Jump to content

"הזכרונות הרעים שהיו לי, הם לא כאן עכשיו, נשברו הלכו נעלמו..."

Recommended Posts

1) מכבי הרצליה - הפועל כפר סבא - 2

2) קרית שמונה - מכבי חיפה - 2

3) בני יהודה - מ.ס אשדוד - X

(שאלה אחת, שתי נקודות)

להזכירכם בחלק הזה אנחנו תמיד נימנע מלנחס את הקבוצה באופן ישיר ונתמקד בעיקר בהיבטים אחרים במשחק.

4) א. כל ששת השחקנים יפתחו ולפחות חמישה ישלימו 90 דקות (90 דקות = יפתח במשחק ולא יוחלף).

בית"ר ירושלים - מכבי פ"ת/ אלי ארזי - משפחת לוזון/ אוהדי בית"ר - התאחדות - והפעם על הדשא...

5) תבחרו סעיף אחד. את זה שלדעתכם יתקיים בוודאות:

א. לבית"ר יש אחלה מאמן כושר ובכלל את רוב הגולים שלה היא מבקיעה מחצית שניה ולכן במשחק זה יהיו יותר גולים במחצית השניה.

6) א. קבוצות הבית יבקיעו יותר גולים השבת ויובקעו יותר גולים במחציות הראשונות.

1. 1 הרצליה טובה בבית והיא תנצח את כפ"ס החלשה.

2. אוי איזה משחק. 1 ק"ש בבית חיות.

3. משחק תחתית למוות , רציתי לתת לבני יהודה אבל הם זבלים. X

4.א'.

5.ד'

6.א'

:wub: :wubyellow3: :wubyellow3:

ניצחון ביתי ראשון העונה להרצליה..סוף סוף

חיפה תנצח כאילו שזה לא ברור ? 2 באנקר

בני יהודה רושמת ניצחון ראשון אחרי 11 משחקים

א. כל ששת השחקנים יפתחו ולפחות חמישה ישלימו 90 דקות (90 דקות = יפתח במשחק ולא יוחלף).

א. לבית"ר יש אחלה מאמן כושר ובכלל את רוב הגולים שלה היא מבקיעה מחצית שניה ולכן במשחק זה יהיו יותר גולים במחצית השניה.

ב. קבוצות הבית יבקיעו יותר גולים השבת ויבקעו יותר גולים במחציות הראשונות (למרות שאני חושב שקבוצות הבית יקביעו יותר ובמחציות השניות)

ועדיין לא נראה שום סימן בנתב"ג לעומר גולן...עד כמה שאני יודע אין משהו טוב בבלגיה שהלוזונים לא בדקו (כי אמסטרדם זה לא וגם לא קולומביה) ככה ש...עופר פביאן יומך יבוא.

אוי שיט, עכשיו אבי לוזון לא יבוא גם למשחקים של מכבי כי עמוס יחליט שאנחנו לא ראויים בגלל הדיבור הנגוע הזה.

העיקר שהילדים בפ"ת לא יכולים לחצות כבישים...

1) תגיד אתה מסתבלט? אתה לוקח לי את הכיף?מה זה הנימוק הזה?

כפ"ס בדוק....2 באנקר.

כי אוחנה חזר לחפוף בהד אנד שולדרס, ומפנק יופי את דובק עם כל הסיגריות שהוא מרביץ (וזה לפני הכסף שהוא מביא ללוזון על חומרים אחרים) וחוץ מזה זו מכבי הרצליה, הם לא ניצחו משחק אחד, אסולין יצא לחו"ל ולשיימן מתחיל לשעמם פצצות, עד סוף הסיבוב נראה לי שפרדי דוד עף הביתה.

טוב עם שם כמו פרדי כל מה שהוא יכול לעשות זה למכור גרעינים להסתובב עם דובון ולצעוק איזה חום איזה חום.

2) 1.

ושיזדיין קטן ההומו הזה.

בטח עכשיוה וא גולש בפורום וחושב לעצמו מה זה?הם לא אוהבים אותי? אני רץ לרוני לוי....רק שרוני לוי מצא לו פודל חדש ליאור רפאלוב ויניב קטן ייעלב יירק על החולצה ויקבל בראש מק"ש.

