Jump to content

רוני מאנה - נושא לשאלות, הערות, תהיות (הכל במסגרת הראוייה)

שאול התותח

Recommended Posts

רוני מאנה - למה במשך 3 חודשים אמרת תוך 48 אני קונה ובסוף לא יצא כלום. היו טייקונים שהתחרטו ולא רצו להיכנס או מה?

דבר שני למה שלא תחשוב על רעיון יצירתי כדי שהעסקה תצא לפועל? תארגנו משחק אימון עם מחיר כניסה מסויים במטרה לארגן את הסכום, אני בטוח שתהיה היענות.

Guest עידן דורון

מר. מאנה,

במידה והיית רוכש את מכבי תל-אביב ונשאר בעלים יחיד (ללא לוני. 100% שליטה):

א. מה היה התקציב שהיית מעמיד לראשות מכבי תל-אביב ?

ב. איזו שינויים היית מחיל ?

ג. האם יכולת לתת 'פייט' לארקדי גאיידמק ?

אם תעליבו אותו הוא יגיש תביעה נגד הפורום והשחקן ה-12

ובסוף איכשהו נגיע למצב שבעוד שבועיים הוא בבית משפט תובע מאיציק קוסמן בעלות על האירגון

מאנה,

אם אתה אוהב את מכבי,לפחות תעשה משהו עם לוני שהוא יחזיר לך אחרי כמה זמן בישביל שעסקת שניידר תבוצע ,

אם אפילו תוותר על כמה מיליונים אתה תיהיה בעל ערך בבלומפילד

ועכשיו ברצינות,

במידה והיית רוכש את מכבי תל-אביב ונשאר בעלים יחיד (ללא לוני. 100% שליטה):

א. מה היה התקציב שהיית מעמיד לראשות מכבי תל-אביב ?

ב. איזו שינויים היית מחיל ?

ג. האם יכולת לתת 'פייט' לארקדי גאיידמק ?

מה זה קשור? למה להיתעסק באם הוא היה קונה??

אם תעליבו אותו הוא יגיש תביעה נגד הפורום והשחקן ה-12

ובסוף איכשהו נגיע למצב שבעוד שבועיים הוא בבית משפט תובע מאיציק קוסמן בעלות על האירגון

חחחחחחחחחחחחחח ואז הוא יכניס טרקטורים לפורום ויעיף את כל ה"אשכנזים השמאלנים היפי נפש"

ואז נהיה דיקטטורה ושלטון של מרוקאים ואני אהיה מנהל ראשי :wub:

מאנה,כאוהד של הקבוצה (איך שאתה מגדיר את עצמך אבל אני כבר לא מאמין לך)

רצית להגיע לבית המשפט ולפרק את הקבוצה..

אז השאלה שלי אליך, בחאיית מאנה איך כאוהד יכולת רק לחשוב על פירוק קבוצה?

מכבי היא בשביל הרבה אנשים היא כל החיים היא המסגרת החברתית והחינוכית של רבים מאיתנו (וגם בשבילי), ככה רצית לפרק את הכל?

סתם בגלל 5 מליון? (ואם שמת 20 מליון ותכננת לשים עוד כסף במרוץ השנים, אז 5 מליון לא יפגעו בך וגם בילדך.)

אה ומאנה (ולוני)

תתבגרו ילדים האחיין שלי (בן 3) מתנהג בבוגרות יותר.

אל תהרוס לנו ת'חיים

תמצאו פיתרון לא יודע מה, אבל אני ממליץ בעיקר לכם למצוא פיתרון ומהר.

אתה אוהד מכבי נכון?

אוהד מכבי חוגג שהקבוצה מפסידה בדרבי?

איך זה שאוהד חוגג הפסד בדרבי?

ואתה עכשיו יקיר אוהדי הפועל ת"א :wub:

תענה על זה!!

רוני מאנה היקר,

אתה הצהרת שאתה אוהד מכבי בנשמתך ובכל הלב שלך. שתעשה הכל כדי שיהיה למכבי רק טוב.

בנתיים הכל טוב ויפה, רק שאחרי שתי שניות אה, אופה!!! רואה רוני מאנה אחר, שניה אתה רוני מאנה שאמר ביציע העיתונות שהוא לא יהיה המכשול לעסקה ושהוא אוהד מכבי וזה וההוא וכל מיני חארטות כאלה, אחרי יום לא מעניין אותך לא מכבי לא הפועל ולא האמא של מכבי נכון?

אתה יודע שאתה פשוט דו פרצופי? אתה יודע שאי אפשר לנהל איתך עסק בחיים? תלמד מלוני הרציקוביץ' נכון הוא לא יו"ר מוכשר, אבל לפחות הוא לא היה שקרן רמאי ואפס כמוך.

הוא לא אומר משהו אחד בתקשורת ויום אחרי אומר משהו אחר.

