Jump to content

פיינל פור הליגה הישראלית

maor

Recommended Posts

עם כל הכבוד להפסד בגביע, להיכל הממוסחר ולכל הבעיות שיש בהיכל זאת עדיין מכבי וזאת עדיין האהבה הכי גדולה בחיים, בכל ענף.

אז נכון, אני עדיין כועס ומבכה את ההפסד בגביע לזונות מירושלים אבל יודעים מה? זה רק הכניס אותי ליותר אטרף לקראת הפיינל פור כי אחרי שהם הוכיחו שהם יכולים להצח את מכבי במשחק נתון אנחנו צריכים להיות דרוכים יותר, מוטרפים יותר, הרבה יותר!

אז כולם להצטייד בכרטיסים לפיינל והאמת? על הזין שלי כמה זה יעלה,

האליפות מונחת על הכף ויש גם חשבון פתוח עם הזבלים האדומים.

"עדיף להיות צהוב בוכה מאשר אדום שמח".

מוות לאדומים ויאללה מכבי!

אני דווקא חושב אחרת

צריך שמכבי תיפול,תיפול חזק.

בלי אליפות,בלי גביע וגם בלי יורוליג.

ואז אולי יבינו שחייבים להוריד את המחירים כדי שהאוהדים שעושים את הקבוצה ודוחפים אותה קדימה יהיו בהיכל.

כרגע איכפת להם רק מהמיסחור,פירסום והאנשים עם החליפות.

אני רואה את זה בבית,מצידי שירושלים תעשה עלינו דאבל עד שההנהלה המטומטמת שם תבין מי הולך עם מכבי בטוב וברע.

דבר ראשון מכבי משוריינת ביורוליג. תודה לאל.

דבר שני:

http://www.hvr.co.il/theatre_manui_ProdDesc53024.html

תודה לאל? זה דבר עלוב ושכונתי, בערך כמו כל היורוליג והכדורסל בכלל... ספורט נחות.

תודה לאל? זה דבר עלוב ושכונתי, בערך כמו כל היורוליג והכדורסל בכלל... ספורט נחות.

אתה תמשיך לאכול ת'לב כמו כל אוהד הפועל ממוצע,

נכון, זה לא אמור להיות ככה אבל... גם אם לא נהיה שם בגלל חתימה על חוזה נהיה שם כי אנחנו כל שנה זוכים באליפות:)

אפשר לחשוב שבליגת האלופות המצב טוב יותר,

נותנים לארבע אנגליות לשחק כדי להבטיח שבכל שנה יהיה מנצסטר צלסי ליברפול וארסנל, כנ"ל לגבי ספרד איטליה וכו'.

נכון, זה לא אמור להיות ככה אבל... גם אם לא נהיה שם בגלל חתימה על חוזה נהיה שם כי אנחנו כל שנה זוכים באליפות:thumbdown:

נותנים לארבע אנגליות לשחק כדי להבטיח שבכל שנה יהיה מנצסטר צלסי ליברפול וארסנל, כנ"ל לגבי ספרד איטליה וכו'.

אתה ממש לא בכיוון.. והכוונה שלי היתה לדבר על הכדורסל בכלל- עם שיטת "ההזדמנות האחרונה" של הנבחרת למשל.. וה"הזדמנות הבאמת אחרונה אבל זהו".. וה"טוב פעם אחרונה אבל אל תבקשו יותר זה מציק". ויש עוד הרבה דוגמאות כמו שרוב העונה הזאת מיותרת כי גם ככה הולכים לפיינל פור טיפשי, זה שמכבי תל אביב מקבלת משחק בית עם יתרון בקהל מבחינה מספרית (ואל תגיד לי שזה כי היריבה לא יכולה למלא ..כן בטח) וקבוצה כמו הפועל ירושלים לוקחת גביע אחרי שלושה סיבובים עלובים. אני יכול להמשיך אבל פשוט נמאס לי... ספורט עלוב. (ועוד לא דיברתי על הכדוסל מחוץ למדינה)

