Jump to content

כמה עוד אפשר לקוות שיישתנה,שנכניס משמעות, שנמצא תשובות...

Recommended Posts

בני סכנין-מכבי הרצליה: מישהו פה באמת מאמין שזה לא 1 הכי חזק בעולם?

אשדוד-הפועל: הלב אומר 1 הראש אומר 2 אבל ההגיון בראש אומר X.

כפ''ס-קריית שמונה: X וכל מילה נוספת מיותרת.

4. א'

5. א'

6. א'

1- 1 (סכנין רוצים להתקרב לחיפה ונתניה, הרצליה יותר מידי תופסת מעצמה אחת שנשארה בליגה כבר)

2- 1 (אם אשדוד ינצחו יהיו לי 2 סיבות לשמוח, אם הפועל ינצחו זה לא ינחם אותי)

3- 2 (קרית שמונה לא ניצחה הרבה זמן, כפ"ס חלשה בבית)

ב'

א'

ב'

בן זונה הרומלו הזה, בדוק שם לנו גול חוואה :whistling:

טל (: - סיימה עם 11 נק' רק כי הלכה על הרצליה בנימוק של:
"הכל נגד כפ"ס...."

כדורגל ורגשות לא הולך יחד...

מי החליט?! (:

אל תדאג, מתישהו זה ישתלם לי ללכת נגדם :D

1. טוב די. סכנין צריכה לנצח, מאור בוזגלו :lol: 1.

2. אוי לא. ממ שיהיה תיקו X

3. יש שאלה בכלל?! (: מי אלה כפ"ס בכלל!!!! 2 :(

4. א

5. ה

6. א

:)

1 - כי בני סכנין לא פראיירים בבית...

X - נראה לי יהיה 0-0 משעמם...

X - קריית שמונה לא יצליחו לנצח את כ"ס בבית למרות שהם יובילו...

א' - שהאיצטדיון מלא הצהוב עולה !.

ב' - הימור רציני...נקווה שיהיה טוב :D

א' - יש במחזור הזה שתי משחקים טובים...יהיו בשתיהם לפחות 27000 אוהדים. גם במשחק של סכנין יהיו בערך 2000 , במשחק של כ"ס יהיו בערך 1000 ובמשחק של אשדוד - הפועל יהיו לפחות 2000 גם...ומכבי פ"ת נגד בני יהודה יהיו לפחות 1000 גם...(אני מקווה :wub: ) כך שלדעתי יהיו יותר אוהדים מהממוצע.

שבת שלום ! :D

ו

בני סכנין - מכבי הרצליה

משחק לא קשה לניחוש בני בוזגלו סכנין באה לנצח בקלות תמשחק הזה אבל מולה יש יריבה עיקשת שלא תרפה מהם...

בקיצור בני בוזגלו סכנין מסתמכת על השם האמצעי של השם הקבוצה החדשה שלה..ואילו הרצליה מסתמכת על כמה היא הולכת לספוג בדוחא...

ההימור פה :1

מ.ס אשדוד - הפועל ת"א

מ.ס אשדוד נגד הפועל ערבים ת"א ואי באדיר הקפטן לא יאומן{למרות שזה קרה ממזמן}...

בקיצור אשדוד הראתה תחלוץ נבדל החדש שלה והראתה שהוא יודע גם להיות בנבדל וגם לשים גול בדיוק כמו הולצמן ..רק שהולצמן יודע להיכשל והרבה!

הפועל באה בלחץ אדיר במיוחד שהמשחק באשדוד..שימו לב משחק תיקו משעמם לא לבעלי לב חלש..

ההימור:x

הפועל כפר סבא - קרית שמונה

מה עוד אפשר להגיד על הקבוצה המרגשת בליגה הזאת שצריכה לעבור מאות קילמוטרים בכל שבועיים...

ואילו הפועל כפר סבא שיש לה מאמן דפוק כמו הקבוצה באה להראות ולהתרחק מהתחתית למרות שהיא קצת רחוקה משם ...

ההימור פה:2

4.ב.בין 12,500 אלף צופיםל 14,000.

5.ד. יהיה לפחות כרטיס אדום אחד ו/או לפחות בעיטת עונשין אחת מ-11 מטרים.

6.א. שבכל המגרשים יהיו יותר צופים מהמוצע העונתי (31376).

טוב עומר עוד לא חזר, אני מתחיל לדאוג, שמישהו יגיד לו להרים טלפון, אני מתחיל לדאוג.

1) 1.

