Jump to content

"הזכרונות הרעים שהיו לי, הם לא כאן עכשיו, נשברו הלכו נעלמו..."

Recommended Posts

guynihushfm9.jpg

---------------------------- ליגת העל 2007/8 ----------------------------

זה מריח כמו התחלה חדשה,

את הדברים הרעים שקרו לי

אני משאיר מאחור

הדף חדש, אני מרגיש נקי

מוכן להתמלא

יש לי היום סיבה טובה לחיות

רק לה

יש את מה שאני צריך

וזה תמיד מרגיש קרוב,

זה תמיד מרגיש קרוב,

היא יודעת איך לאהוב

אותי

הזכרונות הרעים שהיו לי

הם לא כאן עכשיו

נשברו, הלכו, נעלמו

השקט עכשיו איתי

אני חייב אותו לעצמי,

כל כך שלו

רק לה...

הלוואי והזמן הזה לא יעבור

שישאר ככה לנצח, שיעצור,

אני ואת מתחת לשמיים כחולים,

הלוואי והיינו יכולים

הלוואי הלוואי הלוואי

רק לה...

021.jpg

בסופ"ש הקרוב יתקיימו להם משחקין המחזור השבע עשרה בליגת העל,

כאשר מכבי ת"א מתארחת בקופסא ביום ראשון ב-20:50 אצל מכבי נתניה. וכל זאת לאחר התיקו שחולץ בשיניים, דווקא אל מול הבעלים החדש, אצטדיון מלא וכמובן תפאורה מושלמת.. :yahoo:

059.JPG

ולענייננו...

במחזור הקודם במסגרת 'הניחוש ה-12' לקחו חלק רק 118 משתתפים, הרבה בזכות העובדה שהפורום היה מנוטרל בשעות השיא של יום שישי....

אז זה המקום לומר לכל מי שלא הספיק/לא שלח/לה הגיב וכן תכנן, לשלוח לי פרטית ונראה מה אפשר לעשות בעניין....

כמו בכל מחזור, עדיין יש משתתפים שרואים שעדיין לא מאוחר,

ובמחזור האחרון הצטרף אלינו מנחש חדש אחד, אבל כמה חדש ככה ותיק ->>> תפסו לי את השם שרציתי בהצלחה!!! :flowers:

"הכל פתוח עוד לא מאוחר"

אני מזכיר, כל אחד ואחת יכול להצטרף בכל שלב העונה. אין טעם לבקש, לשאול אם זה בסדר ואם יש טעם...

הלו! מי שפה ולא בשתתף מעולם... תרגישו חופשי, אפילו רק בשביל החוויה אם לא בשביל הטבלה...

ולמי שנמצא פה ואין לו יוזר בפורום, אתם יכולים לשלוח את הניחוש לכתובת המייל הזו -> elad05@walla.co.il

אז איך היה?

המחזור הקודם במסגרת הניחוש היה דווקא מצוין, ועוד יחסית לזה שהוא כלל 6 שאלות - שזה בכלל משהוא שאתם לא רגילים אליו...

הממוצע עמד על 8 (זה בדם :flowers: ) נק' למשתתף, היו לנו 3 משתתפים ששיחקו אותה עם ניחוש מושלם, ועוד 10 שפיספסו בגלל פיפס.

ומה היה לנו...

1) בני סכנין - בני יהודה: משחק לחוץ, שתי הקבצות היו זקוקות לנקודות נואשות, ומאור בוזגלו אחד לא בכושר. מה שכן ג'ון קולמה חטף עוד צהוב.

איקס אחד גדול, ללא שערים, שעשה חסד בעיקר עם מי שלא ידע מה לבחור.

2) מכבי פ"ת - מכבי נתניה: סימפטום הקבוצה הקטנה שלא מבינה מה היא עושה בצמרת בא פה לידי ביטוי יופי יופי...

נתניה ופ"ת לא בכושר יציב מזה תקופה, ובמשחק בניהן פשוט משחקות על תיקו ומתרחקות משאיפות הצמרת.

2) הפועל כפר סבא - מכבי חיפה: שוב כפר סבא חוזרת הביתה, שוב היא חוטפת שלישיה, שוב זה ממכבי? הלו הלו מכבי יש רק אחת!

