Jump to content

רכש נוסף לקראת תום מועד ההעברות: אלן מסודי

אבידור_חמו

Recommended Posts

מסודי עצמו אמר: "אני מאוד שמח ומקווה להיות אותו מסודי שהייתי בנתניה וסכנין. היתה לי תקופה רעה בחיפה ואשדוד ואני שמח להגיע למכבי, שם יש שחקנים שמדברים צרפתית. אני צריך קהל כמו של מכבי שידחוף אותי, אני צריך את הכיף של לשחק ולהבקיע, זו התראפיה שלי. אלוהים הביא אותי למכבי ת"א".

גם שחקן עם יכולות מוכחות

גם שחקן שמת להוכיח את עצמו ולא שבע

גם עומד לקבל אזרחות ישראלית

וכל זה ב70 אלף דולר

אני מרוצה בקיצור

לילה טוב

להעביר לבוטקה :rolleyes:

מה כבר לא נאמר בנושא הזה?

אני מאוד לא אוהב על מסודי ולא הייתי סומך עליו שיציל אותנו.

מה שכן לכל המאוכזבים פה,צריך להבין שיש רצוי ויש מצוי.

הרצוי היה סיום מהיר של העסקה,העברת כספים רבים לאבי+סקאוט שיביאו 2 זרים ושני ישראלים בעלי רקורד,ניסיון ואופי שיספיקו לרוץ עם הקבוצה כמה שיותר מוקדם.

המצוי הוא שעסקה כ"כ גדולה לוקחת זמן, ששחקנים בשלב הזה של העונה לא קופצים לעבור קבוצות,ועוד לישראל לקבוצת תחתית,בטח לא כאלה עם עבר טוב או עם עתיד מבטיח,

תוסיפו מחסור בסקאוט ואת זה ששניידר הבטיח לא להשתגע עם מזומנים ותקבלו את התוצאה הסופית:

שלושה שחקני רכש,שזה הכמות הכי טובה (ארבעה שחקנים חדשים לדעתי זה כבר יותר מדי בשלב כזה שהעונה רצה), שלושתם מנוסים,באים עם מוטיבציה,רעבים,

בנוסף הם כ"א בחוליה אחרת במגרש,זה גם יתרון.

אחד הצליחו לאזרח,אולי גם שני,אולי גם שלישי.

בתנאים, בזמן המוגבל, בתקציב המוגבל(כן,מוגבל), בשלב כזה זה לא כישלון ולא ביזיון,ולדעתי אפשר לצאת מרוצים מהחלון העברות הזה.

כמובן שאת היכולת עוד אי-אפשר לספר,אבל גם אם הם ייכשלו:

גרוע יותר מעזרן כרגע, גזל את רומן את ייני, וההגנה שלנו,אין למצוא בשום מקום,אז הם סביר להניח יחזקו ואמורים להוסיף עוד אנרגיה לקבוצה.

נ.ב מי סופר לי כמה כושים עברו בשנים האחרונות בנתניה?

לא מבין מה התלונות - המחיר שלו ממש נמוך ומדובר פה בזר שידוע שיש לו יכולות מצויינות, והבעיה שאין לו ברגים בראש.

הימור לא קטן שתכלס אין מה להפסיד. אני יכול להביא כאן את רביד גזל שהרבה ירדו על ההחתמה שלו, והיום מלא מודים שהוא רכש טוב.

הבאנו שלושה שחקנים בפגרה שזה המון, מה ציפיתם? ששניידר ישפוך כספים לשנות חצי סגל בינואר? גם ככה זאת הייתה המטרה 2-3 שחקנים לחיזוק וזהו.

בכל אופן מסודי לא ייחשב כזר, וזה כבר פלוס גדול. והאמת אני מעדיף ששחקן כמוהו יעלה מהספסל מאשר שחקנים כמו מסיקה.

*היית צריך קשר אחורי - קיבלת -מן הסתם ברירת מחדל אחרת לא היו מחכים עם בקשת התעודת עולה שלו עד יום לפני סוף חלון ההעברות

*היית צריך שחקן התקפי - קיבלת - לדעתי היה עדיף להביא מגן שמאלי או עוד בלם\קשר אחורי אבל אם כבר הבאת שחקן התקפי אז למה שחקן

שנזרק מ2 קבוצות עם אופי בעייתי כשאין לך ממש פריבילגיה לקוות שהוא ישתנה

* להגיד שיחיאל חוזר זה יפה אבל אף אחד לא יודע איך הוא יחזור...לא אני לא אתה ואני מאמין שאפילו לא הוא ולהסתמך על זה עם איך שההגנה שלנו נראית זה מצחיק

*להגיד שמכבי עשתה הכל כראוי זה לא רציני לדעתי אבל שוב זאת רק דעתי

טוב שמע אחי נראה לי שרע לך בחיים.