אז תתחיל להתאפס עד שבת, כי אחרי זה.. אני לא חושב ששום אוהד מכבסיט יסלח לך על זה.. בחיים

שאלה לי אלייך..

הכסף שאתה רוצה לקבל כביכול נתת אותו לקופת מכבי ת"א וזה כנראה או מתוך רצון טוב או מתוך תקווה לקבלת בעלות.

אתה ידעת שהכסף הזה יילך למכבי . איך לעזאזל קשורים הילדים שלך? הרי זה או מכבי או שאתה מקבל את הכסף חזרה.

הילדים שלך לא היו אמורים לקבל את הכסף הזה אם הוא מיועד למכבי..

נ.ב. מה עשתה לך אמא של מכבי שאתה ככה מזלזל בה?

אתה מדבר כל הזמן שמכבי גורמת לך לפרסום רע. אבל כל אחד פה יודע שאתה מתנהג כמו ילד קטן שמתעקש על שטות.

את הפרסום הרע זה רק אתה גורם לעצמך.

אתה רואה את מכבי כל שבת בטלוויזיה או באיצטדיון אתה בעצמך אמרת שלוני הוא רע למכבי. אתה יכול להושיע את קבוצתך ולשחרר

אותנו מהעוול הזה שאנחנו שרויים בו כבר 12 שנה!

עוד מעט האולטימטום יפוג ואנחנו מקווים שהכל יגמר על הצד הטוב ביותר .

אתה רואה את הייסורים שלוני עובר כל שבת באיצטדיון מצד הקהל-תחסוך את זה מעצמך, כי אולי עכשיו אתה "על הגל" אבל בסוף אם זה לא יצא לפועל

אנחנו (הקהל,אתה ולוני) נשאר פה.

רוני אם תפוצץ את העסקה-אין מחילה!

אתה קורא לעצמך אוהד שרוף של מכבי תל אביב וכמו כל אוהד שרוף של מכבי תל אביב כולם רוצים שלוני יעזוב אותנו

למה אתם לא מגיעים כבר לפשרה ? !? שכל אחד יפסיד 2 מיליון מהעסקה אחרי הכל הסכום שאותה עומד לקבל הוא לא מכספך האישי .

וכואהד שרוף של מכבי למה אתה מעמיד את הקבוצה שמבחינת איך שהיא נראת היא יכולה לרדת לליגה הלאומית שנה ראשונה בתולדותיה וכמו שזה נראה זה לא ממש מענין אותך .

תן לנו לשמוח!!!

יש לי עוד משהו אליך

למה אתה זרקתה את אלי כהן ? מה אתה מבין בכדורגל שזרקתה אותו ?אתה יודע בכלל כמה חילופים ניתן לעשות,באתה רק לפרסום?

מצבים אפשרים בתיאוריה: 1.לוני יוותר, תקבל את הכסף שאתה רוצה ושמגיע לך הם ישכבו לך בחשבון הבנק והאגו של לא יפגע.

2.אתה תוותר, אוהדים יכבדו אותך יותר, לא תיזכר כאיש שתרם להמשכיות עידן לוני והרס את הקבוצה, תעזור למכבי לחזור למקום בו היא ראוייה לו.

3.לא אתה ולא לוני יוותרו, תיזכר כאיש שפיצץ את העסקה, תגרום לשנאה אצל אוהדים, תגרום לפרסום שלילי, תמשיך את עידן לוני תדרדר את המועדון.

4.אתה ולוני תסכימו ללכת לבוררות ומה שיקבע יקבע

אנחנו יודעים שמצב אחד מתוך אלה חייב לקרות אין משהו אחר ואין באמצע, תחשוב מה יותר שווה לך

מצבים אפשרים בתיאוריה: 1.לוני יוותר, תקבל את הכסף שאתה רוצה ושמגיע לך הם ישכבו לך בחשבון הבנק והאגו של לא יפגע.

2.אתה תוותר, אוהדים יכבדו אותך יותר, לא תיזכר כאיש שתרם להמשכיות עידן לוני והרס את הקבוצה, תעזור למכבי לחזור למקום בו היא ראוייה לו.

3.לא אתה ולא לוני יוותרו, תיזכר כאיש שפיצץ את העסקה, תגרום לשנאה אצל אוהדים, תגרום לפרסום שלילי, תמשיך את עידן לוני תדרדר את המועדון.

4.אתה ולוני תסכימו ללכת לבוררות ומה שיקבע יקבע

אנחנו יודעים שמצב אחד מתוך אלה חייב לקרות אין משהו אחר ואין באמצע, תחשוב מה יותר שווה לך

זה כמו דילמת האסיר חח

רק שכחת את האפשרות שגם לוני וגם רוני יוותרו ואז הם יצאו פראיירים

מעבר לשאלות הממוחזרות ולהצטרפות לבקשות להגיע לפשרה בצורה בוגרת (במידה ואתה ולוני מסוגלים לעשות כזה דבר),

אני חושב שהשאלות של הצבר הן בגדול השאלות שמעסיקות את כולן.

