Jump to content

מחר מתחיל קורס

Recommended Posts

מתחיל מחר קורס בצריפין רשום לי שאני מפעיל תקשוב מבצעי,אין מצב בעולם שאני הולך לעשות קורס של 4 חודשים,ואין מצב בעולם שאני ניכנס לשם.....איך אני עף משם לפי מה שהבנתי הדבר הכי חרא שיש,בבקשה תעזרו לי אני בדיכאון כבר מיום חמישי.

זה לא חודשיים??

ואם אתה ממש רוצה אל תחתום על תחקיר בטחוני, ואז לא יוכלו לשלוח אותך לעשות את זה אלא תהיה פקיד או נהג בוס או משהו :(

זה לא חודשיים??

ואם אתה ממש רוצה אל תחתום על תחקיר בטחוני, ואז לא יוכלו לשלוח אותך לעשות את זה אלא תהיה פקיד או נהג בוס או משהו :)

שאני יבין....יש דבר כזה לא לחתום על תחקיר בטחוני וזה ביכלל אפשרי?

אני ממש ממש לא רוצה להגיע לשם ולהיות שם.

שוביש

בצבא הכל אפשרי אתה לא תעשה משהו שאתה לא אוהב..

קצת פה והכל יהיה בסדר..חוץ מזה שהקורס בבה"ד 20 זה אחד החלקים המרגשים בשירות.

בתור אחד שעשה את הקורס הזה, ונמצא במקום עוד יחסית טוב - אני אומר לך עצה! אל תעשה אותו בחיייייייים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

התפקיד עצמו הוא טחינה ברמה שלא תתואר ותקיעה בחורים הכי חורים בארץ!

עכשיו תעשה מה שאתה רוצה :whistling:

מה שכן בטח חברים שלי יהיו המפקדים שלך אם תעשה

Guest הכל בשביל מכבי

איפה הקורס באיזה בהד מה הפרופיל היית אצל קבן מי מה מו תן איזה תקציר שנדע איך אפשר לצאת מזה

ואי אפשר לא לחתום על מסמכים כאלה זה כמו שתצטרך לעלות לשמירה ולא תסכים לחתום על נשק יזיינו אותך אתה צריך לעשות בשכל לא ראש בקיר

מה שכן לפי מה שאני זוכר על מפעיל תיקשוב מבצעי אפשר לחתום ויתור ונגמר הסיפור ואז נראה לי אתה עף לבהד 20 שזה עוד יותר גרוע לא?

איפה הקורס באיזה בהד מה הפרופיל היית אצל קבן מי מה מו תן איזה תקציר שנדע איך אפשר לצאת מזה

ואי אפשר לא לחתום על מסמכים כאלה זה כמו שתצטרך לעלות לשמירה ולא תסכים לחתום על נשק יזיינו אותך אתה צריך לעשות בשכל לא ראש בקיר

מה שכן לפי מה שאני זוכר על מפעיל תיקשוב מבצעי אפשר לחתום ויתור ונגמר הסיפור ואז נראה לי אתה עף לבהד 20 שזה עוד יותר גרוע לא?

כן הרס"ר בן שושן החליט שכל מי שרוצה לצאת מהקורס יכול לצאת... אבל הוא יוצא ישירות לבה"ד20 חחח

פרופיל 72 זה בהד 7 ....יש לי יש מצב יורידו לי ל-64 ניראה מה יהיה...אני חייב לעוף משם תנו לי עצות....מחר אני נוסע לשם ואני בדיכאון כמו לא יודע מה....ולא אף פעם לא הייתי אצל קבן....מיום חמישי אני בדיכאון כמו שבחיים שלי לא הייתי.... תגיד יוסי כמה זמן הקורס הזה?

אני עשיתי אותו חודשיים וחצי

בהתחלה הקורס זה שוק אבל אחרי זה שמתרגלים ל6 שעות שינה ולהרבה לימודים מתחילים הצחוקים וזה קורס בנים בנות ככה שיש צחוקים - והרבה...

הקורס עצמו הוא לא הנורא... השיבוץ זה הדבר הנורא... פעם בכמה זמן יש שיבוצים לקריה ולמודיעין שזה סבבה אבל בד"כ זה פיקודים... ופיקודים אומר שחצי שנה אחרי הקורס אתה בחפיפה עושה 11/3 ואחרי זה אתה עושה 8/6 או שבת ל3 במקרה הטוב..... וזה תפקיד של הרבה עבודה בשטח..... קיצור טחינה!

ולצאת משם? היה פה מישהו שאמר שחבר שלו יצא מקורס כלשהו בגלל שהוא לא היה מוכן שיהיה איתו בנות בקורס..... כאילו שיחק אותה דתי חזק.. יש מצב זה יכול לעבוד...

בכל מקרה מי יודע... אולי בסופו של דבר תסיים את הקורס ותגיע לגדוד שלי (לא מאחל לך חחח)

לא יודע אני יודע שבאחד הקורסים נכנס הרס"ר ואמר שמי שיוצא מבה"ד7 יוצא רק לבה"ד20 ויש לו כח לרס"ר הזה תאמין לי ובאמת כמה חיילים נשלחו לבה"ד20.....

לפי דעתי תעשה את הקורס... כי הקורס עצמו בדיעבד שחושבים על זה במחשבה לאחור הוא לא כזה נורא..... (ברור שבזמן הקורס אתה לא תעשה חיים)

אחרי הקורס תראה איפה מציבים אותך ותהיה יותר חכם.. כי לפסול מקצוע זה בכלל אבל בכלל לא קשה.....

אני מכיר מישהו שעשה תקורס הזה ונהיה סמב"צ בקריה והיציאות של זה 2 5 כאילו 2 משמרות בשבוע.....

ככה שפעם במיליון שנה אתה יכול ליפול על משהו טוב

הקורס שלי מתחיל עוד חודש וחצי,בינתיים אני עושה יומיות....עד אז אני יוריד פרופיל רפואי (אולי ניתוח בברך) או מקסימום קבן במקרה הגרוע....

Guest הכל בשביל מכבי

תוציא מיוחדת.. ואם הוא אומר לך בהד 20 צא לבהד 20 גם משם אפשר לצאת אם יש לך פטור מנעלים/אבק רוב הסיכויים שאחרי שתגיע לשם יפסלו אותך ותחזור למיטב.. למרות שאני לא יודע מה כל כך רע התפקיד תנסה אולי תהנה יציאות זה בקטנה לצאת תמיד אפשר