תעשה טובה תפסיק לחפור הבנו את הנקודה שלך.

כמו שאמרתי אנטי מכבי, אנטי נימני ואנטי נחישות.

טוב שמע אחי נראה לי שרע לך בחיים.

תעשה טובה תפסיק לחפור הבנו את הנקודה שלך.

כמו שאמרתי אנטי מכבי, אנטי נימני ואנטי נחישות.

כתב בערך רבע ממך

כמה קנולג' חופר מי ישמע

חחחחחחחח מצעטר שהעקרונות שלי באים לפני מכבי(ואממ נראה לי זה אחד הדברים היחידים שבא לפני מכבי)

לא מעניין אותי מצידי שזידאן היה בא למכבי הייתי מת שיבוא היום ושהוא יעוף כבר כי הוא מוסלמי סבבה?

עקרונות באים לפני הצלחות וכל החרטות האחרים

אני בהחלט שמח לראות שיש אנשים שמגינים על המגן דוד מפני המוסלמים בכזאת דבקות.

יש כאלה מפקירים חסרי עקרונות שנוטשים לשלוש שנים שלמות והולכים להנות בגשם ובקור להלחם בערבים ולהגן על המדינה רק בשביל הפוזה .

אבל מזל שיש אנשים חסרי פוזה ובעלי עקרונות ברזל, הם לא מפקירים, הם יגנו על טוהר הצבע עד הקללה האחרונה

כל הכבוד.

"הצבר"

אני בהחלט שמח לראות שיש אנשים שמגינים על המגן דוד מפני המוסלמים בכזאת דבקות.

יש כאלה מפקירים חסרי עקרונות שנוטשים לשלוש שנים שלמות והולכים להנות בגשם ובקור להלחם בערבים ולהגן על המדינה רק בשביל הפוזה .

אבל מזל שיש אנשים חסרי פוזה ובעלי עקרונות ברזל, הם לא מפקירים, הם יגנו על טוהר הצבע עד הקללה האחרונה

כל הכבוד.

"הצבר"

מה אתה בא לרמוז פה משו?

ישך משו להגיד תגיד כמו גבר ולא ברמזים.

עכשיו זדיין.

מה אתה בא לרמוז פה משו?

ישך משו להגיד תגיד כמו גבר ולא ברמזים.

עכשיו זדיין.

חשבתי שזה היה מספיק ברור.

אבל אם לא אז הינה תרגום.

יש בעולם מיליארד ורבע מוסלמים. ( רובם דרך אגב לא ערבים)

במדינת ישראל יש סה"כ 6 מיליון, מזה תוריד חצי שהם בכלל לא ציונים (חרדים ערבים וכד') + אנשים שלא יכולים.

נשארו 3 מיליון אנשים שבאמת בפועל תורמים למדינה.

חצי מהם לא רוצים לתרום מסיבות שלהם

נשארו מיליון וחצי אנשים ( כולל נשים וילדים )

אם היינו 200 מיליון מול 200 מיליון אולי הייתי מאמץ את הדעה שלך כי לדעתי הדת המוסלמית ( בעיקר בפרשנות הנוכחית שלה ) היא צרה צרורה בכל העולם.

מאחר ואנחנו רק מיליון וחצי שנלחמים פה על החיים שלהם, והם פי 1000 אין שום צורך להשיג עוד אוייבים.

זה הרצניונל

ובפועל, גם אתה יודע שהמקום הנכון להגן על המדינה זה בעזה ולא בשער 11

אז תחשוב טוב לפני שאתה מטיף פה לאנשים על ערכים ועקרונות .

"הצבר"

הצבר, מה אתה חושב על ההתנהלות של מכבי בחודש ינואר ?

ותהיה אובייקטיבי בבקשה.

א. אני תמיד משתדל להיות אובייקטיבי

ב. בהחלט נראה שיש מקום לשיפורים

ג. חייבים להבין שהם חדשים + כולם יודעים שלשיינדר יש הרבה כסף + בקיץ ראו שמכבי נלחצים ומשלמים כמו פריירים סכומי עתק על שחקנים בלאי.

אם הם נכנעים עכשיו ושופכים כסף סתם כל סוכן בעולם ידע שמעכשיו את מכבי אפשר לזיין. לכן אולי ( אני מנחש ) הם רוצים להראות שלמכבי החדשה יש כסף אבל גם יש גבולות.