חוץ מזה שאחרי שכתבתי בום בום בום בום סכנין ונפלתי (וגם כי הומור שחור לא מתאים פה) אז אני לא אכתוב את זה, אבל שיש בן אדם שקוראים לו איזי בתור בעלים קצת קשה שלא להיקרע מצחוק.

3) X.

רק בשביל שהפועל יאכלו ת'לב.

זה הכל....אני אהיה משועשע לחלוטין.

מה גם שאז בן זקן ורביבו אולי ישתכנעו להפסיק להשקיע בנמל הדפוק הזה ולשחרר ספינה לבלגיה שתחזיר לי את עומר כבר...אני ממש מתגעגע...זה לא הולך ככה, הניחוש הוא לא אותו דבר בלעדיך.

4) ב.

בדוק...למה?

כי אבי סטרול שמן, ואין לו סיכוי שלא יחליפו אותו, עצם העובדה שהוא יראה את נמני ביציע כבר נגמר לו האוויר.

וכי בת דודה שלו כוסית אש ווואלה הייתי מוכן שהיא תעשה לי טובה או שתיים, כי אני ממש נחמד היום :)

וחוץ מזה, אין את עומר גולן שיספק לכולם סמי מרץ שם.

חוץ מזה, שטראובר בדיכאון כי השמועות אומרות שהוא וענבלוש מתגרשים, ואם זה נכון...אז "זה סיפור על שוער שכבר לא בין החיים, אז תביאו לו ארון ותביאו גם פרחים.." להתראות לירן, היה נחמד, ניפגש בגלגול הבא...

ענבל זונה, אבי סטרול זונה, דדי שמן, וכל נתניה על הזין.

5) אז לא אני לא נדב יעקובי, אני שונא את מסי והוא צועק כמו איזה כוסית כל פעם שהוא נוגע בכדור.

ולא אני לא הגעתי בתול לחתונה (למי שפספס את היציאה של איציק זוהר מומלץ לבדוק שוב, נדב יעקבי שתק לאיזה חמש דקות) בקיצור או 1 או 3.

נזרום על 1 כי אני מכביסט וכי שלומי נמני מספר 1 (וגם עומר חקק...אבל עומר אהבת חיי סתם ככה בלי סיבה)

6) ב.

וכושילאמא של הקוף הזה...חבל הוא לא טבע בשירותים.

ועכשיו לדבר החשוב באמת:

אחרי שפנייתי לרוה"מ התקבלה בשתיקה רועמת, אני פונה הפעם לדודו טופז.

בזמנו בימי התכנית "הראשון בבידור" הגשמת לאנשים חלומות, והכנת להם הפתעות מעניינות...אני לא טיפוס שאוהב הפתעות...אבל דודו יקירי אני פונה אליך בבקשה גדולה, הניחוש ה-12 התקלקל ואיבד מטעמו מאז שעומר גולן טס לבלגיה, אני לא אפסיק עד שיחזירו לי אותו....דודו אתה חייב לעזור לי....

עומר גולן תחזור הביתה, אפילו מרקו מצא בסוף את אמא.

מכיוון ששבוע שעבר זה הקוף צדק אני ישמור לו אמונים וימשיך ללכת איתו עד הסוף :)

מיכאל אני אומרת תצטרף אלי ותגנוב לקוף גם את התשובה לפחות תזכה בבול פגיעה (:

* הניחוש של הקוף -

1) x - למרות שיש מצב שזה ייערך במהלך הסופ"ש ל-2.

2) X - למרות שיש מצב שזה ייערך במהלך הסופ"ש ל-2.

3) X - למרות שיש מצב שזה ייערך במהלך הסופ"ש ל-1.

4) א'

5) ד' - למרות שיש מצב שזה ייערך במהלך הסופ"ש ל-א.

6) קבוצות החוץ.

scaredmonkeypa6.png

אם וכאשר הקוף משנה את תשובתו אני הולכת איתו אז לשנות גם לי את התשובה

סופ"ש רגוע ונחמד

אני רואה שקצת איומים ופיצוח התרמית שלכם וכבר עליתי כמה מקומות בטבלה.