אתה ממש לא בכיוון.. והכוונה שלי היתה לדבר על הכדורסל בכלל- עם שיטת "ההזדמנות האחרונה" של הנבחרת למשל.. וה"הזדמנות הבאמת אחרונה אבל זהו".. וה"טוב פעם אחרונה אבל אל תבקשו יותר זה מציק". ויש עוד הרבה דוגמאות כמו שרוב העונה הזאת מיותרת כי גם ככה הולכים לפיינל פור טיפשי, זה שמכבי תל אביב מקבלת משחק בית עם יתרון בקהל מבחינה מספרית (ואל תגיד לי שזה כי היריבה לא יכולה למלא ..כן בטח) וקבוצה כמו הפועל ירושלים לוקחת גביע אחרי שלושה סיבובים עלובים. אני יכול להמשיך אבל פשוט נמאס לי... ספורט עלוב. (ועוד לא דיברתי על הכדוסל מחוץ למדינה)

דווקא הפיינל פור זה ממש לא דוגמא

אליפות צריכה להיות מוכרעת או בליגה או בסדרה של מינימום 5 משחקים

והפיינל פור מאפשר לקבוצה שלא הייתה הכי טובה במהלך העונה לגנוב את האליפות ולכן הוא רע למכבי. מכבי הסכימה לקיים את הפיינל פור רק בגלל שהובטח לה בתמורה שריון ביורוליג ל-3 שנים.

בקשר ליתרון ביתיות,

אין אולם בארץ שמסוגל לארח משחק כזה מה גם שראית בעצמך שבמעמדים כאלה זה לא כ"כ משפיע כי הקהל שווה בשווה בכמות.

בקשר לשאר אני מסכים אבל זה לא הספורט עלוב אלא מי שמנהל אותו.

דווקא הפיינל פור זה ממש לא דוגמא

אליפות צריכה להיות מוכרעת או בליגה או בסדרה של מינימום 5 משחקים

והפיינל פור מאפשר לקבוצה שלא הייתה הכי טובה במהלך העונה לגנוב את האליפות ולכן הוא רע למכבי. מכבי הסכימה לקיים את הפיינל פור רק בגלל שהובטח לה בתמורה שריון ביורוליג ל-3 שנים.

אני צריך להוסיף משהו?

כן רצוי שתסביר למה התכוונת.

מכבי תל אביב מפרקת את הליגה כל עונה.. יכולה לסיים את העונה עם הפסד אחד, אבל בתאכלס כל זה לא חשוב, בסוף היא יכולה להפסיד את האליפות על משחק אחד מסריח. או שאפשר להתסכל על זה מזווית אחרת.. בני השרון נותנת את העונה של החיים שלה.. מנצחת את כל המשחקים נגד תל אביב וירושלים, ובסוף מפסידה את הגמר למכבי תל אביב.

מכבי תל אביב מפרקת את הליגה כל עונה.. יכולה לסיים את העונה עם הפסד אחד, אבל בתאכלס כל זה לא חשוב, בסוף היא יכולה להפסיד את האליפות על משחק אחד מסריח. או שאפשר להתסכל על זה מזווית אחרת.. בני השרון נותנת את העונה של החיים שלה.. מנצחת את כל המשחקים נגד תל אביב וירושלים, ובסוף מפסידה את הגמר למכבי תל אביב.

נו סבבה זה גם מה שאני אמרתי

על מה אנחנו מתווכחים פה בדיוק?

כשאתה מנסה בצורה מאולצת לרדת על הכדורסל, זה גם נראה ככה.

בוא רק נגיד שאתה ואני היינו מתים לראות השנה בצ'מפיונס את באיירן ויובה ולוותר על החלשות יותר. וזה לא שכל המקומות ביורוליג משוריינים, אבל מובטח לך שהגדולות יהיו שם גם אם במשחק אחד על האליפות מכבי הפסידה לי-ם, היא לא תהפוך לקבוצה או מועדון נחות מהפועל י-ם. היורוליג רוצה את הרייטינג, את הקבוצות הגדולות שמביאות כסף גדול. זה ארגון רווחי, לך תאשים אותו. בכל מקרה, שוב, היינו מתים שהגדולות ישוריינו בצ'מפיונס (עם אפשרות לקטנות שהפתיעו להכנס גם הן בעונה שאח"כ, זה לא סותר, זה בנוסף), כמו מילאן ו-ולנסיה שנמצאות בחרא עונה, אבל בקיץ אחד יש להן מספיק משאבים להעמיד קבוצה חזקה בהרבה מויאריאל או אודינזה.