כדי שבקיץ לא כולם יבואו לתפוס עליהם קופה.

ד. פרננדס.

לדעתי פרננדס עומד מאחרי כל/רוב ההחתמות שכן בוצעו במכבי.

ואלה גם סוג השחקנים שהוא אוהב, זה קצת מטריד אותי כי אני ממש ממש לא סובל אותו.

וזה מרמז על רעות לגבי העתיד.

* יאללה הילדה נרדמה חזרתי לישון :rolleyes:

הצבר

א. אני תמיד משתדל להיות אובייקטיבי

ב. בהחלט נראה שיש מקום לשיפורים

ג. חייבים להבין שהם חדשים + כולם יודעים שלשיינדר יש הרבה כסף + בקיץ ראו שמכבי נלחצים ומשלמים כמו פריירים סכומי עתק על שחקנים בלאי.

אם הם נכנעים עכשיו ושופכים כסף סתם כל סוכן בעולם ידע שמעכשיו את מכבי אפשר לזיין. לכן אולי ( אני מנחש ) הם רוצים להראות שלמכבי החדשה יש כסף אבל גם יש גבולות.

כדי שבקיץ לא כולם יבואו לתפוס עליהם קופה.

ד. פרננדס.

לדעתי פרננדס עומד מאחרי כל/רוב ההחתמות שכן בוצעו במכבי.

ואלה גם סוג השחקנים שהוא אוהב, זה קצת מטריד אותי כי אני ממש ממש לא סובל אותו.

וזה מרמז על רעות לגבי העתיד.

* יאללה הילדה נרדמה חזרתי לישון :rolleyes:

הצבר

מרמז על רעות לגבי העתיד ?

יש מאמן אחר שאתה רוצה לראות על הקווים במקום לואיס פרננדז ?

מרמז על רעות לגבי העתיד ?

יש מאמן אחר שאתה רוצה לראות על הקווים במקום לואיס פרננדז ?

קטונתי

רוב האנשים פה בפורום רואים פי 10 כדורגל ממני. ככה שהרוב יבינו בזה יותר ממני.

סתם אישית אני לא סובל את פרננדז, אולי הוא דווקא יהיה מאמן מתאים. אבל אני מספק גדול.

חוץ מזה שקשה לי לראות אותו ואת אבי עובדים יחד.

"הצבר"

ושוב אתם נגררים לנושאים שלא קשורים בשיט לנושא.

נושא על שחקן מסויים הגעתם לפוליטיקה, הרכש הכללי ופרננדס.

שתהיו בריאים.

מ2 הודעות אתה מחליט שנגררנו ?

סקרן הדעה של הצבר, זה הכל.

הנושא מבחינתי תם.

*הצבר, תודה.

ושוב אתם נגררים לנושאים שלא קשורים בשיט לנושא.

נושא על שחקן מסויים הגעתם לפוליטיקה, הרכש הכללי ופרננדס.

שתהיו בריאים.

מה אתה רוצה 15 עמודים רק על מסודי ?

לא אכפת לי בתנאי שחצי מהם זה תמונות של אשתו ( עם כמה שפחות "תוספות" )

* יאללללה זזתי לישון עד שהמפלצת שוב תתעורר

"הצבר"

עכשיו זה כבר באמת המושבה הצרפתית מזה 4 צרפתים עוד מעט יעאו שוער מצרפת (שהוא גם יהודי)

ובלם מצרפת ( שהוא גם יהודי ) חחחחחח ובסוף זה היה מכבי צרפת ת"א

• מנהלים ראשיים
מיכאל אתה חי בעולם משלך נראה לי, ומעניין כמה זה יקח לך עד שתחטוף את הכאפה שתחזיר אותך למציאות כי רובנו כבר חטפנו אותה מזמן..

נראה אולי זה יעיר אותך:

מחזור 17:

מקום 9 : מכבי ת"א 15 נק' מאזן שערים שלילי של 25-18.

מקום 10-11-12: הפועל, בני יהודה ואשדוד עם 12 נקודות.

על ריצה לאליפות בעונה הבאה תתחיל לפנטז רק אחרי שתבטיח הישארות, וואללה זה יקח עוד זמן..