יכולת מזערית מספיקה לחיפה לצבור ניצחון נוסף. מה שכן, שני גולים עצמיים, אחד כבר בדקות הפתיחה, שוב מישהו הימר בווינר?

2) ארבעת שחקני ההגנה שמרו על עצמם, פתחו, לא נפצעו, וסללו את כל הדרך לתשובה א'...

2) אצטדיון הי"א מפוצץ עד אפס מקום לא מספיק לאשדוד ליותר מגול אחד, למרות משחק טוב באופן יחסי לתקופה האחרונה.

אז הסטטיסטיקה מתיישרת, ובית"ר שוב חוטפת גול בחוץ, שוב אשדוד כובשת במחצת הראשונה, עוד גול של בית"ר מתיבת ה - 5, וכמובן גול נוסף מתוך הרחבה. תשובות ב' ג'....

2) בניגוד לכמה אנשים פה שהחליטו ללכת על ההימור של הפוך על הפוך, מי שהלך על ההיגיון הפשוט, צדק ולקח נקודות.

קבוצות התחתית מכסחות יותר שכן לא סתם הם נלחמות על חייהן. לא בכדי בית"ר וסכנין הן הקבוצות הכי הוגנות בליגה (אגב גם אנחנו).. בית א' לקח עם 9 כרטיסים בלבד אל מול 12 של בית ב'.

שווים ציטוט

יש כל מיני מנחשים שמנסים להתחכם איתנו. בפעם הבאה OmriFe יאלץ להתאמץ יותר. מה שכן אתה בדרך הנכונה...

שימו לב ל Eliran-MTA שמכניס קצת צבע לשאלה, וכמעט פוגע אפילו בתוצאה:

ירוק זה צבע של חמאס ירוק זה צבע של חמאס.. בגלל שחיפה יעלו בשחור הם ינצחו 2-0 :/

שימו לב שלחיפה הולך לא רע בכלל השנה, כל עוד היא מחופשת לשופט.

גם בשאלה 5 הוא היה קרוב מאוד לתחזית מדוייקת ולקח את הנקודות:

ב.. רומלו בנגיחה מקרן

הגול של רמולו, הובקע בנגיחה מתוך ההחמש, אבל לא מקרן.

N. sofer הוא לא היחיד שהיה בטוח שסכנין לא תתקשה, והופתע:

סכנין- בני יהודה: סכנין בבית טובים, בני יהודה 10 הפסדים רצופים, דוחא מגרש קשה לכולם, 1 באנקר.

הנה גם המשתמש barak מבין שהאקסיומה שלו לא משהו...

1. כי זה בבית שלהם, כי הם אחרי נצחון על בית"ר, וכי לפני המעבר לחיפה (?) בוזגלו ירצה להודות למועדון. סכנין חזק. 1.

(וזה בלי להסתכל על היריבה החלשה שבאה מולם)

לצערו גם שיטה ייחודית של קבלת החלטות לא סיפקה את הסחורה:

אחרי עץ או פלי יצא שחיפה תנצח.

תן לנו לנחש יצא עץ נכון? ככה זה עם קופים...

והנה עידן דורון בניחוש שמבוסס על מסורת יהודית בת אלפי שנים:

בני סכנין נגד בני יהודה תל אביב. הכותרת למשחק הנ"ל היא - ' ב??ן ח?כ?ם, י?ש??מ??ח-א?ב; ו?ב?ן כ??ס?יל, ת?ו?ג?ת א?מ?ו?. ' (משלי, ו'; פס' 1). בני-יהודה ככל הנראה בדרך הבטוחה לתחתית, ואפילו השריף לא יוכל למנוע את זה. לעומת זאת, מולה מגיעה בני-סכנין, תגלית העונה. דובר בשבועיים האחרונים הרבה על מעבר של בוזגלו למכבי חיפה (או יותר נכון חזרה של מאור למכבי חיפה) וגם ליחשושים על מעבר של יבוריאן. בינתיים שניהם נשארים בסכנין המפתיעה. בניגוד מוחלט להפתעות, במשחק הזה לא תיהיה הפתעה ובני-סכנין תגבור על בני-יהודה. הבן החכם יהיה מאור בוזגלו (שישמח את אביו), בני-יהודה יאכזבו. 1, סכנין.

