Jump to content

עוד יהודי-צרפתי למכבי ת"א: קווין פריאנטה

קובי השועל

Recommended Posts

מזכיר את מסי..נמוך, מהיר מאוד, טכני מאוד, וגם אגואיסט לא קטן.

בכל מקרה אם הוא לא יקר מדי והוא ירשים אין סיבה לא להחתים, זה לא שיש לנו ישראלים טובים יותר בסגל...

לא אמרנו שאנחנו לא בוחנים שחקנים? ואני מצטער, אבל שחקן בלי ערך בויקיפדיה זה לא שחקן.

זרים לא בוחנים כי זרים יש מס' מוגבל אז צריך להביא רק שחקנים ברמה, ישראלים למה לא לבחון? אם הוא טוב אז להחתים.

למרות שלפי הסרטון הוא נראה כמו קשר התקפי שיותר מבשל ויוצר מצבים(כמו חדד ושבחון) ובחלק ההתקפי מה שאנחנו צריכים זה חלוץ סקורר, אבל עומק בסגל זה גם דבר שחסר לנו מאוד.

השאלה מה המחיר שלו, אם הוא לא יקר אני לא רואה סיבה לא להחתים אותו..

להביא

מכבי צריכה סגל רחב עם שחקנים טובים

אבל אתם שוכחים את אוראל אדרי

מי שהיה באימונים וראה משחקים שלו בטוח ראה שהילד יודע כדורגל יותר מרוב ההרכב...

אין לי מושג למה הוא לא משחק...

כנראה שהוא במשבצת של רודי (ות'אמת... הוא יותר טוב ממנו...)

אבל הפריאנטה הזה נראה שחקן מאוד טכני וחסר כזה למכבי....

לא רוצה לבאס אתכם אבל לפני שאמיל אמבמבה עבר למכבי ראיתי סרטון בן זונה עליו

לפי הסירטון הבן אדם היה צריך להיות בחוד של ברצלונה עם הנרי ולכבוש בצרורות אבל כולנו יודעים מה נסגר עם הבחור בסוף

קודם שיחתום ואז נראה אותו במגרש,בלופים לא חסר.

משהו פה מריח לא טוב... איך יש כל כך הרבה יהודים טובים בכדורגל פתאום? :unsure:

מי אמר שהם טובים? זה סוג של הימור מבחינת מכבי. בינתיים הצלחנו עם רודי אבל אי אפשר לדעת מה שלושת המועמדים הללו שווים קל יותר להעריך סיכויים, למשל שהסיכוי של ג'ונתן הוא הכי גבוה להצליח כי האופציות דלות בעמדה הזאת וחבל לבזבז מקום של זר שם.

ההימור על בני הרבה יותר גבוה לדעתי, הוא לא שיחקבצורה מקצוענית עונה ברצף, לזכותו יאמר שהיו לו הבלחות עם המבורג בצ'מפיונס ובנבחרת ארה"ב (שאסור לזלזל בה).

השחקן הזה מגיע למבחנים כמו יהודים רבים שהגיעו לארץ, כדורגלנים שגדלו בצרפת זה תמיד טוב כי הם מקבלים שם יסודות אתלטיים בצורה הכי טובה בעולם אבל הוא לא שיחק בקבוצה מקצוענית...

טוב הגעתי איכשהו לאיזה פורום בספרדית ומהקצת ספרדית שאני יודע הצלחתי להבין שהם אומרים שהוא שחקן לא רע בכלל, ושהתעניינו בו ולנסיה, וויאריאל וויגאן נראלי גם, ובעונת 04-05 הוא הבקיע 11 גולים אבל לא הבנתי אם הוא היה בלבאנטה ב' בעונה הזאת או בנוער של פ.ס.ז'.

הוא מוערך ב180 אלף יורו והוא שיחק העונה 18 משחקים.

גובה: 172 ס"מ, שוקל: 69 קילו.

:unsure:

לפי הסרטונים נראה תותח אל.. נקווה שירשים ויוחתם.

מי אמר שהם טובים? זה סוג של הימור מבחינת מכבי. בינתיים הצלחנו עם רודי אבל אי אפשר לדעת מה שלושת המועמדים הללו שווים קל יותר להעריך סיכויים, למשל שהסיכוי של ג'ונתן הוא הכי גבוה להצליח כי האופציות דלות בעמדה הזאת וחבל לבזבז מקום של זר שם.

ההימור על בני הרבה יותר גבוה לדעתי, הוא לא שיחקבצורה מקצוענית עונה ברצף, לזכותו יאמר שהיו לו הבלחות עם המבורג בצ'מפיונס ובנבחרת ארה"ב (שאסור לזלזל בה).

השחקן הזה מגיע למבחנים כמו יהודים רבים שהגיעו לארץ, כדורגלנים שגדלו בצרפת זה תמיד טוב כי הם מקבלים שם יסודות אתלטיים בצורה הכי טובה בעולם אבל הוא לא שיחק בקבוצה מקצוענית...

אבל אתה שוכח שמדובר בסה''כ בשחקנים ישראלים שמכבי מביאה, וגם אם הם לא תותחים כמו שחושבים, הם עדיין ייחשבו ישראלים ולא זרים וזה לא שלמכבי יש קאדר גדול וטוב של ישראלים.

לא רוצה לבאס אתכם אבל לפני שאמיל אמבמבה עבר למכבי ראיתי סרטון בן זונה עליו

לפי הסירטון הבן אדם היה צריך להיות בחוד של ברצלונה עם הנרי ולכבוש בצרורות אבל כולנו יודעים מה נסגר עם הבחור בסוף

קודם שיחתום ואז נראה אותו במגרש,בלופים לא חסר.

תראה את הסרטון, אני מסרב להאמין.

תקשיבו ברור שזה מהלך מבורך...

דבר ראשון תהיו בטוחים שיהודים מחו"ל הרבה יותר מרגישים מחוייבים למועדון שמביא אותם לארץ מאשר איזה עומר פרץ זין

ודבר שני גם כמו שאמרו זה לא שיש לנו את הישראלים הכי מדהימים בארץ... זבלים אחד אחד, אז אולי עדיף להביא יהודים מהעולם שגדלו באקדמיות הרבה יותר טובות מהצחוק שיש כאן

אגב, שימו לב שככל שהוא גדל יש פחות מהלכים טובים שלו. שלא תבינו לא נכון אני לא יתנגד לסוג של ישראלביץ, אבל פריאנטה (מרוקאי) לא שיחק בקבוצה מקצוענית.

שיתמקדו בדה רידר, המניה שלו יורדת, הוא בקושי משחק בברמינגהאם והוא סוג של הימור בטוח.

חמודים עם הכל הכבוד שקוף שהיהודים האלה הם לעונה הבאה והכל.. אבל תגידו לי?!?! מה עם העונה?! בסוף נרד ליגה...

מה לעונה הבאה הם בארץ איזה עונה הבאה איפה אתה חי?

איך אני יסביר לכם..

חח דוד של אבא שלי.. הוא דוד שלו..

דוד של אבא שלי כאילו מהצד השני שלו..

חחחח מסובך אחינו

בקיצור, שחקן ברמה.. לא נראה לי שיתחום במכבי אבל בסוף

איך אני יסביר לכם..

חח דוד של אבא שלי.. הוא דוד שלו..

דוד של אבא שלי כאילו מהצד השני שלו..

חחחח מסובך אחינו

בקיצור, שחקן ברמה.. לא נראה לי שיתחום במכבי אבל בסוף

כל כך מסובך להגיד דוד של גיסו של אבא שלך?

ולמה לא נראלך שהוא יחתום?