Jump to content

דיון על תשובותיו של רוני מאנה בפורום

סוקראטס

Recommended Posts

למה ששאלית שאלה עניינית עם נתונים ועובדות בלי להאשים צד כזה או אחר הוא התעלם?

ייתכן שלהתמודד עם עובדות זה לא משהו שהוא טוב בו?

אם עד עכשיו אמרתי "אי אפשר לדעת", עכשיו באחריות האשמה היא על רוני, אם הוא נוהג ככה כדרך חיים להתחמק משאלות קשות.

למה ציפיתם לעזאזל? עמדותיו והליכותיו לא בדיוק היו מסתוריות עד היום. זה האיש וזו צורתו. אני מההתחלה חשבתי שמתן במה הינה מתן לגיטימציה להתנהגותו, ועידודה.

פאקינג כמו ילד קטן מפנה את כל האש ללוני

זה איש עסקים זה?

ארור היום שהוא נכנס לחיינו

עשינו ברגע זה בדיוק מה שהוא רצה

שאלנו מיליון שאלות ענה רק על מה שנוח לו ולפרסום שלו

ועוד שעה שעתיים כל האנטרנט מלא בזה שמאנה ביקר בפורום של מכבי והנה קיבל עוד פרסום האיש המגעיל הזה.

הוא לא הגיב לי :yahoo: :yahoo: :angry:

זה סימן ששאלת שאלה טובה והצגת עובדות ולא סתם האשמות לא מבוססות שקל להתמודד איתן (ע"ע רוב התשובות שהוא ענה להן היו מבוססות על שאלות כאלו) קח את זה כמחמאה ;)

הבן אדם הזה רודף תקשורת ידוע.. הוא בן אדם מגעיל ונחש..

פחחח הצחיק אותי לקרוא שהוא הביא את שניידר למכבי את האמת אני יגיד לכם שאם הוא באמת היה מביא את שניידר למכבי

הוא היה משמש כתפקיד בכיר במועדון היום...

רוני מאנה תודה לך אבל לך תזדיין

1. עצם זה שהוא בא לפורום זה אומר שהוא יודע טוב מאוד שהאוהדים כבר מזמן הבינו שהוא חרטטן אחד גדול

2. - נערך -

3. 100 שנים מכבי פתחה את העונה, והיא עשתה זאת בליגה הראשונה. איך אפשר לטעון אחרי מסורת כזאת שמכבי לא היתה פותחת את הליגה והיא היתה יורדת לליגה השניה אפילו לפני משחק אחד? (וזה לא שבאו בעלים חדשים פתאום, כולנו יודעים כמה שנים לוני במכבי)

4. כששאלו אותו למה הוא דיבר לפני כל משחק חשוב ועורר מהומות בתקשורת הוא בכלל לא ענה על מה ששאלו אלא הוא אמר שהוא לא דיבר בתקשורת אחרי משחקים

5. באמת למה הוא דיבר כל הזמן בתקשורת על כמה שלוני לא בסדר ועומדת להיות רעידת אדמה?! ותמיד זה היה יום לפני משחק קריטי!

6. איך הוא לא מתבייש להגיד שהוא זה שמעיף את לוני? אם תחפרו בכותרות של וואן כשכל הסיפור איתו רק התחיל אז הוא אמר שתהיה שותפות עם לוני

7. את כל הבעיות עם העברות הכספים זה אך ורק הוא עשה ואני בטוח ב99% שאבי נימני יוכל להעיד על זה (לפי הפרסומים שהיו בתקשורת בזמנו, שאבי ניסה להרגיע את הרוחות והוא כל הזמן אמר שתוך 48 שעות מאנה יעביר את הכסף שהתחייב ועדיין לא העביר)

8. מאנה בא בתור מתווך בין מכבי לקבוצת משקיעים, לפי דבריו שניידר ביניהם. מה גורם לו עכשיו לצאת מהתמונה כששניידר נכנס?

9. אני חושב שמאנה הצליח מעל ומעבר למה שציפה. הוא רצה לקבל חשיפה תקשורתית כמו שקיבלו שלל הרוכשים שהיו מיועדים לרכוש את מכבי ותראו כמה זמן הוא כבר בכותרות. מי הכיר אותו לפני?!

10. מה אנחנו בכיתה ג'?! מה זה "סולם האהבות" של הקבוצות שהוא אוהד? למי אכפת בכלל?!

11. יום שבת אין יציאה בלי ניצחון!

