Jump to content

עוד כתבה הזוייה ועלובה של האתר וואן

North Side

Recommended Posts

Guest עידן דורון

קהל גדול גם יודע לקבל ביקורת.

ובמקום לבכות על זה שאופירה זונה, מוצצת, מזדיינת, האתר מכור ומשוחד, תלמדו לקבל ביקורת.

ולא רק למצוץ לעצמנו אחרי כל דרבי.

וגם אם הם חושבים ככה, גם אם זה לא נכון - זה לא אומר שהכתבה עלובה.

ובמקום לבכות על זה שאופירה זונה, מוצצת, מזדיינת, האתר מכור ומשוחד, תלמדו לקבל ביקורת.

אבל הכתבה עצמה דיי עלובה

אתה יודע מה זה ביקורת?

ביקורת זה אם הם אומרים (ואם זה נכון) "הקהל של מכבי לא טוב כי הוא שורק בוז כשהקבוצה בפיגור, כי הוא לא בא אחרי הפסדים, כי הוא לא מעודד כשהקבוצה משחקת חלש וכו'"...

ביקורת זה לא להגיד "הקהל של מכבי גרוע כי הוא הולך אחרי אבי נמני, כי הוא קילל את משפחתו של לוני"...

תאמת

רשום שאנחנו קהל הכי גדול אבל נשמות אנחנו לא מביאים הרבה אוהדים בכלל משהו התשנה שער 11 ניהיה חלש אין את העוצמה של פעם

וגם תגידו לי להם תעלמו התופי סניר והמצלתיים!?

העצוב הוא שאם היו רושמים שהקהל של מכבי מספר 1

הייתם משבחים את הכתבה

תשאל הרבה אוהדים אוביקטיבים כל אחד יגיד משהו אחר

כי כל אחד רואה את זה בצורה אחרת

בתאכלס,כתבה מעפנה לגמרי לא משנה מה היו אומרים עלינו..

אבל מה אני שמח סופסוף שלא כמו וכלם הם כותבים שהקהל של ביתר היכ טוב באץר כי כולם חושבים שבגלל שביתר מבייאים הכי הרבה קהל זה נקרא שהן קהל הכי טוב..

תמים אתה חושב שביתר הקהל הכי טוב בארץ ?

הייתם משבחים את הכתבה

תאמין לי שלא, הכתבה לא אובייקטיבית לא רק מהצד שלנו אלה מכל הצדדים, ואני מדבר עכשיו מהצד של לקבוע מי הקבוצות עם הקהל הכי טוב בארץ.

ברור לכולם שהקהל של נתניה וסכנין הם לא הקהלים הכי טובים בארץ, ברור לכולם שאנחנו לא צריכים להיות ממוקמים כרק כקהל טוב וגם ברור שאתם לא הקהל הכי גרוע בליגה.

ועזוב את זה, הדרך שבה בנויה הכתבה, השטויות שרשומות שם, וכו' זה הדבר המעצבן.

הייתם משבחים את הכתבה

צודק..

אם היה רשום שאנחנו מספר 1 היינו משבחים מהסיבה שזה היה מראה שהכתבה מקצועית ולא רושמים שטויות רק מאינטרסים.. כי וואלה אנחנו מספר 1 :wub:

אגב 7 7 7 7 7 7 :yellow_cool1:

אין לי בעיה אם היו אומרים עלינו שחלק שונא ערבים,או שנוהמים לשחורים או מה שלא יהיה שדומה לזה.

אבל עצם זה שהאתר עושה כאלו כתבות,בלי קשר לזה שרשמו שלסכנין ונתניה שמשחקות במגרש בגודל השירותים אצלי בבית יש את הקהל הכי טוב,כדי למשוך אוהדי חיפה בני 8 וחצי ורוצה להיחשב לאתר ספורט הכי טוב בארץ זה עלוב ביותר להוציא כתבות וטורים כאלו.

ובלי שום קשר לביקורת,יש שני צדדים בלהיות חלק מהקהל של מכבי: הרע,זה שהרבה מאוד אוהדים רוצים לבוא ולנוח ולנצח כמובן בלי לנסות לעודד והטוב,זה שזה הקהל הכי גדול בארץ ואני לא חושב שיש קהל בארץ שקיבל כזאת קבוצה והביא מספרים של אוהדים ותצוגות עידוד כמו שאנחנו נתנו.

עכשיו קשר לתוכן:

נתניה-משהו כמו שלושים אלף אוהדים בכל הארץ

סכנין-שונאים ישראלים ויהודים בדם

חיפה-ניסו לשרוף את המאמן שלהם אחרי שני הפסדים

בית"ר-לא צריך להסביר למה נכון?

פ"ת,הרצליה,כפ"ס,ק"ש-אמרו שהקהל רדום אבל אם האידיוט היה מסתכל על היציע הוא היה רואה שאין שם קהל.

