלופות באופ"א וכל זה...

אבל.

אם ניקח בחשבון שניה את סגל השחקנים שהיה מסביבו בתוספת הליגה המאוד חלשה שהייתה, נראה שהוא לא איי איי איי...

סה"כ שחקן של 5-6 גולים בעונה בממוצע.

בעונה הכי טובה שלו נתן 8 וזאת גם הייתה העונה באמת הכי טובה שלו עם 14 בישולים בנוסף לזה.

אבל רבאק נו, יעקובו ב-4 עונות נתן יותר ממנו בכל הקריירה.

אפילו עמיר תורג'מן חלוץ יותר טוב ממנו, סטטיסטית.

על לב ונשמה אפשר להתווכח, יש משפט שאומר "יורקים עליך ואתה חושב שזה גשם", כנראה שזה המצב אצלכם.

אבל בסדר, תמשיכו לחיות בסרט, אולטראס על המגרש חחחח...

בלוף.

אתה מוזמן להמשיך לצחוק עד מחר,אתה תאכל את הכובע בגדול.

יניב הוא מכבי חיפה.יניב מחובר לקהל ברמות שאי אפשר לתאר,ואתם יכולים להמשיך לזלזל עד מחר..

ובקשר לאיכות שלו בתור שחקן,אין צורך לפתוח כאן את מחזור 4 נכון?

איך לעזאזל אתה אומר שקטן חלוץ ואתה מצפה שמישהו יסכים לטענות שלך כלפיו?

זה מראה על חוסר הבנה בסיסי בכדורגל.

אפילו קטן עצמו לא מעז להגיד שהוא חלוץ.

קטן משחק בתפקיד ראול, שחקן חופשי שמוסר, מבשל, בועט מרחוק, פורץ באגף לפעמים ובעצם מניע את החלק הקדמי של הקבוצה.

כשקטן לא על המגרש אין מי שבא לקבל כדור בחוצים, אין מי שלא מפחד בדקות לחוצות לקחת אחריות, אין מישהו שעושה משהו בחלק הקדמי. פשוט אין.

קטן עושה הרבה טעויות כי הוא היחיד שיש לו ביצים בקבוצה הזאת לקחת יוזמה.

קטן אשם כי מצפים מממנו לעשות עבודה של שלושה שחקנים.

קטן הוא שחקן כדורגל אדיר, שצריך לידו שחקנים עם אופי ופחות שחקנים עם יכולת.

כשבקבוצה הזאת יפסיקו לחשוב "נשלח כדורים לקטן והוא כבר יעשה משהו" אז אולי קטן יחזור לעצמו סוף סוף.

עד אז הוא היחיד שעושה משהו, היחיד שמנסה, היחיד שאיכפת לו מזה שהקבוצה "רק" במקום השלישי,

היחיד שיודע מה זה מכבי חיפה.

בלוף.

האמת שהוא אמר שקטן הוא הזהות שלנו