Jump to content

איציק זוהר

Matan-

Recommended Posts

לכל מי שעוד בספק- איציק זוהר צהוב!

ראיינו אותו לידיעות אחרונות 7 לילות....

הוא סיפר על התקופה שהיה חולה בצהבת:

"תמיד ידעתי שאני צהוב, אבל לא ידעתי עד כמה"

על העונה הקשה של מכבי הוא אומר:

"המצב של המועדון מאוד כואב לי, זה בית שגדלתי בו. אכפת לי.

אני רוצה לצעוק שההתנהלות של מכבי כושלת, הרכש לא נכון ויש הרבה שחקנים שלא צריכים להיות שם".

:)

איזו הקפצה חח

תפסיק לבלבל תמוח

הוא חייב ליהיות אובייקטיבי, אם לא יעיפו אותו.

מה אתה רוצה שבגולים של מכבי הוא יצעק יש והשתולל או שהם סופגים שיבכה?

בהתקפה אחרונה של הפועל בדרבי הוא אמר "נו" כי השער היה ריק והוא לא בעט אז בתור פרשן הוא אמר נו תבעט

תאמין לי שאם הוא לא היה פרשן הוא קבוע בדרבים בשער כבוד מעודד את מכבי.

זוהר פרשן טוב מה הבעיה איתו?

מי אתם מעדיפים אולי את שרף "יש"?

או את רון "עם נמני לא יצמח דשא" קופמן?

או אולי החפירות של לחמן על שיטת היהלום?

די עם השטויות. הביאו שחקן שמכיר את העניינים שהוא פרשן טוב ויודע לדבר טוב שהוא הפרשן.

מי שראה את המשחק של הוותיקים ראה בדיוק כמה זוהר אוהב אותנו ואיך הוא שמח שהכניס את הגול נגד הפועל ואני אפילו שמעתי אותו אומר שבהליפות שלקחנו בב"ש הוא אמר שמכבי הביאו לחגיגות 100 אלף איש ושאף אחד לא יכול לעשות דבר כזה חוץ מי מכבי אז שבו בשקט הוא עושה את העבודה שלו כמו שצריךךךךך.

מכביסט או לא אני לא אוהב אותו בתור פרשן. הוא פרשן גרוע כל כך!

הוא קובע עובדות עוד לפני שבירר ב100% שהוא צודק. אחרי שכולם רואים בבירור שהוא טעה הוא לא יודה בכך אלא ימציא איזה סיבה מפגרת וימשיך לטעון שהוא צודק. טיפש...

1. פרשן מעולה. רואה מלא דברים ונתן ערך מוסף למשחק.

2. אחרי היום יש למישהו עוד ספק שהוא אוהד מכבי שרוף? לטעמי הוא הסיר כל ספק!

הוא לא בעד מכבי במשחקים שלה כי אחריי זה היו אומרים שהוא אובייקטיבי מידי... מה אתם רוצים שהוא יצעק "יש!" בגולים של מכבי? מה לעשות שהוא צריך לפרשן וכפרשן הוא לא יכול להיות אוהד, בדיוק כמו שאיינשטיין צועק כמו אידיוט גם כשהפועל מקבלים גולים.

רוב הזמן הוא מפרש די טוב, יש לו יציאות מפגרות אבל לאיזה פרשן בארץ אין?

הוא לא בעד מכבי במשחקים שלה כי אחריי זה היו אומרים שהוא אובייקטיבי מידי... מה אתם רוצים שהוא יצעק "יש!" בגולים של מכבי? מה לעשות שהוא צריך לפרשן וכפרשן הוא לא יכול להיות אוהד, בדיוק כמו שאיינשטיין צועק כמו אידיוט גם כשהפועל מקבלים גולים.

רוב הזמן הוא מפרש די טוב, יש לו יציאות מפגרות אבל לאיזה פרשן בארץ אין?

אני חושב שאחרי שזוהר אמר באמצע השידור לארבל : "זה כמו שאתה היית משדר את הפועל פתח תקווה" - הוא הסיר כל ספק לגבי אהדתו..