יכולים להמשיך לכתוב,יכולים להמשיך לשנוא,יכולים לנסות לסכסך יכולים הכל

להצליח? לא נראה לי.

בתאכלס,כתבה מעפנה לגמרי לא משנה מה היו אומרים עלינו..

אבל מה אני שמח סופסוף שלא כמו וכלם הם כותבים שהקהל של ביתר היכ טוב באץר כי כולם חושבים שבגלל שביתר מבייאים הכי הרבה קהל זה נקרא שהן קהל הכי טוב..

תמים אתה חושב שביתר הקהל הכי טוב בארץ ?

בסיכומו של ענין כן

למרות שיש מה לשפר

וואלה תמים אני יספר לך משהו קצר..

חבר שלי אוהד ביתר הלך למשחק היה בצפוני..חזר מהמשחק סיפר לנו איך היה וזה ואז הוא אומר "וואי אתם לא מבינים איזה תפאורה הייתה" אמרנו לו מה היה

הוא אומר "היו צעיפים ומלא דגלים",עצוב עצוב..

ובתאכלס תגיד לי למה אתה חושב בכלל שמגיע לכם להיות ב4 המועמדים לקהל הכי טוב בארץ ?לדעתי אתם הקהל הכי גרוע בליגה לא מבין הגדולות ואל כלום..אין לכם תפאורות מחצית 0-0 שורקים בוז עידן טל במשחק לא טוב מקללים אותו עושים לו ת'מוות במקום לעשות ההפך..יש לכם 5 שירים בלחץ ואם נחשיב את אנחנו מאמינים כשיר..קיצר תביא לי סיבות למה אתם קהל הכי טוב בארץ

בסיכומו של ענין כן

למרות שיש מה לשפר

כי?

כי יש לכם שיר וחצי ?

כי אתם אחראים לכ''כ הרבה מעשים מבישים ומגעילים (דוגמת האוהד של כפר סבא , רבין , ההתאחדות שזה כנראה גם אתם ועוד..)

כי בחיים שלכם לא עשיתם תפאורה נורמלית?

כי שיא המנויים לא שייך לכם?

כי יש לכם ארגון אוהדים הכי מסריח בארץ שבא למגרשי כדורגל רק בשביל ללכת מכות ולקלל את אבי לוזון

כי אתם הקהל הכי "חכם" בליגה?

באמת אנלא רואה שום סיבה.. בסיכומו של עניין אתם קהל חרא.. אבל קהל גדול זה הדבר היחיד שיש לכם לא יותר מזה

לא יודע מה יותר עצוב.

ששוב אתם מתייחסים לכתוב ההזויות של וואן,

או ששוב אתם מגיעים בסופו של דבר לוויכוח עם תמים "למי יש יותר גדול".

כדי שאיזה כתב מעפן לא יכתוב שוב כתבה מגמתית על האלימות בבית"ר הם בחרו ללכת הפוך על הפוך..

בוא נבחר את כולם כיותר טובים מבית"ר ואת בית"ר נשים בגרועים..

זה אפילו לא שהם עשו דירוג בקהלים הכי טובים.. הם אפילו שיבצו בגרועים.. חחחח עצוב לגמרי לדעתי

"הרבה מאוד קהל דומיננטי ונאמן לקבוצה עד כלות הנשימה. הקהל של בית"ר מוביל את רשימת כמות הצופים במגרשים העונה, וכשהוא לא היה במגרש נגד סכנין – לבית"ר נרשם ההפסד הראשון שלה." וזה הכל

כי?

כי יש לכם שיר וחצי ?

כי אתם אחראים לכ''כ הרבה מעשים מבישים ומגעילים (דוגמת האוהד של כפר סבא , רבין , ההתאחדות שזה כנראה גם אתם ועוד..)

כי בחיים שלכם לא עשיתם תפאורה נורמלית?

כי שיא המנויים לא שייך לכם?

כי יש לכם ארגון אוהדים הכי מסריח בארץ שבא למגרשי כדורגל רק בשביל ללכת מכות ולקלל את אבי לוזון

כי אתם הקהל הכי "חכם" בליגה?

באמת אנלא רואה שום סיבה.. בסיכומו של עניין אתם קהל חרא.. אבל קהל גדול זה הדבר היחיד שיש לכם לא יותר מזה

כי וזה על הזין שלי כי באמת אני האחרון שמתלהב מקהל ומי מנצח ובלה בלה בלה יותר חשובה לי הקבוצה

כי השנה אם נתחיס למה שאמרת לא אתם ולא הפועל ובטח לא חיפה עשו תצוגות כמו הקהל של ביתר

לא בכמות ולא באיכות

ואתם יכולים לכתוב כמה שאתם רוצים שאנחנו ככה ואנחנו ככה

לא כזה מענין כי אתם די עיוורים בנושא הקהל שלכם אבל שיהיה

ודוגמא ראיתם במה שהיה נגדכם

מה שלכם חשוב זה רק דרבים רק שם יש תצוגות ועוד איזה משחק שניים בעונה

לילה טוב "נשתמע" כמה ימים אחרי המשחק שלנו

מבחינת תפאורות, הפקות, שירים, ואינטיליגנציה- לביט"ר יש קהל גרוע.