מסורת הנאחס, עם ניחוס חמור לבוזגלו ויבוריאן.

חביב לעומתו לא מתרשם:

ניראה מתי תבינו שסכנין זה בלוף, X.

מצד שני, הוא נופל חזק בכפ"ס:

כשמערבבים ירוק עם ירוק יוצא חמאס.

1 כפ"ס חזק.

ואני שואל, חמאס זה לא חיפה?

Ultras Maccabi 96 כבר מרגיל אותנו לתחזיות מרשימות:

תיקו באנקר למה סכנין באקסטזה מהניצחון על בית"ר

אבל גם הוא נופל בכפ"ס.

itzik8 גם מסביר לנו בדיוק למה סכנין לא ניצחה:

תיקו

בני יהודה במפגשים בינהם מנצחת

03/04 מחזור 31

תיקו 1 ובאותה עונה מחזור 16 היה ניצחון סכנין על בני יהודה

בני יהודה כבר ניצחו בדוחא והיו מתים לעשות חצי מתוצאה של אז ...(3:0

בגלל שסכנין קבוצה אחרונה שהביאה נקודות לבני יהודה

בגלל שמצב של בני יהודה ממש קשה וקשה לדמיין את בני יהודה מנצחת את סכנין ועוד בדוחא

ואחרי ניצחון שלהם בטדי על ביתר

בני יהודה הפעם תעצור את הסחף שלה בתיקו

ולא רק זה, הוא גם צופה תיקו עם מעט שערים בפ"ת, וניצחון של חיפה בכפ"ס.. מעניין איך הלך לו בשאר... :P

גם שאול התותח בניחוש מרשים מאוד בדוחא, וגם בפ"ת.

בני יהודה תעצור את התדרדרות שלה 10 הפסדים רצוף

0:3 זו התוצאה בה הכניעו הכתומים את שחקניו של אלישע לוי בסיבוב הראשון, במשחק שנערך בשכונה. מאז, הם מפסידים בלבד. הכתומים ישלימו סיבוב שלם (11 משחקים) של הפסדים או סכנין, היריבה האחרונה מולה צברו נקודות, תהיה זו שתקטע את המשבר המתמשך שלהם? אגב, שתי הקבוצות נפגשו העונה גם בחצי גמר גביע הטוטו. סכנין ניצחה בפנדלים, אחרי 1:1 בתום 120 דקות.הניצחון שאחרי ביתר יוריד מסכנין הרבה כוח ואוויר ..תיקו האפקט שאחרי ביתר יעשה את שלו

עוד תיקו (1:1)

נדב קיץ עם ניחוש טוב מאוד והימור נועז במיוחד:

בני יהודה לקראת טו בשבט יחזירו את המשמש והצבע הכתום לאופנה ויראו לסכנין שעכשיו זה החג שלנו -2

המשתמש אופסימיסט, מנמק נכון ומסמן הפוך:

במחזור הקודם זאת הייתה כמעט הפתעת הסיבוב, ונראה לי בערך הפעם האחרונה שבה בני יהודה לקחו נקודות. מצד שני, סכנין באה לאחר ניצחון גדול, והחוק אומר שלא מנצחים את הנמושה בשבוע שאחרי. בלה בלה בלה. סכנין. 1

אך אך לקטר, כמה אתה ילדון:

אם נוי הולכת עם הקוף אני הולך עם הסבא!

העולם שייך לצעירים. וחוץ מזה לא מעתיקים מקוסמן, מה הוא מבין כבר... :flowers:

אם היית מעתיק מהקוף היה לך לפחות בול פגיעה...

גם צהובה מההיכל , אשדודי15, המורי הזקן, ואור .כ. הולכים על יום כתום.

אשדודי15 אחראי גם לניתוח העדתי חוצה היבשות הזה:

לוזונים - יאמרים X כי לוזון שילם לשופט בדוק..והקהל של נתניה טריפולטאי תימני אסלי ..סיבות יותר טובות מזה לאיקס פה?

