Jump to content

ביקורת על כל שחקן ושחקן

רותם B

Recommended Posts

הוא יכול גם להיות ראוי לציון 0 על המשחק היום, זה לא רלוונטי בכלל.

הנקודה היא שאתם ממהרים לחרוץ כאן גורל של שחקן שבעונה שעברה כולכם ידעתם להגיד שהמקום שלו בנבחרת.

זה לא אמור שאסור להעביר עליו ביקורת, זה לא אומר שאסור לספסל אותו, אבל כן, זה אומר שצריך לחשוב פעמיים לפני שמכריזים שמדובר בשחקן שלא יכול לצאת ממנו שום דבר.

נתן עונה אחת טובה, עכשיו נותן עונה אחת רעה. אי אפשר לסכם קריירה של שחקן אחרי זה, מה שבטוח זה שלשחק טוב הוא יכול, גם אם צריך בינתיים להביא מישהו אחר להרכב במקומו.

משחק אחד לא טוב והוא פלופ?

דווקא האמת שבשביל שחקן שנשען על מהירות (וגם סיומת יש לו בניגוד לכל חלוץ במכבי מאז קוביצה, אם מישהו שכח) זה מגרש די קשה.

כך או כך הוא מספר אחת במכבי העונה.

ומהקצת שדור מלול נגע בכדור: לא עשה מהלכים מדהימים אולי, אבל בחיאת, שיתן לו כבר לשחק.

משחק אחד לא טוב ? :S

שטרית משחק מתחת לכל ביקורת

שפונגין עם כל האהבה שלנו אליו פשוט גרוע

ועזרן??חחחח איך קוראים לשחקן הזה חלוץ

אני לא מבין את נמני איך שפך עליו כל כך הרבה כסף

בתקציב שלו יכולנו להביא שני שחקנים הרבה יותר טובים ממנו

אפשר היה לראות כמה צריך קשר אחורי היום..

הנעת כדור מזעזעת... גועל נפש

איזה הנעת כדור הקשר האחורי מקבל כדור במקום ללנהל תמצשחק קדימה ולנסות ליזום הוא פתאום משתובב מוסר לבלם והבלם מעיף תכדור כמו מטומטם למעלה פעם אחת פאם אחת זה הצליח מתוך אולי 20 או יותר אבל גם אז שבחון מחמציץ במקום לבעוט הוא מנסה למסור פס רוחב שעזרן במקום לנסות לרוץ ובעמידה לבועט עושה גליץ ולא מגיע לכדור דיי הם ביזון!!

אסוס ברנשטיין פליהבר ופארינטה להתחים ומהר! אין זמן עוד 3 יום נגמר החלון

ואני לא כלכך יודע רק תגידו לי אם יש חלוץ מ4 שמות האלה

אני יודע יש קשר אוחרי נגן שמאל וקשר קדמי כמו רודי חדד[

איפה אסוס משחק?

עריכה : מי שבמאת יכול לעזור למכבי היום בתור חלוץ ונתניה תשחחר זה שכטר הוא לא פוגע שם בכלום

סביר להניח שאם יבוא למכבי הוא היה חלוץ ענק! אולי ככה נפתור את קלת החלוץ התותח שמגיע ונהיה אפס

מרוצה?

לא אני שואל שאלה פשוטה.. מרוצה?

חסר ביטחון וכאילו הפילו עליו את הקבוצה במקום שיבחון.

עזוב אין לי כוח להתעצבן בכלל

הכותרת בלשון רבים.

עם מי בדיוק אתה מדבר? :rolleyes:

אני מרוצה.

א. דר מלול שחקן מצויין שעוד יתרום רבות.

ב. איך אפשר להיות בעל ביטחון כאשר אתה יודע שאתה השחקן הכי טוב בקבוצה ואינפנטילים כמו שטרית משחקים לפנייך?

ג. איפה בדיוק הטענה שלך לילד? שלא בעט לשער כשהייתה הזדמנות? זה בכלל לא נובע מחוסר ביטחון אלא טעות ורצון להמשיך לכדרר.

ד. עוד נושא ללא תכלית שנועד להוציא עצבים על האחרון שאפשר לדבר עליו בקבוצה.

ה. אם בכל זאת עדין יש לך טענות תפנה אותם לניר לוין שלא נותן לילד לשחק.

