Jump to content

זו פשוט הייתה טעות להשאיר את גזל.

Guest GoFfErMaN

Recommended Posts

אז הוא לא טכני, אז הוא לא מוציא להתקפות, אבל את כל ההגנה הוא עושה.

רץ יורד לגליצים, בולם את היריב, קשר אחורי חזק ואפור, מה שלמכבי ת"א לא היה הרבה זמן.

גזל המצטיין במכבי ת"א מאז שהוא בא, להשאיר ולשים לידו קשר 50:50 טכני.

במצבנו הוא בסדר גמור.

צריך קשר אחורי שיעשה את העבודת ההגנה וזה הוא, להתקפה יש את הקשר האחורי שלידו, שאתמול היה רומן.

משחק אחד לא טוב וכבר הביתה? לא נראה לי.

לעונה הנוכחית גזל מספיק ואפילו יותר מזה, עונה הבאה חובה להביא קשר אחורי וקשר 50:50 חדשים ברמה גבוהה מאוד, כי זו החולשה העיקרית שלנו. תסתכלו בקבוצות הצמרת איזה שחקנים יש להם בקישור: בואטנג, אלברמן, קולמה, דירסאו, כיאל... אי אפשר לנצח אותם בלי לתת פייט במרכז המגרש, ככה שצריך להביא קשר אחורי גרזן ולידו קשר 50:50 טכני (רצוי עם בעיטה טובה מרחוק).

קשר אחורי ברמה אנחנו חייבים כבר עכשיו, אין לנו אחד כזה.

מה שכן, גזל יכול להישאר כקשר אחורי מחליף 1, הוא עדיף מבחינה הגנתית על כל מי ששיחק שם עד עכשיו (וזה כל כך עצוב)

ייני הוא בכלל 50:50 והוא עדיף בעמדה הזאת על כל שחקן אחר, למרות שהוא מאוד מאכזב העונה, אבל ברור שהחולשה נובעת אצלו מחוסר בטחון ולא מחוסר יכולת.

אז להביא קשר אחורי ברמה ושייני ישחק לצידו את החמישים חמישים.

מה שכן, גזל יכול להישאר כקשר אחורי מחליף 1, הוא עדיף מבחינה הגנתית על כל מי ששיחק שם עד עכשיו (וזה כל כך עצוב)

ייני הוא בכלל 50:50 והוא עדיף בעמדה הזאת על כל שחקן אחר, למרות שהוא מאוד מאכזב העונה, אבל ברור שהחולשה נובעת אצלו מחוסר בטחון ולא מחוסר יכולת.

אני לא בטוח שייני ברמה מספיק גבוהה כדי להיות שחקן הרכב, ועוד לא ראיתי שום יכולת התקפית ממנו מה שצריך להיות לקשר 50:50.

והכי חשוב להביא עכשיו (רצוי לפני חיפה) קשר אחורי ברמה, אחרת חיפה תחגוג.

פותח הנושא לגיטימי בהחלט, שהיום הקבוצה עם אוויר ויש מהלכי כדור,גזל נראה שייך לליגה החבשית השנייה,

אולם לפני חודשיים ,זה מה שהיינו צריכים,שחקן שיירד לגליצים יקבל צהובים ויחזיר את ההרתעה

ועדיין התפוצצתי שהוא פשוט לא יכול לרוץ עם כדור ומאוד איטי ולא עובר קונוס,כי פעם בעונת האליפות שלנו,הוא היה מצויין במדי נתניה ועשה לבנין בית ספר.

בסוף העונה נקווה שנישאר ושכל האלו שמשחקים בבוב הבנאי נקודה קום יעלמו.

אורי אתה תותח איך אתה זוכר איזה בית ספר הוא עשה לנו במשחק בנתניה ,זו היתה תצוגת תכלית של קשר אחורי..

מי שאשם זה לוין, שידבר עם גזל ויגיד לו שהוא נמצא בהרכב בשביל העבודה ההגנתית באמצע ולא בשביל להוציא אותנו קדימה.

צריך ששבחון או חדד(ואם ייני על המגרש אז ייני) יבואו לאמצע ישר שמכבי חוטפת כדור ושהם יובילו את ההתקפות..

מישהו פה יכול להגיד לי שאם היינו משחקים בהרכב הבא זה לא היה יותר טוב?

---------יבריץ'----------

שטרית-מרטינוביץ'-ז'אן-שפונגין

--------מישאלוב------------

---------ייני---------------

--חדד------שבחון-------קמאנאן--

---------עזרן---------------

אם היה שחקן אחר במקום עזרן הייתי מציב אותו כי אתמול הוא גם היה חלש.