אז תיקו היה, אבל האם הוא מודע לכך שבין טריפולי לתימן נמצאת בערך כל יבשת אפריקה? להלן ההסבר...

7608800.jpg

טל נח לא הולך שולל אחרי האמונה העממית שקבוצות התחתית אגרסיביות יותר:

ב כולם חושבים שבגלל שהקבוצות האלה בתחתית אז הם משחקים יותר אגרסיבי ויהיה יותר כרטיסים אנשים טפשים מה לעשות

תהילה קצת מתבלבלת עם לוח השנה:

שבת שלום , חי במאי בינואר שמח

והפעם בפינתינו השבועית "איומים והשמצות עם אבי קוסטה":

למרות החסות של הלוזוניה, עופר פביאן נכנס למקלט:

עופר פביאן אני מציג לך פה שתי אפשריות:

1) אתה מחזיר את עומר גולן למשמרות הזה"ב של פ"ת ומציל אלפי נרקומנים וילדים קטנים

2) אני מנחס את הכושילאמא שלך (החל מעכשיו) ואתה תסבול קשות בכל מגרש שתגיע אליו (חוץ נגד הפועל, שם אני לא סגור מה יהיה נזרום על תיקו)

נפילה בדוחא:

קיצור, בום בום בום בום בום סכנין...

ואיך אפשר בלי תחינה קורעת לב שמעלה לכולנו דמעות בעיניים:

ואני אוסיף פנייה לארקדי בלאט:

בחייאת ראבאק, ירושלים מלחמה לוזון בן שכחתי (לא חושב שיש לו במשפחה מישו שקוראים לו שכחתי) דגל לא דגל, זרוק כמה לירות, נגייס גם את שניידר ושחר, ונחזיר את עומר גולן...החיים בליגה לא אותו דבר בלי המסומם הזה.

אם הוא לא יחזור אני אצטרך למצוא קורבן אצלך (זנדברג כבר סבל מנחת זרועי) או ממכבי חיפה (יניב והקטן שוב??!?!?!?)

ופנייה לראש הממשלה (נא להתייחס בכובד ראש ראוי):

אולמרט, אם עומר גולן היה פה, אחיינית שלי יכלה לחצות את הכביש.

תגובת השבוע -

אין ספק, מבחינתי היא שייכת למשתמש D-B שבמחזור כזה הביאאת הניחוש הכי גרוע שראיתי מימי...

1 בוזגלו כובש לפחות אחד

2 נתניה מנצחת ביותר משער אחד

2 חיפה ינצחו אבל כפר סבר יכבשו לפחות אחד

ב אצלנו שתיהם לא יוחלפו אצלהם אחד מהם יוחלף

ה או פנדל או אדום זה ברור

בית ב' ללא ספק בכלל

כל מה שרשמת קרה הפוך, מזל שחיפה כבשו. 1/6....

הניחוש ה 12 on tour

תגידו לי מה נסגר איתכם? הפסקתם לנסוע לטייל? אני עדיין מחפש את התוגבה הראשונה מרחוק רחוק...

האמביציון

ללא ספק מגיע לו. אומנם הוא משתתף פה פעם ראשונה העונה, ונכון שהיו לו כמה מחזורי חיסור, אבל כולם כולם באשמתכם. :rtfm:

אז נכון שהוא רק במקום ה 18, אבל וואלה הוא הביא 10 נק' השבוע שזה מדהים. במיוחד יחסית לזה שהוא ....

והאמביציון מגיע לו בעיקר על האמביציה להשתפר ועל זה שהוא החליף את הנוסח הקבוע והמקרי, באחד עם מחשבה...

אז כן, גם את תהיה מאחורי מסכה זה לא משנה, העיקר שאתה רואה מה הפסדת 3 שנים. :whistling:

האמביציון של החודש:

scaredmonkeypa6.png

ה-ק-ו-ף. שהביא אותה בבול פגיעה לראשונה העונה, וסידר את זה לעוד שלושה שהבינו את הפואנטה שרשומה פה - ומעתיקים ממנו קבוע.