קודם כל,

לא שזה מפתיע שאנחנו שומעים את רוני מאנה ולא שהתשובות שלו מפתיעות,

אבל אכן מגיעה מילה טובה (פעם ראשונה ואחרונה) על כך שהוא לקח את הזמן והתייחס לחלק משאלותינו.

אני הייתי שמח לדוגמה לשמוע גם את לוני, דריקס, תמי וכו' (כל אחד בשעתו).

תודה ענקית מגיעה לכל החבר'ה האדירים שאירגנו את המפגש הזה שהיה מאוד מכובד וממשיך למצב אותנו כקהל מספר אחת בארץ בפער עצום.

מנהלי הפורום, בזכותכם היום הזה, בשילוב עם "ליל השלטים", אני גאה יותר מתמיד להיות שייך לשחקן ה-12.

בשורה התחתונה, רוני מאנה לא חידש שום דבר, שוב פעם הוא הפיל את כל האשמה על לוני.

דבר אחד נכון הוא אמר, בהחלט נגרם לו נזק מהכניסה למכבי,

רק שהוא שכח שהאשם העיקרי בנזק זה הוא עצמו והריצות המגוכחות שלו לתקשורת כל 4 דקות.

אז השאלה אליך היא : למה אתה מדבר בתקשורת לפני כל משחק חשוב שלנו בליגה ואומר דברים שפוגעים אחרי זה בקבוצה ? תענה לי על השאלה הזאת.

טוב, זו המצאה של לוני והמצאה של מישהו אחר, אני לא מדבר אחרי משחק, אני מדבר בגלל שאין לי ברירה, אני הבאתי כסף ונשארתי בחוץ כמו מסכן בלי הזמנות ואפילו כרטיס לאשדוד לא היה לי ואני חושב שזה חוצפה ממדרגה ראשונה לשאול את השאלות האלה.

התשובה שלו לשאלה ששאלתי אותו לא מדוייקת, זאת המצאה ? הוא לא דיבר לפני כל משחק חשוב שהיה לנו ? אני בכלל שואל אותו למה הוא מדבר לפני משחק חשוב והוא אומר לי שהוא לא מדבר לפני משחק...מה החוצפה בשאלה ששאלתי אותו ? מזה החרטא הזאת ???

7. את כל הבעיות עם העברות הכספים זה אך ורק הוא עשה ואני בטוח ב99% שאבי נימני יוכל להעיד על זה (לפי הפרסומים שהיו בתקשורת בזמנו, שאבי ניסה להרגיע את הרוחות והוא כל הזמן אמר שתוך 48 שעות מאנה יעביר את הכסף שהתחייב ועדיין לא העביר)

8. מאנה בא בתור מתווך בין מכבי לקבוצת משקיעים, לפי דבריו שניידר ביניהם. מה גורם לו עכשיו לצאת מהתמונה כששניידר נכנס?

9. אני חושב שמאנה הצליח מעל ומעבר למה שציפה. הוא רצה לקבל חשיפה תקשורתית כמו שקיבלו שלל הרוכשים שהיו מיועדים לרכוש את מכבי ותראו כמה זמן הוא כבר בכותרות. מי הכיר אותו לפני?!

11. יום שבת אין יציאה בלי ניצחון!

7. צודק.

8. צודק.

9. צודק חלקית - המוניטין שלו נפגע מעצם הצגתו כטיפוס מגוחך מאין כמוהו בתקשורת, רודף פרסום וכותרות שלא מועיל.

11. ללא ספק - חשוב ביותר!

לסיכום - חרטטן

לא הייתם צריכים לתת לו במה בכלל, אני מתבייש, הפורום הזה הפך לפורום רוני מאנה. לא מספיק אנחנו שומעים את כל החירטוטים שלו כל יום כל שעה, גם כאן? הוא שם חלק מהכסף, הוא מסרב לומר על מה הוא רוצה עוד 5 מליון (מה שמעיד שכנראה לא מגיע לו), הוא מסרב ללכת לבוררות (כי הוא יודע שיפסיד). הוא מחזיק את כל המעורבים, מכבי, פדרמן, שמיר, הרוכש, לוני, אבי, ועוד מאות אלפי אנשים שמכבי יקרה להם כבני ערובה. לוני הוא האיש הטוב בסיפור הזה. מאנה יודע שלוני בלחץ ורוצה לסחוט עוד כספים, על חשבונו ועל חשבון הגב של כולנו.