רק חבל אבל שזה לא התפקיד של הקהל, אלא לעודד ולדחוף את הקבוצה קדימה, ולצערי הרב- בזה יש להם יתרון גדול על רוב, אם לא כל הקבוצות בליגה.

זה לא בהכרח שהם קהל יותר טוב או איכותי, אלא יותר שהם קהל שמתאים לקבוצה שלו.

יש להם קהל מגעיל, פרובקטי ואלים, שאני לא רוצה שום קשר אליו, אבל יש להם גם קבוצה מגעילה פרובוקטית ואלימה(תראו את הבעלים, היסודות ההיסטוריים וההנהלה, דבר שמשפיע על השחקנים), ככה שזה הולך להם טוב מאוד יחד.

קהל עלוב, ואני מעדיף את שלנו בהרבה.

אבל בואו נגיד ככה- בדרבים אני פוחד מהקבוצה שלכם, תמיד, וכמעט לא מתעסק בקהל שלכם.

במשחקים מול ביט"ר אני מפחד בעיקר מהקהל (ולא בגלל האלימות)(טוב, לא רק בגלל), וזה אומר הכל.

אבל בואו נגיד ככה- בדרבים אני פוחד מהקבוצה שלכם, תמיד, וכמעט לא מתעסק בקהל שלכם.

במשחקים מול ביט"ר אני מפחד בעיקר מהקהל (ולא בגלל האלימות)(טוב, לא רק בגלל), וזה אומר הכל.

התבלבלת אחי..

אין מה לפחד מהקבוצה שלנו :wubyellow3:

אפילו הם פוחדים לרשום את שם הכותב חח:

"מאת מערכת ONE" אח אח.. אופירה הזאתת

לנעול אנשים סתם נושא הזוי

לידיעתך מר שועלי היקר.

כל כתבה שרשומה דרך מדור הביזניס של ONE, רשומה תחת "מערכת האתר".

פעם הבאה שאתה כותב שטויות, בדוק את עצמך.

מבחינת תפאורות, הפקות, שירים, ואינטיליגנציה- לביט"ר יש קהל גרוע.

רק חבל אבל שזה לא התפקיד של הקהל, אלא לעודד ולדחוף את הקבוצה קדימה, ולצערי הרב- בזה יש להם יתרון גדול על רוב, אם לא כל הקבוצות בליגה.

זה לא בהכרח שהם קהל יותר טוב או איכותי, אלא יותר שהם קהל שמתאים לקבוצה שלו.

יש להם קהל מגעיל, פרובקטי ואלים, שאני לא רוצה שום קשר אליו, אבל יש להם גם קבוצה מגעילה פרובוקטית ואלימה(תראו את הבעלים, היסודות ההיסטוריים וההנהלה, דבר שמשפיע על השחקנים), ככה שזה הולך להם טוב מאוד יחד.

הדבר היחיד שיש לאוהדי בית"ר זה טדי, שגם קהל של 10 אנשים של מכבי פ"ת יכול לעשות שם רעש של אלף איש.

מעבר לזה? הם קהל יבש ומשעמם בזמן המשחק, שלטים ודגלים שמזכירים לי שלטים ודגלים שלנו משנות ה 80-90, בולטים דקה אחרי הגול, או אחרי מחצית שנגמרת 0-0 או בפיגור ואז שומעים טוב את ה"דחיפה" לקבוצה שלהם.

מעבר לכך שהם בטוחים (לפחות רובם) שהמורשת והערכים של ביתר זה רק לא לשחק עם ערבים.

מה שכן, הם מביאים כמויות יפות והם מגובשים גם במשחקי החוץ, רק מצחיק אותי שהם בטוחים שככה הם כבר עשרות שנים, הם שוכחים (ואני לא נותן דוגמא משנות ה 60) שרק לפני 5-6 שנים הם היו באים לבלומפילד עם כמויות שאפשר לספור על 4 ידיים. (וגם בטדי היו משחקים של 3-4 אלף איש).

ותמים חבל על העצבים שלך ועל השטויות שאתה כותב, אני חושב שגם למקלדת נמאס ממך. כנס לגלריה פה של האתר של השחקן אם אתה מסוגל להסתכל מבלי שיצאו לך העיניים.

ותזכיר לי מה היה נגדנו? :yellow_cool1: אתה מתכוון לסרט האדום ? אה זה אותו הדבר שהכנסתם אח"כ נגד הפועל לא? אבל נגד הפועל הייתם יותר יצירתיים, הכנסתם גם תסמל שלהם ליציע, אתה בטוח שזה אתם הכנסתם או שהם שתלו לכם בפנים? עדיין לא ברור לי מה סמל של הפועל עשה אצלכם ועוד על רקע צהוב