בלטו בחסרונם

* המשתמש דותי , אחרי ההחרמה שלך השבוע אין לך יותר מה להגיע לערב קלפים.

* ומשתתפים קבועים שלנו שכנראה בגלל השידרוג בפורום ביום שישי לא הספיקו או סתם שכחו -

גל מושיוב, Miki, שחר גייזר, ליב, צפונית, עומרי יעקב, צהוב בנשמה!, Simba, דודו מנצור, Aristo, נתנאל, ziv, Daniel17, ו-עוז ויסמן.

הפיספוסים

חבל חבל חבל.. הייתם כל כך קרובים... המנחשים שהיו נקודה למושלם:

המנחשים שנפלו רק בגלל סכנין:

P.Maldini

Eliran-MTA -

תמיר יערי

תימנימני

עוז

הנוסע השמיני

הנה זה מגיע

חבל גם על Shahar שנפל בגלל שסימן ניצחון לנתניה (אני מקווה שהשבוע אתה לא בעדם)...

חבל לי גם על רומאריו שסימן ניתחון למכבי פ"ת. בעיקר בגלל שרואים שהוא לא קרא את הניתוח שלי, איך אפשר לנצח עם סולי צמח?

וחבל אחרון ל צדיק התמר. גם לך נו נו נו על שלא קראת שאפילו אנחנו נתנו 3 לכפר סבא בבית שלה...

חבר'ה, שבוע הבא, הבונוס קטן עליכם... :thumbs:

בול פגיעה

הפעם היו לנו 5 משתמשים וקוף אחד, שהצליחו לפגוע בול בשלושת המשחקים הראשונים - וזכו בעקבות זאת בעוד 3 נק' אקסטרה בטבלה -

הקוף

shai

noy

רן יעקובי

שאול התותח

אביעד חנוך

המושלמים

שלושה ניחושים מושלמים היו לנו במחזור הקודם...:

itzik8 :king:

אמיר12 :king:

בנוסף... החבר של השכן של אביב הבוס (כן כן הניחוש מכור... :oops: ) :king:

כל אחד מהמנחשים טס לו במעלה הטבלה.... נקווה שזו לא הפעם האחרונה העונה (במיוחד שלי... ;) )

הטבלה - אחרי 17 מחזורים

אחרי שבועות של בדידות בצמרת לאביחי יש פה כמה מתחרים (ואם אני ירצה אני גם ימחוק אותו לגמרי מהניחוש...)

אני מזכיר ששבוע הבא עולה אליפות חודש ינואר אז זה השבוע האחרון שלכם להשתפר...

ושוב, הצמרת צפופה צפופה כמעט כמו בליגה - ועוז זה מכוון בעיקר אליך, שאט אט אתה שועט לך בצמרת.. (אם נשווה לרגע את אביחי לבית"ר ואת עוז לחיפה ואת מקומות 2-6 לכל החלק העליון...)

והי ואתם שם בתחתית (כאילו אשדוד ובני יהודה), ניחוש מושלם או סתם איזה בול פגיעה ולא תאמינו איפה תהיו...

trice51sx2.jpg

1212es4.jpg

כדי שלא תופתעו או תשאלו סתם שאלות - מומלץ לקרוא ולהבין קודם כל את החלק המודגש בסגול לפני כל שלב.

4276567.jpg

(3 שאלות, 6 נקודות)

אתם רק צריכים לבחור אם התוצאה הסופית תביא תוצאה של 1,2 או X.

על כל ניחוש מדוייק תקבלו 2 נקודות. ועל כל ניחוש קרוב תקבלו נקודה אחת. מה זה אומר?

אם בחרתם 1' או לדוגמא 2' - וטעיתם כי יצא תיקו --> תקבלו נקודה

ואם תבחרו X וטעיתם כי יצא 1' או 2' ---> תקבלו גם כן נקודה.

* מי שמנחש נכון את שלושת המשחקים - מקבל 3 נק' בונוס בטבלה.

