Jump to content

חלון העברות - הבהרה

Guy

Recommended Posts

• מנהלים ראשיים

פורום "חלון העברות" הוא פורום נוסף שעלה כרגע לאוויר במערכת הפורומים של אתר השחקן ה-12.

אז עבור כל אלו שתוהים מדוע ולמה יש בו צורך, אני אציין באופן כללי -

כפי שנהוג בלא מעט אתרים קבילתיים אחרים, מעבר לפורומים המקצועיים, והפורומים הכללים, יש גם פורום שמעניק סוג של שירות מודיעיני וירטואלי.

עד היום היה לנו סוג של חוסר אחידות עם נושאים שנפתחו באוטוסטרדת המידע (אשר מיועד להסעות וכרטיסים בלבד) וכן בבוטקה.

* ורק כדי שתבינו - מדי שבוע כ-30% מהנושאים הנפתחים בבוטקה הם נושאים שמהיום יהיו בפורום הזה. וזה המון.

(במהלך חמשוש ממוצע לדוגמא, נפתחים כ-16 נושאים, מתוכם לפחות 7 הם בסגנון הזה).

ולכן מטרת הפורום הזה היא לא רק לשחרר את הבוטקה מאותם נושאים,

אלא גם לאפשר ללא מעט גולשים שעד היום חוששים לפתוח נושא על כל שאלה/בקשה/הערה שיש להם - לעשות זאת כאן.

כאשר אל תטעו... המטרה היא למעשה ליצור פה דינאמיות של קהילה ובטח שלא להוות פורום שהוא שאריות של נושאים!

מה שאומר שנושא שייפתח בבוטקה בגלל ש-"שם יש יותר פעילות" - יימחק מייד - ואותו גולש יוזהר ברמה אישית.

אני לא אחפור פה על מהות הפורום - יש בכותרת שלו לא מעט נושאים כדוגמאות אפשריות.

בינתיים רק ראוי להזכיר -> להימנע לחלוטין מכל פירסום של ווארז.

ווארז היא כל סוג של תוכנה/משחק/סרט שנפרצה/נקנתה וניתנת להורדה ע"י קישור ישיר או קישור לרשת שיתוף קבצים כמו ה Emule וכדומה.

כמו כן ווארז הן תוכנות\משחקים אשר הפצתם בחינם מהווה עבירה על החוק ומפרה את חוק זכויות היוצרים של המשחק\תוכנה/סרט/סידרה עצמה.

• 3 weeks later...
  • מנהלים ראשיים

עם הזמן הנושא יעודכן ע"י מנהלי הפורום ויעלו פה דגשים נוספים אם יהיו.

כאשר חשוב לי רק להגיד שאם יש פה מישהו אחר שרוצה - הוא יותר ממוזמן להעלות לפה נושא מסודר עם לינקים שיכולים לעזור לכולם.

תיכנסו ותקחו חלק - הן בצד המבקש והן בצד המגיב -> ותגלו מהר מאוד שזה יישתלם לכולם.

• 1 year later...