גזל לא צריך לשחק במכבי, או בליגת העל. עזבו את המצב של הקבוצה.

כל החכמים שבאו ואמרו שמרגע שקנו את שניידר מעצמה, לא זה לא ככה. כרגע אנחנו קבוצה שמנסה לברוח מהתחתית, אבל עם כל הכבוד רביד גזל משקולת אדירה שמאיימת להפילנו למטה.

אני מקווה שניר לוין יראה את זה ובמשחק הבא לא יציב אותו בהרכב, ואז תראו את השינוי, מבטיח.

אני לא מבין איך אתה רוצה להרכיב חלוץ מטרה כמו עזרן שלא פוגע גם מול שער ריק

איך אתה מוציא את גזל שאנחנו בקרב השרדות ומרכיב את קמאנאן כנף שכרגע הוא עם כמה שזה עצוב הסקורר שלנו(אני לא אומר שהוא גרוע אני פשוט אומר

שהוא שחקן כנף במקור והוא עושה את זה הרבה יותר טוב אבל אין לנו כרגע שחקן שיכול להבקיע חוץ ממנו)

כמו שרבים פה היו, גם אני הייתי במשחק היום.

ושוב רביד גזל, הוכיח את טענתי. השחקן הכי גרוע במכבי היום, שפשוט הרס כל כדור שנגע בו. בקרן הראשונה שהוא לא הרים, הבקענו שער.

עבודה הגנתית בינונית בהחלט, ועבודה מקשרת (לצאת מהגנה להתקפה) בין הגרועות שראיתי בחיים.

חייבים להעיף את השחקן הזה ולמצוא כבר קשר נורמלי! היינו הרבה יותר טובים מכפר סבא היום והיינו יכולים לתת להם יותר מ3, אבל גזל שיבש הרבה מאוד מהלכים.

אז עם כל הכבוד לחובבי גזל למיניהם, למכבי הוא לא מתאים. לא במצב שלה היום ולא אף פעם.

שתוק שתוק רואים שאתה לא מבין כלום מהחיים שלך שחקן כמו גזל שווה יותר ממה שהוא מקבל שחקן נשמה אני מעריך אותו..

לכל משחקן יש יום טוב יום פחות טוב גזל עשה עבודה שקטה במשחק!!

צריך קשר אחורי. כבר חצי שנה (האמת שיותר כמו שנה וחצי) שצריך קשר אחורי.

אפילו יותר משנה וחצי, מי הקשר האחורי האחרון שהיה לנו?(שהיה ברמה כמובן..)

כל שנה מחפפים בעמדה הזו למרות שהיא אחת החשובות אם לא החשובה ביותר.

סך הכל הוא בסדר גמור.

הוא נחוש ומתאמץ מאוד.

השילוב שלו עם דן רומן (שחקן נפלא וחכם מאוד שהניע יפה מאוד את הכדור קדימה),

הוא בסדר גמור ואני חושב שניר לוין עשה נכון ששם אותו כקשר האחורי.

יש מקום להשאיר אותו גם בעונה הבאה, כשחקן רוטציה לגיטימי.

אני מרוצה ממנו בכללי.

ואללק אחלה שחקן

גם בעונה הבאה לספסל הוא מצויין לדעתי

כנל דן רומן

שרן ייני ילד קוקסינל שילך לשחק בהפועל בבלי

גרזן, לא גרזן, תן לי את ברונו היום אני גם מרוצה.

דווקא ברונו כבר היה גרוע בשלב הזה לדעתי. מי שהיה טוב זה זיתוני באותה עונה.

עוד פעם ייני?

חח חאלס כבר הוא לא שחקן תבינו.

אנחנו יודעים שאבא שלו היה זמר גדול אבל הוא לא שחקן גדול :thumbs:

גזל משרת מצויין את המטרות שלנו העונה, הוא מחלץ כדורים ובד"כ ראשון לכל כדור, זה שהוא מאבד אותו זה כבר סיפור עצוב אחר אבל הוא עדיף על כל מיני אשכנזים רכרוכיים שלא היו זוכים בכדור מלכתחילה. בסוף העונה, בתקוה שהיא תיגמר בשלום, ייעשה סדר בקבוצה ויובאו לפה שחקנים איכותיים יותר, ביניינם לפחות קשר אחורי אחד.

לכל מתנגדי גזל למיניהם

ממליץ בחום ללכת לאימון ולראות איך גזל מתייחס לאימונים וכמה שהוא מנסה ורוצה להצליח/לנצח בהכל לעומת יתר השחקנים.

צריך שיפחדו להתקרב אליו, ואת זה הוא עושה מצויין.