לא עשה את זה בסתר, לא ברמז, לא שום דבר! אמר קבל עם ועדה - שהוא אוהד מכבי תל אביב!

ולמי שממש לא בעניינים - ארבל הוא אוהד שרוף מילדות של הפועל פתח תקווה..

בגול של ביתר הוא פשוט הוציא אותי מדעתי כשהוא אמר את המשפט: "יש כאן אופסייד אבל זה לא משנה כל עוד המסירה הנפלאה של בן שושן" או משהו כזה..

גם אם יכבש הגול הכי יפה בעולם אופסייד זה אופסייד והגול צריך להיפסל לא משנה איך הוא נכבש.

איציק זוהר אוהד מכבי כשנוח לו. כשבא לו להראות עד כמה הוא אוהד מכבי הוא אומר משפטים לארבל כמו "זה כמו שאתה היית מפרשן את פ"ת".

ופתאום ברגע שהוא מוציא משפט בלי לחשוב על זה כמה דקות לפני אז יוצא לו "לו משנה נבדל או לא נבדל בו נתעסק במסירה ובגול היפה כל כך".

ואת האמת הוא גם פרשן לא משהו.

בגול של ביתר הוא פשוט הוציא אותי מדעתי כשהוא אמר את המשפט: "יש כאן אופסייד אבל זה לא משנה כל עוד המסירה הנפלאה של בן שושן" או משהו כזה..

גם אם יכבש הגול הכי יפה בעולם אופסייד זה אופסייד והגול צריך להיפסל לא משנה איך הוא נכבש.

וואי כמה שזה עיצבן ....עאלק לא משנה הוא אומר, היה נבדל יאדיוט גול לא חוקי.

לא בקשר לאיציק מישהו כאן בא להגיד שלביתר לא יהיה מגיע גול ואפליויותר במשחק הזה???

לדעתי הוא מפרשן טוב אבל הקטע עם האופסיד זה מה שמעצבן אבל קורה מה נעשה זה כמו שבוע לפני אל תשכחו פסלו גול לאשדוד ובחלק מהמקמות אומרים שהשפוט צדק וחלק לא אז יאלה לעבור העקר הצאנו נקודה חשובה מביתר ועלינו מקום שבוע הבא נתניה לא הבנתי רשמו את מכי בצד ימין( בערוץ 10) ואמרו שמכבי מגעיה לנתניה (זה משחק חוץ או שאנחנו מארחים?*)

"יורם , היה פה נבדל , אבל זה לא משנה כי המסירה של בן שושן פשוט חוויה ".

מה זה משנה אוהד מכבי או לא ? הבן אדם כזה מטומטם.

לפי דעתי הוא דווקא פרשן ענק...

הוא גם מבין בכדורגל,והוא גם עדיף משרף...

וזה עוד בלי להזכיר את היציאות הקורעות שלו,ואת זה שהוא יודע לתקוע את ארבל כמו שצריך.

אז מה אם הוא מעצבן לפעמים?

ובחייאת,צריך להיות חרש בשביל לא לשמוע שמכבי זה בדם שלו.

למה מטומטם לא הבנתי?

היה נבדל, השופט לא שרק אז בוא נדבר על זה שהמסירה של בן שושן זאת אחת המסירות היפות העונה.. מה רע?

ומי שקרא 7 ימים בשבת יודע שהוא אוהד מכבי

Guest הכל בשביל מכבי

גם מהפנדל שעשו על חדד הוא התעלם ורק רצה להמשיך הלאה, אבל זה לא בגלל שיש לו משהו נגד מכבי זה בגלל שהוא מתעסק בכדורגל ופנדלים שלא נשרקו זה לא משהו שצריך להתעכב עליו תוך כדי משחק לפחות לדעתי..

לקראת סוף המשחק דווקא ארבל עקץ אותו שהוא מאד בעד מכבי היום, אז איציק במילים אחרות הודה שהוא בעד מכבי :thumbs: ("יש בזה משהו רע?")