Jump to content

"הזכרונות הרעים שהיו לי, הם לא כאן עכשיו, נשברו הלכו נעלמו..."

Recommended Posts

1) מכבי הרצליה - הפועל כפר סבא

דרבי השרון

הרצליה מגיעה למשחק כשהיא במאזן עלוב במשחקי הבית שלה, אפס נצחונות. כפר סבא מנצחת בחוץהרצליה לא מנצחים בבית

בשביל שלמכבי יהיה טוב

ובגלל כל פצועים ונעדרים

X

2) קרית שמונה - מכבי חיפה

2

3) בני יהודה - מ.ס אשדוד

במחזור חמישי, אחרי שהביסה בשכונת התקווה 0:3 את בני סכנין דורגה בני יהודה במקום החמישי עם 8 נקודות. במחזור שלאחר מכן היא יצאה למשחק חוץ באשדוד, הובסה 3:0 והחלה להידרדר ככדור שלג שאי אפשר לעצור. מאז המחזור החמישי, צברו הכתומים נקודה בודדת (במחזור שעבר, בסכנין) מתוך 33 אפשריות, ב-11 משחקים וצנחו למקום האחרון.

קרב תחתית בין שתי נועלות הטבלה. אחרי שהקבוצה השלימה סיבוב שלם ללא ניצחונות, יודעים בשכונה שאם לא ישובו למסלול הניצחונות על חשבונה של אשדוד, שגם היא חווה משבר משלה (9 משחקים ללא ניצחון) זה יהיה בבחינת מסמר נוסף בארון.

בגלל שתוצאה שכיחה היא יותר משחקים שלהם אז

בגלל שקרב על 6 נקודות

ובגלל שבשביל מכבי

תיקו

1:1

[מכבי ת"א פוגשת את מכבי נתניה, בה מככבים מספר רב של שחקני עבר שלנו.

במכבי ת"א יובל שפונגין וירוסלב יבריץ פתחו העונה בכל המשחקים ולא הוחלפו.

לירן שטראובר ולואיס מרין (מכבי נתניה) פתחו העונה בכל המשחקים ולא הוחלפו, דדי בן דיין ואבי סטרול לא הוחלפו באף משחק (15 משחקים). והשבת:

א. כל ששת השחקנים יפתחו ולפחות חמישה ישלימו 90 דקות (90 דקות = יפתח במשחק ולא יוחלף).

בית"ר ירושלים - מכבי פ"ת/ אלי ארזי - משפחת לוזון/ אוהדי בית"ר - התאחדות - והפעם על הדשא...

5) תבחרו סעיף אחד. את זה שלדעתכם יתקיים בוודאות:

א. לבית"ר יש אחלה מאמן כושר ובכלל את רוב הגולים שלה היא מבקיעה מחצית שניה ולכן במשחק זה יהיו יותר גולים במחצית השניה.

מכבי הרצליה- הפועל כפר-סבא

הפועל תל-אביב- בני סכנין

בני יהודה תל-אביב- מ.ס. אשדוד

בית"ר ירושלים-מכבי פתח-תקוה

מכבי נתניה- מכבי תל-אביב

הפועל קרית שמונה- מכבי חיפה

6) תבחרו אופציה אחת, זו שבטוח תתרחש:

ב. קבוצות החוץ יבקיעו יותר גולים השבת ויבקעו יותר גולים במחציות השניות.

1. לטויה או מקאסי יבקיעו להגנה הדי מחוררת של כפר סבא אבל זה יספיק מקסימום לתיקו - X.

2. לצערי זה הולך להיות של חיפה - 2.

3. יש לי הרגשה שאשדוד הולכת להפתיע. יותר מדי כישרון וזה ישתלם הפעם - 2.

4. א

5. ד

6. ב

2-כפר סבא באה רעבה והיא תיהיה חייבת לנצח..!

x סומך על קריית שמונה שיבואו רעביםלמרות שאני יודע שהקופים ינצחו..

1.בני יהודה מנצחת...

א

א

ב

שבת שלום..!!

1) מכבי הרצליה - הפועל כפר סבא X

2) קרית שמונה - מכבי חיפה X

3) בני יהודה - מ.ס אשדוד 1

4) מכבי ת"א פוגשת את מכבי נתניה, בה מככבים מספר רב של שחקני עבר שלנו.

במכבי ת"א יובל שפונגין וירוסלב יבריץ פתחו העונה בכל המשחקים ולא הוחלפו.

לירן שטראובר ולואיס מרין (מכבי נתניה) פתחו העונה בכל המשחקים ולא הוחלפו, דדי בן דיין ואבי סטרול לא הוחלפו באף משחק (15 משחקים). והשבת:

א. כל ששת השחקנים יפתחו ולפחות חמישה ישלימו 90 דקות (90 דקות = יפתח במשחק ולא יוחלף).

