Jump to content

יניב קטן

GoMta

Recommended Posts

למה לצאת מהסרט?

יניב קטן לא סובל את הקהל שלכם, הוא יצא עליו כמה וכמה פעמים, בכל מקום הוא אמר שיש לכם קהל מפונק ומגעיל, וחבל שהוא חזר.

אז מה יעצור בעדו לעבור? האהבה למועדון?(כן בטח) אהבה לקהל?(ברור!) מה יעצור בעדו? ביום שהוא יראה יותר כסף משהוא רואה בחיפה, הוא יבוא אלינו ויתן לכם וואחד יריקה ירוקה כמו שאתם אוהבים ישר לפה, ואתם תמשיכו לגונן עליו.

אז רגע, יניב קטן הוא הסמל? או שבעצם זנברג? או שבעצם בנאדו? או אלון חרזי? פאק אני לא מעודכן.

משומר...

זה כזה צפוי שאחרי שהוא יעזוב אותם.. פתאום ניר דבידוביץ' יהיה ה"סמל" עאלק שלהם

אוהדי חיפה סתם משלים את עצמם, הקבוצה בה ישחק יניב קטן בעונה הבאה תלויה יותר במכבי ת"א ומכבי חיפה מאשר ביניב קטן עצמו.

הוא מבחינתו עכשיו עוזב אותם.

תבינו דבר אחד טוב טוב

המועדון העלוב והקטן שלכם לעולם לא יצליח להביא שחקן במכיב חיפה

נמני לא יכול לנהל תחנת לוטו

יש לכם קבוצה חובבנית ולא משנה כמה בעלי בית תחליפו

לא קטן לא דקל קינן לא אף אחד

אתם פשוט מצחיקים אותי שאתם מדברים על שמות כאלה לא רק ממכבי חיפה מכל הליגה

ואתם חושבים שבאמת אתם תחתימו אותם

הגיע הזמן שתכניסו לכם לראש

אף אחד לא סופר אותכם

כן אהה

ככה אמרתם על רוסו..שאין מצב שהוא יעזוב..

ראינו מה קרה בסוף

גם אתם וגם יענקל'ה שחר הדגול קיבלתם זין אחושרמוטה

אנחנו לא חושבים שנחתים את קטן,כי אפחד לא רוצה אותו

מושפלים קנאים

מצחיקות כל תגובות ה"לך תמצוץ ל.." כשהן באות מ..איך לומר את זה בעדינות.. מוצצים אחרים (אהמ אבי נימני)

בכל מקרה, בחייאת, צאו מהסרט כבר.. יניב קטן לא ידרוך אצלכם ואני מוכן לשים על זה הרבה מאוד כסף.. פשוט אין לכם מושג.

אמן...

מהפה שלך לאוזניים שלו(של קטן שיש לו אוזניים די קטנות ביחס לקוף שיורק על אנשים אהמ סליחה על אוהדים שהוא ה"סמל" שלהם) ושל אלוהים.

שורה תחתונה?

לכו כבר מהפורום חבורת זונות...תמצאו יריבה בחיפה...

ראובן עטר הוא הסמל של חיפה של בית"ר של נתניה של הפועל חיפה...קיצור הבנתם את הרמז...

גם רביבו סמל לא?

למה לצאת מהסרט?

יניב קטן לא סובל את הקהל שלכם, הוא יצא עליו כמה וכמה פעמים, בכל מקום הוא אמר שיש לכם קהל מפונק ומגעיל, וחבל שהוא חזר.

אז מה יעצור בעדו לעבור? האהבה למועדון?(כן בטח) אהבה לקהל?(ברור!) מה יעצור בעדו? ביום שהוא יראה יותר כסף משהוא רואה בחיפה, הוא יבוא אלינו ויתן לכם וואחד יריקה ירוקה כמו שאתם אוהבים ישר לפה, ואתם תמשיכו לגונן עליו.

אז רגע, יניב קטן הוא הסמל? או שבעצם זנברג? או שבעצם בנאדו? או אלון חרזי? פאק אני לא מעודכן.

שמע.. אני לא בא לשכנע אף אחד. זה ידוע שאי אפשר לשכנע אתכם בכלום. אתם פשוט מדברים על קטן בלי לדעת כלום.. וחבל.. אז צאו מהסרט וזהו.

שמע.. אני לא בא לשכנע אף אחד. זה ידוע שאי אפשר לשכנע אתכם בכלום. אתם פשוט מדברים על קטן בלי לדעת כלום.. וחבל.. אז צאו מהסרט וזהו.

אני יודע מה קטן אמר עליכם בלי להכיר אותו, זה מספיק לא?

חסרי חיים.

השאלה שלי אם גם האוהדים שלנו נמצאים אצלהם בפורום בכמויות כאלה?

זה משהו שגם אני רציתי לדעת..