א. השיטה של הפיינל פור היא בושה,ובאה במטרה לגנוב למכבי אליפות,והיא תצליח. אם לא העונה,אז בעונה הבאה,ואם לא,אז בזאת שאחריה. מתישהו זה יפיל אותנו.

ב. זה ביזיון שלמכבי יש מקום משוריין ביורוליג.

זה לא ממש קשור אבל לא היה לי כח לפתוח נושא..

מה נסגר עם המשחק חולון- י"ם שהתפוצץ בסיבוב הראשון?

וטוני ויישהאם נחשב ישראלי? אני יודע שהוא שחור במלוא מובן המילה( :unsure: ) אבל הוא נשוי לאיזה ישראלית או שנחשב לזר?

עריכה: בקשר לשאלה ראשונה לא משנה כבר כי שמעתי בשידור עכשיו אמרו שזה נגמר עם הפסד טכני לחולון וגם לא קיבלו עליו נקודה אפילו.

כשאתה מנסה בצורה מאולצת לרדת על הכדורסל, זה גם נראה ככה.

בוא רק נגיד שאתה ואני היינו מתים לראות השנה בצ'מפיונס את באיירן ויובה ולוותר על החלשות יותר. וזה לא שכל המקומות ביורוליג משוריינים, אבל מובטח לך שהגדולות יהיו שם גם אם במשחק אחד על האליפות מכבי הפסידה לי-ם, היא לא תהפוך לקבוצה או מועדון נחות מהפועל י-ם. היורוליג רוצה את הרייטינג, את הקבוצות הגדולות שמביאות כסף גדול. זה ארגון רווחי, לך תאשים אותו. בכל מקרה, שוב, היינו מתים שהגדולות ישוריינו בצ'מפיונס (עם אפשרות לקטנות שהפתיעו להכנס גם הן בעונה שאח"כ, זה לא סותר, זה בנוסף), כמו מילאן ו-ולנסיה שנמצאות בחרא עונה, אבל בקיץ אחד יש להן מספיק משאבים להעמיד קבוצה חזקה בהרבה מויאריאל או אודינזה.

למה אתה חושב שזה בצורה מאולצת? מה אין לי מה לעשות?

ולא אף אחד לא היה מת שהגדולות ישוריינו בליגת אלופות.. אם הן מספיק גדולות הן יגיעו לשם לבד... וגם הקבוצה שלי נחשבת "קטנה" ונחש מה אני מת שהיא תגיע לליגת אלופות ושלא ישריינו לי שם קבוצה שיכולה לסיים את הליגה במקום 9.

אתה כותב כאן שהיורוליג רוצה כסף.. רוצה רייטינג..זה ה-טענה שמוכיחה שזה עלוב ומסריח או כמו שאמרתי- ספורט נחות!

כל מה שכתבת כאן רק תומך במה שאני אומר.. אז מי מאולץ עכשיו?

ומה נראה לך, שפלאטיני לא רוצה כסף? שזכויות השידור של הצ'מפיונס ניתנות במחיר עלות לערוץ 5?

עצם זה שיש לך 4 קבוצות מאנגליה, ספרד ואיטליה בצ'מפיונס, אומר שגם עונה חלשה של בארסה או ריאל, תגרום לזה שהן יגיעו לשם. אם לא דרך אליפות או סגנות, אז מקום רביעי כשהם מעיפים איזו שבדית בסיבוב המוקדמות השלישי.