1) מכבי הרצליה - הפועל כפר סבא

אוי אוי אוי איזה משחק משלה. כפר סבא אחרי שלישיה שהיא חטפה בבית, שוב. אחרי הפעם האחרונה שהיא חטפה שלישיה היא ניצחה את הפועל, האם אותו דבר יקרה להרצליה?

הרצליה דווקא לא הצליחה לנצח את הפועל, אני סבור שזה בעיקר בגלל שהיא שיחקה בבית, כי הרצליה בבית היא לא הרצליה של החוץ.

אם הולכים לפי השכונה, כפר סבא ניצחה את הפועל שניצחה את הרצליה, אזי התוצאה ברורה. האומנם כך?!

(שבת, 17:00)

2) קרית שמונה - מכבי חיפה

דרבי הצפון (ככה זה כשאין יריבות אחרת להיאחז בה...).

משחק לא קל בלשון במעטה בכלל. אחד מנקודות החוזקה של חיפה העונה הייתה ללא ספק דקל קינן. מזכיר קצת את הימים של בן חיים. ואוי ואבוי השבוע קרע דקל קינן את הרצועה.

לחיפה יש בעיה בהגנה העונה זה ברור, ומול המתפרצות הקטלניות של קרית שמונה והחלוצים המהירים שלה היא תהיה בבעיה.

מה עוד שאני מזכיר שהיום במגרש בקריה יש אור, וכולנו ראינו מה קרה לקבוצה האחרונה שהסתכלה שם לאור בעיניים... B)

(שבת, 17:00)

3) בני יהודה - מ.ס אשדוד

תחרות המי יותר מסכן. מקום אחרון מול המקום הלפני האחרון. האמת שתי הקבוצות יחיסת קבוצות די טובות. שעם קצת עזרה פסיכולוגית יכלו למצוא עצמם הרבה יותר גבוה בטבלה.

לדעתי צפוי פה המשחק הטוב ביותר במחזור, בעיקר בגלל שבני יהודה מארחת ואשדוד משחקת פתוח בחוץ.

האם חזן יתעלה על עצמו? האם אשדוד תציג אותה יכולת כמו מול בית"ר, מה שאמור להספיק לה?

האם בני יהודה בלמה את הסחף ותביא ניצחון? האם השריף יעלה על דרך המלך?

(שבת, 19:30)

4276569.jpg

(שאלה אחת, שתי נקודות)

להזכירכם בחלק הזה אנחנו תמיד נימנע מלנחס את הקבוצה באופן ישיר ונתמקד בעיקר בהיבטים אחרים במשחק.

wxdaqcbgrh1.jpg

ושוב כמו בשבוע שעבר רק משוכלל יותר:

4) מכבי ת"א פוגשת את מכבי נתניה, בה מככבים מספר רב של שחקני עבר שלנו.

במכבי ת"א יובל שפונגין וירוסלב יבריץ פתחו העונה בכל המשחקים ולא הוחלפו.

לירן שטראובר ולואיס מרין (מכבי נתניה) פתחו העונה בכל המשחקים ולא הוחלפו, דדי בן דיין ואבי סטרול לא הוחלפו באף משחק (15 משחקים). והשבת:

א. כל ששת השחקנים יפתחו ולפחות חמישה ישלימו 90 דקות (90 דקות = יפתח במשחק ולא יוחלף).

ב. חמישה או ארבעה שחקנים יפתחו, ולפחות 4 שחקנים ישלימו 90 דקות (90 דקות = יפתח במשחק ולא יוחלף).

ג. בדוק שפחות מזה.

IMG_4987.JPG

גם השבוע אני לא צריך להזכיר מה זאת התמונה הזו... נכון?

4276571.jpg

(שאלה אחת, 2 נקודות)

השאלה שתעלה לכם ת'סעיף. תרתי משמע.

בית"ר ירושלים - מכבי פ"ת/ אלי ארזי - משפחת לוזון/ אוהדי בית"ר - התאחדות - והפעם על הדשא...

5) תבחרו סעיף אחד. את זה שלדעתכם יתקיים בוודאות:

א. לבית"ר יש אחלה מאמן כושר ובכלל את רוב הגולים שלה היא מבקיעה מחצית שניה ולכן במשחק זה יהיו יותר גולים במחצית השניה.