5) ד. מכבי פ"ת סופגת העונה בחוץ ממוצע של 0.9 גולים למשחק, ולא ספגה העונה יותר משניים, ולכן גם השבת היא לא תספוג יותר משניים.

6) ב. קבוצות החוץ יבקיעו יותר גולים השבת ויבקעו יותר גולים במחציות השניות.

;)

Guest עידן דורון

1. הרצליה מגיעה אחרי שקופחה בשבוע שעבר ע"י תבריזי והפסידה להפועל ת"א. מולה מגיעה קבוצה מפורקת. אוחנה משמש בשבועות האחרונים יותר כמנתח כירורגי כדי להדביק את השברים שנותרו מהקבוצה הזו אחרי שספגה תבוסה מחיפה ואפילו ממכבי ת"א הצנועה. משחק קלאסי ל-X. מה שכן, פרדי דוד ואלי אוחנה, שניהם, אוהבי כדורגל פתוח והתקפי. לכן צפוי משחק מרתק ומעניין ואפילו רב שערים.

2. אולי המשחק הכי קשה. כי מצד אחד קריית-שמונה לא הפסידה בבית. מצד שני לחיפה אסור להשמיט נקודות בשום פנים ואופן אם הם רוצים לאיים על בית"ר. ולכן, אני עומד לחרוץ גורלות, אך איזי שרצקי יראה לראשונה העונה הפסדה במגרשה הביתי של קריית-שמונה. 2.

3. כשאמרתי שחיפה זה המשחק הכי קשה, לא ידעתי מה מצפה לי בסעיף 3'. בני-יהודה מגיעה אחרי נקודה ראשונה מזה 11(?) משחקים. ואשדוד מגיעה אומנם אחרי הפסד לבית"ר אבל נראו מצויין. אגב בידיעות אחרונות למעט צביקה פיק והקוף כולם ממליצים ללכת על בני-יהודה. אבל ראינו מה הקוף עשה בשבוע שעבר כאן אצלנו, וחוץ מזה אני דיי דלוק על צביקה פיק (וואו, שיגעון) ולכן אני אאמר על מ.ס אשדוד. 2.

4. לא באה לי בטוב השאלה הזו בכלל. איףףףף. א' ;)

5. א'.

6. ב'.

א.2

ב.1

ג.2

ד.2

ה.ד

ו.1

ירדתי מהוני... :thumbdown: יוחזר גיא לנהל את הניחוש לאלתר... :)

דרך אגב ניחוש(ס)י השבוע: אז ככה כפ"ס תדרוס עם 3 של בן לוז... קרייית שמונה חיפה יהיה משחק מרובה שערים עם צמד של אבידור ואחד של צרפתי... ובאשדוד יהיה משחק צמוד אבל הם ינצחו מפנדל קטן ... בהצלחה לכולם ו- לירן שטראובר מת

וואלה מה זה השאלות האלה? מאז שגיא העביר את הבעלות לרוכש החדש הניחוש נהיה מתוסבך אחושרמוטה :thumbdown:

1) x. הרצליה חייבת לנצח, מה שאומר שהם לא. כפר-סבא אחרי הפסד, הם לא ירצו הפסד נוסף שידרדר אותם. תיקו.

2) 2. האמת שזה באמת מבחן רציני לחבורה של רוני לוי. המגרש הכי ביתי בליגה (יחד עם סכנין) ואם אני לא טועה אף קבוצה לא חזרה משם עם יותר מנקודה. מצד שני חיפה משתפרת ממשחק למשחק, ותופרת שלישיות. ההיגיון אומר תיקו, גם בגלל הפציעה של קינן, אבל האינטואיציה אומרת חיפה. 2.

3) 1. משחק שבו אשדוד תעלה כדי להתבנקר. גם כאן ההיגיון אומר תיקו, אבל מצד שני בני-יהודה חייבת להתאבד על המגרש כמו מתאבדים שיעים ולנצח את המשחק הזה. ויש גם את עניין הביתיות והקהל, והלב מרגיש שהכתומים סוףסוף ינצחו. 1.

4) א'. כוס אמק עם השאלות האלה.

5) ד'. כוס אמק עם השאלות האלה.

6) א'. כוס אמק עם השאלות האלה.

ואיך זה שלא הכנסתם את דרבי המגזר?!

גבאי, תגיד שזאת לא אמביציה:

1) 1

2) 1

3) 1

4) א

5) א

6) א

ואני ממשיך לטעון שמאז שלקחת את הניחוש על עצמך אני במגמת צניחה חופשית בדרך למטה (ובגלל זה אין כל כך מה להפסיד)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.