Jump to content

כנראה שלכמה אוהדים באמת נמאס מהמצב הזה

Bar Yosef

Recommended Posts

כתבתי תהודעה הזאת באחד הנושאים והוא ירד למטה

במשך כמה שנים אנחנו סובלים בשקט, סותמים את הפה מקללות ונמנעים ממחאות, מעודדים את השחקנים, נותנים להם אהבה,

והם מצידם? זורקים עלינו זין כזה גדול, שמים עלינו פס, רואים אותנו כמובן מאליו.

די! הגיעו מים עד נפש, כמה כבר אפשר לסבול, אתמול זה היה התפרצות של כמה שנים, של הרבה מאוד אוהדים ששמרו את זה בבטן.

אני לא מאשים אף אדם שעשה את זה, שחקנים מתחלפים, הנהלה באה והולכת, מאמן מפוטר מאמן חדש מגיע, אבל המועדן נשאר, ואם אנחנו לא נעשה משהו מצידנו גם הוא יעלם לאט לאט.

תפגע להם ברכוש, תראה להם שאתה לא מובן מאליו, ואני מבטיח לך שהם לא ישימו עליך זין, והם ירוצו וילחמו ויתנו את הכל.

-אני לא מאשים וכועס על מי שעשה את זה אתמול, הלב דיבר.

התגובה של לוני אתמול הייתה תגובה מבישה עד מאוד

"אני קורא לאלפי אוהדי מכבי ת"א שרוצים בטובתה של הקבוצה ויציאתה מהמשבר, לתמוך, לחבק ולעודד היות וזו הדרך היחידה לשיפור המצב והחזרת הקבוצה לתלם ומקומה הראוי בליגת העל".

לוני, אנחנו פה כבר כמה שנים, אנחנו ראינו את כל המחזות המשפילים, הפסד לעכו, הפסד לקולומה, תבוסה בדרבי, תבוסה בחיפה, ומה לא.

מה עשינו? לא עמדנו ועודדנו? איפה היית במשך כל השנים?

וזאת דוגמא ברורה שגם הבעלים רואה אותנו כמובן מאליו.

פי עליכם שרמוטות, תתחילו לזוז ולתת מעצמכם, ודברים כאלה לא יקרו!

הנקמה נרשמה בחתימה שלי יום אחרי הדרבי סוף עונה שעברה

אבל עכשיו זה יכול להיות מופנה כבר לכל הליגה

עצוב עצוב..

אני יודע שזה משנה שעברה לצערי ייקח הרבה זמן עד שתוריד אותה

כוס עמק תלחמו על הסמל על מכבי על הנשמה של המועדון בשילנו האוהדים ! אבל לא הם משחקים כיאלו זה עוד משחק והם רואים את ההפסד מהדקה הראשונה .

יאללה יכחבות כבוד אחושרמוטה לאותם אנשים סוףסוף זעזוע כמו שצריך ולא כמו רכרוכיים ללכת לעודד אותם ושהם ישימו עליך זין ואחרי המשחק ישימו תזין שלהם באיזה מועדון שחקנים שרמוטות בקיצור רק ככה זה הדרך היחידה סיבוב שלהם נתנו להם אהבה לא ידעו לקבל אותה כמו שצריך עכשיו רק טרור עד שילמדו לקח...

מחזק!!

בלי קשר למסכים לא מסכים מה זה מה הוא

(רמז: מסכים בהחלט)

עזבו אפילו שחקנים כמו שפונגין חדד ואלו שכן משחקים - ניחא,

אבל מישאלוף?! הוא שיחק משחק אחד השנה והיה טוב בו, מה הוא אשם?!

כל יפי הנפש יצאו מהחורים,

לא רצחו אף אחד, כולה ניפצו שמשה שהביטוח יכסה,

חלאס לעשות עניין.

מעניין אם הייתי רואה התבטאות אחת כזו אם היו אלו אוהדי סכנין.

מעניין אם הייתי רואה התבטאות אחת כזו אם היו אלו אוהדי סכנין.

אתה זה שאמרת שבאהדת כדורגל יש צביעות מסוימת.

מין הסתם שהייתי יוצא נגד אוהדי סכנין, ביתר או לא יודע מה אבל כשהקהל שלי עושה את זה ובצדק כי הגיע הזמן לדעתי אז אני בעד וואלה כולם כאן נפתחים כאילו מישהו מת.

וגם אם קהל אחר היה עושה את זה לא הייתי מתרעם בצורה רצינית אלא מתעצבן בעיקר בגלל שזה קהל אחר ולא בגלל המעשה עצמו.

מאור תעשה לי טובה.

שאוהדי הפועל שרו באימון מסכם לשחקנים שלהם שאם הם לא מנצחים בדרבי הם מתים צחקתם עליהם.

עכשיו כולם צוחקים על אוהדי מכבי... :)

אתה זה שאמרת שבאהדת כדורגל יש צביעות מסוימת.

מין הסתם שהייתי יוצא נגד אוהדי סכנין, ביתר או לא יודע מה אבל כשהקהל שלי עושה את זה ובצדק כי הגיע הזמן לדעתי אז אני בעד וואלה כולם כאן נפתחים כאילו מישהו מת.

וגם אם קהל אחר היה עושה את זה לא הייתי מתרעם בצורה רצינית אלא מתעצבן בעיקר בגלל שזה קהל אחר ולא בגלל המעשה עצמו.

ברגע שאותה צביעות באה לידי ביטוי בנוגע לאלימות, אז היא נהיית מסוכנת.

ברגע שמישהו זורק אבן על שמשה כי וואלה, כמו שהשחקן לא שם זין (ד"א, מי בדיוק במכבי מראה אפאתיות כה מכעיסה? ואפילו אם כן, מי במכבי מראה כזו אפאתיות ולא עומד לזכותו רקורד של מסירות ותרומה בעבר), גם אני לא שם זין ושהשחקן יבין שיש גזר ויש מקל, פתאום בא מישהו אחר וחושב שאולי המקל צריך להיות רציני יותר, אולי ככה הם יבינו את המסר, כולה לפצוע, רק בקטנה, אולי גם ישבית אותה כמה משחקים ובכלל ישיג מטרה כפולה, זה לא שהוא רוצח מישהו.

אם להיות קלישאיים, זה מדרון חלקלק, ואם להיות מעשיים, אז שבירת שמשות לא תגרום לאף אחד לשחק יותר טוב, ההפך. אחרי המשחק, הפורום פה נסגר כי נאמר פה שהפיקו לקחים בניגוד להנהלה, כאילו אין טעם בהוצאת קיטור סתמית (למרות שאני דווקא חולק על כך) וחסרת תכלית. יחד עם זאת, מרבית הפורום תומך בהוצאת הקיטור הזו, חושב שמעשי משמעו פרודקטיבי. אני מקווה שהקהל יבין את הסכנה שבחשיבה הזו ובאמת יפיק לקחים כמו שנטען באותה הודעה.