ובנימה רצינית יותר

חובתנו היא להודות לרוני מאנה אשר השקיע מזמנו ונענה לבקשת האוהדים לענות לשאלותיהם.

בזמנים לחוצים אלה, בין אם אהבתם את תגובותיו או לא, נשאלו לא מעט שאלות ורובכם קיבלתם תשובה.

ובנינו, תמיד נעדיף לקבל תשובות לשאלותינו (גם אם הן לא לרוחנו) מאשר "לזכות" בהתחמקות, לא כן?

כמו שמנש הגדול אמר

ביזיון שנתתם לליצן הזה במה

להודות לו?????

בושה.

לא הייתם צריכים לתת לו במה בכלל, אני מתבייש, הפורום הזה הפך לפורום רוני מאנה. לא מספיק אנחנו שומעים את כל החירטוטים שלו כל יום כל שעה, גם כאן? הוא שם חלק מהכסף, הוא מסרב לומר על מה הוא רוצה עוד 5 מליון (מה שמעיד שכנראה לא מגיע לו), הוא מסרב ללכת לבוררות (כי הוא יודע שיפסיד). הוא מחזיק את כל המעורבים, מכבי, פדרמן, שמיר, הרוכש, לוני, אבי, ועוד מאות אלפי אנשים שמכבי יקרה להם כבני ערובה. לוני הוא האיש הטוב בסיפור הזה. מאנה יודע שלוני בלחץ ורוצה לסחוט עוד כספים, על חשבונו ועל חשבון הגב של כולנו.

צודק

ולדעתי יותר מעניין אותו עוד כותרות עליו ושהוא יצא "האיש הטוב"

איך שזה לא יגמר, בסוף הוא יציג עצמו בתקשורת כפייה טובה שויתרה על מליונים רק כדי להעיף את לוני ממכבי

צודק

ולדעתי יותר מעניין אותו עוד כותרות עליו ושהוא יצא "האיש הטוב"

איך שזה לא יגמר, בסוף הוא יציג עצמו בתקשורת כפייה טובה שויתרה על מליונים רק כדי להעיף את לוני ממכבי

כי אנחנו מטומטמים. בשבת אנשים כמו דפוקים יקללו את לוני עוד פעם. יש איש רע אחד בסיפור הזה (ואני לא מפרט לעוד כמה דברים הוא סירב) הוא עלה על עץ, נהנה מהנוף, ולא מוכן לרדת. והוא גם יודע שכל עוד הוא מעכב את העניין הוא יקבל במה בתקשורת, ואילו אחרי שכל העניין יסתיים, אף אחד לא יישמע עליו יותר (טוב נו, בטח אופירה תמשיך לתת לו פינה שבועית) והוא יחזור כלעומת שבא.

כי אנחנו מטומטמים. בשבת אנשים כמו דפוקים יקללו את לוני עוד פעם. יש איש רע אחד בסיפור הזה (ואני לא מפרט לעוד כמה דברים הוא סירב) הוא עלה על עץ, נהנה מהנוף, ולא מוכן לרדת. והוא גם יודע שכל עוד הוא מעכב את העניין הוא יקבל במה בתקשורת, ואילו אחרי שכל העניין יסתיים, אף אחד לא יישמע עליו יותר (טוב נו, בטח אופירה תמשיך לתת לו פינה שבועית) והוא יחזור כלעומת שבא.

האיש הזה הוא שטן סעמק

ולחשוב שממך אני שומע שאתה אומר שלוני האיש הטוב בסיפור הזה מנש כבר אמרתי לך זה מראה כמה מאנה זבל שטן

והוא הבטיח לא לדבר בתיקשורת אל תדאג :(

מנש, עם כל הכבוד שמאנה הביא פה תשובות וחירטט לנו דברים,אבל לוני הוא זה שהורס את העיסקה הזאת! תביא לו את ה 5 מיליון שהוא רוצה והוא יעזוב אותנו.

מנש, עם כל הכבוד שמאנה הביא פה תשובות וחירטט לנו דברים,אבל לוני הוא זה שהורס את העיסקה הזאת! תביא לו את ה 5 מיליון שהוא רוצה והוא יעזוב אותנו.

על מה ה-5 מליון? שיהיה גבר ויגיד על מה. רוני לא היה חלק ממכבי בתחילת העונה? לא היה במסיבות העיתונאים החגיגיות? שניהים השקיעו בקבוצה ושניהם הפסידו, רק שרוני רוצה שכל ההפסד יילך על לוני.