אני אישית, בלי שום שאלה,

אשמח לשמוע פעם אחת, ולא בתור ספין לתקשורת,

את הצד שלך לכל מה שקרה במכבי תל-אביב מאז הצטרפותך למועדון הכדורגל.

ושאלה קטנה -

האם אתה סבור שפיצוץ העיסקה והעובדה כי האוהדים ייראו בך כאשם העיקרי לכך, לא ייפגעו בתדמית הציבורית שלך

(ללא ספק דבר סופר חשוב בתחום עיסוקך)?

רוני, אני לא רוצה לבוא אליך ממקום של כעס ועצבים, ואני אנסה לנסח את עצמי כמה שיותר באופן אובייקטיבי:

אתה אומר שהשקעת 25 מיליון במכבי, כשבפועל הכנסת מכיסך האישי הרבה פחות מכך. אני לא מבין גדול בכל ענייני הבעלויות, אבל מתוך ה-25 מיליון הללו, כעשרה מיליון הגיעו מספונסרים ואני בטוח שעם תיכנס גם לענייני הערבויות וכו' שהגיוני ביותר שלא יחזרו - השקעת אפילו פחות מ-15 מיליון במועדון, סכום השווה לזה שלוני מציע לך כרגע לפי הפרסומים. מדוע ובאיזה זכות אתה מנסה להצטייר בפני התקשורת כקדוש מעונה כשבעצם רוצים להחזיר לך את אותו הסכום שמגיע לך?

מר מאנה,

בתחילת השנה התחייבת על השלמת עיסקה שבסיומה תהיה הבעלים של מכבי תל אביב.

לעיסקה זו היו לפי הבנתי לוחות זמנים מוגדרים שאתה לא עמדת בהם ולא העברת את כל הכספים שעליהם התחייבת

ולמעשה לא הגעת להשלמת העיסקה.

כתוצאה מכך נגרמו למכבי תל אביב קשיים רבים מכיוון שהתקציב שלה נבנה על הסכומים שהתחייבת להעביר,

התחייבת גם על העברת כספים למספר שחקנים ולא עמדת בהתחייבות זו.

כתוצאה מאי עמידה בהתחייבויות אלה נגרם למכבי תל אביב נזק מקצועי ותדמיתי רב ואולי כתוצאה מכך היא נלחמת על חייה בליגה בשלב זה של העונה

לראשונה מזה שנים.

האם אתה לא חושב שלאי עמידה בהתחייבויות ולנזק שנגרם למכבי צריך להיות גם איזה שהוא מחיר מצידך ?האם אתה לא צריך גם לספוג נזק מסויים כמו בכל עסק או עסקה אשר לא מצליחים ?

האם בכל עסקה שלא מגיעה לידי מימוש עקב הפרת הסכם ואי עמידה בזמנים להשלמה של אחד הצדדים מוחזרים גם המקדמות והפקדונות לביצוע העיסקה ?

האם אתה רוצה להיות האיש שיצטייר בפני כל עם ישראל כאיש שהוביל את מכבי תל אביב לאבדון ?

Guest עידן דורון

רוני,

אתה לא חושש שההתעקשות על ה-5 מיליון שקל, תגרום לך לאבד 14 ?

במידה והעסקה לא תצא לפועל, לא תראה אפילו את ה-14 מיליון.

לא חבל ?

שלום לך מר רוני ("לא אוהב" בכלל פירסום) מאנה

שאלה אחת לי אלייך

מה אתה רוצה מהחיים שלנו?!

סבבה קבלת פירסום חינם(והרבה)

לא עזרתה למכבי בשיט!

ועכשיו שיש כבר מישהו שרוצה לעזור אז אתה לא נותן לו(כי אתה בן אדם "טוב")

וכל זה ביגלל מה שאתה חושב שמגיע לך?!

שאתה קונה דירה ואתה משלם ערבות ואין לך את כל הכסף או שאתה בסוף לא רוצה ת'דירה

אז אתה מקבל את כל הערבות?!

לא.

אותו דבר גם פה.

בתודה האח של...(תנחשו לבד :thumbdown: )

מאנה, אתה קיבלת פירסום שסביר להניח שעשית רק ממנו יותר ממה שהשקעת במכבי, אז להתפשר באמת יכאב לך כ"כ? הרי עם העסקה הזאת תתפוצץ סביר להניח שתהיה אויב הציבור מס' 1 :huh:

אנחנו בסה"כ רוצים קצת נחת, תן לנו את זה כי זה מגיע לנו, היינו בכל מצב בכל מקום עם מכבי, ראינו אותה מנצחת, מפסידה, ראינו אותה בכל מצב אפשרי, רוצים קצת נחת מהלוזריות שמילא את הקבוצה הזאת.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.