Jump to content

בין 1994 ל-2008

Recommended Posts

היה רגע אחד אתמול שהרגשתי מנצח מכל בחינה שהיא

וזה היה הרגע שבו הדגל הענק הזה נפרס לנו מעל הראש שלי ומעל הראשים של הרבה אחרים כאן!

הרגע הזה שאחרי הקונפטי, הרגע הזה שאחרי שאתה קולט שהנה הדרבי מגיע, הנה השחקנים עולים על המגרש,

הרגע הזה שבו כל המטריות והדגלים מתחילים לרדת למטה, הרגע שבו החבר'ה למעלה מקבלים סימן ומתחילים לגלגל כלפיי מטה את הדגל הענק הזה

הרגע הקטן הזה בו אתה מרגיש את הדגל, רואה אותו אוחז אותו, נוגע בו הנה הוא אצלך ביד והנה אתה באופן אינסנטקטיבי כעבור חצי שנייה מתכופף ומעביר את הפיסת בד הזו

שאתה אוחז בה ומרגיש כ"כ גאה שהיא אצלך ביד הלאה כלפי מטה לכל מי שיושב מולך, ואתה נותן מבט לבנאדם שלפנייך שמחכה בציפייה עמוקה שהחתיכת בד הכחולה הזו תגיע גם אליו,

שגם הוא יהיה שותף להורדת הדגל הענק הזה עם המסר העצום הזה, בכנות אני אומר לך בזמן שהדגל היה מעל הראש שלי רציתי ללכת הביתה יחד עם אביב הבוס רק לראות את הדגל !

שנים שהקהל של מכבי מתעסק בחרא, מתעסק בלקלל את לוני במשחקים שלפני הדרבי, מתעסק בשופטים שדופקים אותנו, מתעסק בהנהלה החדשה, מתעסק באיך הפועל יראו,

מתעסק בחרטות, במקום להתעסק בדבר הכי טהור שיש, להתעסק במכבי! בקבוצה המטורפת הזאת! באהבה שלא נגמרת באהבה חסרת כל היגיון,

אהבה שאתה נותן את כל כולך, סופר את הדקות בשביל דייט קר ומטונף של 90 דקות כולל החזרה שלך אותה הביתה, וזה שהיא תצא מהאוטו ותשאיר אותך עם הזין ביד ונשיקה על הלחי ללילה טוב,

במשך חודשים כבר העונה הזאת אכלנו את החרא הזה, ומסתבר שהוא טעים לנו! מסתבר שאנחנו אוהבים את הטעם הזה, כי עובדה שאנחנו התייצבנו אתמול, והתייצבנו מחזור קודם,

והתייצבו בקריית שמונה, ונתייצב גם בשבוע הבא בהרצליה ובשבוע שאחריו בבלומפילד ובכל השבועות שילוו אותם! בגלל סיבה אחת פשוטה שהיה כתובה לנו מול הפרצוף, ממש מתחת לאף

במשך 14 שנים, החל משנת 94 הסיבה הכ"כ פשוטה הזו חיכתה לנו מתחת לאף ואנחנו לא הבחנו בה בכלל, בוטחים בה, שמים אותנו מלפנינו ויודעים שזה פשוט מאוד ברור מאליו,

ואני לא חושב שחלק כאן מבינים את זה, אבל אתמול אולי הפסדנו את הדרבי אבל אני מבחינתי כאוהד זכיתי במשהו אחר, משהו חשוב הרבה יותר מניצחון בדרבי

אתמול הרגשתי הרגשה של מוות בתוכי, שכאילו משהו נכבה, להבה עצומה שהייתה צריכה להתפשט ולצאת החוצה כפרץ רגשות מטורף של ניצחון בדרבי המתוק, התחלף באש קטנה בלבסוף אתמול בתוספת

הזמן כבתה לה לגמרי ונשאר את תחושת העשן של אחרי, התחושה ש"יכלנו לעשות את זה, ולא עשינו, ונכשלנו, שוב! זה בגלל הבני זונות האלה.",

ועל זה אני מדבר כאן, הפסדנו בדרבי אבל זכינו בתשובה לשאלה הכי קשה בחייו של כל אוהד כדורגל -

אפילו לא לרגע אחד עצרנו ושאלנו, למה ? בכל השנים האלה שאנחנו סוחבים ורואים פה ושם איזה הישג, למה בעצם אנחנו כ"כ נמשכים לעוד ועוד מהקבוצה הזו? והתשובה בגוף השאלה,

מכבי או מוות :(

אוהב אותך דן רפפורט!

באמת תפאורה בת זונה, כשרואים דברים כאלה שמחים לתרום

רק חבל שאנשים הרימו את הדגלים מתחת לדגל הפריסה וקרעו אותו (אפשר לראות את החורים בתמונה הראשונה)

אני ישבתי בשער 2 עם חברים, ואז הדרבי מתחיל.

אוהדי הפועל עם טיפה קונפטי, השלט המוזר של נילחם עד זוב דם(שהיה בפונט גותי בסגנון כת השטן, מרשים! -_-) והמעין מוטות האלו עם אדום לבן.

ובשער 11? טיפה קונפטי ושלושה דגלים... מה, זהו? איזה מוזר...

ואז נפרס הדגל... זה היה יפיפה לחלוטין, פשוט מדהים, כל שער 2 נכנס לטירוף וכולנו היינו עם לסתות שמוטות ואוהדי הפועל הסתכלו בעיניים קנאיות וזנחו את המוטות המעפנים שלהם.

זה היה פשוט מהמם, חבל שלא הבאתי את המצלמה שלי.

עוד יותר חבל שלא ניצחנו, היו מדברים על זה עוד שנים.

אל תתנו לאף אחד לעבוד עליכם, יושבי שער 11, אנשי השחקן ה-12 ו"אפילו" יושבי השערים האחרים, הם האוהדים מספר 1 בארץ, וזה לא בגלל ששאר האוהדים גרועים, זה בגלל שאתם כ"כ טובים.

קראו לנו קהל של הצלחות, קהל שמתעסק בחרא - זה לא נכון וידענו שזה לא נכון, ואני, אישית, אמשיך להשתדל לבוא למשחקים, לתמוך כמה שיותר - כי אסור לרדת!

היה מדהים, חבל שלא סגרנו עיניין במחצית הראשונה.

כ"כ לא מגיע להם קהל כזה.

אירופה לכל דבר, פשוט כך.

לעמוד, להוריד את הכובע ולתת את הכבוד הכי גדול לעוסקים במלאכה.

אני אישית בכיתי אחרי המשחק ולא יכולתי להירדם כל הלילה, ולא בגלל שהפועל נצחו, לא בגלל שמכבי הפסידו, אלא אך ורק בגלל שכואב לי על הקהל.

תודה, אני אוהב כל אחד ואחת מכם.