אופס שבועיים אחרי שקיבל את הניחוש כבר הגיע למקום שני... מבולבלים? גם אני :rolleyes:

דיי למכירה, אתם לא ההתאחדות!!

x

x

1

א

ב

א

אחרי היעדרות של 3 (אם אני לא טועה :rolleyes: ) ניחושים, אני חוזר :)

1) מכבי הרצליה - הפועל כפר סבא

(שבת, 17:00)

משחק לא קל, אבל גם לא כזה קשה.

קבוצות לא ממש חזקות, שבאות על מומנטומים. על כן מי שתתפוס מומנטומים או הקבוצה שתבקיע ב5 דקות הראשונות גם תנצח.

מכיוון שהשער הראשון ייפול לכפ''ס יגיע בדקה ה30 לערך ושער השיוויון יגיע עם תחילת המחצית השנייה, לא תגיע לכאן הכרעה.

X.

2) קרית שמונה - מכבי חיפה

(שבת, 17:00)

קרית שמונה לא פראיירים, אבל גם חיפה לא.

חיפה הרשימה בניצחון האחרון בכפ''ס, אבל חיפה כמו חיפה, לא מאמין שהיא שוב תדרוס.

לדעתי קרית שמונה תילחם, תנסה להפתיע (נשבע שרציתי לכתוב שהם ינצחו), אבל הראש אומר אחרת, וחיפה תיקח את זה ממש בקטן אחרי מלחמה של ק''ש.

2 :P

3) בני יהודה - מ.ס אשדוד

(שבת, 19:30)

ממש אני בא להגיד בליינד אשדוד, אבל בני יהודה עוקצים. הם לא יוותרו על נקודות.

אתה יודע מה? כוסאמו. אשדוד. בליינד. הלוואי שאלי כהן יעלה על דרך המלך, ותדרוס אותו כרכרה. אלי כהן בן זונה.

2.

4) מכבי ת"א פוגשת את מכבי נתניה...

א. כל ששת השחקנים יפתחו ולפחות חמישה ישלימו 90 דקות (90 דקות = יפתח במשחק ולא יוחלף).

כי מכבי לא יחליפו את אחד המגנים הטובים בארץ במשחק כזה חשוב, אלא במקרה של פציעה (חס וחס), שוערים אני לא מתייחס בכלל, דדי בן דיין מציג יכולת טובה ולדעתי לא יוחלף (למרות שאני די רוצה כי הוא מסוכן :] ), סטרול סתם מעפן וככה גם מרין, אז שיזדיינו :hooligan:

5) תבחרו סעיף אחד:

ד. מכבי פ"ת סופגת העונה בחוץ ממוצע של 0.9 גולים למשחק, ולא ספגה העונה יותר משניים, ולכן גם השבת היא לא תספוג יותר משניים.

כי למרות שאת החלוץ הכי טוב שלה היא שלחה לאירופה, הגנה טובה וקישור חזק נשאר לה. אולי אפילו תפתיע בתיקו.

6) תבחרו אופציה אחת, זו שבטוח תתרחש:

ב. קבוצות החוץ יבקיעו יותר גולים השבת ויבקעו יותר גולים במחציות השניות.

הרגשה נטו. טוב וגם כי מכבי משחקת בחוץ והיא תתפוצץ :)

1) הו, הנה דרבי ראוי- דרבי השרון :wub:. וזה אפילו מכבי נגד הפועל, אז נלך על מכבי- 1

2) עוד דרבי. הפעם נלך עם הפועל :) 1

3) בקצב הזה עם מה שהולך במדינה בקרוב אשדוד תתמרכז לת"א, אז עוד סוג של דרבי. אבל בא לי שאשדוד תנצח. 2

4) ב' נשמע טוב

5) הסעיף האהוב עלי :) ה'

6) אני פשוט שונאת את הקוף הארור הזה! :thumbdown: :angry: . ועוד לשים אותו בכאלה תמונות חושפניות, OMG.

אני אלך הפוך מהיצור הנגוע הזה- א

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.