ו. לא הבנתי את התכלית של הנושא, אל מי בדיוק הוא מופנה? אליי? אליו? אל כולם? ואם אין לך כוח להתעצבן אז למה בדיוק לפתוח נושא חדש כאשר קיים נושא שבו אתה יכול להתלונן מהיום ועד מחר?

http://www.12p.co.il/forum_new/index.php?showtopic=77292

הנושאים מוזגו, שים לב להבא,

הנהלת הפורום:rolleyes:

פשוט פה אנשים עשו אותו המושיע

שהם בכלל לא יודעים שהתפקיד שלו זה מגן ימני

ומי שראה את נבחרת הנוער

שוב פעם התפקיד שלו זה מגן ימני שהוא וכל אחד זורק פה שימו אותו בקישור בגלל 10 דקות טובות מול סכנין

ולא סתם עקבו אחריו שם סקאוטים

בקיצור שחקן טוב בתור מגן יני בספסל

אני מדבר אל משהו שאתמול פה פתח נושא על זה שצריך להפיל את הכל על דור מלול.

זה עצבן אותי! אז אני מקווה שעכשיו הוא מרוצה.

זה שדור מלול שחקן מצוין אני לא מתווכח.

אבל להפיל הכל על הילד עכשיו. שאין לו עוד 19!

לגבי גזל? איזה מלך הוא.

מציק לשופט, שובר רגליים, רץ, בולם, בהתקפה הוא קצת חלש אבל זה בסדר.

שים לידו שחקן טכני וזה שילוב מנצח.

אני כ"כ אוהב ומעריך את גזל.

כל מה שאמרת טוב ויפה, אבל שהכדור ברגל שלו- הלך הכדור.

שחקן שרק מציק ושובר רגליים לא צריך לשחק, יש לנו כבר את מסיקה ועוד רבים וטובים.

עם כל הצער, הגול של נתניה הוא רק בגלל אורי..

כל האגף השמאלי היה פרוץ. עם הוא היה סוגר את השחקן לא זוכר כרגע מי זה וזה לא חשוב כרגע, הוא לא היה מצליח אפילו להשתלט על הכדור.

- חבל -

אורי לקח לנו עוד נקודה חשובה מאודד

בעונה הבאה :

שפונגין - להשאיר לספסל,דור מלול במקומו .

יחיאל - ספסל

ז'אן - הבייתה

שטרית - הבייתה

מרטינוביץ - הבייתה

מישאלוב - ספסל

גזל - ספסל

רומן - הבייתה

ייני - היביתה

שבחון - ספסל

רודי חדד - הרכב

קמנאן - הרכב

עזרן - להשאיל

יבריץ '- הרכב

בנייה מחדש .

טוב אני פשוט חייב להוציא את כל העצבים שלי אז זה יהיה קצת לא מסודר -

נתחיל מראש הפרמידה - ניר לוין יא חתיכת בן כלב פחדןןןןן פה זה לא הפועל פ"ת ולא מעניין לי ת'ביצה שאנחנו נלחמים על ירידה

וממש לא מזיז לי שנתניה מקום שני , שלטנו עד כמה שאפשר במשחק במחצית הראשונה נתניה שיחקו זוועה ובלי כל קשר להחמצה

של שבחון היינו צריכים להוביל ממזמן. אתה רואה שהחלוצים שלך לא פוגעים תכניס את ביטון או את עומרי רון כוסרבק!!!

קמנאן המזדיין הזה שיתחיל לנצל את המהירות שלו נשבר כבר הזין שהוא משחק לידיים של היריב.

יוסי שבחון עוד מזדיין שהעלה את האף הרבההה יותר מדי מוקדם וזו אשמה שלנו כקהל!

ארז נזיקה יא חתיכת כלב אתה לא מרגיש טיפה לא נעים שאתה עולה במקום חלוץ כמעט כל משחק שני ורק הורס את המשחק?

במקום לעלות ליתרון אתה מונע אפילו תיקו ובסוף מפסידים תלך הביתה כבר יא זבל!

אורי שטרית מה כבר אפשר לומר על כזה ילד מושתן , אתה מפחד מהצל של עצמך אתה משחק כמו ברווז וכבר כל הקבוצות בארץ

קלטו שנגד מכבי הם יבקיעו רק מאגף שמאל כי אתה לא יודע לשמור!!!! יא חתיכת מטומטם תהיה קצת אגרסיבי יא אימפוטנט!!

ופעם הבאה שאתה בא להרים כדור תוך כדי ריצה תעצור קודם יא בן שרמוטה , עוד לא למדת מעשרות אלפי הכדורים שעפו ליציע והרסו התקפות?