חוץ מזה שזה בכלל לא נכון מה שאמרת, ואם כבר ברכש הזה כן יש חשיבה לטווח ארוך כי מסודי עם האופי שלו הוא לא אחד שמתאים להציל קבוצה ולהוביל קבוצה להשארות בליגה, הוא אחד שפורח ומוסיף עוד תחכום ויצירתיות לחלק קדמי של קבוצה שרצה ומצליחה ככה שזה לא הרכש הכי חכם אבל בגלל שגם ככה על הנייר יש לנו חלק קדמי של קבוצת צמרת ולא תחתית אז אני מאמין שהוא כן יוכל להשתלב ולהעיר כמה סוסים מתים אצלנו.. ואני בטוח גם שזה שהוא נשוי לישראלית היה שיקול מרכזי להביא איתו ולהשאיר אותו כאן בתור ישראלי.

ובקשר לסעיף 1 שלך, אין אף ישראלי ראוי שיכול להגיע אלינו ככה שאני באמת מקווה שלא יביאו עוד ישראלי כי אז זה יהיה סתם כדי להגיד שעובדים..

אני חי על אותו עולם שלך.. זה בסדר.

אולי לא הייתי מספיק ברור שרשמתי שהעונה גמורה ביחס לתארים שאתה יכול לקחת וכל מה שיש לך זה להישאר בליגה.

ברכש הזה יש אולי חשיבה לטווח ארוך כי כן השחקנים האלה יכולים להתאזרח (גם אסוס וגם מסודי), אבל גם במכבי יודעים שהם לא מה שרצו להביא בתחילת החודש. ואם היו מביאים את פילהאבר בורנשטיין מרסידה ודאגנו היו גם מצהירים הצהרות כבר עכשיו.

אבל כשאתה מביא לקבוצה את ברירת המחדל שהיתה לך אתה בטח ובטח שלא רץ לאליפות.

אתה ממזער נזקים ושומר על הישארות בליגה.

ומתחילת העונה אני טוען שיש לנו סגל לרוץ איתו לאליפות, זה לא סגל שחקנים להישאר איתו ליגה מה גם שהקבוצה לא בנויה בצורה של קבוצה שנלחמת על הישארות.

הקבוצה נכנסה לספין מטורף בתחילת העונה שלא היה לה איך לצאת ממנו ובגלל זה התחיל הבלגאן.

אתה תתפלא לראות שיש עדין שחקנים ישראלים ברמה גבוהה שמכבי יכולה להביא אם היא תעבוד נכון.

מכבי ת"א רכשה הערב (רביעי) את כרטיסו של קשר מ.ס אשדוד, אלן מסודי. הצהובים הודיעו בשעה 23:00, כי הם רכשו את הקשר ששוחרר מקבוצתו של אלון חזן. מסודי יעבור מחר בבקרת התקציבים ויצטרף רשמית למכבי תל-אביב.

במכבי תל-אביב המתינו עד שעות אחה"צ לתשובה מכיוונו של חלוץ סושו, דגאנו, שסירב לעזוב את הליגה הצרפתית הראשונה ולעבור לישראל. חשוב לציין כי גם אם מכבי תצליח להעביר את חוזהו של מסודי בבקרה בזמן, הוא לא יוכל ליטול חלק במשחק מול בית"ר ירושלים מאחר ועומד נגדו עונש הרחקה מהתקופה באשדוד.

במכבי חשבו כי יצליחו בסופו של דבר להנחית את החלוץ, אך לאחר הבינו כי לא יצליחו לעשות זאת, בשעות אחה"צ, יצרה הקבוצה קשר עם מסודי ובתוך דקות נגמר המו"מ ומסודי חתם במכבי תל-אביב. מהקבוצה נמסר: "מסודי שוחרר מאשדוד, בא עם הכרטיס ביד ורכשנו את הכרטיס שלו. אלן מסודי שחקן מוכשר מאוד שלא מימש את עצמו. בסביבה של ארבעה שחקנים צרפתיים, אנחנו מקווים שהוא יממש את עצמו".

במכבי תל-אביב בונים גם על כך שמסודי יהפוך בשנה הבאה לישראלי, לאחר שהוא עתיד להתחתן עם הדוגמנית כריסטין פרידמן. לשניים כבר נולדה בת.

בהחלט מפתיע

סוף סוף במקום לדבר כל הזמן ולא לעשות כלום שומרים על זה בשקט ומוציאים את זה כשזה סופי ושלא נתאכזב עוד פעם

אוי ויייייייי איזה שטויות!!!!

אני לא מאמיןןן... החתמה גרועה!!!!

מסודי השחקן הכי גרוע באשדוד ועכשיו זורקים לנו תזבל שלהם!

בדוק! יורדים ליגה איתו בהרכב