כל המארגנים, לא משנה באיזה ענף, רוצים את הטובות ביותר ויוצרים תקנון בדיוק בשביל זה. ביורוליג יודעים שכדורסל זה לא כדורגל, ואם בספרד ואנגליה קבוצת כדורגל מאמצע הטבלה תמלא אצטדיון של 30 אלף, ברור לך שבכדורסל באמצע הטבלה בישראל, יוון, גרמניה או צרפת - לקבוצות אין אפילו אולם של 2,000 מקומות.

אתה לא רוצה כאלה במפעל הבכיר שלך, הרי אפילו מלחה לא עומד בתקנון היורוליג ואם מגדל תהיה שם - הם יארחו ביד-אליהו, כי אין ברירה אחרת. אין לך מספיק אולמות שעומדים בתקנון, אין לך מספיק קבוצות עם אולמות ראויים או כמות אוהדי שתביא רייטינג. בכדורגל זה אחרת, כל מנצ'סטר סיטי או אספניול תביא אצטדיון מלא, ואני מדבר על אחלה אצטדיון, ולא מעט צופי טלוויזיה. אין צורך להגיע להשוואה בין הרייטינג האירופאי של הצ'מפיונס לבין זה של היורוליג, שספק עד כמה כאן בארץ היינו נהנים משידורים ממנו אם לא הייתה נציגה ישראלית קבועה.

ומה נראה לך, שפלאטיני לא רוצה כסף? שזכויות השידור של הצ'מפיונס ניתנות במחיר עלות לערוץ 5?

עצם זה שיש לך 4 קבוצות מאנגליה, ספרד ואיטליה בצ'מפיונס, אומר שגם עונה חלשה של בארסה או ריאל, תגרום לזה שהן יגיעו לשם. אם לא דרך אליפות או סגנות, אז מקום רביעי כשהם מעיפים איזו שבדית בסיבוב המוקדמות השלישי.

כל המארגנים, לא משנה באיזה ענף, רוצים את הטובות ביותר ויוצרים תקנון בדיוק בשביל זה. ביורוליג יודעים שכדורסל זה לא כדורגל, ואם בספרד ואנגליה קבוצת כדורגל מאמצע הטבלה תמלא אצטדיון של 30 אלף, ברור לך שבכדורסל באמצע הטבלה בישראל, יוון, גרמניה או צרפת - לקבוצות אין אפילו אולם של 2,000 מקומות.

אתה לא רוצה כאלה במפעל הבכיר שלך, הרי אפילו מלחה לא עומד בתקנון היורוליג ואם מגדל תהיה שם - הם יארחו ביד-אליהו, כי אין ברירה אחרת. אין לך מספיק אולמות שעומדים בתקנון, אין לך מספיק קבוצות עם אולמות ראויים או כמות אוהדי שתביא רייטינג. בכדורגל זה אחרת, כל מנצ'סטר סיטי או אספניול תביא אצטדיון מלא, ואני מדבר על אחלה אצטדיון, ולא מעט צופי טלוויזיה. אין צורך להגיע להשוואה בין הרייטינג האירופאי של הצ'מפיונס לבין זה של היורוליג, שספק עד כמה כאן בארץ היינו נהנים משידורים ממנו אם לא הייתה נציגה ישראלית קבועה.

פלאטיני רוצה כסף אבל לא על חשבון המפעל.. קודם כל אני מבין שלא שמעת על השינויים שנכנסים לתוקף במפעלים האירופאים ב2009. זה לא הזמן להסביר על זה.

4 קבוצות נציגות קבועות כי באמת לא צריך להוריד את הרמה לזנות.. חוץ מזה הנציגות נקבעות על פי הדירוג האירופאי של המדינות שלהן.. וקבוצה שתסיים מקום 5 לא תהיה שם בכל מחיר.. לא כמו ביורוליג שאמרו הייי למכבי תל אביב יש אחלה קהל.. אנחנו מקבלים אחלה של כסף מערוץ 1...וכו וכו.

שוב אתה כותב לי שלקבוצות באירופה אין אולמות גדולים, שהם לא עומדים בתקנים והם לא יביאו רייטינג.. ושוב אתה תומך בדעה שלי וסותר את עצמך.