ודבר אחרון ליאמר ולכל הנהלת נתניה הבני שרמוטות , אינשאללה שכל הכסף ילך לתרופות ולהשתלת לייזר לקרחת של יאמר יא בני זונות

לא מתביישים לקחת 90 שקל לאיצטדיון הכי מזוהם ומסריח בכל הארץ בשביל כדורגל של ליגה ז'.

ואת הגועל נפש הזה ההתאחדות רוצה להפוך להפנינג לכל המשפחה , תשרפו גם אתם יא זונות!!

אפשר היה לראות כמה צריך קשר אחורי היום..

הנעת כדור מזעזעת... גועל נפש

הנעת כדור?!?!?!?!

אתה צריך משקפיים אחי, אני לא ראיתי שום הנעת כדור אתמול במשחק, אפילו לא הנעת כדור בסיסית!

מה שראיתי זה 2 נגרים שכל כדור שהם מקבלים מעיפים קדימה לשמיים בתקווה שקאמאנן ישתלט עליו יעבור 10 שחקנים ויכבוש.

בלי קישור אחורי אנחנו נרד ליגה. פשוט אי אפשר לשחק ככה. בחיים שלי לא ראיתי את מכבי עם קישור אחורי כל כך כל כך עלוב. זה פשוט בדיחה עצובה

בעונה הבאה :

שפונגין - להשאיר לספסל,דור מלול במקומו .

יחיאל - ספסל

ז'אן - הבייתה

שטרית - הבייתה

מרטינוביץ - הבייתה

מישאלוב - ספסל

גזל - ספסל

רומן - הבייתה

ייני - היביתה

שבחון - ספסל

רודי חדד - הרכב

קמנאן - הרכב

עזרן - להשאיל

יבריץ '- הרכב

בנייה מחדש .

בסדר!

טוב אני פשוט חייב להוציא את כל העצבים שלי אז זה יהיה קצת לא מסודר -

נתחיל מראש הפרמידה - ניר לוין יא חתיכת בן כלב פחדןןןןן פה זה לא הפועל פ"ת ולא מעניין לי ת'ביצה שאנחנו נלחמים על ירידה

וממש לא מזיז לי שנתניה מקום שני , שלטנו עד כמה שאפשר במשחק במחצית הראשונה נתניה שיחקו זוועה ובלי כל קשר להחמצה

של שבחון היינו צריכים להוביל ממזמן. אתה רואה שהחלוצים שלך לא פוגעים תכניס את ביטון או את עומרי רון כוסרבק!!!

קמנאן המזדיין הזה שיתחיל לנצל את המהירות שלו נשבר כבר הזין שהוא משחק לידיים של היריב.

יוסי שבחון עוד מזדיין שהעלה את האף הרבההה יותר מדי מוקדם וזו אשמה שלנו כקהל!

ארז נזיקה יא חתיכת כלב אתה לא מרגיש טיפה לא נעים שאתה עולה במקום חלוץ כמעט כל משחק שני ורק הורס את המשחק?

במקום לעלות ליתרון אתה מונע אפילו תיקו ובסוף מפסידים תלך הביתה כבר יא זבל!

אורי שטרית מה כבר אפשר לומר על כזה ילד מושתן , אתה מפחד מהצל של עצמך אתה משחק כמו ברווז וכבר כל הקבוצות בארץ

קלטו שנגד מכבי הם יבקיעו רק מאגף שמאל כי אתה לא יודע לשמור!!!! יא חתיכת מטומטם תהיה קצת אגרסיבי יא אימפוטנט!!

ופעם הבאה שאתה בא להרים כדור תוך כדי ריצה תעצור קודם יא בן שרמוטה , עוד לא למדת מעשרות אלפי הכדורים שעפו ליציע והרסו התקפות?

ודבר אחרון ליאמר ולכל הנהלת נתניה הבני שרמוטות , אינשאללה שכל הכסף ילך לתרופות ולהשתלת לייזר לקרחת של יאמר יא בני זונות

לא מתביישים לקחת 90 שקל לאיצטדיון הכי מזוהם ומסריח בכל הארץ בשביל כדורגל של ליגה ז'.

ואת הגועל נפש הזה ההתאחדות רוצה להפוך להפנינג לכל המשפחה , תשרפו גם אתם יא זונות!!

אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק צודק בהכל...

חיזוק כמעט ולא הבאנו בחלון והוא ניסגר עוד 3 ימים עוד טעות של ההנהלה או נימני? היא שיחרורו של ראמליו שהיה בסדר לקבוצת הדייגים שלנו