ב. בית"ר את רוב הגולים שלה הבקיע או מקו השער או עד 5 מטרים ממנו, ולכן גם השבוע היא תבקיע גול מקרוב (עד 5 מטרים).

ג. מכבי פ"ת ספגה רק גול אחד העונה בתוך הרחבה 5-16 מטר (בלי תיבת ה 5), ולכן גם השבת היא לא תספוג גול ברחבה (פנדל נחשב לרחבה, זה 11 מטר!!)

ד. מכבי פ"ת סופגת העונה בחוץ ממוצע של 0.9 גולים למשחק, ולא ספגה העונה יותר משניים, ולכן גם השבת היא לא תספוג יותר משניים.

ה. יהיה לפחות כרטיס אדום אחד ו/או לפחות בעיטת עונשין אחת מ-11 מטרים.

ו. תגיד לי אתה השתגעת? מה אני נדב יעקובי? הניחוש גם ככה מכור. תן לי נקודה מראש (מתוך שניים) ועזוב אותי בשקט מהדבר

* במידה ואף סעיף לא יתקיים - כולם יקבלו את מלוא הניקוד.

4276574.jpg

שימו לב! זו לא שאלת רשות/בונוס!!!

זו שאלה על 2 נקודות שכולם חייבים לענות עליה כרגיל.

כמו בכמה דירוגים בעיתונות שוק ההון, בניחושי טוטו, ובתחומים אחרים שבהם עושים השוואות אקראיות - הוא חוזר אלינו.

מהיום אתם עומדים להכיר חבר חדש, זה שיישתתף מדי שבוע בניחוש ה-12 עם ניחוש אקראי לחלוטין - וייתמודד איתכם בטבלה.

בנוסף - הוא גם ייקבע מדי שבוע את שאלה מספר 6'...

8-1-072.jpg

אחרי הבול פגיעה של שבוע שעבר ובחירה בתואר האמביציון כמובן שהקוף בוחר להמשיך ולהשתתף..

השבת החליט הקוף לאתגר אתכם עם חגיגת גולים - לא יזיק לנו קצת...

מכבי הרצליה- הפועל כפר-סבא

הפועל תל-אביב- בני סכנין

בני יהודה תל-אביב- מ.ס. אשדוד

בית"ר ירושלים-מכבי פתח-תקוה

מכבי נתניה- מכבי תל-אביב

הפועל קרית שמונה- מכבי חיפה

6) תבחרו אופציה אחת, זו שבטוח תתרחש:

א. קבוצות הבית יבקיעו יותר גולים השבת ויובקעו יותר גולים במחציות הראשונות.

ב. קבוצות החוץ יבקיעו יותר גולים השבת ויבקעו יותר גולים במחציות השניות.

*במידה והגולים לפי מחצית יהיו שווים אז רק הפרמטר של קבוצות בית/חוץ יקבע, ולהיפך.במידה ואף סעיף לא יתקיים כולם יקבלו את כל הנקודות.

הנושא יינעל ביום שבת בשעה 17:00

עד אז אתם יכולים כמובן להגיב או לערוך את הניחוש האישי שלכם.

וכרגיל, המלצה חמה, לא לשמור מקום ולערוך אחר כך, זה לא ילך...

שיהיה לכם סופ"ש רגוע ומגניב...

תצאו. תשתו, תבלו, תשתכרו, תחיו את החיים, אבל בחייאת... בלי שטויות על הכביש!

בעיקר בתקופה הזו כשהכביש רטוב.

שתיתם, תנו את המפתחות לזה שלא שתה.

בחייאת ראבקום... אל תזלזלו

שבת שלום.

• מנהלים ראשיים

* רק חשוב לי להדגיש שבגלל אותו שידרוג שבוצע ביום שישי לפני כניסת השבת לפני שבוע -

גולשים שומרי שבת שייכתבו פה שבגלל זה פיספסו את הניחוש הקודם - יקבלו את הממוצע שהוא 8 נק'

(ואני מתכוון לארבעה שהשמות שלהם מוכרים לי, ככה שאין מה לתחמן) (:

** כמו כן אני מכחיש את כל מה שנרמז פה בנוגע לקוף. אין לי מושג על מה מדובר. זו דמגוגיה ( :) ) זולה!!

* הניחוש של הקוף -

1) x - למרות שיש מצב שזה ייערך במהלך הסופ"ש ל-2.