נכון, זה לא אמור להיות ככה אבל... גם אם לא נהיה שם בגלל חתימה על חוזה נהיה שם כי אנחנו כל שנה זוכים באליפות:wubyellow3:

ממש לא אותו דבר, אם האנגליות לא יצליחו אז הגרמניות או הצרפתיות יתפסו את המקום שלהן לפי דירוג אופ"א.

אין שם שריון לאף מדינה/קבוצה. אני מזכיר לך שברצלונה כבר הספיקה לפספס עונה אחת כי היתה איומה בליגה... וגם באיירן פספסה בדיוק עכשיו.

למיטב זכרוני G-14 דרשו לשריין מקומות לקבוצות שלהן אבל לא נענו בחיוב לפני שהארגון פורק.

מה שהתכוונתי זה שיש למשל ארבע מקומות לקבוצות אנגליות,

ארבע לספרדיות,

וכנ"ל לשאר הגדולות. קבוצה אטרקטיבית שלא תזכה באליפות לרוב תגיע לשם ממקום רביעי.

אבל אני מסביר לך שאין כאן שום שריון. מעבר לזה שהקבוצות הספציפיות עדיין צריכות להצליח בליגה כדי להגיע לליגת האלופות, אם האנגליות לא יהיו טובות הדירוג שלהן יירד, ואז יהיו רק שלוש נציגות, ואם הן ימשיכו לא לשחק טוב אז זה יירד לשתי נציגות וכך הלאה. מכבי יכולה לרדת שמונה ליגות ועדיין לשחק ביורוליג בהתאם לחוזה שלה. אתה באמת לא מבין את ההבדל?

אגב לא חסרים מתנגדים לקטע הזה שקבוצות ממקום רביעי מגיעות לליגת אלופות, שטוענים שזאת בדיחה.

ועדיין, זה לפחות לא קבוע ורק הצלחה תשאיר את המצב הזה עבור כל ליגה/מועדון.

למה שירושלים תשחק ביורוליג? כדי לעשות בושות ?

ואגב ירושלים יכלה לשחק ביורוליג ולא רצתה

ועוד שאלה בסידרה של הטוב מ5 יש קבוצה שיכולה לקחת תאליפות ממכבי?

התשובה ברורה אין אחת כזאת אז תפסיקו לומר שההסכם ביורוליג רע כי לעלק אלופה שתגנוב אליפות כי במשחק אחד גם עפולה יכולה לקחת אליפות או יותר נכון לגנוב אליפות כי מכבי בליגה הכי טובה אז השיטה של הפינל פור זה רע רק למכבי

למה שירושלים תשחק ביורוליג? כדי לעשות בושות ?

ואגב ירושלים יכלה לשחק ביורוליג ולא רצתה

ועוד שאלה בסידרה של הטוב מ5 יש קבוצה שיכולה לקחת תאליפות ממכבי?

התשובה ברורה אין אחת כזאת אז תפסיקו לומר שההסכם ביורוליג רע כי לעלק אלופה שתגנוב אליפות כי במשחק אחד גם עפולה יכולה לקחת אליפות או יותר נכון לגנוב אליפות כי מכבי בליגה הכי טובה אז השיטה של הפינל פור זה רע רק למכבי

ברור שלא, כי ההתנהלות פה שכונה, כל קבוצה מחליפה זרים 3 פעמים בעונה(ירושלים העונה, נהריה עונה שעברה ובטוח שיש עוד אני פשוט לא עוקב), כי הקבוצות בצמרת (עלק צמרת) יודעות שבתאכלס כל מה שהם עושים לא חשוב, הם צריכים לבנות קבוצה למשחק אחד, מקסימום שתיים.

אז קיבלת יותר סיכוי להפתעה שתחשב "גניבה" ואיבדת עונה שלמה, לא חשובה ולא מעניינת.

העיניין שאני לא בא לחפש פה פיתרון לבעיות האלה, רק להציג את העובדות על הספורט הנחות. :thumbs: