Jump to content

חטיבת כפיר - פרטים

Recommended Posts

לב צהוב

בצנחנים זה קצת שונה

כי 890 הם הראשונים שהוקמו ב1950

ו101 הוקמו 3 שנים אחרי זה ומוזגו ל890

רק ב80 ומשהו נראה לי הקימו את 101 מחדש על שם הגדוד מאז

כן אבל 101 "נחשבים" לגדוד הכי טוב בחטיבה, למרות שאני אומר שוב אין הבדלים בין הגדודים וגם בין החטיבות, כולם (וכולם זה כולם) עושים את אותה העבודה, וברוב המקרים גם אין הבדל בין הגדודים לסיירות.

לכל גדוד חטיבה יחידה וכו' יש את הגאוות יחידה שלהם... זה עושה מבצע השני עושה מבצע שם אבל בתאכלס של התאכלס הכל אותו הדבר, בכל מקום תמצא את מה שתרצה רק אם תיהיה פתוח בדעות שלך ולא תבוא במחשבה ש"לביא זה לא קרבי" וכאלו.

יש לי חברים בחרוב שחושבים שהם מינימום ביחידה סודית ומשותפת לסיירת מטכל ולשייטת 13, אחד מהם רצה מאד ליהיות בצנחנים ולא עבר תגיבוש, היום הוא מקלל אותם כאילו הם חיזבאללה.

בקיצור אם קצת ראש פתוח כבר ירעילו אותך מספיק על היחידה שאתה נמצא בא ואפילו יראו לך נתונים סטטיסקיים שהמקום בו אתה נמצא הוא הכי טוב, זה יספיק לרוב האנשים להעביר 3 שנים בלי הרבה שביזות.

בקיצור קרבי זה מבורך וזה לא משנה אם זה במג"ב שיריון מוד"ש חי"ר נ"מ קרקל או סיירת מטכל...

תאכלס שמשון חרוב ודוכיפת באותה רמה גדודים איכותים מאוד

חרוב כרגע מחליפים איתנו גזרות בית לחם\שכם

בעוד חודש

דוכיפת נשארים בקו הכי קשה של איו"ש רמאללה

בעיקרון כל גדוד יש את הדברים הטובים והדברים הרעים שלו.

דודי צא מהסרט שחרוב באים עוד חודש לבית לחם ושמשון לשכם..יש סיכוי שזה יקרה אולי אולי בסביבות חודש ינואר בערך..אבל גם זה אני מאמין שלא יקרה..

מה חרוב מה?

שומעים סיירת אז קופצים?

נחשון תכלס זה כרגע הגדוד הכי פעיל בחטיבה, יכול להיות שגם יותר מחרוב.

הם תופסים את הגזרה הכי חמה אחרי שכם היום, טול כרם קלקיליה אז זה לא צחוק, יש שם פול בלאגן, ומעטים הגדודים אם בכלל שתופסים 2 ערים במקביל בגזרה.

נחשון נכון להיום הוא הגדוד הכי מבצעי בכפיר.

גאה להיות שיך.

• 2 months later...

טוב אז קראתי בעיקרון על החטיבה , אבל בכל זאת אני רוצה לשמוע מאנשים שמשרתים שם או שיודעים או מכל מי שיודע עוד פרטים...

איך האנשים שם ועד כמה העובדה שהם לא מתחלפים וכל הזמן באותו מקום משפיעה ?

ואם אני מסמן את זה בעדיפות שנייה\שלישית במנילה כמעט בטוח שאני יגיע לשם ?

מה עדיף כפיר או גולני ?

תשמע, כפיר זה לא פחות קרבי מגולני או גבעתי.

השם הרבה פחות ממוכר כי הוא חדש בניגוד לגאווה הגדולה של המתגייסים לגולני ולגבעתי שהם יחידות ותיקות.

אין ספק שבעתיד הרחוק גם כפיר תהיה יחידה עם מקור גאווה משלה, ומי שמתגייס אליה בימים אלה בונה את הגאווה הזאת בעצם.

אני אישית רוצה להתגייס לגולני, ואת כפיר שמתי רק בתור העדיפות השלישית שלי, אבל באמת, תחשוב טוב ותבחר.

תשמע, כפיר זה לא פחות קרבי מגולני או גבעתי.

השם הרבה פחות ממוכר כי הוא חדש בניגוד לגאווה הגדולה של המתגייסים לגולני ולגבעתי שהם יחידות ותיקות.

אין ספק שבעתיד הרחוק גם כפיר תהיה יחידה עם מקור גאווה משלה, ומי שמתגייס אליה בימים אלה בונה את הגאווה הזאת בעצם.

אני אישית רוצה להתגייס לגולני, ואת כפיר שמתי רק בתור העדיפות השלישית שלי, אבל באמת, תחשוב טוב ותבחר.

סבבה אחי , את זה כבר הבנתי.

מישהו אולי יכול לענות לי על ה2 שאלות הראשונות ?