האם גם לנו יש נציגים שעושים בושות בפורומים של קבוצות אחרות? (או שלדעתם לא עושים בושות אבל כשאוהד של קבוצה אחת נמצא בפורום של קבוצה אחרת זה תמיד מביש)

זה משהו שגם אני רציתי לדעת..

האם גם לנו יש נציגים שעושים בושות בפורומים של קבוצות אחרות? (או שלדעתם לא עושים בושות אבל כשאוהד של קבוצה אחת נמצא בפורום של קבוצה אחרת זה תמיד מביש)

יש הבדל בין להיות בפורום אוהדים של יריבות ולעשות צחוק מעצמך לבין להיות בפורום אוהדים של יריבות ולעשות צחוק מהגולשים הקבועים בפורום.

רוצה דוגמא?

קחו את GATE13 החביב, הוא ללא ספק החלק הראשון.

תמים לעומת זאת, די עושה לכולם פה בית ספר. (חובה לציין שיש כמה צדיקים ששומרים על כבודנו)

יש הבדל בין להיות בפורום אוהדים של יריבות ולעשות צחוק מעצמך לבין להיות בפורום אוהדים של יריבות ולעשות צחוק מהגולשים הקבועים בפורום.

רוצה דוגמא?

תמים לעומת זאת, די עושה לכולם פה בית ספר. (חובה לציין שיש כמה צדיקים ששומרים על כבודנו)

אתה צודק שתמים עוד לא לגמרי מפדח את עצמו, ולא חוצה קווים אדומים, אבל לדעתי הוא עושה הרבה יותר נזק תדמיתי לעצמו (ואם משליכים מזה גם בכללי על אוהדי בית"ר) מאשר לאוהדי מכבי, והיה טוב גם לו וגם למוניטין של אוהדי בית"ר בפורום אם הוא לא היה פה...

אתה צודק שתמים עוד לא לגמרי מפדח את עצמו, ולא חוצה קווים אדומים, אבל לדעתי הוא עושה הרבה יותר נזק תדמיתי לעצמו (ואם משליכים מזה גם בכללי על אוהדי בית"ר) מאשר לאוהדי מכבי, והיה טוב גם לו וגם למוניטין של אוהדי בית"ר בפורום אם הוא לא היה פה...

הוא מסובב את כל אוהדי מכבי פה, זה לא משנה שהוא לא אומר דברים חכמים אבל הוא מצליח לגרור את כולם פה אחריו לדיונים לא קשורים לנושא וזה קורה בכל נושא שהוא מגיב בו..

לא יודע מה איתך..

אני לא ראיתי את נימני אומר מילה רעה על הקהל של מכבי , גם כשסילקו אותו מהקבוצה...

לא ראיתי את אבוקוף עושה את זה

ולא את קורנפיין

ולא שום סמל אחר...

"סמל" לא יכול ללכת עם לכלוכים על הקהל.. עם זה שהוא עושה טובה שהוא חזר לארץ ומאז לא עושה כלום וסתם מקבל כסף...

לא יודע מה איתך..

אני לא ראיתי את נימני אומר מילה רעה על הקהל של מכבי , גם כשסילקו אותו מהקבוצה...

לא ראיתי את אבוקוף עושה את זה

ולא את קורנפיין

ולא שום סמל אחר...

"סמל" לא יכול ללכת עם לכלוכים על הקהל.. עם זה שהוא עושה טובה שהוא חזר לארץ ומאז לא עושה כלום וסתם מקבל כסף...

אני לא דיברתי על זה בכלל.... מה שאמרתי זה שאין סיכוי שהוא ישחק במכבי תל אביב.

אני לא דיברתי על זה בכלל.... מה שאמרתי זה שאין סיכוי שהוא ישחק במכבי תל אביב.

טוב גבר

אין סכוי עכשיו אני רגוע :wubyellow3:

מענין אותי מה תיהיה התגובה שלך שבקיץ קטן ילבש צהוב כחול ולא אני לא מחזיק מקטן

אבל איפו שהוא ישחק תלוי יותר במכבי ת"א מאשר בקופיקו שלך

טוב גבר

אין סכוי עכשיו אני רגוע :wub:

מענין אותי מה תיהיה התגובה שלך שבקיץ קטן ילבש צהוב כחול ולא אני לא מחזיק מקטן

אבל איפו שהוא ישחק תלוי יותר במכבי ת"א מאשר בקופיקו שלך

עזוב עכשיו הכל

מה האינטרס של שחקן כדורגל שמשחק בליגת העל בקבוצה שתהיה באירופה

לשחק בקבוצה שנלחמת על החיים שלה

ובכלל לא בטוח שבעונה הבאה תהיה בליגה

רוצה דוגמא?

התנשאות מהולה בהיתממות כדרך חיים, זה לא בית ספר. למרות שהוא אמנם משפר מעט את התדמית הבית"רית בכך שמוכיח שאנאלפביתיות אינה רווחת לחלוטין בקרב אוהדי בית"ר, יש כמה אוהדים אחרים שבאמת מעלים את רמת הפורום ולא סתם מעוררים פרובקציות.