2) X - למרות שיש מצב שזה ייערך במהלך הסופ"ש ל-2.

3) X - למרות שיש מצב שזה ייערך במהלך הסופ"ש ל-1.

4) א'

5) ד' - למרות שיש מצב שזה ייערך במהלך הסופ"ש ל-א.

6) קבוצות החוץ.

scaredmonkeypa6.png

1) מכבי הרצליה - הפועל כפר סבא- אוחנה וחבורתו מנצחים משחק כן משחק לא... היום כן (?) 2

2) קרית שמונה - מכבי חיפה X תיקו בלי הרבה פצועים (בכל זאת המשחק בקריית שמונה)

3) בני יהודה - מ.ס אשדוד - בקרב של 2 קבוצות שכונה ברור למי יש פה יתרון - 1

4) מה? א

5) ד

6) א

1) שתי קבוצות זבל.. זבל נגד זבל זה תיקו :) 0-0 ..

2) הקופים הירוקים , לקריית שמונה הם עולים , הולכים לתת להם בראש , 3-0 ולא פ-ח-ו-ת אוו אוו אווו .. :thumbdown:

3) שתי קבוצות מסכנות.. אשדוד תנצח 2-0 !

4) א.

5) ב.

6) ב.

מה קורה פה? 4 נקודות?!

יוחזר גיא ע המלך לאלתר! אצלו זה לא היה קורה. הוא היה מפרגן לי בעוד נקודה :thumbdown:

1

1

1

ג

ו

ב

סוף שבוע רגוע

1) מכבי הרצליה - הפועל כפר סבא - X

2) קרית שמונה - מכבי חיפה - 2

3) בני יהודה - מ.ס אשדוד - X

4) ב. חמישה או ארבעה שחקנים יפתחו, ולפחות 4 שחקנים ישלימו 90 דקות (90 דקות = יפתח במשחק ולא יוחלף).

5) תבחרו סעיף אחד. את זה שלדעתכם יתקיים בוודאות: א. לבית"ר יש אחלה מאמן כושר ובכלל את רוב הגולים שלה היא מבקיעה מחצית שניה ולכן במשחק זה יהיו יותר גולים במחצית השניה.

6) ב. קבוצות החוץ יבקיעו יותר גולים השבת ויבקעו יותר גולים במחציות השניות.

נ.ב

לא רשמת אותי בבלטו בחיסרונם.. למה? אני רוצה!!!

לצערו גם שיטה ייחודית של קבלת החלטות לא סיפקה את הסחורה:

ציטוט

אחרי עץ או פלי יצא שחיפה תנצח.

תן לנו לנחש יצא עץ נכון? ככה זה עם קופים...

למה זה דווקא עבד לי.. חיפה ניצחו.

1. רק בגלל ההפסד שבוע שעבר להפועל ימח שמם של הרצליה אני נותן פה נצחון חוץ לכפ"ס. 2.

2. ק"ש לא קבוצה. עוד נצחון חוץ ירוק, הפעם לחיפה. 2.

3. אלי כהן קובר את אשדוד עם 1-0 קטן :thumbdown:

1 כתום.

4. א. כל ששת השחקנים יפתחו ולפחות חמישה ישלימו 90 דקות (90 דקות = יפתח במשחק ולא יוחלף).

5. אז רק בגלל ששבוע שעבר לא הצליח לי עם הסעיף הזה אני אלך עליו שוב - א. לבית"ר יש אחלה מאמן כושר ובכלל את רוב הגולים שלה היא מבקיעה מחצית שניה ולכן במשחק זה יהיו יותר גולים במחצית השניה.

6. סותר את הסעיף הקודם שלי אבל יובקעו יותר גולים במחציות הראשונות (ואולי בגלל שאני חושב שדווקא קבוצות הבית יבקיעו יותר :thumbs: )

א.

שיהיה לנו בהצלחה יום ראשון :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.