כי מאור בוזגלו פה ומאור בוזגלו שם.

כי ת'כלס צריך להוסיף אותו לפורום רק בשביל שיהיה לי את מי לקלל...

לנצח את הפועל זה לא חכמה, אלי גוטמן מאמן אותם, מאז שבטדי פגעה בו כוס קולה הוא לא אותו דבר, זה בגלל שהוא מתגעגע לזיונים עם אופירה, אני אומר....לתת לה את גוטמן והיידה שקט לכולנו.

חוץ מזה, מי זו הרצליה.

פרדי דוד נעלם מהרדאר עד סוף הסיבוב לדעתי.

2)X.

ואני אגיד לכם למה...

כי רביבו חזר מטורקיה עם חומר טוב, ובן זקן (דהיינו "הכריש") קלט הזדמנות עסקית, מה עשה "הכריש"? פנה למאפיונר הראשי (לא זאביק טיפשים, דון לוזון) והציע לו שותפות עסקית בתמורה לפרוטקשן על עסקי הנמל המפוקפקים של "הכריש".

כיום מנצלים "הכריש" ודון לוזון את המאפיה כדי לדפוק את הפועל ו"הכריש" מחלק חומר טוב מאוד לשחקנים של הפועל (תראו את אסולין עד שהוא עזב ומאז...).

הבעיה שאשדוד כל כך גרועים, שאפילו מהנרקומנים הם יקבלו גול והמשחק ייגמר 1-1 (למרות שאני אשמח שהפועל תפסיד ואני אדפק בניחוש.)

3)X.

"השמן והלאפה" זה הספר שנכתב על רן בן שמעון שמיום ליום מוכיח שמרזי מורית זה אכן עסקה טובה וממשיך להעלות קילוגרמים, אחלה דיאטה שבעולם, יש פה כמה חבר'ה שבקצב הזה יהפכו אותו לאליל שלהם....

מצד שני בא המאמן הכי שרמנטי בליגה, אלי אוחנה, שבמשך שנתיים גיא התחנן שאני אנחס אותו ואני מסרב רק בגלל שהד אנד שולדרס אכן עובד.

אוחנה אתה לא פראייר, אבל בכל זאת....אני אוהב את איזי (תגידו את השם הזה, הוא פשוט מגניב) אז בגלל זה....תיקו כי אני בהתלבטות.

4)ב.

כי עומר לא בא.

5) ג.

כי רנאטו אחד החמודים, הוא נראה כמו עטר בשחור (הם כולם דומים...השאלה היא אם הוא מוקה או שוקלד, כי בוקולי נגיד הוא בכלל וניל עם פצפוצים וקטן סתם הומו, אין להם אורגניזטור זו הבעיה).

6) צ'יפופו התפתח, הוא נראה כמו יניב קטן רק עם שרירים.

ב.

אחרי שדודו טופז סירב לי, אחרי שאהוד אולמרט התעלם ממני וארקדי היה עסוק עם לוזון, אחרי שהדון בעצמו התעלם ממני אני פונה לערכאות קצת יותר גבוהות.

שמעון מזרחי....לך תדפוק על שולחן זה או אחר, לך תאיים על אדם זה או אחר, האנשים במדינה שלנו מזניחים את הילדים והמסוממים שהם ציבור שהולך וגודל משבוע לשבוע.

משה ביטון מתגעגע לחבר הטוב שלו שדוחף לו דברים (לתיק לתחת לאן שתרצו).

שמעון בתור נציגה של הקבוצה של המדינה אני מבקש ממך, תחזיר לנו את עומר....אם לא, גורלה של מכבי פ"ת יהיה כמו הפועל ת"א ויבוא אליה שאול אייזנברג...לא חבל?

1) שוב שתי קבוצות זבל , אחת למעלה אחת למטה --> הערבים מנצחים 2-0

2) רק בגלל שהאצטדיון של אשדוד עומד להתפרק , והם שמים בכניסה מחסום כמו ברכבת --> 2-1 אשדוד (הפועל זונה) !

3) משחק משעמם "תשימו גול , תשימו גול ... :whistling:" דקה 90 אבידור שומע את הקריאות ויוצא במבצע אדיר עובר את לויטה ומחמיץ מול שער ריק --> 0-0 :thumbs:

4) א. אצטדיון מלא :)

5) ג.

6) איך הקוף גדל כל כך מהר ? :flowers:

ב.

7) סוף שבוע רגוע :) ושבת שלום לכולם :flowers:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.